Polițiștii brașoveni au împărțit flori și mărțișoare șoferițelor aflate în trafic

Ca în fiecare an polițiștii brașoveni au ieșit în trafic pentru a oferi flori și mărțișoare doamnelor și domnișoarelor aflate la volan. Sute de șoferițe au fost ‘trase pe dreapta’ pe polițiștii care le-au urat o primăvară frumoasă. Totodată, oamenii legii le-au făcut doamnelor recomandări pentru siguranța în trafic, sub deviza: „Conduceți cu prudență, cineva drag SIGUR_vă_ așteaptă _*acasă!”.
Polițiștii vor ieși din nou în trafic cu flori, cel mai probalil, de 8 Martie.

Citeste și:  Cum se declară fiscal veniturile obținute din străinătate. Declarația unică 212 sau declarația rectificativă se pot depune la ANAF

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.