39 de brașoveni au ieșit din carantină

Conform datelor prezentate de Direcția de Sănătate Publică Brașov, 102 persoane se află în acest moment în carantină, iar în autoizolare și monitorizare la domiciliu se află 1.862 de brașoveni.

DSP ne dă și vești bune, pentru că, potrivit datelor prezentate, 39 de persoane au ieșit din carantină și 634 din autoizolare, după încheierea perioadei de 14 zile.

Citeste și:  Ștefan Bănică vine la Brașov în turneul „Povestea mea” @ 21 septembrie 2026

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.