![](https://brasovstiri.ro/wp-content/uploads/2024/03/candidat.jpeg)
În prezența lui Nicolae Ciucă, Lucian Bode și Adrian Vestea, în acest moment George Scripcaru a fost oficial confirmat la Brașov, drept candidatul oficial al alianței PNL-PSD la Primăria Brașov.
Totodată, Adrian Veştea este candidatul PNL pentru funcţia de preşedinte al Consiliului Judeţean Braşov.
![](https://brasovstiri.ro/wp-content/uploads/2024/03/WhatsApp-Image-2024-03-27-at-18.30.57_e0f429e2-1116x628.jpg)
Mă bucur să aud că am pe cine sa votez.Ajung 4 ani de Brașov fără un gospodar(a trăit din grasime cel ce va pleca),să se ducă învârtindu-se de unde a venit, dar sa ia și parcul din Racadau că ne face de ris(rușine ca se poate lauda cu așa ceva)