Inspectorii Antifraudă ai ANAF au descoperit, în toamna anului trecut, un prejudiciu de 90 de milioane de lei adus statului de mai multe firme care vindeau mașini second-hand. Continuarea cercetărilor a arătat că administratorul firmelor ar fi continuat să folosească aceeași schemă de fraudare. Potrivit informațiilor prezentate de Radio România Brașov FM, frauda ar fi […]
Read More