Mihaela Bucşa, profesoară de Fizică la Şcoala Gimnazială din Sânpetru şi Florentina Tituleac, profesoară pentru învăţământul primar la Şcoala Gimnazială nr. 5 din Săcele, sunt 2 dintre cei 12 premianți ai Galei MERITO, eveniment care recunoaște meritele dascălilor ce contribuie la transformarea educației, și se înscriu astfel în comunitatea celor 67 de profesori valoroşi ai […]
Read More