Consiliul Național al Audiovizualului a decis retragerea licenței de emisie pentru postul Realitatea Plus, în urma unei ședințe publice în care a fost analizată situația amenzilor neachitate de către mai multe televiziuni din țară. Forul audiovizual a analizat în şedinţa publică situaţia amenzilor neplătite a posturilor de televiziune din România. În urma raportului prezentat, s-a […]
Read More