
Accident luni seara în Livada Poștei. Șoferul unui bolid și-a scăpat mașina de sub control și a intrat în stația RATBV. Din fericire la acea oră puțini oameni se aflau în stația de autobuze, astfel că nu au fost răniți.

Accident luni seara în Livada Poștei. Șoferul unui bolid și-a scăpat mașina de sub control și a intrat în stația RATBV. Din fericire la acea oră puțini oameni se aflau în stația de autobuze, astfel că nu au fost răniți.