Accident în Livada Poștei: O minune a făcut ca stația să fie goală

Accident luni seara în Livada Poștei. Șoferul unui bolid și-a scăpat mașina de sub control și a intrat în stația RATBV. Din fericire la acea oră puțini oameni se aflau în stația de autobuze, astfel că nu au fost răniți.

Citeste și:  Astăzi este sărbătorită Ziua Avocatului Român

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.