Lista completă a rezultatelor la Evaluarea Naţională, Judeţul Braşov

În urmă cu câteva clipe Ministerul Educaţiei Naţionale a publicat pe site rezultatele Evaluării Naţionale 2019. Rezultatele le puteţi afla consultând site-ul ministerului, http://evaluare.edu.ro/.
Candidaţii nemulţumiţi de rezultate pot face contestaţie tot astăzi, între orele 14.00 şi 20.00. Este bine să cântăriți cu atenție decizia, fiindcă aceasta poate aduce și scăderea notei. Rezultatele finale vor fi afişate în 29 iunie.

1 ABAZA M. IOANA 1622 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.20 – – 6.10 – – – – – – 7.15
2 ABEJENOAIEI P. DENISA 1261 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 8.25 – – 7.20 – – – – – – 7.72
3 ACASANDRI V. RĂZVAN ŞTEFAN 1479 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 8.10 – – 6.65 – – – – – – 7.37
4 ACATRINEI D. ANDREI DANIEL 2226 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 6.10 – – 6.15 – – – – – – 6.12
5 ACCIARO B. VLAD 2487 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 5.30 – – 6.00 – – – – – – 5.65
6 ACHIȚEI I. ALEXANDRU IONUȚ 466 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.40 – – 8.55 – – – – – – 8.97
7 ACUNUNI D. ANCA MIRELA 2464 Școala Gimnazială Purcăreni 6.55 – – 4.80 – – – – – – 5.67
8 ADAM A. ADELINA MARIA 1509 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 7.95 – – 6.70 – – – – – – 7.32
9 ADAM V. ALEXANDRU 3459 Școala Gimnazială Dumbrăvița 4.50 – – 1.55 – – – – – – 3.02
10 ADAM C. ALEXANDRU VASILICĂ 2819 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 5.00 – – 4.80 – – – – – – 4.90
11 ADAM P. CAMELIA ANDREEA 2996 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 4.50 – – 4.45 – – – – – – 4.47
12 ADAM M. CRISTIAN 2455 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 7.00 – – 4.40 – – – – – – 5.70
13 ADAM G. DARIUS COSMIN 375 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.10 – – 9.20 – – – – – – 9.15
14 ADAM F. GABRIEL FLORIAN 3850 Școala Gimnazială Vulcan Absent – – Absent – – – – – – Absent
15 ADAM GH. MIRUNA TEODORA 3045 Școala Gimnazială Ungra 6.50 – – 2.10 – – – – – – 4.30
16 ADAM CI. RAREŞ IOAN 847 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.20 – – 8.55 – – – – – – 8.37
17 ADAM G. SILVIA 3499 Școala Gimnazială Bunești 4.15 – – 1.50 – – – – – – 2.82
18 ÁDÁM Z. SZABOLCS 3006 Școala Gimnazială Rupea 5.70 – – 2.50 – – Limba germana 5.10 – – 4.43
19 ÁDÁM Z. ZOLTAN 2018 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 6.05 – – 5.15 – – Limba maghiara 8.30 – – 6.50
20 ADAMACHE P. ALEXIA OLIMPIA 202
21 AFLOAREI I. PETRONELA MARIANA 2962 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 5.45 – – 3.65 – – – – – – 4.55
22 AFRĂSINEI MF. VALENTIN MIHAI 1405 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 7.55 – – 7.45 – – – – – – 7.50
23 AFTIN C. SEBASTIAN OVIDIU 1773 Școala Gimnazială Hălchiu 8.00 – – 5.80 – – – – – – 6.90
24 AGACHE A. RAMONA SARA 2529 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 6.40 – – 4.70 – – – – – – 5.55
25 AGIURGIOAII A. DENISA-NICOLETA 669 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 8.60 – – 8.70 – – – – – – 8.65
26 AGUILAR ALVARADO HS. ALMA TEODORA 2172 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 7.40 – – 5.00 – – – – – – 6.20
27 ALB C. CONSTANTIN ALEXANDRU 3687 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 1.85 – – 2.00 – – – – – – 1.92
28 ALBERT C. ZSOLT 538 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 8.70 – – 8.90 – – Limba maghiara 9.00 – – 8.86
29 ALBU R. ALEXANDRA IOANA 2350 Liceul cu Program Sportiv Brașov 7.25 – – 4.50 – – – – – – 5.87
30 ALBU O. ANTONIA 2579 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 5.85 – – 5.05 – – – – – – 5.45
31 ALBU G. TEODOR IOAN 2132 Școala Gimnazială Sâmbăta de Sus 6.95 – – 5.60 – – – – – – 6.27
32 ALDEA S. ALEXANDRA SORINA 573 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 9.00 – – 8.60 – – – – – – 8.80
33 ALDEA DP. ALEXANDRU 2378 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 7.15 – – 4.50 – – – – – – 5.82
34 ALDEA C. DARIUS CONSTANTIN 2381 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 6.65 – – 5.00 – – – – – – 5.82
35 ALDEA V. LAVINIA PETRONELA 3710 Școala Gimnazială Cincu 2.45 – – 1.00 – – – – – – 1.72
36 ALDEȘ CB. ANDREI 1413 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.15 – – 6.80 – – – – – – 7.47
37 ALDULEA G. ANDREEA VIRGINIA 3644 Școala Gimnazială Șirnea 2.25 – – 2.00 – – – – – – 2.12
38 ALECSA C. ALIN CLAUDIU 1008 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 7.95 – – 8.30 – – – – – – 8.12
39 ALECSA C. DARIUS CRISTIAN 1777 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 7.65 – – 6.15 – – – – – – 6.90
40 ALECU I. FLAVIUS SEBASTIAN 2482
41 ALEXA VA. VALER IONUŢ 2965 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 4.40 – – 4.70 – – – – – – 4.55
42 ALEXANDRESCU MB. MARIA ALEXANDRA 114 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 9.55 – – 9.35 – – Limba germana 10.00 – – 9.63
43 ALEXE G. ANDREEA LAURA 2554 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 6.40 – – 4.60 – – – – – – 5.50
44 ALEXE V. MARIAN VASILE 3851 Școala Gimnazială Nr. 4 Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
45 ALEXE P. VLAD 2559 Școala Gimnazială Bod 5.00 – – 6.00 – – – – – – 5.50
46 ALIONTE AM. ADRIAN IONUȚ 1268 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 7.80 – – 7.65 – – – – – – 7.72
47 ALKHAZRAJ D JE. NADA DARWISH JAFFAR-EID 916 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.70 – – 6.85 – – Limba germana 9.20 – – 8.25
48 AMARIEI AC. LUCA-ANDREI 809 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.20 – – 7.65 – – – – – – 8.42
49 AMĂRTISOAEI C. MIHAELA CRISTINA 649 Școala Gimnazială Ghimbav 9.60 – – 7.75 – – – – – – 8.67
50 AMBĂRUȘ P. IONUȚ EMIL 3520 Școala Gimnazială Tărlungeni 2.00 – – 3.50 – – – – – – 2.75
51 AMBROZE SM. SEBASTIAN NICOLAE 1215 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 8.05 – – 7.55 – – – – – – 7.80
52 AMITRULUI FC. ANDREI SEBASTIAN 270 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 9.50 – – 9.15 – – – – – – 9.32
53 ANANIEA I. IONUŢ RĂZVAN 1964 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 8.00 – – 5.15 – – – – – – 6.57
54 ANCU E. ŞTEFANIA 1379 Școala Gimnazială Măieruș 8.20 – – 6.85 – – – – – – 7.52
55 ANCUŢA SI. SERGIU-MIHAI 371 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.50 – – 8.80 – – – – – – 9.15
56 ANCUȚA MI. ELIZA ELENA 3034 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 3.55 – – 5.15 – – – – – – 4.35
57 ANDACS R. RÓBERT TAMÁS 761 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 8.35 – – 8.95 – – Limba maghiara 8.25 – – 8.51
58 ANDONIE P. GEORGE DRAGOȘ 1416 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 7.85 – – 7.10 – – – – – – 7.47
59 ANDORKA D. DENISA MARIA 3852 Școala Gimnazială Jibert Absent – – Absent – – – – – – Absent
60 ANDRAŞ M. MARIANA ANTONIA
61 ANDRÁS CE. ZÉNÓ STEPHAN ZSOLT 2943 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 4.20 – – 3.95 – – Limba maghiara 5.60 – – 4.58
62 ANDREESCU S. ALEXANDRU 900 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 8.50 – – 8.05 – – – – – – 8.27
63 ANDREESCU AB. ANA DARIA 1149 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.55 – – 8.35 – – Limba germana 6.80 – – 7.90
64 ANDREI O. ALEXANDRU 710 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.20 – – 9.00 – – – – – – 8.60
65 ANDREI AG. AURA ANA MARIA 162 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 9.15 – – 9.90 – – – – – – 9.52
66 ANDREI PD. DARIA ALECSIA 1728 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 7.55 – – 6.45 – – – – – – 7.00
67 ANDREI IȘ. EDUARD ȘTEFAN 3853 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov Absent – – Absent – – – – – – Absent
68 ANDREI IG. IOANA ALEXANDRA 603 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 9.20 – – 8.30 – – – – – – 8.75
69 ANDREI LM. MARIAN SEBASTIAN 2298 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 6.30 – – 5.65 – – – – – – 5.97
70 ANDREI AB. MARIO MARK 2528 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 6.60 – – 5.05 – – Limba germana 5.00 – – 5.55
71 ANDREIAȘ L. LASZLO MIHAI 3665 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 2.50 – – 1.50 – – – – – – 2.00
72 ANDRESI B. MARA-MARIA 2183 Școala Gimnazială Crizbav 7.90 – – 4.45 – – – – – – 6.17
73 ANDRICI M. IONELA COSMINA 1462 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 8.35 – – 6.45 – – – – – – 7.40
74 ANDRIEŞ A. COSMINA GABRIELA 1165 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.70 – – 7.05 – – – – – – 7.87
75 ANDRIEȘ V. ALEXANDRU GABRIEL 1115 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 8.40 – – 7.50 – – – – – – 7.95
76 ANDRIESEI ID. ALEXANDRU ANDREA 3854 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov Absent – – Absent – – – – – – Absent
77 ANDRIEȘ-URSU R. DAVID 872 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 8.90 – – 7.75 – – – – – – 8.32
78 ANDRIOAIE AI. ALEXANDRA MARIA 408 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.80 – – 9.40 – – – – – – 9.10
79 ANDRIŞ G. GEORGE-BOGDAN 3578 Școala Gimnazială Budila 3.95 – – 1.00 – – – – – – 2.47
80 ANDRIŢA AC. DAVID
81 ANDRONACHE G. RAUL GEORGE 1179 Școala Gimnazială Ghimbav 8.55 – – 7.15 – – – – – – 7.85
82 ANDROSEVIC A. ROBERT 1840 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 7.70 – – 5.85 – – – – – – 6.77
83 ANGANU I. DELIANA EMILIA 2832 Școala Gimnazială Hălchiu 5.15 – – 4.60 – – – – – – 4.87
84 ANGHEL RE. ALEXANDRU RADU 199 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.40 – – 9.50 – – – – – – 9.45
85 ANGHEL Z. DAVID RAFAEL 1988 Școala Gimnazială Dumbrăvița 7.45 – – 5.65 – – – – – – 6.55
86 ANGHEL GV. GABRIEL IONUŢ 2054 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 5.10 – – 7.75 – – – – – – 6.42
87 ANGHEL I. ILINCA OANA 256 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.80 – – 8.90 – – – – – – 9.35
88 ANGHEL C. IOANA SORANA 1634 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.65 – – 4.70 – – Limba germana 8.05 – – 7.13
89 ANGHEL M. MĂDĂLIN 3675 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 2.90 – – 1.00 – – – – – – 1.95
90 ANGHEL S. RARES DOREL 1242 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.50 – – 7.00 – – – – – – 7.75
91 ANGHEL F. RAUL 2886 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 3.35 – – 6.10 – – – – – – 4.72
92 ANGHEL G. SERGIU SEBASTIAN 2471 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 5.25 – – 6.10 – – – – – – 5.67
93 ANGHEL V. VASILE SILVIU 3679 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 2.25 – – 1.65 – – – – – – 1.95
94 ANGHELACHE S. ȘTEFANIA NICOLETA 2237 Școala Gimnazială Cristian 6.85 – – 5.35 – – – – – – 6.10
95 ANGHELUȘ-OLENICI G. ADRIAN 2443 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 6.45 – – 5.00 – – – – – – 5.72
96 ANGHELUȚĂ CF. ANDREEA RALUCA 103 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 10.00 – – 9.35 – – – – – – 9.67
97 ANIŢEI MC. MELISSA 1056 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 9.75 – – 6.30 – – – – – – 8.02
98 ANTAL MM. ALEXANDRA IONELA 3323 Școala Gimnazială Jibert 4.55 – – 2.50 – – – – – – 3.52
99 ANTAL A. ALEXANDRU ANDREI 1666 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 6.80 – – 7.40 – – – – – – 7.10
100 ANTAL G. ANDREA
101 ANTAL I. ANDREEA-GABRIELA 737 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 8.75 – – 8.35 – – – – – – 8.55
102 ANTAL G. REBEKA 2114 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 6.55 – – 5.25 – – Limba maghiara 7.10 – – 6.30
103 ANTAL M. TIMEA 713 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 7.85 – – 8.35 – – Limba maghiara 9.55 – – 8.58
104 ANTAL C. VICTOR GABRIEL 435 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 8.85 – – 9.25 – – – – – – 9.05
105 ANTAL A. VIKTORIA GYONGYVER 1248 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.50 – – 6.70 – – Limba maghiara 8.00 – – 7.73
106 ANTAL S. ZSOLT DÁNIEL 1757 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 7.25 – – 5.45 – – Limba maghiara 8.10 – – 6.93
107 ANTAL-IAKAB I. ANDREEA 2940 Școala Gimnazială Purcăreni 5.10 – – 4.10 – – – – – – 4.60
108 ANTAL-IAKAB EJ. NAOMI 753 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 8.80 – – 8.25 – – – – – – 8.52
109 ANTOCI I. LIDIA ELENA 1553 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 7.30 – – 7.25 – – – – – – 7.27
110 ANTOHE D. DENISA TEODORA 305 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 9.00 – – 9.55 – – – – – – 9.27
111 ANTON M. BIANCA ANDREEA 1074 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.00 – – 7.00 – – – – – – 8.00
112 ANTON R. REBECA ELENY 1038 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 9.25 – – 6.85 – – – – – – 8.05
113 ANTONENCO M. ANA MARIA 665 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.30 – – 8.00 – – – – – – 8.65
114 ANTONIE CI. CĂTĂLINA IOANA 589 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 9.40 – – 8.15 – – – – – – 8.77
115 APAFI MP. ANDREI IOAN 3475 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 3.70 – – 2.20 – – – – – – 2.95
116 APAFI CG. GABRIEL CORNEL 3810 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
117 APARASCHIVEI GM. RAREȘ IULIAN 2522 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 5.55 – – 5.60 – – – – – – 5.57
118 APARASCHIVEI C. ROXANA IOANA 1318 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.90 – – 6.35 – – – – – – 7.62
119 APARASCHIVEI VC. VLAD ANDREI 2441 Școala Gimnazială Hărman 6.70 – – 4.75 – – – – – – 5.72
120 APOPEI V. NARCIS FABIAN 2530
121 APOSTOL MA. ALEXANDRU 553 Școala Gimnazială Ghimbav 9.65 – – 8.00 – – – – – – 8.82
122 APOSTOL C. IULIAN GEORGE 1086 Școala Gimnazială Moieciu de Jos 8.20 – – 7.80 – – – – – – 8.00
123 APOSTOL IL. MARIA 1771 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 8.10 – – 5.70 – – – – – – 6.90
124 APOSTOLESCU V. TEODORA MARIA 3855 Școala Gimnazială Hălchiu Absent – – Absent – – – – – – Absent
125 ARAMĂ DF. ALEXIA ROBERTA 1057 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 9.55 – – 6.50 – – – – – – 8.02
126 ARANYI CS. ADRIENN BEATRICE 831 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 7.40 – – 8.35 – – Limba maghiara 9.45 – – 8.40
127 ARDELEAN VC. ALEXANDRU CONSTANTIN 3857 Școala Gimnazială Vama Buzăului Absent – – Absent – – – – – – Absent
128 ARDELEAN I. ALIN IOAN 3278 Școala Gimnazială Hălchiu 4.55 – – 2.75 – – – – – – 3.65
129 ARDELEAN NS. ANA MARIA 2264 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 7.05 – – 5.00 – – – – – – 6.02
130 ARDELEAN A. ANGELICA-FLORENTINA 3807 Școala Gimnazială Budila 1.10 – – 1.00 – – – – – – 1.05
131 ARDELEAN V. CODRUȚA DENISA 2978 Școala Gimnazială Bod 5.35 – – 3.65 – – – – – – 4.50
132 ARDELEAN SN. DANIEL-NICOLAE 2744 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 5.90 – – 4.25 – – – – – – 5.07
133 ARDELEAN V. IULIAN CĂTĂLIN 1689 Școala Gimnazială Vama Buzăului 8.20 – – 5.90 – – – – – – 7.05
134 ARDELEAN L. LAURENȚIU 3718 Școala Gimnazială Zizin 1.60 – – 1.75 – – – – – – 1.67
135 ARDELEAN VG. MIRIAM CHRISTIANA 2351 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 7.25 – – 4.50 – – – – – – 5.87
136 ARDELEAN I. RADU MATEI 2120 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 7.20 – – 6.65 – – Limba germana 5.00 – – 6.28
137 ARDELEAN T. TRANDAFIR-IULIAN 3856 Școala Gimnazială Budila Absent – – Absent – – – – – – Absent
138 ARDELEANU D. GENICA CLAUDIA 3858 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele Absent – – Absent – – – – – – Absent
139 ARDELEANU D. GEORGIANA ANTONIA 3859 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele Absent – – Absent – – – – – – Absent
140 ARDELEANU R. MAROLA 3233
141 ARHIR C. DARIUS 2176 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 7.10 – – 5.30 – – – – – – 6.20
142 ARIȘANU I. ANDREEA IOANA 2056 Școala Gimnazială Moieciu de Jos 7.80 – – 5.00 – – – – – – 6.40
143 ARIȘANU N. DENISA MARIA 3097 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Pompiliu Dan’ Zărnești 5.15 – – 3.20 – – – – – – 4.17
144 ARITON MI. DIANA ALEXANDRA 494 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.55 – – 8.30 – – – – – – 8.92
145 ARMÂSAR FN. MARIA MIRUNA 260 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.45 – – 9.00 – – Limba germana 9.60 – – 9.35
146 ARMĂSAR IM. THEODORA 1852 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 8.60 – – 5.35 – – Limba germana 6.30 – – 6.75
147 ARMĂSAR-TĂTARU GC. VANESSA ELENA 543 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.25 – – 8.60 – – Limba germana 8.70 – – 8.85
148 ARNĂUT VF. BOGDAN PETRUŢ 2474 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 6.80 – – 4.50 – – – – – – 5.65
149 ARNÓCZ T. BIANCA 1188 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 7.80 – – 6.85 – – Limba maghiara 8.85 – – 7.83
150 ARON V. CARLA CRISTINA 2916 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 5.70 – – 3.60 – – – – – – 4.65
151 ARON N. IOANA 341 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.15 – – 9.25 – – – – – – 9.20
152 ARONEASA A. TIMOTEI 1483 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 7.80 – – 6.95 – – – – – – 7.37
153 AROS B. SZÓNIA 814 Școala Gimnazială Rupea 9.20 – – 6.50 – – Limba maghiara 9.55 – – 8.41
154 ARUŞTEI D. ANDREI VALENTIN 957 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 7.70 – – 8.70 – – – – – – 8.20
155 ARVAY HA. SIGRID SENTA 383 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.80 – – 8.80 – – Limba germana 9.80 – – 9.13
156 ARZOIU E. CODRUȚ AUREL 1280 Școala Gimnazială Moieciu de Jos 7.70 – – 7.70 – – – – – – 7.70
157 ASÂIE OC. DIANA ANA MARIA 2000 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 8.55 – – 4.50 – – – – – – 6.52
158 ASAVEI C. ROBERT CONSTANTIN 3860 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea Absent – – Absent – – – – – – Absent
159 ASOLTANI M. MIHAI ALEXANDRU 2225 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 6.45 – – 5.80 – – – – – – 6.12
160 AŞTEFĂNOAIA F. MARTINA IONELA
161 ATANASESCU RB. MARA IOANA 582 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.95 – – 8.00 – – Limba germana 9.40 – – 8.78
162 AŢEF M. CRINA 121 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 10.00 – – 9.20 – – – – – – 9.60
163 ATINEOS M. DIANA-MARIA 3356 Școala Gimnazială Budila 3.80 – – 3.00 – – – – – – 3.40
164 AUR G. ARA MARTA 1237 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 8.70 – – 6.80 – – – – – – 7.75
165 AVĂDANE O. CRISTIAN DANIEL 3240 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 3.10 – – 4.50 – – – – – – 3.80
166 AVĂDANE O. ROSMINA MARIA 2560 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 4.75 – – 6.25 – – – – – – 5.50
167 AVARVAREI IL. TEODORA ALESIA 529 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.25 – – 8.50 – – – – – – 8.87
168 AVRAM M. ALEXANDRU DANIEL 1703 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.05 – – 6.00 – – – – – – 7.02
169 AVRAM N. ANAMARIA 412 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 9.75 – – 8.40 – – – – – – 9.07
170 AVRAM M. DANIEL ALEXANDRU 2219 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 6.80 – – 5.45 – – – – – – 6.12
171 AVRAM D. DANIEL CONSTANTIN 1452 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 7.55 – – 7.30 – – – – – – 7.42
172 AVRAM G. GEORGIANA ANTONIA 3007 Școala Gimnazială Jibert 5.40 – – 3.45 – – – – – – 4.42
173 AVRAM I. IOANA 1117 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.35 – – 7.55 – – – – – – 7.95
174 AVRAM D. MARIAN 3048 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 5.10 – – 3.50 – – – – – – 4.30
175 AVRAM G. SEBASTIAN MIHAI 2310 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 6.80 – – 5.10 – – – – – – 5.95
176 BABEȘ N. MARIA OCTAVIA 3861 Școala Gimnazială Sohodol Absent – – Absent – – – – – – Absent
177 BABICI N. RAREȘ-MIHAI 1485 Școala Gimnazială Măieruș 7.40 – – 7.35 – – – – – – 7.37
178 BABOIA EV. CARLA SIMINA 1550 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 7.60 – – 6.95 – – – – – – 7.27
179 BĂBUȘ G. DENIS IONUȚ 1034 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 8.00 – – 8.15 – – – – – – 8.07
180 BACALU D. ANDREI
181 BACALU G. DANA SÎNZIANA 1597 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 8.65 – – 5.70 – – – – – – 7.17
182 BACALU G. DELIA SÎNZIANA 855 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.25 – – 7.45 – – – – – – 8.35
183 BĂCĂOANU C. FLAVIUS ANDREI 1639 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 8.25 – – 6.00 – – – – – – 7.12
184 BĂCILĂ RI. RADU CLAUDIU 303 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 9.15 – – 9.40 – – – – – – 9.27
185 BĂCILĂ RC. TEODORA ANTONIA 1368 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 7.65 – – 7.45 – – – – – – 7.55
186 BĂCIOIU I. ANNE MARI 2969 Școala Gimnazială Vulcan 5.50 – – 3.55 – – – – – – 4.52
187 BĂCIOIU I. SERGIU IONUȚ 2534 Școala Gimnazială Vulcan 5.65 – – 5.45 – – – – – – 5.55
188 BACIU V. BOGDAN MARIAN 2733 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 6.00 – – 4.20 – – – – – – 5.10
189 BACIU S. REBECA 3071 Școala Gimnazială Ghimbav 4.00 – – 4.50 – – – – – – 4.25
190 BĂDĂRĂ D. CRISTIAN EDUARD 1135 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 8.55 – – 7.30 – – – – – – 7.92
191 BADEA A. ALESSANDRO ANDREI 1785 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 6.90 – – 6.90 – – – – – – 6.90
192 BADEA M. BRIANA VIRGINIA 355 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.35 – – 9.00 – – – – – – 9.17
193 BADEA AO. CEZARA MARIA 1351 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.15 – – 7.00 – – – – – – 7.57
194 BADEA N. DENIS NICOLAE 2754 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 6.60 – – 3.50 – – – – – – 5.05
195 BADILA S. SABRINA MARIA 1760 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.85 – – 5.00 – – – – – – 6.92
196 BĂDIŢĂ A. DIANA 38 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.70 – – 10.00 – – – – – – 9.85
197 BĂDIȚĂ RC. RADU 2869 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 6.60 – – 2.95 – – – – – – 4.77
198 BADIU C. LEONARDO MATTIA 821 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.00 – – 7.80 – – – – – – 8.40
199 BĂDUCEANU N. DANIELE 2742 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 7.15 – – 3.00 – – – – – – 5.07
200 BĂGĂCIAN D. ALEXA
201 BĂGĂCIAN D. NICOLE 257 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.80 – – 8.90 – – – – – – 9.35
202 BAHNAR SF. FLORINA MĂDĂLINA 817 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 9.45 – – 7.35 – – – – – – 8.40
203 BĂIAS AT. ANA REBECA 1159 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.05 – – 6.70 – – – – – – 7.87
204 BĂILĂ S. RAUL VALERIU 1075 Școala Gimnazială Teliu 8.85 – – 7.15 – – – – – – 8.00
205 BAIU Ş. ADINA ŞTEFANIA 908 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 9.40 – – 7.10 – – – – – – 8.25
206 BAIU C. ALEXANDRU 444 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.15 – – 8.90 – – – – – – 9.02
207 BAIU EI. CEZAR ION 3677 Școala Gimnazială Șinca Nouă 2.40 – – 1.50 – – – – – – 1.95
208 BAJCSI AL. ELIAS ROBERT 1510 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 7.85 – – 6.80 – – – – – – 7.32
209 BAKK E. ANIKÓ-ANNA 1357 Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan’ Săcele 8.50 – – 5.80 – – Limba maghiara 8.40 – – 7.56
210 BALABAN CE. PAULA 724 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.40 – – 8.70 – – Limba germana 7.60 – – 8.56
211 BALABAN C. ŞTEFAN ALEXANDRU 1166 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 8.70 – – 7.05 – – – – – – 7.87
212 BĂLĂCEAN M. ALIN MARIAN 3369 Școala Gimnazială Crihalma 3.35 – – 3.40 – – – – – – 3.37
213 BALAN V. ADRIANA NICOLETA 3597 Școala Gimnazială Părău 3.20 – – 1.50 – – – – – – 2.35
214 BALAN P. ELIZABETH 1252 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 9.20 – – 6.25 – – – – – – 7.72
215 BALAN CG. RAUL MIHAI 2466 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 6.25 – – 5.10 – – – – – – 5.67
216 BĂLAN GM. ANTONIA 563 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.65 – – 9.00 – – – – – – 8.82
217 BĂLAN I. CĂTĂLIN IOAN 21 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 9.80 – – 10.00 – – – – – – 9.90
218 BĂLAN GE. FLAVIUS SEBASTIAN 3051 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 4.00 – – 4.60 – – – – – – 4.30
219 BĂLĂNICĂ C. ȘTEFAN VALENTIN 1053 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 7.80 – – 8.30 – – – – – – 8.05
220 BALAȘA CG. SORIN ANDREI
221 BALASCUTA C. IOAN ALEXANDRU 2342 Școala Gimnazială Prejmer 5.60 – – 6.20 – – – – – – 5.90
222 BALASCUTA G. REMUS 2930 Școala Gimnazială Prejmer 5.00 – – 4.25 – – – – – – 4.62
223 BALAȘI S. FRANCIS MAXIMILIAN 2922 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 4.30 – – 5.00 – – – – – – 4.65
224 BĂLĂȘOIU S. REBECA MARIA 1387 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 7.00 – – 7.15 – – Limba maghiara 8.40 – – 7.51
225 BĂLĂU I. ANDREI ȘTEFAN 2587 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 5.85 – – 5.00 – – – – – – 5.42
226 BĂLĂUCĂ I. RALUCA MARIANA 1569 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.80 – – 5.65 – – – – – – 7.22
227 BALAZS S. LIVIA IZABELLA 2157 Școala Gimnazială Tărlungeni 5.00 – – 5.10 – – Limba maghiara 8.60 – – 6.23
228 BALAZS X. MARGARETA MADALINA 3319 Școala Gimnazială Cața 3.00 – – 4.10 – – – – – – 3.55
229 BALÁZS M. EMMA 2344 Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan’ Săcele 3.70 – – 6.00 – – Limba maghiara 8.00 – – 5.90
230 BALÁZS G. GÁBOR 3201 Școala Gimnazială Rupea 1.90 – – 3.40 – – Limba maghiara 6.35 – – 3.88
231 BALAZSI BJ. BRIGITTA BEATRICE 2202 Școala Gimnazială Hoghiz 7.20 – – 3.15 – – Limba maghiara 8.10 – – 6.15
232 BALCA SD. EDUARD-ANDREI 195 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 9.55 – – 9.35 – – – – – – 9.45
233 BALEA M. CĂTĂLIN-ANDREI 3777 Școala Gimnazială Budila 1.55 – – 1.00 – – – – – – 1.27
234 BALENT OA. ŞTEFANIA CRINA 2700 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 5.40 – – 5.00 – – – – – – 5.20
235 BALINT M. ALEXANDRU 3441 Școala Gimnazială Prejmer 3.70 – – 2.50 – – – – – – 3.10
236 BALINT MG. ANDREA 2078 Școala Gimnazială Rupea 7.50 – – 5.25 – – – – – – 6.37
237 BALINT E. NANDOR 2877 Școala Gimnazială Tărlungeni 3.35 – – 4.30 – – Limba maghiara 6.60 – – 4.75
238 BALINT Z. NORBERT 2562 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 5.50 – – 5.25 – – Limba maghiara 5.70 – – 5.48
239 BALINT G. RITA ALINA 3686 Școala Gimnazială Bunești 1.95 – – 1.90 – – – – – – 1.92
240 BALINT RL. ROMICA-DORINA
241 BALINT S. SZILVIA TIMEA 2823 Școala Gimnazială Teliu 5.45 – – 4.15 – – Limba maghiara 5.05 – – 4.88
242 BALO A. ANDREI ROBERT 1841 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 7.65 – – 5.90 – – – – – – 6.77
243 BALOG I. COSMIN GEORGE 3672 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 2.00 – – 1.95 – – – – – – 1.97
244 BALOG S. ISTVAN 3496 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 2.15 – – 2.50 – – Limba maghiara 3.90 – – 2.85
245 BALOG E. TIBOR 3076 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 5.25 – – 3.20 – – – – – – 4.22
246 BALOGH A. ANASTASIA 1249 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.30 – – 6.70 – – Limba germana 8.20 – – 7.73
247 BĂLTEANU I. LARISSA GEORGIANA 1819 Școala Gimnazială Bod 7.50 – – 6.15 – – – – – – 6.82
248 BALUȘ S. MIHAI CRISTIAN 2100 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 7.25 – – 5.40 – – – – – – 6.32
249 BĂLUȚ F. DANIEL FLORIN 1217 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.85 – – 7.75 – – – – – – 7.80
250 BAMBEA I. NICOLAE ALEXANDRU 3862 Școala Gimnazială Nr. 4 Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
251 BĂNCILĂ FV. ALEXIA IOANA 3010 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 5.00 – – 3.85 – – – – – – 4.42
252 BANCIU MI. DIANA-MARIA 1126 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 9.15 – – 6.70 – – – – – – 7.92
253 BANEA N. BIANCA REBECA 3136 Școala Gimnazială Vlădeni 4.20 – – 3.90 – – – – – – 4.05
254 BANFI D. ANA MARIA 3355 Școala Gimnazială Prejmer 5.15 – – 1.65 – – – – – – 3.40
255 BANFI P. REBECA CRISTINA 3811 Școala Gimnazială Prejmer 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
256 BANGALA G. ALEXANDRU ANDREI 3656 Școala Gimnazială Moieciu de Sus 2.60 – – 1.50 – – – – – – 2.05
257 BANGĂLĂ AM. ALEXANDRA IOANA 1741 Școala Gimnazială Moieciu de Sus 7.95 – – 6.00 – – – – – – 6.97
258 BANGĂLĂ OM. COSTIN OVIDIU 644 Școala Gimnazială Moieciu de Sus 8.60 – – 8.80 – – – – – – 8.70
259 BANGĂLĂ SC. SONIA-NICOLETA 2074 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 8.65 – – 4.10 – – – – – – 6.37
260 BĂNICA NL. MIHAI-ROBERT
261 BĂNICĂ A. GEORGE 968 Școala Gimnazială Ghimbav 8.45 – – 7.90 – – – – – – 8.17
262 BĂNICĂ CM. LUCIA IOANA 2538 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 6.85 – – 4.20 – – – – – – 5.52
263 BANU V. ANDRA ROXANA 1317 Liceul cu Program Sportiv Brașov 9.05 – – 6.20 – – – – – – 7.62
264 BANU B. CATINCA 884 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.00 – – 8.05 – – Limba germana 7.85 – – 8.30
265 BANU I. DRAGOS ANDREI 3063 Școala Gimnazială Nr. 2 Zărnești 5.00 – – 3.50 – – – – – – 4.25
266 BANU Ş. ŞTEFAN CLAUDIU 2328 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 6.25 – – 5.60 – – – – – – 5.92
267 BÂNZARIU PLEȘA L. IULIA 1933 Școala Gimnazială Vulcan 7.40 – – 5.85 – – – – – – 6.62
268 BARĂ ȘA. ASTRID ANA MARIA 841 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.05 – – 7.70 – – – – – – 8.37
269 BARABAS B. KLARA ANAMARIA 1909 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 6.45 – – 6.90 – – – – – – 6.67
270 BARABAS R. MAJID ABDULAH 2419 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 5.85 – – 5.70 – – – – – – 5.77
271 BARABAŞ MA. ROBERT ANDREI 578 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.40 – – 9.20 – – – – – – 8.80
272 BARABAȘ R. GABRIELA DENISA 2178 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 6.60 – – 5.80 – – – – – – 6.20
273 BARABOIU ȘF. ŞTEFAN-ROBERT 2953 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 4.35 – – 4.80 – – – – – – 4.57
274 BARAN A. ŞTEFAN BOGDAN 2789 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 5.45 – – 4.50 – – – – – – 4.97
275 BARARIU C. RĂZVAN 3309 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 4.50 – – 2.60 – – – – – – 3.55
276 BARBĂLATĂ VM. LAURA ANDREEA 2447 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 6.00 – – 5.45 – – – – – – 5.72
277 BARBĂRASĂ D. RADU ȘTEFAN 881 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 9.20 – – 7.40 – – – – – – 8.30
278 BARBU CD. ANDRA MARIA 3582 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 2.40 – – 2.50 – – – – – – 2.45
279 BARBU SG. CĂLIN ALEXANDRU 622 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.70 – – 8.75 – – – – – – 8.72
280 BARBU GM. IOANA
281 BARBU V. OCTAVIAN ILIE 863 Școala Gimnazială Cristian 8.05 – – 8.65 – – – – – – 8.35
282 BARBU O. PAUL SILVIU 971 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 7.75 – – 8.60 – – – – – – 8.17
283 BARBU C. RĂZVAN CRISTIAN 2117 Școala Gimnazială Cristian 6.40 – – 6.20 – – – – – – 6.30
284 BĂRBULESCU O. ANDREEA 2900 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 5.85 – – 3.50 – – – – – – 4.67
285 BÂRCĂ N. NICOLAE-IONUŢ 2759 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 5.10 – – 5.00 – – – – – – 5.05
286 BARCSA I. SAMUEL STEFAN 3700 Școala Gimnazială Prejmer 1.60 – – 2.00 – – – – – – 1.80
287 BĂRCUȚEAN N. IULIA DENISE 1376 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.30 – – 6.75 – – – – – – 7.52
288 BĂRCUȚEAN D. TUDOR 780 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 9.05 – – 7.90 – – – – – – 8.47
289 BĂRDAŞ CG. ANA-MARIA 58 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.65 – – 9.95 – – – – – – 9.80
290 BĂRDAŞ CG. ANDREI 1 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 10.00 – – 10.00 – – – – – – 10.00
291 BĂRDAŞ I. OANA-ROXANA 3160 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 4.50 – – 3.50 – – – – – – 4.00
292 BĂRDAȘ L. MARIA ALEXIA 544 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.10 – – 8.60 – – – – – – 8.85
293 BARDOCZ M. MIHAI PAVEL 1865 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 6.60 – – 6.90 – – – – – – 6.75
294 BĂRGĂOANU I. NATALIA IOANA 1461 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.40 – – 6.40 – – – – – – 7.40
295 BÂRLEZ A. RAREŞ PETRU 1844 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 7.40 – – 6.15 – – – – – – 6.77
296 BARNA N. ANA MARIA 111 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.70 – – 9.60 – – – – – – 9.65
297 BARNA I. VANESSA JASMINE 897 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 8.90 – – 7.65 – – – – – – 8.27
298 BARNEA G. ALEXIA GABRIELA 701 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 8.95 – – 8.25 – – – – – – 8.60
299 BÂRSAN -. DENISA-ELENA 2112 Școala Gimnazială Augustin 7.05 – – 5.55 – – – – – – 6.30
300 BÂRSAN VM. MARIA ALINA 1618 Școala Gimnazială Ucea de Jos 8.50 – – 5.80 – – – – – – 7.15
301 BÂRSAN N. RADU ȘTEFAN 3228 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 3.65 – – 4.00 – – – – – – 3.82
302 BART BD. EDUARD 292 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.75 – – 8.60 – – Limba germana 9.50 – – 9.28
303 BARTA CA. IONUȚ-ADRIAN 3863 Școala Gimnazială Nr. 1 Râșnov Absent – – Absent – – – – – – Absent
304 BARTOS T. REBEKA 1868 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 5.90 – – 5.35 – – Limba maghiara 9.00 – – 6.75
305 BARTOȘ S. SORIN ALIN 2972 Școala Gimnazială Ungra 5.10 – – 3.95 – – – – – – 4.52
306 BÂRZAN DS. DARIUS DUMITRU 1068 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.05 – – 8.00 – – – – – – 8.02
307 BĂRZOIU C. ALEXANDRU NICUȘOR 3362 Școala Gimnazială Teliu 2.85 – – 3.95 – – – – – – 3.40
308 BĂŞA G. GEORGIANA 1538 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 8.40 – – 6.15 – – – – – – 7.27
309 BASALIC R. RĂZVAN VLĂDUȚ 3354 Școala Gimnazială Perșani 2.55 – – 4.30 – – – – – – 3.42
310 BĂSESCU P. PAULA VICTORIA 1433 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 7.95 – – 6.95 – – – – – – 7.45
311 BĂȘIA IM. ANDRADA MARIA 776 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 9.70 – – 7.25 – – – – – – 8.47
312 BASTEA I. ALEXIA 404 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.20 – – 9.00 – – – – – – 9.10
313 BÂŢĂ GD. ANDREI-DĂNUŢ 68 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.55 – – 10.00 – – – – – – 9.77
314 BĂTRÂNU MP. EDUARD ȘTEFAN 1214 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 8.10 – – 7.50 – – – – – – 7.80
315 BĂTRÎNEANU M. TUDOR MIHAI 599 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.60 – – 7.90 – – – – – – 8.75
316 BĂTRÎNU C. IULIA MARIA 2595 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 4.35 – – 6.50 – – – – – – 5.42
317 BĂTRÎNU-DRAGOTEANU I. CRISTIAN 668 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.80 – – 8.55 – – Limba germana 8.60 – – 8.65
318 BAU C. ANDREI 1871 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 6.45 – – 7.85 – – Limba germana 5.90 – – 6.73
319 BĂZOIU -. ELENA CASANDRA 3864 Școala Gimnazială Teliu Absent – – Absent – – – – – – Absent
320 BEBECHI NM. ANDREAS RĂZVAN 3565 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 3.05 – – 2.00 – – – – – – 2.52
321 BECSEK M. SEBASTIAN 2252 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 5.55 – – 6.45 – – Limba maghiara 6.20 – – 6.06
322 BEDNERS SAMUILĂ IM. PATRIK ANDREAS 1628 Școala Gimnazială Hălchiu 7.70 – – 6.60 – – – – – – 7.15
323 BEDÖ I. SIDONIA 3101 Școala Gimnazială Măieruș 6.55 – – 1.75 – – – – – – 4.15
324 BEJAN N. SEBASTIAN FLORIN 2618 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 5.70 – – 5.00 – – – – – – 5.35
325 BELDEAN M. MARIA IULIA 959 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.70 – – 6.65 – – – – – – 8.17
326 BELDIMAN C. RAUL IONUȚ 650 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.60 – – 7.75 – – – – – – 8.67
327 BELIBOU A. SARA ELENA 2709 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 6.30 – – 4.05 – – – – – – 5.17
328 BELU FD. BOGDAN GABRIEL 2583 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 5.60 – – 5.60 – – Limba germana 5.10 – – 5.43
329 BENCZE I. ANDRAS ATTILA 2092 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 7.45 – – 5.25 – – – – – – 6.35
330 BENCZE S. MÁRK DÁVID 1301 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 7.55 – – 7.45 – – Limba germana 8.00 – – 7.66
331 BENCZELITS A. LUCIAN FLORENTIN 1978 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 6.60 – – 6.55 – – – – – – 6.57
332 BENDRE G. DAVID GHEORGHE 2717 Școala Gimnazială Hălchiu 5.75 – – 4.55 – – – – – – 5.15
333 BENE CC. IOLANDA ANDA 3324 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 4.55 – – 2.50 – – – – – – 3.52
334 BENEA SA. ALEXANDRU 2481 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 6.05 – – 5.25 – – – – – – 5.65
335 BENEDEK D. KINGA SZIDONIA 3540 Școala Gimnazială Teliu 2.40 – – 2.50 – – Limba maghiara 3.00 – – 2.63
336 BENEDEK J. LÓRÁNT ATTILA 1892 Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan’ Săcele 6.90 – – 5.40 – – Limba maghiara 7.75 – – 6.68
337 BENEDEK M. MIHALY 2498 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 5.60 – – 4.05 – – Limba maghiara 7.20 – – 5.61
338 BENEDEK Ș. NOEMI 2010 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 5.80 – – 5.20 – – Limba maghiara 8.55 – – 6.51
341 BENGA D. DOREL ALEXANDRU 2442 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 6.70 – – 4.75 – – – – – – 5.72
342 BENGA A. IONUŢ EMANUEL 2574 Școala Gimnazială Nr. 2 Zărnești 6.90 – – 4.00 – – – – – – 5.45
343 BENKÖ L. TIMEA 231 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.45 – – 9.35 – – – – – – 9.40
344 BERCAN M. ANTONIA MARIA 663 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.50 – – 8.20 – – Limba germana 8.25 – – 8.65
345 BERCEA V. DARIUS MARIAN 1967 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.65 – – 5.50 – – – – – – 6.57
346 BERCEA R. MAXIMILIAN 527 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 9.30 – – 8.45 – – – – – – 8.87
347 BERDEI R. PETRA AURORA 920 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 8.15 – – 8.35 – – – – – – 8.25
348 BEREI F. ANNE MARIE 2578 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 5.90 – – 5.00 – – – – – – 5.45
349 BERES C. MELINDA 2033 Școala Gimnazială Rupea 7.65 – – 5.25 – – – – – – 6.45
350 BERES B. MONICA MIHAELA 2679 Școala Gimnazială Rupea 5.15 – – 4.00 – – Limba maghiara 6.60 – – 5.25
351 BERES A. ZSUZSA HENRIETT 1942 Școala Gimnazială Rupea 7.70 – – 3.00 – – Limba maghiara 9.15 – – 6.61
352 BEREVOIANU I. ȘTEFAN MATEI 674 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 7.90 – – 9.40 – – – – – – 8.65
353 BERLOIU G. ALEXANDRU GEORGE 3107 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 3.80 – – 4.50 – – – – – – 4.15
354 BERNEVIC D. ANDREI PAVEL 2531 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 6.10 – – 5.00 – – – – – – 5.55
355 BERTALAN D. ALEXIA 432 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 9.35 – – 8.75 – – – – – – 9.05
356 BERTLEF E. EDUARD 2672 Școala Gimnazială Șercaia 6.00 – – 4.50 – – – – – – 5.25
357 BERZA V. MIRUNA MIHAELA 1787 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 8.05 – – 5.70 – – – – – – 6.87
358 BEŞCHEA G. ALISIA 151 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.40 – – 9.70 – – – – – – 9.55
359 BIBICU V. DAVID ANDREI 283 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.40 – – 9.20 – – – – – – 9.30
360 BICA AG. ANDREI 913 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 8.75 – – 7.50 – – Limba germana 8.50 – – 8.25
361 BICA IC. DIANA ALEXANDRA 633 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.45 – – 7.95 – – – – – – 8.70
362 BICA RT. MARIA TEODORA 323 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.45 – – 9.00 – – – – – – 9.22
363 BÎCLEA FC. RAUL IONUT 2873 Școala Gimnazială Bod 5.60 – – 3.90 – – – – – – 4.75
364 BÎCLEŞANU M. ALISA 271 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.45 – – 9.20 – – – – – – 9.32
365 BIDU IA. ANTONIO IOAN 2421 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 5.35 – – 6.20 – – – – – – 5.77
366 BINDA DG. CĂTĂLINA IOANA 699 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 9.00 – – 8.20 – – – – – – 8.60
367 BINDEA GH. GHEORGHE 2914 Școala Gimnazială Ungra 6.20 – – 3.10 – – – – – – 4.65
368 BINESCU C. COSMINA ANDREEA 1789 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.75 – – 6.00 – – – – – – 6.87
369 BÎRCEA I. CLAUDIA IOANA 1572 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.15 – – 6.30 – – – – – – 7.22
370 BIRIȘ GC. GEORGE 1565 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 6.90 – – 7.60 – – – – – – 7.25
371 BIRIȘ IG. SEBASTIAN ANDREI 3327 Școala Gimnazială Sânpetru 4.05 – – 3.00 – – – – – – 3.52
372 BIRKI A. ELISABETA FRANCISCA 3208 Școala Gimnazială Bod 5.20 – – 2.50 – – – – – – 3.85
373 BÎRLOG AN. TEODORA-MARIA 73 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.50 – – 10.00 – – – – – – 9.75
374 BÎRNE VD. MIHAI-DORIN 422 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 8.85 – – 9.30 – – – – – – 9.07
375 BIRO D. DÉNES 3379 Școala Gimnazială Rupea 3.50 – – 2.50 – – Limba maghiara 4.00 – – 3.33
376 BIRO S. SZABOLCS 2486 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 5.40 – – 4.05 – – Limba maghiara 7.50 – – 5.65
377 BIRO C. TIMEA EVELIN 491 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.65 – – 8.20 – – – – – – 8.92
378 BIRÓ E. RÓBERT 692 Școala Gimnazială Rupea 9.50 – – 7.70 – – – – – – 8.60
379 BIRÓ L. ROBERT GABRIEL 1502 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 8.35 – – 6.30 – – – – – – 7.32
380 BIROU E. SELENA MARIA 470 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.30 – – 8.65 – – – – – – 8.97
381 BÎRSAN V. ALEXANDRU TEODOR 3629 Școala Gimnazială Hărman 1.50 – – 2.95 – – – – – – 2.22
382 BÎRSAN V. ANNAMARIA 1385 Școala Gimnazială ‘Ion Codru Drăgușanu’ Drăguș 7.50 – – 7.55 – – – – – – 7.52
383 BÎRSAN G. SARA-IOANA 679 Școala Gimnazială Măieruș 9.30 – – 7.95 – – – – – – 8.62
384 BIRTA LE. ANDREI 53 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 10.00 – – 9.60 – – – – – – 9.80
385 BIRTALAN LT. ANDREA 1015 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.05 – – 7.15 – – – – – – 8.10
386 BISIOC A. ALEXANDRU MIHAI 3527 Școala Gimnazială Cincu 3.35 – – 2.00 – – – – – – 2.67
387 BIVOL P. ALEX MARIAN 1903 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 7.25 – – 6.10 – – – – – – 6.67
388 BLAGA C. ALEXANDRU LIVIU 2673 Școala Gimnazială Prejmer 6.00 – – 4.50 – – – – – – 5.25
389 BLAGA F. EDINA 1453 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 7.30 – – 7.55 – – – – – – 7.42
390 BLAGA IA. TEODORA 437 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 10.00 – – 8.05 – – – – – – 9.02
391 BLAJ E. ALEXANDRA BIANCA 3292 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 5.40 – – 1.80 – – – – – – 3.60
392 BLAJ M. ANDREI ANTONIO 1044 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 8.75 – – 7.35 – – – – – – 8.05
393 BLAJ I. DELIA ANDREEA 3512 Școala Gimnazială Șimon 3.15 – – 2.40 – – – – – – 2.77
394 BLAJ NIŢU I. MATEI RAREŞ 438 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 9.70 – – 8.35 – – – – – – 9.02
395 BLĂJUȚ C. KARINA IZABELA 1371 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 8.85 – – 6.20 – – – – – – 7.52
396 BLĂNARU V. ANAMARIA LORELEI ZANFIRA 2751 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 5.00 – – 5.15 – – – – – – 5.07
397 BLEGU V. BIANCA MARIA 1681 Școala Gimnazială Sânpetru 7.55 – – 6.60 – – – – – – 7.07
398 BOACĂ G. RĂZVAN PAUL 2880 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 5.30 – – 4.15 – – – – – – 4.72
399 BOACĂ C. ROBERT 3116 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 3.40 – – 4.85 – – – – – – 4.12
400 BOACA-ANTON M. EDUARD MIHAI 2066 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 7.05 – – 5.75 – – – – – – 6.40
401 BOALII V. MARIUS MARIAN 3865 Școala Gimnazială Teliu Absent – – Absent – – – – – – Absent
402 BOAMFĂ I. IOAN OCTAVIAN 1130 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 8.95 – – 6.90 – – – – – – 7.92
403 BOANTĂ C. MIHAI ALEXANDRU 3515 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 2.50 – – 3.00 – – – – – – 2.75
404 BOBARU CA. MARA 1457 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 9.40 – – 5.40 – – – – – – 7.40
405 BOBE CO. DELIA 213 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.50 – – 9.35 – – – – – – 9.42
406 BOBOC R. ALESSIA 838 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 9.20 – – 7.55 – – – – – – 8.37
407 BOBOC A. COSMIN ANDREI 901 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 8.45 – – 8.10 – – – – – – 8.27
408 BOBOC IM. VALENTIN-IOAN 3866 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea Absent – – Absent – – – – – – Absent
409 BOBOCEL -. RAMONA 3867 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
410 BOCAN R. ALEXANDRA MARIA 1393 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.40 – – 6.60 – – – – – – 7.50
411 BOCÎRNEA ON. ION LEON 1975 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 6.90 – – 6.25 – – – – – – 6.57
412 BOCIU BC. BOGDAN-MARIAN 515 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 8.75 – – 9.05 – – – – – – 8.90
413 BOCOR A. ANDRAS 1011 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 6.80 – – 8.45 – – Limba maghiara 9.10 – – 8.11
414 BOCU AM. ALESIA-MARIA 2826 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 5.65 – – 4.10 – – – – – – 4.87
415 BODEA N. ALEXIA DENISA CRISTINA 2440 Școala Gimnazială Vulcan 6.95 – – 4.50 – – – – – – 5.72
416 BODEA AG. VICTOR 2403 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 5.05 – – 6.55 – – – – – – 5.80
417 BODEAN R. DIANA-ROXANA 3314 Școala Gimnazială Budila 3.50 – – 3.60 – – – – – – 3.55
418 BODEAN IC. IOANA ALEXANDRA 267 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 10.00 – – 8.65 – – – – – – 9.32
419 BODEAN R. MARA-LOREDANA 3342 Școala Gimnazială Budila 5.60 – – 1.35 – – – – – – 3.47
420 BODIAN I. EDGARD BENJAMIN 3868 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș Absent – – Absent – – Limba maghiara Absent – – Absent
421 BODIAN T. TEOFIL-BENIAMIN 3428 Școala Gimnazială Augustin 2.15 – – 4.20 – – – – – – 3.17
422 BODOR A. MARIA-GABRIELA 2355 Școala Gimnazială Măieruș 6.70 – – 5.05 – – – – – – 5.87
423 BOF G. ANDREI VICTOR 347 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 9.10 – – 9.35 – – Limba germana 9.10 – – 9.18
424 BOGATU F. FLORINA RALUCA 751 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 9.00 – – 8.05 – – – – – – 8.52
425 BOGATU CR. RIANA-NICOLA 962 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 9.10 – – 7.25 – – – – – – 8.17
426 BOGDAN OC. ALEXANDRA ELENA 2348 Școala Gimnazială Hărman 7.35 – – 4.40 – – – – – – 5.87
427 BOGDAN I. GABRIEL VASILE 1383 Școala Gimnazială Ucea de Jos 7.80 – – 7.25 – – – – – – 7.52
428 BOGDAN G. GEORGIANA MARIA 3602 Școala Gimnazială ‘Ion Codru Drăgușanu’ Drăguș 3.15 – – 1.50 – – – – – – 2.32
429 BOGDAN O. IONUȚ SEBASTIAN 1106 Școala Gimnazială Purcăreni 7.55 – – 8.40 – – – – – – 7.97
430 BOGDAN N. IULIA MARILENA 2103 Școala Gimnazială ‘Ion Codru Drăgușanu’ Drăguș 6.45 – – 6.20 – – – – – – 6.32
431 BOGDAN V. LIVIU NARCIS 2635 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 5.65 – – 5.00 – – – – – – 5.32
432 BOGDAN II. MARIA-ELIANA 2737 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 5.30 – – 4.90 – – – – – – 5.10
433 BOGDAN S. RĂZVAN 3078 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 5.00 – – 3.45 – – – – – – 4.22
434 BOGHEZ AL. TUDOR ŞTEFAN 1107 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 7.35 – – 8.60 – – – – – – 7.97
435 BOGHIAN U. THOMAS VALENTIN 3725 Școala Gimnazială Cincu 2.25 – – 1.00 – – – – – – 1.62
436 BOGHICI GD. CAMELIA IOANA 632 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.50 – – 7.90 – – – – – – 8.70
437 BOGHIU S. ALESSANDRO 2463 Școala Gimnazială Hălchiu 6.85 – – 4.50 – – – – – – 5.67
438 BOGOIU C. ANDREI 1788 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 7.80 – – 5.95 – – – – – – 6.87
439 BOGOIU O. BOGDAN MIHAI 955 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.20 – – 8.20 – – – – – – 8.20
440 BOGYOR G. ANTONIA 1399 Școala Gimnazială Șercaia 8.20 – – 6.80 – – – – – – 7.50
441 BOHOLŢEAN G. CRISTIAN DAN 3869 Școala Gimnazială Lisa Absent – – Absent – – – – – – Absent
442 BOIER S. DRAGOŞ SEBASTIAN 972 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 7.70 – – 8.65 – – – – – – 8.17
443 BOIERIU DG. DAVID CRISTIAN 126 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.65 – – 9.55 – – – – – – 9.60
444 BOITOR IC. ANDREI CRISTIAN 1863 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 7.05 – – 6.45 – – – – – – 6.75
445 BOJOR D. EMANUEL 400 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 9.65 – – 8.55 – – – – – – 9.10
446 BOKOR D. DARIA 3836 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 3.00 – – Absent – – – – – – Absent
447 BOKOR Z. ZOLTAN 1756 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 7.60 – – 6.20 – – Limba maghiara 7.00 – – 6.93
448 BOLBA-MATEESCU C. CEZAR NICOLAE 1028 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 8.85 – – 7.30 – – – – – – 8.07
449 BOLD T. TEODORA 680 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.25 – – 8.00 – – – – – – 8.62
450 BOLDE I. IOANA ELENA 1522 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.25 – – 6.35 – – – – – – 7.30
451 BOLDIJAR TD. DANIEL 3404 Școala Gimnazială Nr. 4 Zărnești 3.00 – – 3.50 – – – – – – 3.25
452 BOLESCH G. ANEMONE 1710 Școala Gimnazială Rupea 7.50 – – 6.55 – – – – – – 7.02
453 BOLMANDÎR O. ROBERT ARMANDO 2827 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.45 – – 4.30 – – – – – – 4.87
454 BOLOGA F. EMIL FLORIN 2702 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 5.10 – – 5.30 – – – – – – 5.20
455 BOLOVAN G. RĂZVAN 1811 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 8.60 – – 5.05 – – – – – – 6.82
456 BOLYA J. LEVENTE CONSTANTIN 2666 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 4.80 – – 5.75 – – – – – – 5.27
457 BONDOC D. DANIEL 532 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 9.10 – – 8.65 – – – – – – 8.87
458 BORCEA MV. ANAMARIA 2932 Școala Gimnazială Vama Buzăului 6.70 – – 2.50 – – – – – – 4.60
459 BORCOMAN M. ANDRADA MARIA 2810 Școala Gimnazială Rupea 6.60 – – 3.10 – – Limba germana 5.00 – – 4.90
460 BORCOMAN BI. BUCUR ANDREI 241 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.30 – – 9.85 – – Limba germana 9.00 – – 9.38
461 BORDA R. ELISABETA 1345 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 9.30 – – 5.85 – – – – – – 7.57
462 BORDEA VS. ANTONIA IOANA 116 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.55 – – 9.70 – – – – – – 9.62
463 BORDEAN M. ALEXANDRA IONELA 3412 Școala Gimnazială Holbav 3.90 – – 2.50 – – – – – – 3.20
464 BORDEAN GH. GHEORGHE 2388 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 5.70 – – 5.95 – – – – – – 5.82
465 BORDEAN V. NICOLETA DANIELA 3035 Școala Gimnazială Vulcan 5.45 – – 3.20 – – – – – – 4.32
466 BORDEANU I. ANA MARIA 1515 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 7.60 – – 7.05 – – – – – – 7.32
467 BORDEANU G. FLAVIA ELENA 2165 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 5.05 – – 7.40 – – – – – – 6.22
468 BORDIANU M. ANDREI MARIAN 2256 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 7.30 – – 4.80 – – – – – – 6.05
469 BORICEAN G. FLORIN-GHEORGHIŢĂ 3870 Școala Gimnazială Măieruș Absent – – Absent – – – – – – Absent
470 BORICEAN-NEACȘU G. FLAVIANA 392 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.15 – – 9.10 – – – – – – 9.12
471 BORICEANU C. ALINA ELENA 3533 Școala Gimnazială Teliu 3.30 – – 2.00 – – – – – – 2.65
472 BORICEANU SD. FABIAN GEORGE 1955 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 5.70 – – 7.50 – – – – – – 6.60
473 BORICEANU AG. GEORGE LUCIAN 2757 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 6.10 – – 4.00 – – – – – – 5.05
474 BORICEANU I. IOAN VLADUȚ 1047 Școala Gimnazială Sânpetru 8.55 – – 7.55 – – – – – – 8.05
475 BORICEANU D. TUDOR CRISTIAN 792 Școala Gimnazială Teliu 9.30 – – 7.60 – – – – – – 8.45
476 BOROIANU I. IOAN RAREȘ 1259 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 8.35 – – 7.10 – – – – – – 7.72
477 BOROS C. FLORINA EMILIA 3313 Școala Gimnazială Dumbrăvița 3.60 – – 3.50 – – – – – – 3.55
478 BOROS C. REBECA-IONUȚA 3749 Școala Gimnazială Crizbav 1.00 – – 2.00 – – – – – – 1.50
479 BOROS I. ROBERT-EMANUEL 3346 Școala Gimnazială Măieruș 3.00 – – 3.95 – – – – – – 3.47
480 BOROŞ L. COSMIN-VALENTIN 3871 Școala Gimnazială Măieruș Absent – – Absent – – – – – – Absent
481 BOROȘ L. ADELIN-ELISEI 3812 Școala Gimnazială Crizbav 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
482 BORTĂ P. VALENTINA-CĂTĂLINA 1451 Școala Gimnazială Augustin 7.60 – – 7.25 – – – – – – 7.42
483 BORZOS A. CODRINA BEATRICE 3739 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 1.60 – – 1.50 – – – – – – 1.55
484 BORZOS C. DANIEL 3782 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 1.00 – – 1.50 – – – – – – 1.25
485 BORZOS D. LAURENȚIU-DORIN 3872 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața Absent – – Absent – – – – – – Absent
486 BORZOS D. ROBERT VALENTIN 3689 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 2.35 – – 1.40 – – – – – – 1.87
487 BORZOS C. VLAD-IACOB 3695 Școala Gimnazială Crizbav 1.65 – – 2.00 – – – – – – 1.82
488 BORZOŞ Ş. MARIAN 2642 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 6.55 – – 4.05 – – – – – – 5.30
489 BORZOȘ G. ALEX CRAIOVEANU 3873 Școala Gimnazială Perșani Absent – – Absent – – – – – – Absent
490 BORZOȘ G. ALIN 3197 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 3.30 – – 4.50 – – – – – – 3.90
491 BORZOȘ P. IOSUA 3753 Școala Gimnazială Crizbav 1.40 – – 1.50 – – – – – – 1.45
492 BOSÎNCIANU VA. ADRIANA SORINA 2905 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 5.15 – – 4.20 – – – – – – 4.67
493 BOSNA M. BIANCA LOREDANA 3874 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea Absent – – Absent – – – – – – Absent
494 BOŞNEAGĂ S. BIANCA 590 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.35 – – 8.20 – – – – – – 8.77
495 BOSTACA N. MATEI NICOLAE 1916 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 7.60 – – 5.70 – – – – – – 6.65
496 BOSTAN G. ȘTEFAN NICOLAE 911 Liceul cu Program Sportiv Brașov 8.85 – – 7.65 – – – – – – 8.25
497 BOSTINARU MC. MARIAN MIHAI 3064 Școala Gimnazială Hălchiu 5.00 – – 3.50 – – – – – – 4.25
498 BOȘTINARU C. DARIA COSTINA 1441 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 8.70 – – 6.15 – – – – – – 7.42
499 BOTA N. ANTONIU RAREŞ 1121 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.50 – – 8.40 – – – – – – 7.95
500 BOTA MG. SARA ANA 232 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 9.40 – – 9.40 – – – – – – 9.40
501 BOTĂ O. MARIAN 2675 Școala Gimnazială Sâmbăta de Sus 5.50 – – 5.00 – – – – – – 5.25
502 BOTEA N. ADRIAN-VASILE 3875 Școala Gimnazială Măieruș Absent – – Absent – – – – – – Absent
503 BOTEA G. EMANUEL 2696 Școala Gimnazială Vulcan 6.30 – – 4.10 – – – – – – 5.20
504 BOTEA I. IONELA LARISA 2939 Școala Gimnazială Vulcan 5.15 – – 4.05 – – – – – – 4.60
505 BOTEA V. VIOREL PETRUȚ 3876 Școala Gimnazială Vulcan Absent – – Absent – – – – – – Absent
506 BOTEZATU M. ANA MARIA DENISA 105 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.70 – – 9.65 – – – – – – 9.67
507 BOTEZATU I. ROBERTINO IONEL 1971 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 7.30 – – 5.85 – – – – – – 6.57
508 BOTH CS. CSABA ÁKOS 1714 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 6.60 – – 6.65 – – Limba maghiara 7.80 – – 7.01
509 BOTH L. ROBERT 1767 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 8.70 – – 5.10 – – – – – – 6.90
510 BOTICI C. ALEXANDRU 1026 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 9.25 – – 6.90 – – – – – – 8.07
511 BOTO F. SIMINA ANDREEA 1144 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 9.00 – – 6.80 – – – – – – 7.90
512 BOTOROG N. VLAD NICOLAE 2584 Școala Gimnazială Nr. 2 Zărnești 7.25 – – 3.60 – – – – – – 5.42
513 BOȚOROGA A. RAREȘ ANDREI 2314 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 5.10 – – 6.80 – – – – – – 5.95
514 BOTOȘ A. SABINA MARIA 1019 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.50 – – 7.70 – – – – – – 8.10
515 BOTTESCH PS. NICOLE SARAH 266 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 9.00 – – 9.25 – – Limba germana 9.75 – – 9.33
516 BOȚU V. ROXANA PATRICIA 1039 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.85 – – 7.25 – – – – – – 8.05
517 BOZAN IA. VICTOR-CEZAR 1083 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 8.40 – – 7.60 – – – – – – 8.00
518 BRĂESCU CB. ROBERT LUCIAN 1803 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 7.80 – – 5.90 – – – – – – 6.85
519 BRAIA L. ALEXANDRA 2075 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.05 – – 4.70 – – – – – – 6.37
520 BRÂNCOVEAN GM. DARIUS FLORIN 2646 Școala Gimnazială Ucea de Jos 5.60 – – 5.00 – – – – – – 5.30
521 BRAŞOVEANU A. ALEXIA MARIA 1657 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 7.90 – – 6.30 – – – – – – 7.10
522 BRAŞOVEANU M. ANDA ŞTEFANIA 3618 Școala Gimnazială nr. 16 Brașov 2.55 – – 1.95 – – – – – – 2.25
523 BRAT LN. IULIAN GABRIEL 417 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 9.30 – – 8.85 – – – – – – 9.07
524 BRĂTFĂLEAN D. ANDREEA DENISA 1900 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 7.75 – – 5.60 – – – – – – 6.67
525 BRATOSIN C. ANA MARIA MIRUNA 1470 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 7.40 – – 6.90 – – Limba germana 7.90 – – 7.40
526 BRATU G. ANTONIA 2504 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 6.20 – – 5.00 – – – – – – 5.60
527 BRATU A. RAREȘ ADRIAN 2982 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 5.00 – – 4.00 – – – – – – 4.50
528 BREBEANU GS. RAUL-SEBASTIAN 2429 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 6.60 – – 4.90 – – – – – – 5.75
529 BREDUREAN D. ALEXANDRA 1343 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 8.95 – – 5.25 – – Limba germana 8.55 – – 7.58
530 BREHARU AI. ADINA MIHAELA 2363 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.05 – – 2.65 – – – – – – 5.85
531 BREHUESCU P. TEODORA ANASTASIA 1930 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.05 – – 5.20 – – – – – – 6.62
532 BRIEAN NT. ANDA NICOLETA 849 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.70 – – 6.90 – – Limba germana 8.50 – – 8.36
533 BRÎNDEA S. ROBERT 97 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 9.40 – – 10.00 – – – – – – 9.70
534 BRÎNZEA C. REBECCA 1733 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 6.85 – – 7.15 – – – – – – 7.00
535 BRÎNZOI PUŞCARIU CR. CĂTĂLIN 3390 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 3.10 – – 3.50 – – – – – – 3.30
536 BRIOTĂ I. RAUL GEORGE 2660 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 5.55 – – 5.00 – – – – – – 5.27
537 BRÎUȘOR C. MARIA ROXANA 3610 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 2.55 – – 2.00 – – – – – – 2.27
538 BROȘ G. PAUL ADAM 2163 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 6.10 – – 6.35 – – – – – – 6.22
539 BROŞTEANU M. ROBERT FLORIN 2608 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 6.20 – – 4.55 – – – – – – 5.37
540 BROȘTIC G. GEORGE ALEXANDRU 1079 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 8.80 – – 7.20 – – – – – – 8.00
541 BRUMAR G. ALEXANDRA 3439 Școala Gimnazială Hoghiz 3.25 – – 3.00 – – – – – – 3.12
542 BRUMAR G. ALEXANDRU 3387 Școala Gimnazială Hoghiz 3.60 – – 3.00 – – – – – – 3.30
543 BRUMAR I. BEATRICES CORNELIA IOANA 3628 Școala Gimnazială Nr. 5 Săcele 2.45 – – 2.00 – – – – – – 2.22
544 BRUMAR C. COSTINA 3642 Școala Gimnazială Budila 3.25 – – 1.00 – – – – – – 2.12
545 BRUMAR V. DARIUS CONSTANTIN 3713 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 2.40 – – 1.00 – – – – – – 1.70
546 BRUMAR A. ELENA ANDRA 3754 Școala Gimnazială Nr. 5 Săcele 1.40 – – 1.50 – – – – – – 1.45
547 BRUMAR V. FLORENTINA 2926 Școala Gimnazială Budila 5.65 – – 3.60 – – – – – – 4.62
548 BRUMAR B. GHEORGHE DARIUS 3844 Școala Gimnazială Prejmer 1.00 – – Absent – – – – – – Absent
549 BRUMAR F. LIDIA 3780 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 1.50 – – 1.00 – – – – – – 1.25
550 BRUMAR AV. MIHAI FLORIAN 3877 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele Absent – – Absent – – – – – – Absent
551 BRUMAR I. RAFAEL-ANDREI 3809 Școala Gimnazială Budila 1.05 – – 1.00 – – – – – – 1.02
552 BRUMAR -. ȘTEFANIA-DIANA 2424 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.35 – – 4.15 – – – – – – 5.75
553 BRUTARU DL. GABRIEL MARIAN 2680 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 5.00 – – 5.50 – – – – – – 5.25
554 BRUTARU M. ȘERBAN ANDREI 2028 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 8.35 – – 4.55 – – – – – – 6.45
555 BUCELEA N. ANDREEA NICOLETA 98 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.40 – – 10.00 – – – – – – 9.70
556 BUCESCU M. GABRIELA THIMEA 1754 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 5.65 – – 6.25 – – Limba maghiara 8.95 – – 6.95
557 BUCȘA R. THEODOR IOAN 766 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.15 – – 7.85 – – – – – – 8.50
558 BUCŞENESCU CA. SEBASTIAN 1431 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 8.25 – – 6.65 – – – – – – 7.45
559 BUCȘOIU VG. RALUCA GABRIELA 321 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 10.00 – – 8.45 – – – – – – 9.22
560 BUCUR S. BIANCA IOANA 14 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.90 – – 10.00 – – – – – – 9.95
561 BUCUR E. EMIL 2677 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 5.30 – – 5.20 – – – – – – 5.25
562 BUCUR V. FLORIN 3546 Școala Gimnazială Tărlungeni 3.05 – – 2.15 – – – – – – 2.60
563 BUCUR DI. IULIA MARIA 1233 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 9.40 – – 6.10 – – – – – – 7.75
564 BUCUR P. MARIA DALIA 399 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 10.00 – – 8.20 – – – – – – 9.10
565 BUCURAȘ C. ALEXIA 1652 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.30 – – 5.90 – – – – – – 7.10
566 BUCUREASA OV. ANDREI VICTOR 2627 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 4.50 – – 6.20 – – – – – – 5.35
567 BUCUŢEA F. ANDREEA DANIELA 1500 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.70 – – 5.95 – – – – – – 7.32
568 BUDA A. LORENA MARIA 1212 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 8.55 – – 7.05 – – – – – – 7.80
569 BUDĂI A. SILVIA ELENA 275 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 8.65 – – 10.00 – – – – – – 9.32
570 BUDĂU-ANIŢEI C. CONSTANTIN-LEONARDO 2977 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 5.50 – – 3.50 – – – – – – 4.50
571 BUDI E. HUNOR 3525 Școala Gimnazială Jibert 2.90 – – 2.50 – – – – – – 2.70
572 BUDILĂ N. ALEXANDRU IONEL 3489 Școala Gimnazială Șercăița 1.75 – – 4.00 – – – – – – 2.87
573 BUDILEAN N. CRISTIAN GHEORGHE 2418 Școala Gimnazială Vama Buzăului 5.95 – – 5.60 – – – – – – 5.77
574 BUDINA D. DANIEL VALENTIN 3092 Școala Gimnazială ‘Gheorghe Șincai’ Șinca Veche 3.40 – – 5.00 – – – – – – 4.20
575 BUDNARU VN. IULIA GABRIELA 1430 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.35 – – 6.55 – – – – – – 7.45
576 BUGA MM. ALEXANDRU MIHAI CRISTIAN 1555 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.60 – – 6.45 – – Limba germana 7.75 – – 7.26
577 BUGA P. GEORGIANA ROXANA 78 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 9.75 – – 9.70 – – – – – – 9.72
578 BUGA AG. MIHAI DANIEL 339 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.25 – – 9.15 – – – – – – 9.20
579 BUGNAR IC. DAVID ȘTEFAN 748 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 9.10 – – 7.95 – – – – – – 8.52
580 BUHNICI P. PATRICIA 1893 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea
581 BUJA D. RADU CRISTIAN 2007 Școala Gimnazială Rupea 6.70 – – 6.35 – – – – – – 6.52
582 BUJOR VC. MIHAI-ALEXANDRU 132 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 9.45 – – 9.75 – – – – – – 9.60
583 BUJOREANU DA. DORIN ADRIAN 3153 Școala Gimnazială Vulcan 5.00 – – 3.00 – – – – – – 4.00
584 BULARCA C. ANDREI ALEXANDRU 343 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.90 – – 9.50 – – – – – – 9.20
585 BULARCA MM. MARIUS ANDREI 1995 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 6.85 – – 6.25 – – – – – – 6.55
586 BULARCA LM. TEODOR ANDREI 1477 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.25 – – 6.50 – – – – – – 7.37
587 BULARCĂ D. REBECA RIANNA 773 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.50 – – 8.50 – – – – – – 8.50
588 BULEU S. EMANUEL CRISTIAN 2280 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 6.20 – – 5.80 – – – – – – 6.00
589 BULGĂR P. VLĂDUȚ EMANUEL 1679 Școala Gimnazială ‘Dr. Ioan Cerghit’ Hârseni 7.60 – – 6.55 – – – – – – 7.07
590 BULGĂREA CN. HORIA GEORGE 1583 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.50 – – 6.50 – – Limba germana 7.65 – – 7.21
591 BULGARU G. GHEORGHE 3596 Școala Gimnazială Voila 1.75 – – 3.00 – – – – – – 2.37
592 BULMEZ I. LARISA ȘTEFANIA 2632 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 6.40 – – 4.25 – – – – – – 5.32
593 BULUBENCHI I. BOGDAN 794 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 8.90 – – 8.00 – – – – – – 8.45
594 BUNA A. JÁNOS-ZSOLT 1736 Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan’ Săcele 6.10 – – 6.55 – – Limba maghiara 8.35 – – 7.00
595 BUNA B. ROBERT ANDREI 1027 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 9.15 – – 7.00 – – – – – – 8.07
596 BUNACIU A. MARIA ELENA 3302 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 3.90 – – 3.25 – – – – – – 3.57
597 BUNDEA EC. FRANCESCA IOANA 2707 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 6.50 – – 3.85 – – – – – – 5.17
598 BUNDEA AI. ROXANA-ANA 3878 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața Absent – – Absent – – – – – – Absent
599 BUNEA C. DANIEL 203 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.15 – – 9.75 – – – – – – 9.45
600 BURCĂ AM. IULIA ANA MARIA 560 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.85 – – 8.80 – – – – – – 8.82
601 BURCOIU F. ALEXANDRA ELENA 566 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 9.85 – – 7.75 – – – – – – 8.80
602 BURCUȘ AI. ALEXIA 413 Școala Gimnazială Vulcan 9.60 – – 8.55 – – – – – – 9.07
603 BURCUȘ I. ELENA CĂTĂLINA 2492 Școala Gimnazială Teliu 6.75 – – 4.50 – – – – – – 5.62
604 BURDUJA MA. ALEXIA ELENA 1448 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 8.20 – – 6.65 – – – – – – 7.42
605 BURGHELEA I. ANDREEA ANAMARIA 3696 Școala Gimnazială Bod 2.10 – – 1.50 – – – – – – 1.80
606 BURIAN I. MONICA ANDRADA 3230 Școala Gimnazială Satu Nou 3.50 – – 2.45 – – Limba maghiara 5.50 – – 3.81
607 BURLĂ D. ŞTEFANIA MĂDĂLINA 866 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 9.70 – – 6.95 – – – – – – 8.32
608 BURLAC HV. REMUS-IOAN 2065 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.10 – – 5.70 – – – – – – 6.40
609 BURSUC GC. ALEXANDRU BOGDAN 3409 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 3.45 – – 3.00 – – – – – – 3.22
610 BURUIAN V. ANGELICA 3879 Școala Gimnazială Satu Nou Absent – – Absent – – Limba maghiara Absent – – Absent
611 BURUIAN O. BOGDAN MARIUS 3348 Școala Gimnazială Hălchiu 3.40 – – 3.50 – – – – – – 3.45
612 BUTA A. ALINA IONELA 3697 Școala Gimnazială Ticuș 2.10 – – 1.50 – – – – – – 1.80
613 BUTA GD. ANDRADA 426 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 9.65 – – 8.45 – – – – – – 9.05
614 BUTA S. DARIA SORINA 1465 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.05 – – 6.75 – – – – – – 7.40
615 BUTA E. PAUL SEBASTIAN 2950 Școala Gimnazială Cincu 5.05 – – 4.10 – – – – – – 4.57
616 BUTA M. RALUCA MIHAELA 168 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 9.50 – – 9.50 – – – – – – 9.50
617 BUTA S. STEFANIA DANIELA 3152 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Pompiliu Dan’ Zărnești 5.40 – – 2.60 – – – – – – 4.00
618 BUTARU GL. ROBERT DENIS 3198 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 3.30 – – 4.50 – – – – – – 3.90
619 BUTNAR CO. ANA ATENA 448 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.45 – – 8.00 – – Limba germana 9.60 – – 9.01
620 BUTNARIU OI. OVIDIU IUSTINIAN 2448 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 5.95 – – 5.50 – – – – – – 5.72
621 BUTOI GC. ANA MARIA 960 Școala Gimnazială Holbav 9.45 – – 6.90 – – – – – – 8.17
622 BUTTS DJ. ALEXIA-MARIA 2370 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 6.50 – – 5.20 – – – – – – 5.85
623 BUTUM FA. ANDREI 880 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.30 – – 7.30 – – – – – – 8.30
624 BUTUM IV. GIULIA-MIHAELA 3176 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 3.70 – – 4.25 – – – – – – 3.97
625 BUTUM L. LAURENȚIU TUDOR 2604 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 5.45 – – 5.35 – – – – – – 5.40
626 BUZBUCHI G. ATENA MARIA 1073 Școala Gimnazială Sâmbăta de Sus 9.25 – – 6.75 – – – – – – 8.00
627 BUZEA J. MARIA DENISA 2196 Școala Gimnazială Vama Buzăului 7.35 – – 4.95 – – – – – – 6.15
628 BUZEA M. OANA CORINA 2357 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 6.15 – – 5.60 – – – – – – 5.87
629 BUZEA AG. TUDOR ANDREI 261 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.30 – – 9.40 – – – – – – 9.35
630 BUZEA C. VLAD MILIAN 89 Școala Gimnazială Vama Buzăului 9.85 – – 9.55 – – – – – – 9.70
631 BUZECHE I. IOANA 2444 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 6.45 – – 5.00 – – – – – – 5.72
632 BUZOIANU OS. VLAD 416 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.45 – – 8.70 – – – – – – 9.07
633 CABUZ G. IONEL 2162 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 6.60 – – 5.85 – – – – – – 6.22
634 CĂIAN G. ANDREI CRISTIAN 3678 Școala Gimnazială Rupea 2.40 – – 1.50 – – – – – – 1.95
635 CĂLĂICAN I. ALEXANDRA 2800 Școala Gimnazială Moieciu de Sus 6.65 – – 3.20 – – – – – – 4.92
636 CALANCEA CV. DRAGOS 411 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 9.50 – – 9.50 – – Limba germana 8.25 – – 9.08
637 CALCEA VE. ALEXANDRA ELENA 910 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 9.00 – – 7.50 – – – – – – 8.25
638 CĂLDĂRAR VN. ADRIANA IOANA 3728 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș 1.50 – – 1.75 – – – – – – 1.62
639 CĂLDĂRAR I. ANTON 3600 Școala Gimnazială Ghimbav 2.20 – – 2.50 – – – – – – 2.35
640 CĂLDĂRAR E. DANIEL 3009 Școala Gimnazială Rupea 5.20 – – 3.65 – – – – – – 4.42
641 CĂLDARE F. BIANCA MARIA 3139 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 5.05 – – 3.00 – – – – – – 4.02
642 CĂLDARE L. OCTAVIAN 1297 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 7.75 – – 7.60 – – – – – – 7.67
643 CALES M. GABRIEL COSMIN 3880 Școala Gimnazială Hărman Absent – – Absent – – – – – – Absent
644 CĂLIN M. ANA MARIA 2882 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.10 – – 4.35 – – – – – – 4.72
645 CĂLIN N. MARA ELENA 2384 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 6.50 – – 5.15 – – – – – – 5.82
646 CĂLIN N. NICOLETA RAMONA 1984 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 7.80 – – 5.30 – – – – – – 6.55
647 CALINCIUC SA. ANTONIA 944 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 9.10 – – 7.30 – – – – – – 8.20
648 CALIŢU C. SEBASTIAN 63 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.80 – – 9.75 – – – – – – 9.77
649 CALOTĂ SS. MARINA LEA MIRONA 1857 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 7.75 – – 5.75 – – – – – – 6.75
650 CALTEA R. MARIA MARCELA 3603 Școala Gimnazială Prejmer 2.65 – – 2.00 – – – – – – 2.32
651 CÂMPEAN MC. ALEXANDRA 293 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.50 – – 8.65 – – Limba germana 9.70 – – 9.28
652 CÂMPEAN GH. GEORGE ALEXANDRU 332 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 8.65 – – 9.80 – – – – – – 9.22
653 CÂMPIAN G. CĂTĂLINA 1586 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.70 – – 5.70 – – – – – – 7.20
654 CĂNĂNĂU F. FLORENTINA ALEXANDRA 1575 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 8.05 – – 6.40 – – – – – – 7.22
655 CANJEU M. GABRIEL 3391 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 3.10 – – 3.50 – – – – – – 3.30
656 CANTEA M. LOREDANA ELENA 2392 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 7.25 – – 4.35 – – – – – – 5.80
657 CĂPĂCIAN CG. HORAŢIU ANDREI 858 Colegiul Tehnic ‘Simion Mehedinți’ Codlea 9.05 – – 7.65 – – – – – – 8.35
658 CĂPĂŢÎNĂ M. VLAD-GABRIEL 1723 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.90 – – 6.10 – – – – – – 7.00
659 CAPLAN CS. DARA-MARIA 64 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.80 – – 9.75 – – – – – – 9.77
660 CĂPRARIU D. ANDREI CLAUDIU 3813 Școala Gimnazială Hărman 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
661 CARAGHIN DV. MAIA ELENA 1202 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.90 – – 7.15 – – Limba germana 7.40 – – 7.81
662 CĂRĂMIDARU PS. IULIA GABRIELA 439 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.60 – – 8.45 – – – – – – 9.02
663 CARANFIL DD. ȘTEFAN ALEXANDRU 3424 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 2.85 – – 3.50 – – – – – – 3.17
664 CARAPCEA CC. ANTONIA 219 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.80 – – 9.00 – – – – – – 9.40
665 CĂRĂUȘ T. ANDREI 1070 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 7.80 – – 8.25 – – – – – – 8.02
666 CÂRCIUMARU IM. IOAN ALEXANDRU 3405 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 2.90 – – 3.60 – – – – – – 3.25
667 CÂRJE D. EMANUEL ADELIN 3881 Școala Gimnazială Viștea de Jos Absent – – Absent – – – – – – Absent
668 CÂRLAN I. EDUARD MIHAI 1329 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 7.55 – – 7.70 – – – – – – 7.62
669 CAROLE I. ELENA 2204 Școala Gimnazială Nr. 1 Râșnov 6.80 – – 5.50 – – – – – – 6.15
670 CAROLEA C. IUSTIN CLAUDIU 3493 Școala Gimnazială Bunești 2.45 – – 3.25 – – – – – – 2.85
671 CARP C. LAURA IOANA 2197 Școala Gimnazială Sohodol 7.35 – – 4.95 – – – – – – 6.15
672 CARP O. NATALIA ANCA 1288 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 8.80 – – 6.55 – – – – – – 7.67
673 CĂRPINIŞAN G. SERGIU JAVIER 81 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.65 – – 9.80 – – – – – – 9.72
674 CĂRPINIȘAN VA. GEORGE 28 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 10.00 – – 9.75 – – – – – – 9.87
675 CÂRSTEA C. MIHAI CĂTĂLIN 3363 Școala Gimnazială Șercăița 2.80 – – 4.00 – – – – – – 3.40
676 CĂRUNTU V. DELIA GABRIELA 414 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.60 – – 8.55 – – – – – – 9.07
677 CASU DRUGAN NI. ELENA TEODORA 1806 Școala Gimnazială Hălchiu 7.25 – – 6.45 – – – – – – 6.85
678 CATANĂ M. MONICA CARMEN 3464 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș 2.55 – – 3.50 – – – – – – 3.02
679 CATANĂ V. ROXANA 3074 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 3.75 – – 4.75 – – – – – – 4.25
680 CĂTANĂ A. ADRIAN 3647 Școala Gimnazială Bărcut 2.70 – – 1.50 – – – – – – 2.10
681 CATARAMĂ R. MARIA REBECA 2577 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 5.95 – – 4.95 – – – – – – 5.45
682 CAȚARON AD. IOANA ALEXANDRA 613 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 9.75 – – 7.70 – – – – – – 8.72
683 CĂŢEANU D. CRISTINA GABRIELA 3012 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 4.35 – – 4.50 – – – – – – 4.42
684 CATI G. GEORGIANA 3542 Școala Gimnazială Voila 2.75 – – 2.50 – – – – – – 2.62
685 CATRINA C. ALEXANDRU 856 Școala Gimnazială Cristian 9.20 – – 7.50 – – – – – – 8.35
686 CATRINARI DR. DENISA PETRUŢA 2824 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 6.75 – – 3.00 – – – – – – 4.87
687 CATRINESCU N. ANDREEA MĂDĂLINA 3479 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 3.65 – – 2.20 – – – – – – 2.92
688 CATRINESCU E. DANIELA 1747 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 8.00 – – 5.90 – – – – – – 6.95
689 CAVAL ML. DAVID 499 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.75 – – 9.10 – – – – – – 8.92
690 CAZAC I. IOAN FLORIN 2776 Școala Gimnazială Ungra 6.00 – – 4.00 – – – – – – 5.00
691 CAZACU S. COSMIN 3123 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 4.75 – – 3.40 – – – – – – 4.07
692 CAZACU G. EDUARD ANDREI 2071 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 6.40 – – 6.40 – – – – – – 6.40
693 CAZACU L. SEBASTIAN 739 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.60 – – 8.50 – – – – – – 8.55
694 CAZAN G. ALEXIA IOANA 245 Școala Gimnazială Ghimbav 9.85 – – 8.90 – – – – – – 9.37
695 CAZAN L. ANDREEA ALEXANDRA 1845 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 7.30 – – 6.25 – – – – – – 6.77
696 CAZAN P. IOANA FLAVIA 3771 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 1.60 – – 1.00 – – – – – – 1.30
697 CEAPA A. MARIAN RARES 3482 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 3.05 – – 2.75 – – – – – – 2.90
698 CEAPĂ SD. DARIUS 2821 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 4.70 – – 5.10 – – – – – – 4.90
699 CEAPĂ T. TIBERIU CRISTIAN 3287 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 3.60 – – 3.65 – – – – – – 3.62
700 CEAPRAZARU F. BRIANNA FLORINA 834 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.50 – – 7.25 – – – – – – 8.37
701 CEAUSESCU R. DARIA IOANA 1432 Școala Gimnazială Prejmer 8.25 – – 6.65 – – – – – – 7.45
702 CEAUŞU C. EMILIA ŞTEFANIA 1647 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 7.15 – – 7.10 – – – – – – 7.12
703 CECHINA G. DRAGOȘ CONSTANTIN 2686 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 6.15 – – 4.30 – – – – – – 5.22
704 CECLEA A. CORNEL MARIUS 3281 Școala Gimnazială Recea 3.80 – – 3.50 – – – – – – 3.65
705 CECLEA I. MĂDĂLIN OCTAVIAN 3450 Școala Gimnazială Recea 4.10 – – 2.00 – – – – – – 3.05
706 CENUŞĂ D. MATEI 731 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 9.15 – – 7.95 – – – – – – 8.55
707 CEOMAG C. MARIA CRISTINA 2206 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 6.70 – – 5.60 – – – – – – 6.15
708 CERBU I. ILIE BOGDAN 3882 Școala Gimnazială Nr. 4 Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
709 CERCEA I. IOANA ROXANA 3300 Școala Gimnazială Dăișoara 3.95 – – 3.20 – – – – – – 3.57
710 CERCEA ZI. IONUȚ ANTONIO 3165 Școala Gimnazială Ticuș 3.70 – – 4.30 – – – – – – 4.00
711 CERCEA V. VICTOR MARIAN 3775 Școala Gimnazială Ticuș 1.10 – – 1.50 – – – – – – 1.30
712 CERCEL C. GABRIEL IONUŢ 1970 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 7.50 – – 5.65 – – – – – – 6.57
713 CEREI A. JUDKA 3839 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 2.50 – – 1.45 – – Limba maghiara Absent – – Absent
714 CERGHIT MS. LARISA GIORGIA 533 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.00 – – 8.75 – – – – – – 8.87
715 CETEAN RA. IULIA KARINA 1002 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 8.60 – – 7.65 – – – – – – 8.12
716 CHALAPCO G. MĂDĂLIN 481 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.40 – – 8.50 – – – – – – 8.95
717 CHELARU C. PAUL ALEXANDRU 3312 Școala Gimnazială Hălchiu 3.70 – – 3.40 – – – – – – 3.55
718 CHELEMEN P. VICTOR TEODOR 418 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.30 – – 8.85 – – – – – – 9.07
719 CHELUŢĂ L. DENISA ŞTEFANIA 2023 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 7.05 – – 5.90 – – – – – – 6.47
720 CHEPTENE C. RĂZVAN MIHAI 2416 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 6.05 – – 5.50 – – – – – – 5.77
721 CHEPTINE C. SABINA 2791 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 5.00 – – 4.95 – – – – – – 4.97
722 CHEȚE V. SANDRA 216 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 9.50 – – 9.50 – – Limba germana 9.25 – – 9.41
723 CHIABURU MD. ANDREI TEODOR 2659 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 5.85 – – 4.70 – – – – – – 5.27
724 CHICHERNEA G. GIULIA ANAMARIA 2617 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 5.95 – – 4.75 – – – – – – 5.35
725 CHICIOTA M. IOAN ANDREI 1315 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 7.40 – – 7.90 – – – – – – 7.65
726 CHICIUDEAN-GRIGORI B. GLORIA 506 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 9.75 – – 8.05 – – – – – – 8.90
727 CHIFOR DL. DENIS VALENTIN 320 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.50 – – 10.00 – – – – – – 9.25
728 CHIFU D. CIPRIAN DANIEL 2497 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 5.35 – – 5.90 – – – – – – 5.62
729 CHILUG G. SEBASTIAN IONUȚ 3115 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 3.60 – – 4.65 – – – – – – 4.12
730 CHINDE L. FLAVIU 354 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 9.40 – – 8.95 – – – – – – 9.17
731 CHINGARU Ș. FLORINA CĂTĂLINA 2626 Școala Gimnazială Viștea de Jos 4.90 – – 5.80 – – – – – – 5.35
732 CHIOREAN L. AMALIA-RUT 2160 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.30 – – 5.15 – – – – – – 6.22
733 CHIOREAN G. GEORGIANA-DIANA 3279 Școala Gimnazială Budila 4.30 – – 3.00 – – – – – – 3.65
734 CHIOȘCA C. CORNELIUS VASILE 3564 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 1.60 – – 3.50 – – – – – – 2.55
735 CHIRA L. IUSTIN MIHAI 253 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.00 – – 9.75 – – – – – – 9.37
736 CHIRAC V. DARIUS ŞTEFAN 3089 Școala Gimnazială Purcăreni 3.90 – – 4.50 – – – – – – 4.20
737 CHIRCEA F. ANDREEA-MARIA 2 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 10.00 – – 10.00 – – – – – – 10.00
738 CHIRCI NR. DARIUS GABRIEL 1743 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 6.65 – – 7.30 – – – – – – 6.97
739 CHIRCIU FA. IULIA 2020 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 7.60 – – 5.35 – – – – – – 6.47
740 CHIRCIU VM. MARIA AMALIA 2318 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 7.35 – – 4.50 – – – – – – 5.92
741 CHIRIAC DD. DENIS IOAN 1745 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 6.55 – – 8.20 – – Limba germana 6.15 – – 6.96
742 CHIRIAC V. LAVINIA MARIA 2963 Școala Gimnazială Ghimbav 5.40 – – 3.70 – – – – – – 4.55
743 CHIRIAC X. LIVIU ALEXANDRU 3289 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 3.10 – – 4.15 – – – – – – 3.62
744 CHIRIAC DD. RAUL MARIAN 1528 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.80 – – 8.25 – – Limba germana 5.80 – – 7.28
745 CHIRIAC CM. RĂZVAN 2510 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 5.55 – – 5.65 – – – – – – 5.60
746 CHIRIAC I. SEBASTIAN CASIAN 133 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.40 – – 9.80 – – – – – – 9.60
747 CHIRICHEȘ A. DENISSA ANDREEA 681 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.25 – – 8.00 – – – – – – 8.62
748 CHIRILĂ V. MĂLINA 3036 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 5.15 – – 3.50 – – – – – – 4.32
749 CHIRIŞ C. MARIUS DANIEL 3148 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 3.70 – – 4.35 – – – – – – 4.02
750 CHIRITA V. LOREDANA SINZIANA 144 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 9.15 – – 10.00 – – – – – – 9.57
751 CHIRIȚĂ M. DARIUS ALEXANDRU 3480 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 3.30 – – 2.50 – – – – – – 2.90
752 CHIRU I. COSMIN 3883 Școala Gimnazială Viștea de Jos Absent – – Absent – – – – – – Absent
753 CHIRVASĂ I. TEODORA CRISTINA 2648 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.45 – – 5.15 – – – – – – 5.30
754 CHIRVĂSUȚĂ G. DENIS IONUȚ 3469 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 3.45 – – 2.50 – – – – – – 2.97
755 CHIȘ D. ALEXANDRU DANIEL 1567 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.40 – – 6.95 – – Limba germana 7.35 – – 7.23
756 CHISCAN AA. ALEXIA 513 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.00 – – 8.80 – – – – – – 8.90
757 CHISELEA AS. NATALIA-ODESSA 1407 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 9.45 – – 5.50 – – – – – – 7.47
758 CHIȚEȘ GD. ANA MARIA 2599 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 6.80 – – 4.00 – – – – – – 5.40
759 CHIŢIU ID. TEODORA ANDREEA 812 Școala Gimnazială Hălchiu 8.85 – – 8.00 – – – – – – 8.42
760 CHITOROAGĂ II. MARIA DIANA 1557 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 8.80 – – 5.70 – – – – – – 7.25
761 CHIUJDEA S. AURELIAN ILIE 3884 Școala Gimnazială Recea Absent – – Absent – – – – – – Absent
762 CHIVU I. GEANINA 3425 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 2.85 – – 3.50 – – – – – – 3.17
763 CIANO G. LUCA 3181 Școala Gimnazială Hălchiu 4.30 – – 3.60 – – – – – – 3.95
764 CICEU CA. ARIANA 545 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 9.10 – – 8.60 – – – – – – 8.85
765 CILICĂ T. AMIRA DANIELA 791 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.35 – – 7.55 – – – – – – 8.45
766 CÎMPAN MI. CĂLIN RĂZVAN 1518 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.80 – – 5.80 – – – – – – 7.30
767 CÎMPAN V. DARIUS ADELIN 3561 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 3.00 – – 2.10 – – – – – – 2.55
768 CÎMPAN G. DENISA MARIA 2611 Școala Gimnazială Ghimbav 5.70 – – 5.05 – – – – – – 5.37
769 CIMPEANU G HE. RARES ALIN 2923 Școala Gimnazială Dumbrăvița 4.30 – – 5.00 – – – – – – 4.65
770 CIMPOCA N. CARLA MARIA 728 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 9.55 – – 7.55 – – – – – – 8.55
771 CIMPOCA IC. IOANA ALEXANDRA 1205 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 9.30 – – 6.30 – – – – – – 7.80
772 CIMPOER F. ANDREEA CERA 3885 Școala Gimnazială ‘Aron Pumnul’ Cuciulata Absent – – Absent – – – – – – Absent
773 CIMPOERIU I. MARIAN ALEXANDRU 3732 Școala Gimnazială ‘Aron Pumnul’ Cuciulata 1.80 – – 1.40 – – – – – – 1.60
774 CIMPOEŞU LA. TEODORA 922 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 9.60 – – 6.85 – – – – – – 8.22
775 CIMPOIER M. ALEXANDRU MARIAN 3800 Școala Gimnazială Șoarș 1.20 – – 1.00 – – – – – – 1.10
776 CIMPOIER D. EVELINA ROXANA 3886 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
777 CIMPOIER G. GEORGE CASIAN 3772 Școala Gimnazială Șinca Nouă 1.60 – – 1.00 – – – – – – 1.30
778 CIMPOIER I. MARIA LUISA 2588 Școala Gimnazială Perșani 5.85 – – 5.00 – – – – – – 5.42
779 CIMPOIER N. NICOLAE LUCIAN 3701 Școala Gimnazială ‘Aron Pumnul’ Cuciulata 1.60 – – 2.00 – – – – – – 1.80
780 CIMPOIER EF. NICOLAE VASILE 3567 Școala Gimnazială Șoarș 3.50 – – 1.50 – – – – – – 2.50
781 CIMPOIERI M. CLAUDIU ALEX 3779 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 1.05 – – 1.50 – – – – – – 1.27
782 CIMPOIERU G. CĂTĂLIN IOAN 3887 Școala Gimnazială Viștea de Jos Absent – – Absent – – – – – – Absent
783 CÎNDEA I. IOANA 1890 Școala Gimnazială Hoghiz 6.50 – – 6.90 – – – – – – 6.70
784 CIOACĂ LD. DENISA IOANA 552 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.95 – – 7.70 – – – – – – 8.82
785 CIOACĂ C. EDUARD ANDREI 1218 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 7.75 – – 7.85 – – – – – – 7.80
786 CIOACĂ L. MARIA RUXANDRA 585 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.75 – – 7.80 – – – – – – 8.77
787 CIOANCA V. VLAD-ANTONIU 3 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 10.00 – – 10.00 – – – – – – 10.00
788 CIOBĂNAŞ M. ALEXANDRU 757 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 8.40 – – 8.65 – – – – – – 8.52
789 CIOBANU A. ANDREI 1846 Școala Gimnazială Sânpetru 7.05 – – 6.50 – – – – – – 6.77
790 CIOBANU D. CRISTINA GEORGIANA 1686 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.80 – – 5.30 – – – – – – 7.05
791 CIOBANU MG. DANIEL 2594 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 5.00 – – 5.85 – – – – – – 5.42
792 CIOBANU C. DORIS ANDREEA 1660 Școala Gimnazială Teliu 7.55 – – 6.65 – – – – – – 7.10
793 CIOBANU CC. FLAVIUS CONSTANTIN 2016 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 7.35 – – 5.65 – – – – – – 6.50
794 CIOBANU NI. MARTA MARIA 3150 Școala Gimnazială Vulcan 5.55 – – 2.45 – – – – – – 4.00
795 CIOBANU IA. MELANIA IOANA 963 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 8.85 – – 7.50 – – – – – – 8.17
796 CIOBANU V. SERGIU 824 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.45 – – 8.35 – – – – – – 8.40
797 CIOBANU A. VLAD ALEXANDRU 2170 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 7.80 – – 4.60 – – – – – – 6.20
798 CIOBANU M. VLAD ANDREI 667 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 9.00 – – 8.30 – – – – – – 8.65
799 CIOBANU-ATOMEI C. KARISYA MARIA 1090 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.15 – – 5.50 – – Limba germana 9.30 – – 7.98
800 CIOBOI A. DÁVID 1472 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 6.65 – – 7.00 – – Limba maghiara 8.50 – – 7.38
801 CIOBOTAR RM. SEBASTIAN ANDREI 1906 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 6.85 – – 6.50 – – – – – – 6.67
802 CIOBOTARU D. DELIA GEORGIANA 345 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 8.75 – – 9.65 – – – – – – 9.20
803 CIOCAN N. ALEXANDRU 1998 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 6.45 – – 6.65 – – – – – – 6.55
804 CIOCAN N. BOGDAN MIHAI 2899 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 3.95 – – 5.45 – – – – – – 4.70
805 CIOCAN M. DENIS ANDREI 1642 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 8.10 – – 6.15 – – – – – – 7.12
806 CIOCAN M. FLAVIUS-IONUȚ 3888 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea Absent – – Absent – – – – – – Absent
807 CIOCAN M. RAREŞ ANDREI 127 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.65 – – 9.55 – – – – – – 9.60
808 CIOCAN CS. RAREȘ GEORGE 2735 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 5.70 – – 4.50 – – – – – – 5.10
809 CIOCAN C. TEODORA CLAUDIA 336 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 9.60 – – 8.80 – – – – – – 9.20
810 CIOCIU R. BELA IOAN 3889 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
811 CIOCIU V. CLAUDIU-IOAN 2745 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 5.90 – – 4.25 – – – – – – 5.07
812 CIOCOIU M. RALUCA IULIA 314 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 9.40 – – 9.10 – – – – – – 9.25
813 CIOLACU D. ANDREI 503 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.55 – – 9.30 – – – – – – 8.92
814 CIOLAN I. ADINA 1812 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.60 – – 5.05 – – – – – – 6.82
815 CIOLAN C. IONUȚ ALEXANDRU 3293 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 4.20 – – 3.00 – – – – – – 3.60
816 CIOLAN S. SORINA IONELA 3154 Școala Gimnazială Nr. 2 Zărnești 5.00 – – 3.00 – – – – – – 4.00
817 CIOLOCA CV. CLAUDIA MARIANA 2335 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 6.65 – – 5.15 – – – – – – 5.90
818 CIOPEC ŞS. DIANA ŞTEFANIA 3890 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria Absent – – Absent – – – – – – Absent
819 CIORA IN. ALESIA MARIA 1420 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 7.40 – – 7.55 – – – – – – 7.47
820 CIORNEI PR. DELIA GABRIELA 2047 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 7.25 – – 5.60 – – – – – – 6.42
821 CIOROPARIU E. EDUARD 4 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 10.00 – – 10.00 – – – – – – 10.00
822 CIORTAN DL. ANDREEA MARIA 1063 Școala Gimnazială Vulcan 8.80 – – 7.25 – – – – – – 8.02
823 CÎRCIU P. ELIZA 1561 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 7.65 – – 6.85 – – – – – – 7.25
824 CÎRNICI V. MARIANA IONELA 1800 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.15 – – 5.55 – – – – – – 6.85
825 CÎRSTEA GH. ALEXA SORANA 1109 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.00 – – 6.90 – – – – – – 7.95
826 CÎRSTOLOVEANU G. ALEXIA CRISTINA 172 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.15 – – 9.85 – – Limba germana 9.50 – – 9.50
827 CÎRŢOROŞAN M. DIANA MARIA 799 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 8.40 – – 8.50 – – – – – – 8.45
828 CÎRŢOROŞAN CŞ. ŞTEFAN 625 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 8.10 – – 9.35 – – – – – – 8.72
829 CISMARU G. ANDREEA 1667 Școala Gimnazială Vulcan 8.55 – – 5.60 – – – – – – 7.07
830 CISMAȘ H. ANASTASIA JULIA 3055 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 5.05 – – 3.50 – – – – – – 4.27
831 CÎŢCĂUAN DA. ANDREI CLAUDIU 2649 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 5.40 – – 5.20 – – – – – – 5.30
832 CIUBAN I. ROBERT IULIAN 3891 Școala Gimnazială Prejmer Absent – – Absent – – – – – – Absent
833 CIUBOTARU A. MARIUS ALEXANDRU 2623 Școala Gimnazială Rupea 5.65 – – 5.05 – – – – – – 5.35
834 CIUCIUR S. MIHAI 1972 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 7.20 – – 5.95 – – – – – – 6.57
835 CIUCU I. ALEXANDRU LEONARD 3892 Școala Gimnazială Vulcan Absent – – Absent – – – – – – Absent
836 CIUHUI IF. FLORENTINA 1815 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 8.05 – – 5.60 – – – – – – 6.82
837 CIUPAG A. DARIUS-IUSTIN 3140 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 5.05 – – 3.00 – – – – – – 4.02
838 CIUPALĂ CM. MARIA-LIANA 47 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.65 – – 10.00 – – – – – – 9.82
839 CIUPERCĂ I. MIRUNA CRISTINA 2218 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 6.90 – – 5.35 – – – – – – 6.12
840 CIUPIC C. ALEXANDRA 1598 Școala Gimnazială Rupea 8.35 – – 6.00 – – – – – – 7.17
841 CIURAR I. NICOLETA MIHAELA 3761 Școala Gimnazială Mândra 1.30 – – 1.45 – – – – – – 1.37
842 CIURARU I. IOANA GEORGIANA 1648 Școala Gimnazială Vama Buzăului 7.10 – – 7.15 – – – – – – 7.12
843 CIUREA A. ALEXANDRU 857 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.10 – – 7.60 – – – – – – 8.35
844 CIUREA A. FILIP GABRIEL 62 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.90 – – 9.65 – – – – – – 9.77
845 CIUREA A. GEORGE ADRIAN 3539 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 2.10 – – 3.20 – – – – – – 2.65
846 CIURILĂ O. AMALIA 569 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 9.30 – – 8.30 – – – – – – 8.80
847 CIURLICĂ G. LAVINIA ŞTEFANIA 1732 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 7.10 – – 6.90 – – – – – – 7.00
848 CLAPON C. ANNAMARIA 467 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.40 – – 8.55 – – – – – – 8.97
849 CLINCIU P. ANTONIA ELENA 1111 Școala Gimnazială Moieciu de Jos 8.90 – – 7.00 – – – – – – 7.95
850 CLINCIU DI. CODRIN ILIAN 967 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 8.60 – – 7.75 – – – – – – 8.17
851 CLINCIU CL. CONSTANTIN CLAUDIU 3893 Școala Gimnazială Vulcan Absent – – Absent – – – – – – Absent
852 CLINCIU C. FLORIN ANDREI 3680 Școala Gimnazială Hărman 1.65 – – 2.25 – – – – – – 1.95
853 CLINCIU SI. IOANA SÎNZIANA 1720 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 8.00 – – 6.00 – – – – – – 7.00
854 CLOPOTARU VF. IOANA RALUCA 328 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.05 – – 9.40 – – – – – – 9.22
855 CLOPOTEL M. GEORGIANA 3273 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 4.20 – – 3.15 – – – – – – 3.67
856 CLOPOȚEL M. GABRIEL LUIS 1286 Școala Gimnazială Vulcan 8.95 – – 6.40 – – – – – – 7.67
857 CLOPOȚEL G. GEORGE-ALEXANDRU 2356 Școala Gimnazială Nr. 1 Râșnov 6.25 – – 5.50 – – – – – – 5.87
858 COACIU GN. MARIA SILVIA 3814 Școala Gimnazială ‘Ion Codru Drăgușanu’ Drăguș 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
859 COACIU -. SEBASTIAN MIHAI 3398 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 2.05 – – 4.50 – – – – – – 3.27
860 COBANU C. IULIA ANDREEA 691 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.70 – – 7.50 – – – – – – 8.60
861 COCĂ DP. ALEXANDRU VALENTIN 982 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.25 – – 7.05 – – – – – – 8.15
862 COCÎI V. VASILE OCTAVIAN 3269 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 3.40 – – 4.00 – – – – – – 3.70
863 COCLEA VR. GEORGIANA ROBERTA 3343 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 4.45 – – 2.50 – – – – – – 3.47
864 COCOLEA SM. CONSTANTIN VALERIU 396 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.55 – – 9.70 – – – – – – 9.12
865 COCONEA I. SZILVIA 1330 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 6.40 – – 6.90 – – Limba maghiara 9.55 – – 7.61
866 COCONETE FN. ANDREIA 2173 Școala Gimnazială Ghimbav 7.30 – – 5.10 – – – – – – 6.20
867 COCONETE G. COSMIN-GEORGE 2903 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 5.50 – – 3.85 – – – – – – 4.67
868 COCORAS S. ALEX MANUEL 3894 Școala Gimnazială Ormeniș Absent – – Absent – – – – – – Absent
869 COCORAS C. EMANUEL GABRIEL 3722 Școala Gimnazială Ormeniș 1.80 – – 1.50 – – – – – – 1.65
870 COCORAS F. LUMINITA 3740 Școala Gimnazială Ormeniș 1.60 – – 1.50 – – – – – – 1.55
871 COCORAS M. NICOLETA ALICE 3773 Școala Gimnazială Ormeniș 1.60 – – 1.00 – – – – – – 1.30
872 COCORAS R. VALENTIN ALEX 3763 Școala Gimnazială Ormeniș 1.20 – – 1.50 – – – – – – 1.35
873 COCU AH. RUXANDRA 662 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.35 – – 8.55 – – Limba germana 8.10 – – 8.66
874 COCUȚ C. ERIC ȘTEFAN 1600 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 8.25 – – 6.10 – – – – – – 7.17
875 CODLEAN S. DANIELA EVELYNA 3129 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 5.10 – – 3.00 – – – – – – 4.05
876 CODLEANU I. ELENA ALEXANDRA 3037 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 5.15 – – 3.50 – – – – – – 4.32
877 CODLEANU C. ROBERT COSTINEL 2321 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 6.75 – – 5.10 – – – – – – 5.92
878 CODREA A LN. IOANA CRISTINA 350 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.55 – – 8.80 – – – – – – 9.17
879 CODREANU IV. ANDREEA CEZARA ELENA 1235 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.05 – – 6.45 – – – – – – 7.75
880 CODREANU N. NICOLAE ALEXANDRU 3432 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 3.30 – – 3.00 – – – – – – 3.15
881 CODREANU C. RALUCA 2041 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 6.75 – – 6.15 – – – – – – 6.45
882 CODRESCU G. BIANCA MARIA 1283 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.25 – – 6.10 – – – – – – 7.67
883 COHAI GS. GEORGE RAREȘ 3453 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 3.45 – – 2.65 – – – – – – 3.05
884 COJANU IM. AIDA IOANA 892 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 9.40 – – 7.15 – – – – – – 8.27
885 COJANU LV. ALEXANDRU GABRIEL 1541 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 8.20 – – 6.35 – – – – – – 7.27
886 COJANU SG. ANA MARIA 630 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 9.60 – – 7.80 – – – – – – 8.70
887 COJANU N. ANDREI EMANOIL 2678 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 5.30 – – 5.20 – – – – – – 5.25
888 COJANU ND. DARIA-ALEXIA 1082 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 8.70 – – 7.30 – – – – – – 8.00
889 COJANU M. IONELA DENISA 951 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.60 – – 7.80 – – – – – – 8.20
890 COJANU EC. OLIVIA ŞTEFANIA 34 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.90 – – 9.80 – – – – – – 9.85
891 COJENEL I. ANTONIA ANAMARIA 1163 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 8.90 – – 6.85 – – – – – – 7.87
892 COJOC D. RAUUL ANDREI 2257 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 7.05 – – 5.05 – – – – – – 6.05
893 COJOCARIU NL. FLORIN GHEORGHE 2806 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 4.40 – – 5.45 – – – – – – 4.92
894 COJOCARIU NM. MARIAN NICOLAE 3594 Școala Gimnazială nr. 16 Brașov 2.75 – – 2.00 – – – – – – 2.37
895 COJOCARU C. ADRIAN CONSTANTIN 2039 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 7.10 – – 5.80 – – – – – – 6.45
896 COJOCARU A. ALYSSA ALEXANDRA 687 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 8.70 – – 8.55 – – – – – – 8.62
897 COJOCARU C. ȘTEFAN CRISTIAN 2734 Școala Gimnazială Sânpetru 5.75 – – 4.45 – – – – – – 5.10
898 COJOCARU I. VLĂDUȚ COSTEL 2326 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 6.35 – – 5.50 – – – – – – 5.92
899 COLBAȘ CA. RUCSANDRA REBECA 200 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.40 – – 9.50 – – – – – – 9.45
900 COLDEA G. CONSTANTIN RADU 3177 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 3.45 – – 4.50 – – – – – – 3.97
901 COLEȘ R. LARISA 2935 Școala Gimnazială Purcăreni 5.25 – – 3.95 – – – – – – 4.60
902 CŐLES -. ATTILA 2249 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 7.25 – – 4.90 – – – – – – 6.07
903 COLEȘIU C. FILIP ALEXANDRU 1888 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 6.90 – – 6.50 – – – – – – 6.70
904 COLISNIUC SV. DENIS GABRIEL 579 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 8.40 – – 9.20 – – – – – – 8.80
905 COLŢ P. EDISA MARIA 1774 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 8.00 – – 5.80 – – – – – – 6.90
906 COLȚAN DN. CARINA 1143 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 9.75 – – 5.75 – – Limba germana 8.20 – – 7.90
907 COLŢEA C. CRISTINEL ANDREI 3310 Școala Gimnazială Hălchiu 4.20 – – 2.90 – – – – – – 3.55
908 COLȚEA MI. ANA MARIA 567 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 9.75 – – 7.85 – – – – – – 8.80
909 COLȚEA C. MIHNEA OCTAVIAN 1901 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 7.70 – – 5.65 – – – – – – 6.67
910 COLȚEA MV. ROBERT DUMITRU 2980 Liceul cu Program Sportiv Brașov 5.10 – – 3.90 – – – – – – 4.50
911 COLȚEA S. VALENTIN CONSTANTIN 3130 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 5.10 – – 3.00 – – – – – – 4.05
912 COLȚOV C. TUDOR ALEXANDRU 452 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.40 – – 8.60 – – – – – – 9.00
913 COMAN A. BETINA NICOLA 458 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 9.00 – – 9.00 – – – – – – 9.00
914 COMAN I. CLAUDIU IOAN 1735 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 6.10 – – 7.90 – – – – – – 7.00
915 COMAN I. DENISA 268 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 9.65 – – 9.00 – – – – – – 9.32
916 COMAN C. IOANA 2406 Școala Gimnazială Vama Buzăului 7.50 – – 4.05 – – – – – – 5.77
917 COMAN I. MARIA 853 Școala Gimnazială Hoghiz 9.55 – – 7.15 – – – – – – 8.35
918 COMAN A. PETRUȚA MARIA 3294 Școala Gimnazială Sânpetru 4.15 – – 3.05 – – – – – – 3.60
919 COMAN R. RĂZVAN COSMIN 624 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 8.45 – – 9.00 – – – – – – 8.72
920 COMAN OL. RĂZVAN MARIAN 635 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.30 – – 8.10 – – – – – – 8.70
921 COMAN VS. ROBERT MARIAN 3505 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 3.40 – – 2.20 – – – – – – 2.80
922 COMAN N. ROBERT NICOLAE 2358 Școala Gimnazială Viștea de Jos 6.15 – – 5.60 – – – – – – 5.87
923 COMAN M. ȘTEFANIA CLAUDIA 507 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 9.60 – – 8.20 – – – – – – 8.90
924 COMÂNDARU M. RĂZVAN CONSTANTIN 2508 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 6.05 – – 5.15 – – – – – – 5.60
925 COMANICI MR. IULIAN 3382 Școala Gimnazială Șoarș 3.65 – – 3.00 – – – – – – 3.32
926 COMANITA P. PAULA ALEXANDRA 885 Școala Gimnazială Părău 8.70 – – 7.90 – – – – – – 8.30
927 COMAROMI I. ALEXANDRU 2353 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 6.95 – – 4.80 – – – – – – 5.87
928 COMAROMI O. SORANA 693 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.45 – – 7.75 – – – – – – 8.60
929 COMISU C SD. DARIA MĂDĂLINA 441 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.40 – – 8.65 – – – – – – 9.02
930 COMŞA G. ALEXIA DELIA 868 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 9.25 – – 7.40 – – – – – – 8.32
931 COMŞA I. FLAVIUS IOAN 3549 Școala Gimnazială ‘Aron Pumnul’ Cuciulata 1.20 – – 4.00 – – – – – – 2.60
932 COMȘA NL. DIANA 2519 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 5.85 – – 5.30 – – – – – – 5.57
933 COMȘA CC. RUXANDRA MIHAELA 196 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 9.55 – – 9.35 – – – – – – 9.45
934 COMȘA-FULGA DG. RADU 604 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.15 – – 8.10 – – Limba germana 9.00 – – 8.75
935 COMȘULEA E. IOANA 1014 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.10 – – 6.90 – – Limba germana 8.30 – – 8.10
936 CONALOS G. GHEORGHIŢĂ DANIEL 3650 Școala Gimnazială Tărlungeni 2.20 – – 2.00 – – – – – – 2.10
937 CONDUR I. DAVID COSTEL 2779 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 5.45 – – 4.55 – – – – – – 5.00
938 CONDURACHE G. LARISA ELENA 3380 Școala Gimnazială Ticuș 4.15 – – 2.50 – – – – – – 3.32
939 CONDURACHI V. BOGDAN ALEXANDRU 3094 Școala Gimnazială nr. 16 Brașov 5.35 – – 3.00 – – – – – – 4.17
940 CONEA M. MIHNEA MIHAIL 496 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.30 – – 8.55 – – – – – – 8.92
941 CONEA SG. SILVIU IONUȚ 1386 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 6.80 – – 8.25 – – – – – – 7.52
942 CONSTANTIN V. ALEXANDRA MARIANA 805 Școala Gimnazială Dumbrăvița 9.50 – – 7.35 – – – – – – 8.42
943 CONSTANTIN PD. BOGDAN PAUL 600 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.50 – – 8.00 – – – – – – 8.75
944 CONSTANTIN E. EMIL FLORIN 3691 Școala Gimnazială Zizin 1.25 – – 2.50 – – – – – – 1.87
945 CONSTANTIN AJ. HELENY 1521 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.30 – – 6.30 – – – – – – 7.30
946 CONSTANTIN L. IONUŢ-ALEXANDRU-MARIAN 3808 Școala Gimnazială Budila 1.10 – – 1.00 – – – – – – 1.05
947 CONSTANTIN G. MARIA 3895 Școala Gimnazială Budila Absent – – Absent – – – – – – Absent
948 CONSTANTIN S. ROXANA ANASTASIA 1717 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.25 – – 5.75 – – – – – – 7.00
949 CONSTANTINESCU L. DARIA 360 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.80 – – 9.55 – – – – – – 9.17
950 CONTANU GA. PAUL GEORGE 1486 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 7.20 – – 7.55 – – – – – – 7.37
951 COPCEA SE. ALEXANDRA MARIA 212 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.60 – – 9.25 – – – – – – 9.42
952 COPIL DV. CELESTINA ANASTASIA 39 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 9.70 – – 10.00 – – – – – – 9.85
953 CORBOȘ G. ANDREEA FLORENTINA 3090 Școala Gimnazială Moieciu de Jos 3.85 – – 4.55 – – – – – – 4.20
954 CORCODEL M. DENISA MARIA 277 Școala Gimnazială Rupea 9.70 – – 8.45 – – Limba germana 9.80 – – 9.31
955 COREA GV. OCTAVIAN GHEORGHE 3651 Școala Gimnazială Bunești 2.20 – – 2.00 – – – – – – 2.10
956 CORFARIU D. IOANA ANDREEA 3670 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș 2.95 – – 1.00 – – – – – – 1.97
957 CORFARIU N. MIRELA 3896 Școala Gimnazială Șercăița Absent – – Absent – – – – – – Absent
958 CORFARIU D. TABITA 3625 Școala Gimnazială Șercăița 1.00 – – 3.50 – – – – – – 2.25
959 CORLADE Ș. RALUCA GABRIELA 745 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.50 – – 7.55 – – – – – – 8.52
960 CORLĂȚEANU C. TEODORA 365 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 9.30 – – 9.40 – – Limba germana 8.80 – – 9.16
961 CORNEA VM. VICTOR ALEXANDRU 3219 Școala Gimnazială Moieciu de Sus 5.15 – – 2.50 – – – – – – 3.82
962 COROȘ A. ANASTASIA MARIA 90 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.80 – – 9.60 – – – – – – 9.70
963 CORȘATEA D. ECATERINA 1584 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.80 – – 5.60 – – – – – – 7.20
964 CORȘATEA M. ROBERT 2450 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 5.70 – – 5.75 – – – – – – 5.72
965 COŞCODAR M. CĂTĂLIN RĂZVAN 3541 Școala Gimnazială Hărman 3.25 – – 2.00 – – – – – – 2.62
966 COȘCODAR L. ANDREEA 3899 Școala Gimnazială ‘Gheorghe Șincai’ Șinca Veche Absent – – Absent – – – – – – Absent
967 COȘCODAR N. CĂTĂLIN-DAVID 3815 Școala Gimnazială Crizbav 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
968 COȘCODAR G. CRISTIAN DANIEL 3353 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 3.35 – – 3.50 – – – – – – 3.42
969 COȘCODAR F. GEORGIANA NARCISA 3898 Școala Gimnazială Perșani Absent – – Absent – – – – – – Absent
970 COȘCODAR I. ION-MIHĂIȚĂ 3845 Școala Gimnazială Crizbav 1.00 – – Absent – – – – – – Absent
971 COŞCONEA V. ELENA 844 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 8.90 – – 7.85 – – – – – – 8.37
972 COSMIN ID. ALEXANDRU IOAN 2106 Școala Gimnazială Șoarș 5.75 – – 6.90 – – – – – – 6.32
973 COȘOREAN AC. MARIA 450 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.70 – – 8.30 – – – – – – 9.00
974 COSTACHE L. MARIAN VLAD 2408 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 7.10 – – 4.45 – – – – – – 5.77
975 COSTAN M. GABRIEL 3523 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 2.00 – – 3.45 – – – – – – 2.72
976 COSTANDEL S. MARA SORINA 949 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 8.65 – – 7.75 – – – – – – 8.20
977 COSTAȘ MA. DARIUS ADRIAN 2233 Școala Gimnazială Nr. 4 Zărnești 7.70 – – 4.50 – – – – – – 6.10
978 COSTEA D. DENISA MARIA 324 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 9.45 – – 9.00 – – – – – – 9.22
979 COSTEA I. IOAN ALEXANDRU 2164 Școala Gimnazială Teliu 5.85 – – 6.60 – – – – – – 6.22
980 COSTEA M. IONUȚ 3897 Școala Gimnazială Jibert Absent – – Absent – – – – – – Absent
981 COSTEA G. MARIAN 2361 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 5.45 – – 6.30 – – – – – – 5.87
982 COSTEA F. RAUL FLORIN 3467 Școala Gimnazială Hoghiz 3.70 – – 2.30 – – – – – – 3.00
983 COSTEA M. SORINA RAMONA 2813 Școala Gimnazială ‘Aron Pumnul’ Cuciulata 5.80 – – 4.00 – – – – – – 4.90
984 COSTEA S. TUDOR 205 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.05 – – 9.85 – – – – – – 9.45
985 COSTEA SH. VLAD ADRIAN 1436 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 7.40 – – 7.50 – – – – – – 7.45
986 COSTIN I. PATRICIA IOANA 3357 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 3.80 – – 3.00 – – – – – – 3.40
987 COSTIUC M. MARIAM SARA 2234 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 7.70 – – 4.50 – – – – – – 6.10
988 COTEA S. NICHOLAS MARIO SORIN 487 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 8.70 – – 9.30 – – Limba germana 8.85 – – 8.95
989 COTEANU D. GABRIELA 358 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.15 – – 9.20 – – – – – – 9.17
990 COTELEA SI. CARLO 446 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 8.55 – – 9.50 – – – – – – 9.02
991 COTELEA G. RAREŞ GABRIEL 2616 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 6.20 – – 4.50 – – – – – – 5.35
992 COTFAS IC. MARA RUXANDRA 40 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.70 – – 10.00 – – – – – – 9.85
993 COTIGĂ VLĂDESCU C. VLAD 5 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 10.00 – – 10.00 – – – – – – 10.00
994 COTINGHIU IC. ALEXANDRA IOANA 1616 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 8.55 – – 5.75 – – – – – – 7.15
995 COTINGHIU SM. BOGDAN 145 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 9.15 – – 10.00 – – – – – – 9.57
996 COTINGHIU C. CRISTIANA MARIA 1897 Școala Gimnazială Măgura 7.95 – – 5.40 – – – – – – 6.67
997 COTINGHIU S. IULIANA ANDREEA 3715 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 1.40 – – 2.00 – – – – – – 1.70
998 COTINGHIU VS. MARIA DARIA 2397 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 6.30 – – 5.30 – – – – – – 5.80
999 COTINGHIU S. NICUȘOR CIPRIAN 3669 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 1.00 – – 3.00 – – – – – – 2.00
1000 COTINGHIU V. VLAD 677 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.60 – – 7.65 – – – – – – 8.62
1001 COTOARĂ GM. ANTONIA 2080 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 7.25 – – 5.50 – – – – – – 6.37
1002 COVACI -. ZENICA-ZAFIRA 3900 Școala Gimnazială Augustin Absent – – Absent – – – – – – Absent
1003 COVACIU M. DENISA MIHAELA 1935 Școala Gimnazială Hălchiu 7.20 – – 6.05 – – – – – – 6.62
1004 COVACIU M. FABIAN MARIAN 1374 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 8.55 – – 6.50 – – – – – – 7.52
1005 COVĂȘAN M. AURELIA ELISABETA 2808 Școala Gimnazială Rupea 6.80 – – 3.00 – – – – – – 4.90
1006 COZAC I. EUGEN DARIUS 3664 Școala Gimnazială Tărlungeni 2.05 – – 2.00 – – – – – – 2.02
1007 COZAC LI. LAURA ȘTEFANIA 3280 Școala Gimnazială Bod 4.10 – – 3.20 – – – – – – 3.65
1008 COZAC R. RAUL PETRUT 3384 Școala Gimnazială Prejmer 3.45 – – 3.20 – – – – – – 3.32
1009 COZAC R. SEBASTIAN-IONUȚ 2259 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 7.00 – – 5.10 – – – – – – 6.05
1010 COZAC SA. TANIA ALIDA EUGENIA 1611 Școala Gimnazială Bod 9.05 – – 5.25 – – – – – – 7.15
1011 COZMA C. DARIUS ANDREI 497 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.30 – – 8.55 – – – – – – 8.92
1012 COZMA C. LARISA DIANA 2398 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 6.25 – – 5.35 – – – – – – 5.80
1013 COZMA L. LAURA ANDREEA 1746 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 8.50 – – 5.40 – – – – – – 6.95
1014 CRACIUN V. ALEXANDRA IULIANA 3336 Școala Gimnazială Părău 4.00 – – 3.00 – – – – – – 3.50
1015 CRACIUN R. MARIA 520 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 8.95 – – 8.40 – – Limba germana 9.30 – – 8.88
1016 CRĂCIUN G. ALEXANDRU IULIAN 3537 Școala Gimnazială Zizin 2.40 – – 2.90 – – – – – – 2.65
1017 CRĂCIUN I. CĂLIN 945 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 9.00 – – 7.40 – – – – – – 8.20
1018 CRĂCIUN N. CARMEN NICOILETA 3901 Școala Gimnazială Ungra Absent – – Absent – – – – – – Absent
1019 CRĂCIUN A. CASANDRA MARIA 3841 Școala Gimnazială Zizin 1.50 – – Absent – – – – – – Absent
1020 CRĂCIUN C. CIPRIAN 3750 Școala Gimnazială Zizin 1.00 – – 1.95 – – – – – – 1.47
1021 CRĂCIUN A. EDUARD EMANUEL 1705 Școala Gimnazială Ghimbav 8.00 – – 6.05 – – – – – – 7.02
1022 CRĂCIUN D. FLORIN ALEXANDRU 1273 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 8.50 – – 6.90 – – – – – – 7.70
1023 CRĂCIUN C. GHEORGHE ALEXANDRU 3674 Școala Gimnazială Zizin 1.45 – – 2.50 – – – – – – 1.97
1024 CRĂCIUN D. HORIA GABRIEL 1172 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 7.80 – – 7.95 – – – – – – 7.87
1025 CRĂCIUN A. RAREŞ 1672 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 8.20 – – 5.95 – – – – – – 7.07
1026 CRĂCIUN CT. RAUL ANDREI 2261 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 6.80 – – 5.15 – – Limba germana 6.20 – – 6.05
1027 CRĂCIUN C. ROXANA NATALIA 3221 Școala Gimnazială Șercaia 4.55 – – 3.10 – – – – – – 3.82
1028 CRĂCUȚ-PON V. MARIA 1525 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 7.55 – – 7.05 – – – – – – 7.30
1029 CRANTEA C. RAREȘ 2270 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 6.50 – – 5.55 – – – – – – 6.02
1030 CRAU V. VIRGIL ANDREI 3061 Școala Gimnazială Șercaia 5.40 – – 3.10 – – – – – – 4.25
1031 CREANGĂ C. ALEXIA ȘTEFANIA 1236 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 8.85 – – 6.65 – – – – – – 7.75
1032 CREANGĂ IC. ANDREEA ALEXANDRA 1925 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 5.80 – – 5.05 – – Limba maghiara 9.10 – – 6.65
1033 CREANGĂ M. ANDREEA DENISA 218 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 9.85 – – 8.95 – – – – – – 9.40
1034 CREANGĂ C. BOGDAN DORIAN 1920 Școala Gimnazială nr. 16 Brașov 6.95 – – 6.35 – – – – – – 6.65
1035 CREANGĂ A. PAULA MIHAELA 1821 Școala Gimnazială Moieciu de Jos 7.30 – – 6.35 – – – – – – 6.82
1036 CREAȚĂ P. IOANA 2131 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 7.00 – – 5.55 – – – – – – 6.27
1037 CREPȘE D. DUMITRU VLAD 1360 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.85 – – 6.25 – – – – – – 7.55
1038 CRETU V. STEFAN GABRIEL 1327 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 7.90 – – 7.35 – – – – – – 7.62
1039 CREŢU M. MANUEL 2483 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 5.85 – – 5.45 – – – – – – 5.65
1040 CREŢU G. RAMONA MARIA 2998 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 4.25 – – 4.70 – – – – – – 4.47
1041 CREŢU GH. ROBERT IONUŢ 6 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 10.00 – – 10.00 – – – – – – 10.00
1042 CREŢU N. TEODORA IOANA 2861 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 5.65 – – 3.95 – – – – – – 4.80
1043 CREȚU V. ANDREEA ALEXANDRA 2042 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 6.75 – – 6.15 – – – – – – 6.45
1044 CREȚU Ș. ANGELLO FLORIAN 2782 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 5.00 – – 5.00 – – – – – – 5.00
1045 CREȚU M. DANIELA IULIANA 2988 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 4.20 – – 4.80 – – – – – – 4.50
1046 CREȚU MI. DAVID-ȘTEFAN 1167 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 8.70 – – 7.05 – – – – – – 7.87
1047 CREȚU G. GHEORGHE 1957 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 6.30 – – 5.00 – – Limba maghiara 8.45 – – 6.58
1048 CREȚU A. OCTAVIAN CĂTĂLIN 709 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.35 – – 8.85 – – – – – – 8.60
1049 CRIȘAN TD. DELIA 59 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.60 – – 10.00 – – – – – – 9.80
1050 CRIȘAN TC. TEODOR ANDREI 1278 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 7.90 – – 7.50 – – – – – – 7.70
1051 CRIȘAN A NB. ALEXANDRU CRISTIAN 1918 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 7.15 – – 6.15 – – – – – – 6.65
1052 CRISTEA CF. ADRIAN 397 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 8.40 – – 9.85 – – – – – – 9.12
1053 CRISTEA MI. ANA MARIA 2061 Liceul cu Program Sportiv Brașov 7.45 – – 5.35 – – – – – – 6.40
1054 CRISTEA C. CARLOS COSMIN 926 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 8.90 – – 7.55 – – – – – – 8.22
1055 CRISTEA P. COSMIN SEBASTIAN 3125 Școala Gimnazială Prejmer 4.15 – – 4.00 – – – – – – 4.07
1056 CRISTEA G. DANIEL FLORIN 3559 Școala Gimnazială Jibert 3.10 – – 2.00 – – – – – – 2.55
1057 CRISTEA D. DENISA VALENTINA 3040 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 5.00 – – 3.65 – – – – – – 4.32
1058 CRISTEA V. EMANUELA 3027 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 5.20 – – 3.50 – – – – – – 4.35
1059 CRISTEA M. EMANUELA ANDREA 2243 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 6.10 – – 6.10 – – – – – – 6.10
1060 CRISTEA C. GABRIEL 75 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 10.00 – – 9.45 – – – – – – 9.72
1061 CRISTEA I. MARIA 3234 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 4.10 – – 3.50 – – – – – – 3.80
1062 CRISTEA RM. PASCALE NICOLE 2135 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 6.60 – – 5.95 – – – – – – 6.27
1063 CRISTEA FS. SEBASTIAN-IOAN 136 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.75 – – 9.40 – – – – – – 9.57
1064 CRISTEL -. COSTEL-ALEXANDRU 3652 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 2.20 – – 2.00 – – – – – – 2.10
1065 CRISTESCU C. CRISTIAN 1164 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.75 – – 7.00 – – – – – – 7.87
1066 CRISTESCU SI. DARIA IOANA 734 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.00 – – 8.10 – – – – – – 8.55
1067 CRISTINA C. MARIA 924 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.50 – – 6.95 – – – – – – 8.22
1068 CRISTINOIU IȘ. ALESSIA ANDREEA 1989 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 7.45 – – 5.65 – – – – – – 6.55
1069 CRISTOLOVEAN M. ALEXANDRU 1516 Școala Gimnazială Hălchiu 7.55 – – 7.10 – – – – – – 7.32
1070 CRIVAȚ D. DAN LUCIAN 2762 Școala Gimnazială Sânpetru 5.00 – – 5.10 – – – – – – 5.05
1071 CROITORU D. CARINA 179 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.60 – – 9.35 – – – – – – 9.47
1072 CROITORU C. DENISA MIHAELA 2948 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 5.15 – – 4.00 – – – – – – 4.57
1073 CRUCEANU P. ANA MARIA 498 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 9.05 – – 8.80 – – – – – – 8.92
1074 CRUCERU VA. MARIA ANDREEA 1119 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 7.90 – – 8.00 – – – – – – 7.95
1075 CSEPEI A. ATTILA STEFAN 2640 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 6.60 – – 4.00 – – – – – – 5.30
1076 CSERE S. CERASELA-AMINA 1398 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 8.25 – – 4.55 – – Limba maghiara 9.70 – – 7.50
1077 CSIKI K. RAYMOND KALMAN 3044 Școala Gimnazială Teliu 4.35 – – 3.00 – – Limba maghiara 5.60 – – 4.31
1078 CSIKI A. ROBERT 3531 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 2.90 – – 2.45 – – – – – – 2.67
1079 CSISZÉR CS. CSENGE 1092 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 6.20 – – 9.05 – – Limba maghiara 8.70 – – 7.98
1080 CSUTKA Z. KRISZTA 1422 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 7.00 – – 6.35 – – Limba maghiara 9.05 – – 7.46
1081 CUCU V. ALEXANDRU FLORIN 3111 Școala Gimnazială Ucea de Jos 4.20 – – 4.05 – – – – – – 4.12
1082 CUCU V. AMALIA MARIA 2453 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.50 – – 3.90 – – – – – – 5.70
1083 CUCU C. BRIANNA ALEXANDRA 827 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 8.30 – – 8.50 – – – – – – 8.40
1084 CUCU AS. FABIAN NICOLAS 2009 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 6.40 – – 6.65 – – – – – – 6.52
1085 CUCU IO. LUIS NACHO 3516 Școala Gimnazială Mândra 2.50 – – 3.00 – – – – – – 2.75
1086 CUCU I. NICOLAE GEORGE 2983 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 5.00 – – 4.00 – – – – – – 4.50
1087 CUCU E. SOFIA 237 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.25 – – 9.55 – – – – – – 9.40
1088 CUCU G. VLAD ALEXANDRU 2396 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 6.45 – – 5.15 – – – – – – 5.80
1089 CUGLEŞAN I. FABIAN IONUŢ 2502 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 6.45 – – 4.75 – – – – – – 5.60
1090 CUMPĂNAȘU G HM. GIORGIANA PETRUȚA 3524 Școala Gimnazială Sânpetru 3.40 – – 2.00 – – – – – – 2.70
1091 CUPEȘ ND. ALEXANDRA STELUTA 1574 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 8.10 – – 6.35 – – – – – – 7.22
1092 CURCĂ N. GABRIEL VALENTIN 3902 Școala Gimnazială Jibert Absent – – Absent – – – – – – Absent
1093 CURCĂ OG. RUXANDRA 229 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.55 – – 9.25 – – – – – – 9.40
1094 CURCAN CM. PAULA FLORENTINA 695 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 9.20 – – 8.00 – – – – – – 8.60
1095 CURCHI L. CARMEN ANAMARIA 3192 Școala Gimnazială Homorod 5.10 – – 2.70 – – – – – – 3.90
1096 CUREA C. IOANA TEODORA 939 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.45 – – 6.95 – – – – – – 8.20
1097 CURSARU CG. MARIA 447 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 10.00 – – 7.40 – – Limba germana 9.65 – – 9.01
1098 CURSARU VD. VASILE RĂZVAN 2343 Școala Gimnazială Vama Buzăului 5.40 – – 6.40 – – – – – – 5.90
1099 CUZA ȘM. SABIN 2428 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 6.80 – – 4.70 – – – – – – 5.75
1100 CZIKA I. AMALIA STEFANIA 3488 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 3.20 – – 2.55 – – – – – – 2.87
1101 CZIKY Z. INGRID OTILIA IBOLYA 1828 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.00 – – 5.60 – – – – – – 6.80
1102 CZIMBOR A. ROBERT 2402 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 5.55 – – 4.15 – – Limba maghiara 7.70 – – 5.80
1103 DABIJA VA. IOANA-ALEXIA 1817 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.80 – – 5.85 – – – – – – 6.82
1104 DĂBIȘTE D. IOANA ELIZA 361 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.80 – – 9.55 – – – – – – 9.17
1105 DADU I. BOGDAN ANDREI 2970 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Pompiliu Dan’ Zărnești 5.40 – – 3.65 – – – – – – 4.52
1106 DADU M. MARCEL-ALEXANDRU 3169 Școala Gimnazială Măieruș 4.35 – – 3.60 – – – – – – 3.97
1107 DAKÓ C. JÓZSEF CSABA 3556 Școala Gimnazială Drăușeni 1.50 – – 2.65 – – Limba maghiara 3.55 – – 2.56
1108 DĂMĂCEANU J. PETRU LUCIAN 548 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 8.75 – – 8.95 – – – – – – 8.85
1109 DAMASCHIN RA. ȘTEFANIA 137 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.75 – – 9.40 – – – – – – 9.57
1110 DAMIAN A. ALEXANDRA AMALIA 2040 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 6.90 – – 6.00 – – – – – – 6.45
1111 DAMIAN A. BEATRICE IZABELLA 2265 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 7.05 – – 5.00 – – – – – – 6.02
1112 DAMIAN I. IRINA 92 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.70 – – 9.70 – – – – – – 9.70
1113 DAN R. ANDREEA 3676 Școala Gimnazială Nr. 5 Săcele 2.90 – – 1.00 – – – – – – 1.95
1114 DAN D. FLOREA TONI 3067 Școala Gimnazială Hălchiu 4.50 – – 4.00 – – – – – – 4.25
1115 DAN M. LACRAMIOARA 784 Școala Gimnazială Părău 8.80 – – 8.15 – – – – – – 8.47
1116 DAN D. MARIA DENISA 2690 Școala Gimnazială Părău 5.45 – – 5.00 – – – – – – 5.22
1117 DAN VC. ȘTEFAN CĂLIN 562 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.70 – – 8.95 – – – – – – 8.82
1118 DAN AE. TEODOR DAVID 2615 Școala Gimnazială Hălchiu 6.25 – – 4.45 – – – – – – 5.35
1119 DÂNĂ L. ANA MARIA 3122 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 5.15 – – 3.00 – – – – – – 4.07
1120 DANCI MM. LUCAS GEORGE 719 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 8.95 – – 8.20 – – – – – – 8.57
1121 DANCIU G. DENISA GABRIELA 2490 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 7.75 – – 3.50 – – – – – – 5.62
1122 DANCIU M. ȘTEFAN MARIAN 2661 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 5.55 – – 5.00 – – – – – – 5.27
1123 DANCS AC. IONUŢ CONSTANTIN 2650 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 5.40 – – 5.20 – – – – – – 5.30
1124 DĂNILĂ I. ANDREI ŞTEFAN 1455 Colegiul Tehnic ‘Simion Mehedinți’ Codlea 7.25 – – 7.60 – – – – – – 7.42
1125 DĂNILĂ D. CRINA 2168 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.90 – – 4.50 – – – – – – 6.20
1126 DĂNILĂ C. DANIEL CONSTANTIN 1659 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 7.60 – – 6.60 – – – – – – 7.10
1127 DĂNILĂ CI. RAREŞ IULIAN 2773 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 4.45 – – 5.60 – – – – – – 5.02
1128 DANILIUC V. DARIA ALEXANDRA 2323 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 6.65 – – 5.20 – – – – – – 5.92
1129 DĂRĂBĂNEANU O. ȘTEFAN KRISTIAN 342 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.10 – – 9.30 – – – – – – 9.20
1130 DĂRĂU MT. CRISTIANA MĂLINA 310 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 9.80 – – 8.70 – – – – – – 9.25
1131 DĂRĂUȚ A. ALEXANDRA XENIA 3903 Școala Gimnazială Teliu Absent – – Absent – – – – – – Absent
1132 DĂRĂUȚI I. IONUȚ ALEXANDRU 3904 Școala Gimnazială Teliu Absent – – Absent – – – – – – Absent
1133 DARIE V. ANDREEA 2312 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 6.40 – – 5.50 – – – – – – 5.95
1134 DARIE G. SERGIU FLORIN 338 Școala Gimnazială Moieciu de Jos 9.30 – – 9.10 – – – – – – 9.20
1135 DAROCZ EF. MARIUS ȘTEFAN 3473 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 2.95 – – 3.00 – – – – – – 2.97
1136 DĂSCĂLESCU CM. ANA MARIA CRISTINA 1293 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 8.20 – – 7.15 – – – – – – 7.67
1137 DĂSCĂLESCU D. BIANCA DUMITRIŢA 1907 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 6.70 – – 6.65 – – – – – – 6.67
1138 DASCALU M. ALEXANDRA 2657 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 6.10 – – 4.45 – – – – – – 5.27
1139 DASCĂLU M. MARIA MIHAELA 3000 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 5.35 – – 3.55 – – – – – – 4.45
1140 DAVID C. ANDRA TEODORA 879 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 9.40 – – 7.20 – – – – – – 8.30
1141 DAVID D. ANDREI CLAUDIU 2222 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 6.75 – – 5.50 – – – – – – 6.12
1142 DAVID M. DARIUS ȘTEFAN 2513 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 7.55 – – 3.60 – – – – – – 5.57
1143 DAVID CA. EDUARD ANDREI 3510 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 3.55 – – 2.00 – – – – – – 2.77
1144 DAVID C. IOANA 165 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 9.65 – – 9.35 – – – – – – 9.50
1145 DAVID MȘ. IULIA MARIA 2057 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 7.80 – – 5.00 – – – – – – 6.40
1146 DAVID I. MARIAN 3068 Școala Gimnazială Hoghiz 4.50 – – 4.00 – – – – – – 4.25
1147 DAVID IL. OANA ELENA 3103 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 5.05 – – 3.25 – – – – – – 4.15
1148 DAVID OM. OSZKAR VILMOS 2275 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 7.00 – – 5.00 – – – – – – 6.00
1149 DAVID ŞC. ŞTEFAN 2180 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 6.10 – – 6.30 – – – – – – 6.20
1150 DAVID-SZASZ L. LENARD 1142 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 7.50 – – 7.15 – – Limba maghiara 9.10 – – 7.91
1151 DEAC CI. DENISA LILIANA 2872 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 5.80 – – 3.70 – – – – – – 4.75
1152 DEACONU OC. ANA MARIA ANDREEA 3411 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 4.60 – – 1.80 – – – – – – 3.20
1153 DEAK S. ANIKÓ 991 Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan’ Săcele 7.95 – – 7.20 – – Limba maghiara 9.25 – – 8.13
1154 DEAK J. ILKA 424 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 8.45 – – 9.20 – – Limba maghiara 9.55 – – 9.06
1155 DEBU G. ALEXANDRA MARIA 483 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 9.15 – – 8.75 – – – – – – 8.95
1156 DEBU C. ANDREI 1889 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 6.65 – – 6.75 – – – – – – 6.70
1157 DEBU G. DENISA MIHAELA 459 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.50 – – 9.50 – – – – – – 9.00
1158 DEDIU MA. MATEI PAUL 921 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 8.90 – – 7.40 – – Limba germana 8.40 – – 8.23
1159 DEDIU EM. RALUCA-MARIA 796 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 8.70 – – 8.20 – – – – – – 8.45
1160 DEGAN A. PATRICIA MARIA 1932 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 7.55 – – 5.70 – – – – – – 6.62
1161 DELEANU C. NICOLETA ERZSEBET 3532 Școala Gimnazială Hălchiu 3.80 – – 1.50 – – – – – – 2.65
1162 DEMA DS. MARIA DELIA ANGELA 1006 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.35 – – 7.90 – – – – – – 8.12
1163 DEMETER AA. ANNA DENISA 2816 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 5.60 – – 4.20 – – – – – – 4.90
1164 DEMETER DL. MARIA 1570 Liceul cu Program Sportiv Brașov 8.40 – – 6.05 – – – – – – 7.22
1165 DEMETER I. ZSIGMOND JOZSEF 2991 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 3.00 – – 4.45 – – Limba maghiara 6.05 – – 4.50
1166 DENES F. BRIGITTA 606 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.05 – – 8.45 – – – – – – 8.75
1167 DENEŞ P. ANDREI CRISTIAN 1948 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 7.40 – – 5.80 – – – – – – 6.60
1168 DERINGA I. MARIO ANTONIO 3833 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 3.70 – – Absent – – – – – – Absent
1169 DERJI I. MĂDĂLIN IONUŢ 3590 Școala Gimnazială Bunești 2.40 – – 2.40 – – – – – – 2.40
1170 DERZSI P. REBECA CLAUDIA ANTONIA 2919 Școala Gimnazială Cincu 5.30 – – 4.00 – – – – – – 4.65
1171 DEZSŐ Z. ROLAND 1734 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 6.50 – – 6.25 – – Limba maghiara 8.25 – – 7.00
1172 DIA FG. MARIA DIANA 462 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.65 – – 8.30 – – – – – – 8.97
1173 DIACONEASA M. DAVID RAUL 2375 Școala Gimnazială Nr. 4 Zărnești 6.10 – – 5.60 – – – – – – 5.85
1174 DIACONESCU GD. CRISTIAN 2847 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 4.60 – – 5.10 – – – – – – 4.85
1175 DIACONESCU IL. DARIUS ŞTEFAN 1367 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 7.70 – – 7.40 – – – – – – 7.55
1176 DIACONESCU V. FILIP 2676 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 5.50 – – 5.00 – – – – – – 5.25
1177 DIACONU I. DAVID IONUȚ 2636 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 5.65 – – 5.00 – – – – – – 5.32
1178 DIACONU G. GEORGE ROBERT 2664 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 5.25 – – 5.30 – – – – – – 5.27
1179 DICU DM. MAXIMILIAN 291 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.70 – – 9.90 – – – – – – 9.30
1180 DICULESCU I. BEATRICE IOANA 1132 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 8.80 – – 7.05 – – – – – – 7.92
1181 DIDE M. DANIEL 2729 Școala Gimnazială Jibert 5.25 – – 5.00 – – – – – – 5.12
1182 DIMA A. ADRIAN ROBERT 3167 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 4.95 – – 3.00 – – – – – – 3.97
1183 DIMA M. ALESSIA ROBERTA 2426 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 6.95 – – 4.55 – – – – – – 5.75
1184 DIMA L. ANDREI-TOMA 2613 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 5.55 – – 5.20 – – – – – – 5.37
1185 DIMA CC. ARIN ȘTEFAN CORNEL 2386 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 6.00 – – 5.65 – – – – – – 5.82
1186 DIMA C. CONSTANTIN-PETRU 3905 Școala Gimnazială Măieruș Absent – – Absent – – – – – – Absent
1187 DIMA IS. ELENA AMALIA 456 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.10 – – 8.90 – – – – – – 9.00
1188 DIMA V. RĂZVAN VASILE 3214 Școala Gimnazială Nr. 2 Zărnești 3.70 – – 4.00 – – – – – – 3.85
1189 DIMENY C. TEODORA IOANA 1487 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 9.05 – – 5.65 – – – – – – 7.35
1190 DIMULETE M. RAREȘ 2647 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 5.60 – – 5.00 – – – – – – 5.30
1191 DINCĂ B. ANDREI 2630 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 6.50 – – 4.15 – – – – – – 5.32
1192 DINCĂ DI. FLORIN IONUŢ 2681 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 5.00 – – 5.50 – – – – – – 5.25
1193 DINGA R. ANDREI 2685 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 6.25 – – 4.20 – – – – – – 5.22
1194 DINU N. SEBASTIAN NICOLAE 2644 Liceul cu Program Sportiv Brașov 6.05 – – 4.55 – – – – – – 5.30
1195 DIOSZEGI -. GABRIELA IZABELA 3654 Școala Gimnazială Drăușeni 1.30 – – 1.50 – – Limba maghiara 3.50 – – 2.10
1196 DISCĂLICĂU C. DARIANA COSTINA 1768 Școala Gimnazială Hărman 8.60 – – 5.20 – – – – – – 6.90
1197 DOBAI A. ANTAL 1809 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 6.60 – – 5.85 – – Limba maghiara 8.10 – – 6.85
1198 DOBAI I. MARIA ŞTEFANIA 1999 Școala Gimnazială Rupea 6.35 – – 4.45 – – Limba maghiara 8.80 – – 6.53
1199 DOBOŞ M. CRISTIAN 2324 Școala Gimnazială nr. 16 Brașov 6.65 – – 5.20 – – – – – – 5.92
1200 DOBOȘ B. FABIAN ANDREI 48 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 9.65 – – 10.00 – – – – – – 9.82
1201 DOBOȘ R. RAUL CRISTOFER 1571 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 8.25 – – 6.20 – – – – – – 7.22
1202 DOBOZI A. ALEXANDRU SERGIU 1881 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.95 – – 6.95 – – Limba germana 5.20 – – 6.70
1203 DOBRE C. ANA 1116 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.40 – – 7.50 – – – – – – 7.95
1204 DOBRE LI. ANA MARIA 2569 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 5.65 – – 5.30 – – – – – – 5.47
1205 DOBRE NL. LIVIA ANEMONA 1213 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.40 – – 7.20 – – – – – – 7.80
1206 DOBRE CD. SEBASTIAN ILIE 3906 Școala Gimnazială Vulcan Absent – – Absent – – – – – – Absent
1207 DOBRE MV. VLAD 970 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.05 – – 8.30 – – – – – – 8.17
1208 DOBREAN GN. PAUL RĂZVAN 3239 Școala Gimnazială Ghimbav 3.60 – – 4.00 – – – – – – 3.80
1209 DOBRESCU A. VLAD 654 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.45 – – 7.90 – – – – – – 8.67
1210 DOBRILĂ ID. ALEXANDRU 2340 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 6.05 – – 5.75 – – – – – – 5.90
1211 DOBRIN I. BIANCA MARIA 2327 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 6.30 – – 5.55 – – – – – – 5.92
1212 DOBRIN L. CRISTIAN TUDOR 406 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.90 – – 9.30 – – – – – – 9.10
1213 DOBRIN AA. EVELYN 2147 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 7.35 – – 5.15 – – – – – – 6.25
1214 DOBRIN CL. IOANA DIANA 2979 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 5.20 – – 3.80 – – – – – – 4.50
1215 DOBRIN C. NAOMI MARIA 2300 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 5.80 – – 6.15 – – – – – – 5.97
1216 DOBRIN F. VIOLETA 3683 Școala Gimnazială Bod 2.35 – – 1.50 – – – – – – 1.92
1217 DOBRIȘAN MN. DANIEL GABRIEL 2851 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 6.10 – – 3.55 – – – – – – 4.82
1218 DOBRIȚOIU D. NICHIFOR DAMIAN 1985 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 7.80 – – 5.30 – – – – – – 6.55
1219 DOBROVOLSCHI I. ANTONIA DANIELA 2946 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 5.75 – – 3.40 – – – – – – 4.57
1220 DOBROVOLSCHI V. ERICH-IOSIF 1635 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 8.00 – – 7.55 – – Limba germana 5.85 – – 7.13
1221 DODEA IN. ELIZA MARIA 1332 Școala Gimnazială Ucea de Jos 9.25 – – 5.95 – – – – – – 7.60
1222 DODIȚĂ F. ELENA CLAUDIA 2307 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 6.90 – – 5.00 – – – – – – 5.95
1223 DODIȚĂ M. LUCA ANTONIO 430 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.50 – – 8.60 – – – – – – 9.05
1224 DOGAR N. MARIA TEODORA 2760 Școala Gimnazială Purcăreni 5.10 – – 5.00 – – – – – – 5.05
1225 DOGARIU DV. ALICIA MARIA 1095 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.25 – – 6.70 – – – – – – 7.97
1226 DOMBAY ZS. JÚLIA 833 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 8.20 – – 7.55 – – Limba maghiara 9.40 – – 8.38
1227 DOMINTEAN AC. TEODOR 445 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 9.15 – – 8.90 – – – – – – 9.02
1228 DOMOKOS E. IRISZ-KAMILLA 976 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.80 – – 6.95 – – Limba maghiara 9.75 – – 8.16
1229 DOP A. COSTEA PETRIŞOR LILI 3011 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 4.45 – – 4.40 – – – – – – 4.42
1230 DORHAN FL. EVA RIANA 158 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.70 – – 9.35 – – – – – – 9.52
1231 DORIN I. ANA MARIA 1423 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.10 – – 5.80 – – – – – – 7.45
1232 DOROBANŢ I. LIVIU IONUŢ 1410 Școala Gimnazială Hoghiz 8.35 – – 6.60 – – – – – – 7.47
1233 DOROBANȚ G. ANDREI 393 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 8.90 – – 9.35 – – – – – – 9.12
1234 DOROBICI V. DORINA DENISA 3726 Școala Gimnazială Voila 1.75 – – 1.50 – – – – – – 1.62
1235 DRAGAN A. MĂDĂLINA 3770 Școala Gimnazială Crizbav 1.15 – – 1.50 – – – – – – 1.32
1236 DRĂGAN E. ALEXANDRA-MIHAELA 3315 Școala Gimnazială Augustin 3.40 – – 3.70 – – – – – – 3.55
1237 DRĂGAN EC. BEATRICE MARIA 997 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.00 – – 7.25 – – – – – – 8.12
1238 DRĂGAN O. CRIN-MARIAN 3783 Școala Gimnazială Crizbav 1.00 – – 1.50 – – – – – – 1.25
1239 DRĂGAN D. DANIEL FABIAN 2571 Școala Gimnazială Purcăreni 5.10 – – 5.85 – – – – – – 5.47
1240 DRĂGAN N. ERIKA MINODORA 3788 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 1.45 – – 1.00 – – – – – – 1.22
1241 DRĂGAN I. FILIP-MARIAN 2366 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 7.40 – – 4.30 – – – – – – 5.85
1242 DRĂGAN A. IONUŢ RĂZVAN 846 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.55 – – 8.20 – – – – – – 8.37
1243 DRĂGAN M. IONUȚ-RĂDUCU 3191 Școala Gimnazială Crizbav 3.85 – – 4.00 – – – – – – 3.92
1244 DRĂGAN MI. LAURENȚIU IONUȚ 755 Școala Gimnazială Vama Buzăului 8.55 – – 8.50 – – – – – – 8.52
1245 DRĂGAN VG. LORENA MARIA 1064 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.80 – – 7.25 – – – – – – 8.02
1246 DRĂGAN I. MARIUS-SAMUEL 3394 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 4.45 – – 2.10 – – – – – – 3.27
1247 DRĂGAN C. RAUL-ALEXANDRU 3569 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 3.00 – – 2.00 – – – – – – 2.50
1248 DRĂGAN CO. SARA 2904 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 5.25 – – 4.10 – – – – – – 4.67
1249 DRĂGAN P. VLĂDUŢ 3907 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața Absent – – Absent – – – – – – Absent
1250 DRĂGHCI G. RĂZVAN IONUŢ 703 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 8.85 – – 8.35 – – – – – – 8.60
1251 DRĂGHICI FM. ANDREI DAVID 2401 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 5.90 – – 5.70 – – – – – – 5.80
1252 DRĂGHICI F. ANDREI VLADUȚ 3232 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 4.60 – – 3.00 – – – – – – 3.80
1253 DRĂGHICI SI. ANITA ADA 201 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.30 – – 9.60 – – – – – – 9.45
1254 DRĂGHICI I. CĂTĂLIN-IONUȚ 1408 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 9.35 – – 5.60 – – – – – – 7.47
1255 DRĂGHICIU T. ANDREI 3041 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 4.65 – – 4.00 – – – – – – 4.32
1256 DRAGNE X. MARIA AMALIA 2302 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 7.90 – – 4.00 – – – – – – 5.95
1257 DRĂGOI D. ANDREEA DIANA 2058 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 7.80 – – 5.00 – – – – – – 6.40
1258 DRĂGOI LC. ANTONIO-CEZAR 22 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.80 – – 10.00 – – – – – – 9.90
1259 DRĂGOI F. DENISA-ELENA 1253 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 9.15 – – 6.30 – – – – – – 7.72
1260 DRĂGOI MV. ION MIRCEA 902 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 8.20 – – 8.35 – – – – – – 8.27
1261 DRĂGOI M. NICOLA GERALDINA 2984 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 5.00 – – 4.00 – – – – – – 4.50
1262 DRĂGOIU M. DELIA GEORGIANA 712 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.30 – – 7.30 – – Limba germana 9.15 – – 8.58
1263 DRAGOMIR A. ADRIANA MARIA 1830 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 7.70 – – 5.90 – – – – – – 6.80
1264 DRAGOMIR DR. ALEXANDRA 706 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.60 – – 8.60 – – – – – – 8.60
1265 DRAGOMIR A. DARIA NICOLETA 12 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 10.00 – – 9.95 – – – – – – 9.97
1266 DRAGOMIR GH. EDUARD ANDREI 1834 Liceul cu Program Sportiv Brașov 7.10 – – 6.50 – – – – – – 6.80
1267 DRAGOMIR N. ELENA PAULA 3430 Școala Gimnazială Ticuș 3.80 – – 2.50 – – – – – – 3.15
1268 DRAGOMIR G. GABRIEL 732 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 9.15 – – 7.95 – – – – – – 8.55
1269 DRAGOMIR F. MARIAN ANDREI 3741 Școala Gimnazială Hălchiu 1.60 – – 1.50 – – – – – – 1.55
1270 DRAGOMIR G. ROBERT GABRIEL 996 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.00 – – 7.25 – – – – – – 8.12
1271 DRAGOMIR C. VLAD IONUȚ 2051 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 6.65 – – 6.20 – – – – – – 6.42
1272 DRAGOȘ I. DARIA IOANA 189 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.70 – – 9.20 – – – – – – 9.45
1273 DRAGOȘ M. RĂZVAN 2974 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 3.95 – – 5.10 – – – – – – 4.52
1274 DRAGOȘ G. ROXANA ȘTEFANIA 2476 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 6.70 – – 4.60 – – – – – – 5.65
1275 DRAGOTA S. SORANA ALEXANDRA 1822 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 7.30 – – 6.35 – – – – – – 6.82
1276 DRĂGUȘANU AP. LIVIU-DANIEL 2592 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 5.30 – – 5.55 – – – – – – 5.42
1277 DRĂGUŞIN-ARDELEAN N. NICOLAE MARIAN 3163 Școala Gimnazială Holbav 4.00 – – 4.00 – – – – – – 4.00
1278 DRAGUTĂ C. CRISTIAN CONSTANTIN 3816 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
1279 DRANGA N. DARIUS NICOLAE 1503 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.35 – – 6.30 – – – – – – 7.32
1280 DRECEA V. IONUȚ FLORIN 3395 Școala Gimnazială Cristian 2.95 – – 3.60 – – – – – – 3.27
1281 DRECEA M. MIHAELA CRISTINA 2231 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 8.20 – – 4.00 – – – – – – 6.10
1282 DREGAN I. CRISTINA NICOLETA 3440 Școala Gimnazială Homorod 4.10 – – 2.10 – – – – – – 3.10
1283 DREGAN M. MOISE GABRIEL 3470 Școala Gimnazială Hărman 3.45 – – 2.50 – – – – – – 2.97
1284 DRENEA C. SEBASTIAN 839 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 9.20 – – 7.55 – – – – – – 8.37
1285 DRUGĂ CN. ANDRA MARIA 434 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.15 – – 8.95 – – – – – – 9.05
1286 DRUGĂ N. IOAN MARIUS 1524 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 7.60 – – 7.00 – – – – – – 7.30
1287 DRUȚĂ DD. DANIEL ALEXANDRU 2359 Școala Gimnazială Ghimbav 6.05 – – 5.70 – – – – – – 5.87
1288 DUCA G. ROBERT IONUȚ 3311 Școala Gimnazială Cincu 4.10 – – 3.00 – – – – – – 3.55
1289 DUDAS P. SALIN ALIN 3491 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 3.25 – – 2.45 – – – – – – 2.85
1290 DUDAŞ A. ADINA EMANUELA 3110 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 4.25 – – 4.00 – – – – – – 4.12
1291 DUDAȘ AD. ALEXIA IOANA 370 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 9.55 – – 8.75 – – – – – – 9.15
1292 DUDAȘ A. ANDREEA 3635 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 2.80 – – 1.50 – – – – – – 2.15
1293 DUDU F. DENISA ELENA 366 Școala Gimnazială Nr. 4 Zărnești 9.75 – – 8.55 – – – – – – 9.15
1294 DUGANIUK A. CLAUDIU-IONUŢ 3079 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 4.45 – – 4.00 – – – – – – 4.22
1295 DUICĂ M. FLORENTINA DANIELA 3386 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 4.60 – – 2.00 – – – – – – 3.30
1296 DUICU G. DANIEL VLAD 3248 Școala Gimnazială Moieciu de Sus 5.55 – – 1.95 – – – – – – 3.75
1297 DULCĂ I. MARIO RAUL 3797 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 1.30 – – 1.00 – – – – – – 1.15
1298 DULCĂ A. ROBERT ANDREAS 937 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 7.95 – – 8.50 – – – – – – 8.22
1299 DULUGEA DG. OVIDIU 2960 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 5.55 – – 3.55 – – – – – – 4.55
1300 DULUGEA C. RALUCA DAMARIS 1535 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 8.80 – – 5.75 – – – – – – 7.27
1301 DUMITRA OC. PATRICIA-ANA-MARIA 1054 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 8.95 – – 7.70 – – Limba germana 7.45 – – 8.03
1302 DUMITRACHE G. ANDREI GEORGE 848 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 7.20 – – 9.55 – – – – – – 8.37
1303 DUMITRACHE V. IOANA TEODORA 221 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.75 – – 9.05 – – – – – – 9.40
1304 DUMITRACIUC RC. ANDREEA 1331 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 9.40 – – 5.80 – – – – – – 7.60
1305 DUMITRAȘ AC. ANDREEA 3199 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 3.25 – – 4.55 – – – – – – 3.90
1306 DUMITRAȘ AC. IULIA 2973 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 4.50 – – 4.55 – – – – – – 4.52
1307 DUMITRAȘCU OF. RĂZVAN ARSENIE 904 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.70 – – 7.80 – – Limba germana 8.30 – – 8.26
1308 DUMITRESCU DG. FLORENTIN GABRIEL 2928 Școala Gimnazială Șercaia 5.25 – – 4.00 – – – – – – 4.62
1309 DUMITRIU G. VASILE IONUȚ 3344 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 4.20 – – 2.75 – – – – – – 3.47
1310 DUMITRU V. ALEXANDRA 3077 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.20 – – 3.25 – – – – – – 4.22
1311 DUMITRU S. ANA MARIA 3908 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria Absent – – Absent – – – – – – Absent
1312 DUMITRU M. ANDREI 1610 Școala Gimnazială Rupea 8.90 – – 6.40 – – Limba germana 6.20 – – 7.16
1313 DUMITRU R. BIANCA-CLAUDIA 2003 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.45 – – 5.60 – – – – – – 6.52
1314 DUMITRU M. CĂTĂLINA IOANA 539 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 9.75 – – 7.95 – – – – – – 8.85
1315 DUMITRU ID. EMIL ANDREI 2412 Școala Gimnazială Homorod 6.55 – – 5.00 – – – – – – 5.77
1316 DUMITRU D. FILIP 1071 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 8.40 – – 6.85 – – Limba germana 8.80 – – 8.01
1317 DUMITRU I. FLORIAN HORIA 985 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 9.20 – – 7.10 – – – – – – 8.15
1318 DUMITRU LG. LUCA VLADIMIR 785 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.80 – – 8.15 – – – – – – 8.47
1319 DUMITRU PENA D. DARIA 428 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.60 – – 8.50 – – – – – – 9.05
1320 DUŢĂ C. CRISTINEL DUMITRU 3709 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș 1.00 – – 2.50 – – – – – – 1.75
1321 DUŢĂ IR. VLAD MIHAI 534 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.00 – – 8.75 – – – – – – 8.87
1322 DUTCA VD. MARIO 2048 Școala Gimnazială Vulcan 7.25 – – 5.60 – – – – – – 6.42
1323 DZIADYK CM. IOANA NICOLA 1040 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.85 – – 7.25 – – – – – – 8.05
1324 EFTENE F. EDUARD FLORIN 3083 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 3.40 – – 5.05 – – – – – – 4.22
1325 EFTINCA CC. ARTHUR FILIP 1927 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.00 – – 6.20 – – Limba germana 6.70 – – 6.63
1326 EGHED GE. JÁNOS TIBOR 3639 Școala Gimnazială Hoghiz 2.30 – – 2.00 – – – – – – 2.15
1327 EISFELD E. JAN 3909 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov Absent – – Absent – – Limba germana Absent – – Absent
1328 ENACHE G. ANDREI SERBAN 20 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 10.00 – – 10.00 – – Limba germana 9.70 – – 9.90
1329 ENACHE C. CĂLIN 1370 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.20 – – 5.85 – – – – – – 7.52
1330 ENACHE G. DAN VICTOR 825 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 8.40 – – 8.40 – – – – – – 8.40
1331 ENACHE GD. DARIA MARIA 1426 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.70 – – 6.20 – – – – – – 7.45
1332 ENACHE PI. DAVID 1133 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.80 – – 7.05 – – – – – – 7.92
1333 ENACHE MV. DENISA MARIA 1872 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 8.90 – – 4.55 – – – – – – 6.72
1334 ENACHE V. DENISA VICTORIA 2373 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 6.20 – – 5.50 – – – – – – 5.85
1335 ENACHE A. FILIP MARIAN 2125 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 7.30 – – 5.25 – – – – – – 6.27
1336 ENACHI A. ALEXANDRA 524 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.65 – – 8.10 – – – – – – 8.87
1337 ENARU IL. ALEXANDRA-BEATRICE 2781 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 5.40 – – 2.50 – – Limba maghiara 7.10 – – 5.00
1338 ENE B. ANDREI VICTOR 2276 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 6.90 – – 5.10 – – – – – – 6.00
1339 ENE C. DAVID CRISTIAN 1392 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 8.45 – – 6.55 – – – – – – 7.50
1340 ENE C. FABIAN 3702 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 2.05 – – 1.50 – – – – – – 1.77
1341 ENEA G. GEORGE ALEXANDRU 329 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 9.05 – – 9.40 – – – – – – 9.22
1342 ENEA L. LUCIAN EUGEN 1766 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.75 – – 8.10 – – – – – – 6.92
1343 ENESCU I. ANTONIA 525 Școala Gimnazială Vulcan 9.60 – – 8.15 – – – – – – 8.87
1344 ENESCU A. DELIA FLORINA 214 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 9.30 – – 9.55 – – – – – – 9.42
1345 ENESCU M. IONUȚ ANDREI 1021 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 8.20 – – 8.00 – – – – – – 8.10
1346 ENESCU GI. MIRUNA-ŞTEFANIA 13 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 10.00 – – 9.95 – – – – – – 9.97
1347 ENUŢĂ GH. ROBERT 2881 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 5.15 – – 4.30 – – – – – – 4.72
1348 EPURE C. ALEXANDRU FLORIN 3321 Școala Gimnazială Viștea de Jos 2.60 – – 4.50 – – – – – – 3.55
1349 EPURE D. ANDREI DAN 1649 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 6.60 – – 7.65 – – – – – – 7.12
1350 EPURE T. DOINA 3910 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
1351 EPURE I. IONUT ALEXANDRU 2575 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 6.50 – – 4.40 – – – – – – 5.45
1352 EPURE PS. RĂZVAN GEORGE 2601 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 5.80 – – 5.00 – – – – – – 5.40
1353 ERCĂU G. MIRUNA GEORGIANA 2465 Școala Gimnazială Vulcan 6.55 – – 4.80 – – – – – – 5.67
1354 ERCSEI I. EMIL ISTVAN 3586 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 1.90 – – 3.00 – – – – – – 2.45
1355 EROSS A. MARIA NICOLETA 1216 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.00 – – 7.60 – – – – – – 7.80
1356 ERSANDO S. KRISTINE 152 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 9.40 – – 9.70 – – – – – – 9.55
1357 ERZSE J. JÚLIA ANTÓNIA 832 Școala Gimnazială Teliu 8.65 – – 7.10 – – Limba maghiara 9.40 – – 8.38
1358 ESZTOJKA F. SEVILIA DENISA 1940 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 6.55 – – 6.70 – – – – – – 6.62
1359 FĂGĂRAȘAN N. ANDRADA ȘTEFANIA 2542 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 6.40 – – 4.65 – – – – – – 5.52
1360 FĂGĂRĂȘAN N. MELINDA DENISA 3636 Școala Gimnazială Hălchiu 2.80 – – 1.50 – – – – – – 2.15
1361 FALIBOGA A. DIMITRIE ARON 269 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.55 – – 9.10 – – – – – – 9.32
1362 FANDARAC F. ADRIAN FABIAN 2770 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 5.35 – – 4.70 – – – – – – 5.02
1363 FARCAŞ P. ALEXANDRU 1542 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.10 – – 6.45 – – – – – – 7.27
1364 FARCAŞ IV. IONELA FLAVIA 1885 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 7.40 – – 6.00 – – – – – – 6.70
1365 FARCAŞ CO. TEODORA ELENA 1887 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 7.00 – – 6.40 – – – – – – 6.70
1366 FARCAȘ Ș. ALEXANDRA VASILICA 3793 Școala Gimnazială Nr. 5 Săcele 1.40 – – 1.00 – – – – – – 1.20
1367 FARCAȘ IT. FLAVIUS IONUȚ 1729 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 7.55 – – 6.45 – – – – – – 7.00
1368 FĂRCAȘ GE. RENATE MARIA 852 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 9.55 – – 7.30 – – Limba germana 8.20 – – 8.35
1369 FĂRCAȘ CV. TOBIAS CRISTIAN 3538 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 2.30 – – 3.00 – – – – – – 2.65
1370 FARSCH I. VALENTIN MARIAN 2368 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 7.00 – – 4.70 – – – – – – 5.85
1371 FARTUŞNIC D. DANIEL FLORIN 3249 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 5.00 – – 2.50 – – – – – – 3.75
1372 FĂȘIE M. RADU 1411 Liceul cu Program Sportiv Brașov 8.35 – – 6.60 – – – – – – 7.47
1373 FATAN C. RAZVAN 3911 Școala Gimnazială Dăișoara Absent – – Absent – – – – – – Absent
1374 FÂȚAN V. CODRUȚA IONELA 3444 Școala Gimnazială ‘Aron Pumnul’ Cuciulata 2.05 – – 4.15 – – – – – – 3.10
1375 FÂȚAN O. SEBI-NICUȘOR 3588 Școala Gimnazială Crizbav 1.85 – – 3.00 – – – – – – 2.42
1376 FĂTU A. PATRICIA 94 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.60 – – 9.80 – – – – – – 9.70
1377 FAYDAVER C. MELISS 2081 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 7.20 – – 5.55 – – – – – – 6.37
1378 FAZAKAS M. IZABELLA MARIA 2898 Școala Gimnazială Satu Nou 5.00 – – 2.55 – – Limba maghiara 6.55 – – 4.70
1379 FAZAKAS G. SIDONIA ERZSEBET 2229 Școala Gimnazială Tărlungeni 6.05 – – 4.60 – – Limba maghiara 7.70 – – 6.11
1380 FAZAKAS J. ȘTEFANIA TIMEA 319 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.70 – – 9.80 – – – – – – 9.25
1381 FECIORU D. CRISTIAN 306 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.00 – – 9.55 – – – – – – 9.27
1382 FEDORNEAC I. ERIK ȘTEFAN 2985 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 5.00 – – 4.00 – – – – – – 4.50
1383 FEHER S. ROMELIA ILEANA 3609 Școala Gimnazială Comăna de Jos 3.05 – – 1.50 – – – – – – 2.27
1384 FEJER A. ANDRÁS 1958 Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan’ Săcele 5.25 – – 5.95 – – Limba maghiara 8.55 – – 6.58
1385 FEJER S. SZILVESZTER 3254 Școala Gimnazială Tărlungeni 3.55 – – 1.50 – – Limba maghiara 6.20 – – 3.75
1386 FEJÉR TP. TIBOR FABIAN 725 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.80 – – 8.60 – – Limba germana 8.30 – – 8.56
1387 FEKETE S. BOGLÁRKA ANNA 800 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 8.10 – – 8.10 – – Limba maghiara 9.15 – – 8.45
1388 FEKETE M. RĂZVAN 1262 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.25 – – 7.20 – – – – – – 7.72
1389 FELDIOREANU C. CRISTINA-MIHAELA 1488 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 8.90 – – 5.80 – – – – – – 7.35
1390 FELTSCHER EA. RAUL ANGELO 559 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.95 – – 8.70 – – – – – – 8.82
1391 FENECHIU L. ANA MARIA 2169 Școala Gimnazială Mândra 7.90 – – 4.50 – – – – – – 6.20
1392 FENECHIU D. DANIEL 3413 Școala Gimnazială Holbav 3.85 – – 2.55 – – – – – – 3.20
1393 FERAR AF. ALEXANDRA MIRELA 3204 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 4.60 – – 3.15 – – – – – – 3.87
1394 FERAR D. EMANUELA ALEXANDRA 3583 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 2.40 – – 2.50 – – – – – – 2.45
1395 FERAR D. SAMUEL 3326 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 4.35 – – 2.70 – – – – – – 3.52
1396 FERARU S. ANDREEA SORANA 1961 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 8.30 – – 4.85 – – – – – – 6.57
1397 FERDELAŞ G. FLORIN 3562 Școala Gimnazială Hoghiz 2.60 – – 2.50 – – – – – – 2.55
1398 FERDELAŞ P. ŞTEFAN GHEORGHE 3216 Școala Gimnazială Hoghiz 3.65 – – 4.05 – – – – – – 3.85
1399 FERDELAȘ C. MÎNDRA 3258 Școala Gimnazială ‘Aron Pumnul’ Cuciulata 4.10 – – 3.35 – – – – – – 3.72
1400 FERDELAŞI C. ISAC 3290 Școala Gimnazială Augustin 2.25 – – 5.00 – – – – – – 3.62
1401 FERDELAȘI M. GABRIEL 2619 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 5.70 – – 5.00 – – – – – – 5.35
1402 FERENC M. EDUARD 2247 Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan’ Săcele 5.05 – – 5.15 – – Limba maghiara 8.05 – – 6.08
1403 FERENCZ Z. KRISZTA 1556 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 7.10 – – 5.30 – – Limba maghiara 9.40 – – 7.26
1404 FERENCZI E. ANDREI VASILE 2451 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 5.50 – – 5.95 – – – – – – 5.72
1405 FERENȚ BJ. SZONJA 1439 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.05 – – 6.90 – – Limba maghiara 7.35 – – 7.43
1406 FERNYE AM. ELINA IOANA 55 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.80 – – 9.80 – – – – – – 9.80
1407 FEROIU I. FLORIN 969 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.15 – – 8.20 – – – – – – 8.17
1408 FERRENTINO G. ANA 1799 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.30 – – 5.40 – – – – – – 6.85
1409 FEŞA O. BOGDAN DUMITRU 3758 Școala Gimnazială Șinca Nouă 1.70 – – 1.15 – – – – – – 1.42
1410 FEŞA IM. DAVID IOAN 3003 Școala Gimnazială Șinca Nouă 5.00 – – 3.90 – – – – – – 4.45
1411 FEŞA V. DUMITREL MARIAN 3550 Școala Gimnazială Perșani 1.20 – – 4.00 – – – – – – 2.60
1412 FICHIDUȚ I. EMILIA 1960 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 8.50 – – 4.65 – – – – – – 6.57
1413 FILEA LV. FLAVIA LIVIA 1675 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 7.90 – – 6.25 – – – – – – 7.07
1414 FILIBIU FD. IOANA ANDREEA 2783 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 4.50 – – 5.50 – – – – – – 5.00
1415 FILIP H. BOGDAN CRISTIAN 1633 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 6.60 – – 7.70 – – – – – – 7.15
1416 FILIP DM. DELIA 2142 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.50 – – 5.00 – – – – – – 6.25
1417 FILIP M. ELENA SÎNZIANA 2986 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 5.00 – – 4.00 – – – – – – 4.50
1418 FILIP S. FLORIN CĂTĂLIN 1537 Școala Gimnazială Bod 8.55 – – 6.00 – – – – – – 7.27
1419 FILIP DI. MARIAN FLORIN 3817 Școala Gimnazială Hărman 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
1420 FILIPESCU C. RADU 1266 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.10 – – 7.35 – – – – – – 7.72
1421 FILOTE C. ANDREEA 2817 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 5.25 – – 4.55 – – – – – – 4.90
1422 FILP KM. IOANA MIHAELA 3912 Școala Gimnazială Hălchiu Absent – – Absent – – – – – – Absent
1423 FIRŢA D. VLAD 1365 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 7.85 – – 7.25 – – – – – – 7.55
1424 FÎTAN S. ADRIANA DENISA 3704 Școala Gimnazială Cincu 2.00 – – 1.50 – – – – – – 1.75
1425 FIŢEA M. ANA-MARIA 3485 Școala Gimnazială Recea 4.00 – – 1.75 – – – – – – 2.87
1426 FIVEZ J. JULIE ARTEMIS MARIA 1150 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 8.50 – – 7.30 – – – – – – 7.90
1427 FLANGEA I. DAN IOAN 1880 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 8.10 – – 5.30 – – – – – – 6.70
1428 FLANGEA G. GABRIEL 1105 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 7.80 – – 8.15 – – – – – – 7.97
1429 FLEŞERIU-MICLEA M. DENISA MARIA 1290 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.75 – – 6.60 – – – – – – 7.67
1430 FLOCA I. RALUCA 3211 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 5.10 – – 2.60 – – – – – – 3.85
1431 FLONDOR I. ANDREI IONUȚ 2724 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 5.10 – – 5.20 – – – – – – 5.15
1432 FLOREA M. CLAUDIA MARIA 2367 Școala Gimnazială ‘Aron Pumnul’ Cuciulata 7.05 – – 4.65 – – – – – – 5.85
1433 FLOREA C. CODRIN 29 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.75 – – 10.00 – – – – – – 9.87
1434 FLOREA I. DENISA ANCA 1838 Școala Gimnazială Holbav 8.55 – – 5.00 – – – – – – 6.77
1435 FLOREA M. DENISA NICOLETA 3317 Școala Gimnazială ‘Aron Pumnul’ Cuciulata 3.30 – – 3.80 – – – – – – 3.55
1436 FLOREA G. ELENA ANDREEA 3913 Școala Gimnazială Nr. 4 Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
1437 FLOREA V. ELENA ZITA 3255 Școala Gimnazială ‘Aron Pumnul’ Cuciulata 3.00 – – 4.50 – – – – – – 3.75
1438 FLOREA AD. FLORICA 2639 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 7.00 – – 3.60 – – – – – – 5.30
1439 FLOREA G. GABRIEL 2703 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 5.00 – – 5.40 – – – – – – 5.20
1440 FLOREA G. GHEORGHE CÃTÃLIN 3573 Școala Gimnazială Hoghiz 2.50 – – 2.50 – – – – – – 2.50
1441 FLOREA IV. IONUŢ ALEXANDRU 3106 Școala Gimnazială Hoghiz 4.30 – – 4.00 – – – – – – 4.15
1442 FLOREA N. JOIȚĂ COSMIN 3514 Școala Gimnazială ‘Aron Pumnul’ Cuciulata 3.05 – – 2.45 – – – – – – 2.75
1443 FLOREA AV. LAVINIA IOANA 851 Liceul cu Program Sportiv Brașov 9.65 – – 7.05 – – – – – – 8.35
1444 FLOREA VS. LAVINIA SIMONA 1700 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.40 – – 5.65 – – – – – – 7.02
1445 FLOREA G. MARIA 3914 Școala Gimnazială Nr. 4 Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
1446 FLOREA ML. MARIA DENISA 3530 Școala Gimnazială Homorod 2.95 – – 2.40 – – – – – – 2.67
1447 FLOREA A. PAULA 3606 Școala Gimnazială Părău 2.60 – – 2.00 – – – – – – 2.30
1448 FLOREA LM. TAINA 1946 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 7.70 – – 5.50 – – – – – – 6.60
1449 FLOREA V. VIOREL MIHAI 2641 Școala Gimnazială Rupea 6.60 – – 4.00 – – – – – – 5.30
1450 FLOREAN M. ANDREEA 986 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 8.80 – – 7.50 – – – – – – 8.15
1451 FLORESCU G. HORAȚIU GEORGE 2668 Școala Gimnazială Moieciu de Jos 6.35 – – 4.15 – – – – – – 5.25
1452 FLORICEL G. ANDREEA PETRONELA 3400 Școala Gimnazială Holbav 4.00 – – 2.50 – – – – – – 3.25
1453 FLORICEL I. KARINE MELISSA 541 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.40 – – 8.30 – – – – – – 8.85
1454 FLORICI Ş. DARIUS ŞTEFAN 391 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 9.20 – – 9.05 – – – – – – 9.12
1455 FLUCUŞ G. ELENA MĂDĂLINA 2316 Școala Gimnazială Șinca Nouă 7.85 – – 4.00 – – – – – – 5.92
1456 FLUCUȘ M. DANA MARIA 2564 Școala Gimnazială Șercaia 6.45 – – 4.50 – – – – – – 5.47
1457 FLUTUR N. DARIA 215 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.00 – – 9.85 – – – – – – 9.42
1458 FODORE FC. DANIEL FLORIN 1638 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.45 – – 5.80 – – – – – – 7.12
1459 FOGARAȘI AC. ARPAD CSABA 2581 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 5.05 – – 6.30 – – Limba germana 5.00 – – 5.45
1460 FOGOROŞ G. GEORGE 1125 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 9.35 – – 6.50 – – – – – – 7.92
1461 FOGOROȘ G. ANAMARIA MIHAELA 1833 Școala Gimnazială ‘Ion Codru Drăgușanu’ Drăguș 7.30 – – 6.30 – – – – – – 6.80
1462 FOGOROȘ I. IONUȚ ALEXANDRU 3207 Școala Gimnazială ‘Ion Codru Drăgușanu’ Drăguș 2.80 – – 4.95 – – – – – – 3.87
1463 FOLEA G. DAVID MARIAN 3261 Școala Gimnazială Măgura 3.45 – – 4.00 – – – – – – 3.72
1464 FOLEA IC. DENIS IONUT 1445 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 8.35 – – 6.50 – – – – – – 7.42
1465 FOLEA I. ROXANA MARIA 764 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.65 – – 7.55 – – Limba germana 8.30 – – 8.50
1466 FOLEA CC. TEODORA-IOANA 1706 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 7.95 – – 6.10 – – – – – – 7.02
1467 FONES C. IOANA 1171 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.05 – – 7.70 – – – – – – 7.87
1468 FORGACIU V. MEDA MARIA 1877 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.40 – – 6.25 – – Limba germana 6.50 – – 6.71
1469 FORGACS C. ADINA IRINA 917 Școala Gimnazială Hoghiz 8.65 – – 7.85 – – – – – – 8.25
1470 FORGACS LR. DENISA 2743 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 6.65 – – 3.50 – – – – – – 5.07
1471 FORIS A. KLEMENTINA-EVELIN 1913 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.75 – – 5.55 – – – – – – 6.65
1472 FORIȘ L. ANA MARIA 3231 Școala Gimnazială Zizin 5.10 – – 2.50 – – – – – – 3.80
1473 FORTOEȘ V. DELIA MARIA 3301 Școala Gimnazială Ghimbav 3.95 – – 3.20 – – – – – – 3.57
1474 FOZOCOȘ E. GABRIEL 3834 Școala Gimnazială Homorod 3.50 – – Absent – – – – – – Absent
1475 FRÂNCU M. DAVID LAURENȚIU 1762 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.00 – – 5.85 – – – – – – 6.92
1476 FRĂŢILĂ E. ANDREA ELENA 3019 Școala Gimnazială Crihalma 5.50 – – 3.30 – – – – – – 4.40
1477 FRĂȚILĂ N. MIHAI 1543 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.10 – – 6.45 – – – – – – 7.27
1478 FRĂȚILĂ CA. MONICA-ADRIANA 3372 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 4.20 – – 2.50 – – – – – – 3.35
1479 FRĂŢILOIU C. DARIA CRISTINA 502 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.60 – – 9.25 – – – – – – 8.92
1480 FRATU VT. VICTOR MIHAI 702 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.90 – – 8.30 – – – – – – 8.60
1481 FRENȚIU I. ANDREI 1562 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 7.60 – – 6.90 – – – – – – 7.25
1482 FRIGESCU E. MIHAELA DENISA 2739 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 5.05 – – 5.15 – – – – – – 5.10
1483 FRIGHENCIU I. VLAD PAVEL 3504 Școala Gimnazială Șercăița 1.40 – – 4.25 – – – – – – 2.82
1484 FRÎNCU AV. ALEXANDRU VASILE 793 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.25 – – 7.65 – – – – – – 8.45
1485 FRÎNCU I. ALEXIA 1048 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.50 – – 7.60 – – – – – – 8.05
1486 FRÎNCU Z. ANDREI SEBASTIAN 2829 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 5.25 – – 4.50 – – – – – – 4.87
1487 FRÎNCU-CITRE MD. ANTONIA 823 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.95 – – 7.85 – – – – – – 8.40
1488 FRON M. CRISTIAN MARIUS 2721 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 5.50 – – 4.80 – – – – – – 5.15
1489 FRUNZĂ OE. AMALIA 946 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.95 – – 7.45 – – – – – – 8.20
1490 FRUNZĂ A. ANDREEA 3818 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 1.00 – – 1.00 – – Limba maghiara 1.00 – – 1.00
1491 FRUNZĂ A. CRISTIAN IOAN 3113 Școala Gimnazială ‘Ion Codru Drăgușanu’ Drăguș 4.00 – – 4.25 – – – – – – 4.12
1492 FRUNZĂ P. DARIUS ANDREI 2552 Școala Gimnazială Viștea de Jos 6.75 – – 4.25 – – – – – – 5.50
1493 FRUNZĂ I. IONUȚ ADRIAN 3131 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 5.10 – – 3.00 – – – – – – 4.05
1494 FRUNZĂ M. MARIUS GABRIEL 3265 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 4.40 – – 3.00 – – – – – – 3.70
1495 FRUNZĂ FS. NIKOLA ANAMARIA 3084 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 5.20 – – 3.20 – – – – – – 4.20
1496 FRUNZEA CE. BEATRICE OANA 3545 Școala Gimnazială Rupea 3.20 – – 2.00 – – – – – – 2.60
1497 FUDULU C. VALENTIN DANIEL 1778 Școala Gimnazială Hărman 7.60 – – 6.20 – – – – – – 6.90
1498 FUIOREA A. PAUL-BOGDAN 1529 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 7.60 – – 7.10 – – Limba germana 7.15 – – 7.28
1499 FULGA CL. ANDRA MARIA 1264 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 8.15 – – 7.30 – – – – – – 7.72
1500 FÜLÖP A. NORBERT 830 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 7.75 – – 8.45 – – Limba maghiara 9.00 – – 8.40
1501 FUNARU GH. DELIA ELENA 469 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.35 – – 8.60 – – – – – – 8.97
1502 FUNARU DD. GIORGIA 1612 Școala Gimnazială Vama Buzăului 8.95 – – 5.35 – – – – – – 7.15
1503 FURDUI -. CĂTĂLIN 3712 Școala Gimnazială ‘Dr. Ioan Cerghit’ Hârseni 1.00 – – 2.45 – – – – – – 1.72
1504 FURDUI M. GABRIEL 3733 Școala Gimnazială Lisa 1.70 – – 1.50 – – – – – – 1.60
1505 FURDUI C. LETIŢIA MARIA 3915 Școala Gimnazială Lisa Absent – – Absent – – – – – – Absent
1506 FURDUI A. ROBERT 2705 Școala Gimnazială Recea 6.85 – – 3.50 – – – – – – 5.17
1507 FURDUI G. SILVIU IONUŢ 2712 Școala Gimnazială Recea 7.05 – – 3.25 – – – – – – 5.15
1508 FURDUI G. SONIA IZABELA 3477 Școala Gimnazială Șercăița 1.90 – – 4.00 – – – – – – 2.95
1509 FURNICĂ AC. ALESSIA TIMEEA 1384 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 7.75 – – 7.30 – – – – – – 7.52
1510 FURNICĂ I. ANDREI ION 618 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 9.20 – – 8.25 – – – – – – 8.72
1511 FURTUNĂ M. ȘTEFAN ALEXANDRU 3141 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 5.05 – – 3.00 – – – – – – 4.02
1512 FURUȘ I. ELIZA HELEN 2101 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 7.00 – – 5.65 – – – – – – 6.32
1513 GABOR A. ALEXANDRA ELENA 1603 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.10 – – 6.25 – – – – – – 7.17
1514 GABOR C. ANA MARIA 1201 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 8.00 – – 7.65 – – – – – – 7.82
1515 GABOR LI. DELIA 651 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 9.50 – – 7.85 – – – – – – 8.67
1516 GABOR E. EMILIA MARIA 3252 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 4.00 – – 3.50 – – – – – – 3.75
1517 GABOR C. IOAN 2836 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.55 – – 4.15 – – – – – – 4.85
1518 GABOR C. IOAN 3295 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 4.00 – – 3.20 – – – – – – 3.60
1519 GABOR I. ISABELLA GIULIA 1699 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.60 – – 5.45 – – – – – – 7.02
1520 GABOR NM. MARIA DELIA 2921 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 4.40 – – 4.90 – – – – – – 4.65
1521 GABOR NM. NICOLAE-ROBERT 3916 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov Absent – – Absent – – – – – – Absent
1522 GABOR FC. PAUL BOGDAN 611 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.00 – – 9.50 – – – – – – 8.75
1523 GABOR P. PISTA 3284 Școala Gimnazială Bunești 3.75 – – 3.50 – – – – – – 3.62
1524 GABOR VC. ROXANA AURELIA 3831 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 5.05 – – Absent – – – – – – Absent
1525 GACEA C. MARIA 176 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 10.00 – – 8.95 – – – – – – 9.47
1526 GĂDĂRĂUȚANU C. ALBERT IONUȚ 808 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.25 – – 7.60 – – – – – – 8.42
1527 GAFTON FP. ANDREEA 69 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.55 – – 10.00 – – – – – – 9.77
1528 GAFTON M. RĂZVAN IONUŢ 1587 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 8.65 – – 5.75 – – – – – – 7.20
1529 GAFTONEANU VI. VICTOR FLORIAN 935 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.10 – – 8.35 – – – – – – 8.22
1530 GĂINĂ F. FLORIN PETRU 3132 Școala Gimnazială Prejmer 5.10 – – 3.00 – – – – – – 4.05
1531 GĂINAR B. ANDREEA IOANA 2609 Școala Gimnazială Nr. 4 Zărnești 5.95 – – 4.80 – – – – – – 5.37
1532 GĂINAR C. EDELINA ANDREEA 3215 Școala Gimnazială Nr. 4 Zărnești 3.70 – – 4.00 – – – – – – 3.85
1533 GĂITAN GA. GABRIELA DENISA 2305 Școala Gimnazială Bod 7.35 – – 4.55 – – – – – – 5.95
1534 GĂITAN M. RAMINA ALESSANDRA 191 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 9.65 – – 9.25 – – – – – – 9.45
1535 GAL EN. ALEXANDRU CRISTIAN 2470 Școala Gimnazială Ghimbav 5.35 – – 6.00 – – – – – – 5.67
1536 GAL F. MONICA-ROXANA 1879 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 8.15 – – 5.00 – – Limba maghiara 6.95 – – 6.70
1537 GÁL E. NORBERT ELEMER 2251 Școala Gimnazială Rupea 6.85 – – 4.15 – – Limba maghiara 7.20 – – 6.06
1538 GALAMB A. MIHÁLY 2763 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 2.15 – – 5.20 – – Limba maghiara 7.80 – – 5.05
1539 GĂLĂȚEANU D. ALEXANDRU DANIEL 3490 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 3.80 – – 1.90 – – – – – – 2.85
1540 GALBORCEA C. DIANA ELENA 330 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.05 – – 9.40 – – – – – – 9.22
1541 GALEA FR. DIANA 2089 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 6.00 – – 7.50 – – Limba germana 5.60 – – 6.36
1542 GALEA MO. IOANA RUXANDRA 139 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.70 – – 9.45 – – – – – – 9.57
1543 GALEŞ N. RAMONA-MARIANA 3571 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 2.75 – – 2.25 – – – – – – 2.50
1544 GĂLIȚIANU A. HORIA 56 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.70 – – 9.90 – – – – – – 9.80
1545 GALU AU. MARIA URSULA 1593 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.40 – – 7.80 – – Limba germana 6.40 – – 7.20
1546 GĂMAN GD. ALEXANDRA ELENA 1306 Școala Gimnazială Ghimbav 8.85 – – 6.45 – – – – – – 7.65
1547 GANAITE C. IONUȚ OVIDIU 580 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.30 – – 9.30 – – – – – – 8.80
1548 GANDAC S. GEORGE COSTICA 3784 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 1.00 – – 1.50 – – – – – – 1.25
1549 GANDAC A. MARIA ELISA 3917 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele Absent – – Absent – – – – – – Absent
1550 GÂNDAC C. ALINA SILVIA 3755 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 1.40 – – 1.50 – – – – – – 1.45
1551 GÂNDAC V. ALIN-CONSTANTIN 3572 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 2.55 – – 2.45 – – – – – – 2.50
1552 GÂNDAC T. ANA-MARIA 3819 Școala Gimnazială Budila 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
1553 GÂNDAC A. AURELIAN DAVID 3723 Școala Gimnazială Nr. 5 Săcele 1.80 – – 1.50 – – – – – – 1.65
1554 GÂNDAC C. COSTINA FLORENȚA 3481 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 3.30 – – 2.50 – – – – – – 2.90
1555 GÂNDAC C. DIANA GEORGETA 3431 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 3.40 – – 2.90 – – – – – – 3.15
1556 GÂNDAC L. GHEORGHE BOGDAN 3729 Școala Gimnazială Zizin 1.25 – – 2.00 – – – – – – 1.62
1557 GÂNDAC I. IOAN 3790 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 1.45 – – 1.00 – – – – – – 1.22
1558 GÂNDAC C. IONUŢ DARIUS 3714 Școala Gimnazială Nr. 5 Săcele 2.40 – – 1.00 – – – – – – 1.70
1559 GÂNDAC N. IONUȚ RICARDO 3638 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 2.40 – – 1.90 – – – – – – 2.15
1560 GÂNDAC M. RAUL ADRIAN 3351 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 2.90 – – 4.00 – – – – – – 3.45
1561 GÂNDAC C. RAUL FLORIAN 3604 Școala Gimnazială Nr. 5 Săcele 2.65 – – 2.00 – – – – – – 2.32
1562 GÂNDAC R. ROMINA-MARCELA 2670 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 6.20 – – 4.30 – – – – – – 5.25
1563 GANEA G. ANA ELISABETA 3486 Școala Gimnazială Nr. 5 Săcele 3.75 – – 2.00 – – – – – – 2.87
1564 GANEA N. ANDRA LAVINIA 3789 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 1.45 – – 1.00 – – – – – – 1.22
1565 GANEA N. CĂTĂLIN FLORIN 3760 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 1.75 – – 1.00 – – – – – – 1.37
1566 GANEA C. CONSTANTIN 3764 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 1.20 – – 1.50 – – – – – – 1.35
1567 GANEA M. CRISTIANA ADRIANA 2491 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 7.05 – – 4.20 – – – – – – 5.62
1568 GANEA C. DARIUS GEORGE 3616 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 3.25 – – 1.25 – – – – – – 2.25
1569 GANEA N. DENISA 3737 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 2.10 – – 1.00 – – – – – – 1.55
1570 GANEA N. EDUARD 3557 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 3.60 – – 1.50 – – – – – – 2.55
1571 GANEA -. ELISABETA-TANIA 2188 Școala Gimnazială Măieruș 7.00 – – 5.35 – – – – – – 6.17
1572 GANEA I. IONUŢ 3229 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 3.25 – – 4.40 – – – – – – 3.82
1573 GANEA I. IONUŢ-ALEXANDRU 3205 Școala Gimnazială Budila 4.25 – – 3.50 – – – – – – 3.87
1574 GANEA C. MARIA ELENA 3692 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș 1.95 – – 1.75 – – – – – – 1.85
1575 GANEA I. RAUL CODRUŢ 3361 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 3.05 – – 3.75 – – – – – – 3.40
1576 GANGA IC. IASONEL ALEXANDRU 3547 Școala Gimnazială Hoghiz 2.25 – – 2.95 – – – – – – 2.60
1577 GANGA T. LARISA-MARIA 3551 Școala Gimnazială Augustin 3.15 – – 2.00 – – – – – – 2.57
1578 GÂNGU AN. CAROLINA MARIA 551 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.40 – – 8.20 – – Limba germana 8.90 – – 8.83
1579 GANȚĂ PD. GEORGE DANIEL 1755 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 8.00 – – 6.65 – – Limba germana 6.15 – – 6.93
1580 GÂRBACEA I. ALEXANDRU GABRIEL 2184 Școala Gimnazială Moieciu de Sus 7.35 – – 5.00 – – – – – – 6.17
1581 GÂRBACEA GV. ALEXANDRU GHEORGHE 1549 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 7.70 – – 6.85 – – – – – – 7.27
1582 GARCEA ML. MARIA LUCIANA 77 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 9.95 – – 9.50 – – – – – – 9.72
1583 GÂRNIȚĂ C. REBECA ANA MARIA 2445 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 6.40 – – 5.05 – – – – – – 5.72
1584 GÁSPÁR AI. ROBERT-DOMINIK 206 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.05 – – 9.85 – – – – – – 9.45
1585 GÂȚEIU M. EMILIA 2701 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 5.35 – – 5.05 – – – – – – 5.20
1586 GĂTEJEL GD. IOAN DAVID DUMITRU 876 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 8.30 – – 8.35 – – – – – – 8.32
1587 GAUDI G. ANDREI 3632 Școala Gimnazială Jibert 2.00 – – 2.40 – – – – – – 2.20
1588 GĂVĂNEANU D. LARISA MONICA 2949 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 5.10 – – 4.05 – – – – – – 4.57
1589 GĂVENEA R. LUCA 514 Școala Gimnazială Moieciu de Jos 8.80 – – 9.00 – – – – – – 8.90
1590 GAVRILA M. RALUCA MIHAELA 2181 Școala Gimnazială Hărman 5.90 – – 6.50 – – – – – – 6.20
1591 GAVRILĂ M. ANA MARIA 1816 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.00 – – 5.65 – – – – – – 6.82
1592 GAVRILĂ DC. CONSTANTIN ADRIAN 1419 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 7.70 – – 7.25 – – – – – – 7.47
1593 GAVRILĂ D. DUMITRU BOGDAN 2896 Școala Gimnazială nr. 16 Brașov 5.00 – – 4.40 – – – – – – 4.70
1594 GAVRILĂ N. EULALIA REBECA 1060 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 9.05 – – 7.00 – – – – – – 8.02
1595 GAVRILĂ AM. LARISA ANDREA 1003 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 8.45 – – 7.80 – – – – – – 8.12
1596 GAVRILĂ G. ȘTEFANIA ADELINA 1654 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.00 – – 6.20 – – – – – – 7.10
1597 GAVRILA G HE. MARIA 1668 Școala Gimnazială Dumbrăvița 8.30 – – 5.85 – – – – – – 7.07
1598 GAVRILĂ-CASAGRANDA M. ANNA MARIA 676 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.20 – – 8.60 – – Limba germana 8.10 – – 8.63
1599 GAVRILAȘ V. ANDREI 1753 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 7.25 – – 6.65 – – – – – – 6.95
1600 GAVRILUȚ SL. IRINA 102 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.70 – – 10.00 – – Limba germana 9.35 – – 9.68
1601 GEORGE DH. DAN-CRISTIAN 99 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.40 – – 10.00 – – – – – – 9.70
1602 GEORGESCU DE. ALEXIA 60 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.60 – – 10.00 – – – – – – 9.80
1603 GEORGESCU P. ANDREI 2116 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 6.40 – – 6.75 – – Limba germana 5.75 – – 6.30
1604 GEORGESCU P. DAN IOAN 420 Școala Gimnazială Hoghiz 9.20 – – 8.95 – – – – – – 9.07
1605 GEORGESCU I. DARIUS-NICOLAE 1939 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 6.60 – – 6.65 – – – – – – 6.62
1606 GEORGESCU M. VLAD 754 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.80 – – 8.25 – – – – – – 8.52
1607 GEREBENES A. ADAM 3765 Școala Gimnazială Jibert 1.20 – – 1.50 – – – – – – 1.35
1608 GERGELY DC. ROXANA VIORICA 1624 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 8.15 – – 6.15 – – – – – – 7.15
1609 GHEBAN P. RAZVAN MADALIN 2606 Școala Gimnazială Prejmer 6.65 – – 4.10 – – – – – – 5.37
1610 GHEGHER M. FLORINA SIMONA 3698 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 2.10 – – 1.50 – – – – – – 1.80
1611 GHENU L. COSTIN MIRCEA 546 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 8.95 – – 8.75 – – – – – – 8.85
1612 GHEORGHE CR. ALEXANDRA 1234 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 9.25 – – 6.25 – – – – – – 7.75
1613 GHEORGHE V. ANDREI MIHAI 2557 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 5.85 – – 5.15 – – – – – – 5.50
1614 GHEORGHE DG. ANNE MARIE VIORICA 1544 Liceul cu Program Sportiv Brașov 8.10 – – 6.45 – – – – – – 7.27
1615 GHEORGHE M. DARIA-ANDREEA 1953 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 6.45 – – 6.75 – – – – – – 6.60
1616 GHEORGHICEANU I. RAUL CRISTIAN 2457 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 6.70 – – 4.70 – – – – – – 5.70
1617 GHEORGHIU A. ALFRED ALLAN NICHOLLAS 568 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.45 – – 8.15 – – – – – – 8.80
1618 GHEORGHIU C. FLAVIA ANDREEA 1279 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 7.90 – – 7.50 – – – – – – 7.70
1619 GHERA G. ELISEI 2706 Școala Gimnazială Lisa 6.55 – – 3.80 – – – – – – 5.17
1620 GHERASIM ID. IOANA GEORGIA 3918 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov Absent – – Absent – – – – – – Absent
1621 GHERGHESCU C. RAFAEL GABRIEL 1664 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 7.05 – – 7.15 – – – – – – 7.10
1622 GHERMAN SG. RĂZVAN GABRIEL 720 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.70 – – 8.45 – – – – – – 8.57
1623 GHEȚEA IV. ALEXANDRA MARIA 1323 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.20 – – 7.05 – – – – – – 7.62
1624 GHEȚEA LC. ANTONIA MARIA 828 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 8.25 – – 7.35 – – Limba germana 9.60 – – 8.40
1625 GHICA V. LARISA GABRIELA 1497 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 7.35 – – 7.35 – – – – – – 7.35
1626 GHICA S. PATRICIA 3368 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 3.75 – – 3.00 – – – – – – 3.37
1627 GHIDION G. ALEXANDRA 233 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.40 – – 9.40 – – – – – – 9.40
1628 GHINDARU A. ANDREEA 918 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.60 – – 7.90 – – – – – – 8.25
1629 GHINDEA I. ALIN IOAN 3072 Școala Gimnazială Rupea 4.00 – – 4.50 – – – – – – 4.25
1630 GHINEA C. KARINA ALEXANDRA 258 Liceul cu Program Sportiv Brașov 9.70 – – 9.00 – – – – – – 9.35
1631 GHINEA GC. MIHAI SERGIU 1438 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.30 – – 6.00 – – Limba germana 8.00 – – 7.43
1632 GHIONOIU G. ROBERT ANDREI 1505 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.10 – – 6.55 – – – – – – 7.32
1633 GHIRCOIAȘ S. NICOLETA ALEXANDRA 453 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 9.40 – – 8.60 – – – – – – 9.00
1634 GHIȘA CA. ALEXANDRA ȘTEFANIA 1169 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.60 – – 7.15 – – – – – – 7.87
1635 GHIŞOIU GI. DIANA IULIA 961 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.15 – – 7.20 – – – – – – 8.17
1636 GHITA V. DARIUS ANDREI 2775 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 6.35 – – 3.65 – – – – – – 5.00
1637 GHITIU I. DIANA EUGENIA 3919 Școala Gimnazială Veneția de Jos Absent – – Absent – – – – – – Absent
1638 GHIȚOC VL. IRINA TANIA 1437 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.20 – – 6.65 – – Limba germana 8.50 – – 7.45
1639 GHIURI R. BARBARA ROCSANA 1241 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.55 – – 6.95 – – – – – – 7.75
1640 GIANGU G. DARIUS 2484 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 5.80 – – 5.50 – – – – – – 5.65
1641 GIB FN. DENIS 842 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.00 – – 7.75 – – – – – – 8.37
1642 GIBĂ VO. DANIEL SEBASTIAN 813 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.20 – – 8.65 – – – – – – 8.42
1643 GÎNDAC M. EMANUEL 3801 Școala Gimnazială Nr. 5 Săcele 1.20 – – 1.00 – – – – – – 1.10
1644 GÎNDAC V. NICOLETA 238 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 9.25 – – 9.55 – – – – – – 9.40
1645 GÎNJU M. ANDREI DRAGOŞ 500 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.70 – – 9.15 – – – – – – 8.92
1646 GÎNJU PI. PETRU IULIAN 2788 Școala Gimnazială Hălchiu 5.50 – – 4.45 – – – – – – 4.97
1647 GÎNŢU AR. ADRIAN-ALIN 3507 Școala Gimnazială Augustin 3.00 – – 2.60 – – – – – – 2.80
1648 GIOGLOVAN S. SEBASTIAN CRISTIAN 1784 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 7.10 – – 6.70 – – – – – – 6.90
1649 GIOSANU I. CERASELA IULIANA 1578 Școala Gimnazială Hărman 7.95 – – 6.50 – – – – – – 7.22
1650 GÎRBACEA I. NICOLAE VLAD 2856 Școala Gimnazială Șimon 3.90 – – 5.75 – – – – – – 4.82
1651 GÎRBULEȚ C. EDUARD 2558 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 5.80 – – 5.20 – – – – – – 5.50
1652 GIREADĂ C. ANA MARIA 2674 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 6.00 – – 4.50 – – – – – – 5.25
1653 GÎRNEŢ M. RALUCA GABRIELA 978 Școala Gimnazială Hărman 9.60 – – 6.70 – – – – – – 8.15
1654 GIUGLEA A. ALEXANDRU 2695 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 6.55 – – 3.85 – – – – – – 5.20
1655 GIURCĂ LA. DARIA ANDREEA 981 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 9.40 – – 6.90 – – – – – – 8.15
1656 GIURGIU M. ELENA FLORINA 2888 Școala Gimnazială Șercăița 5.40 – – 4.00 – – – – – – 4.70
1657 GIURGIU CI. GEANINA 3237 Școala Gimnazială Bunești 4.05 – – 3.55 – – – – – – 3.80
1658 GIURGIU M. MARIANA MONICA 3438 Școala Gimnazială nr. 16 Brașov 3.40 – – 2.85 – – – – – – 3.12
1659 GLADCĂ D. ANA 276 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.75 – – 8.90 – – Limba germana 9.30 – – 9.31
1660 GLĂJAR N. ANDREEA ECATERINA 3920 Școala Gimnazială Zizin Absent – – Absent – – – – – – Absent
1661 GLEJAR E. NICOLAIE CĂTĂLIN 3657 Școala Gimnazială Ghimbav 1.60 – – 2.50 – – – – – – 2.05
1662 GLIGORAŞ AN. ANDREEA 2694 Școala Gimnazială Hoghiz 6.90 – – 3.50 – – – – – – 5.20
1663 GLIGORAŞ GA. PAUL-ADRIAN 335 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.70 – – 8.70 – – – – – – 9.20
1664 GLIGORE G. GEORGIANA MARIA 3688 Școala Gimnazială Holbav 1.80 – – 2.00 – – – – – – 1.90
1665 GLIGORE N. IOAN MARIAN 3501 Școala Gimnazială Holbav 3.15 – – 2.50 – – – – – – 2.82
1666 GLLOGA T. ALESSIO 3117 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 4.20 – – 4.00 – – – – – – 4.10
1667 GLODEANU C. VLAD MIHAI 3080 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 4.45 – – 4.00 – – – – – – 4.22
1668 GÖBEL CS. CRISTIAN ANGELO 861 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 8.15 – – 8.55 – – – – – – 8.35
1669 GOCIMAN C. MARIAN REMUS 771 Școala Gimnazială Vama Buzăului 8.75 – – 8.25 – – – – – – 8.50
1670 GÖDRI A. SZABOLCS 1810 Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan’ Săcele 6.40 – – 6.05 – – Limba maghiara 8.10 – – 6.85
1671 GOG O. REBECA LARISA 3054 Școala Gimnazială Tărlungeni 5.30 – – 3.25 – – – – – – 4.27
1672 GOG L. SARAH 1000 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 8.70 – – 7.55 – – – – – – 8.12
1673 GOGA Ș. ANDREI LAURENȚIU 3921 Școala Gimnazială Teliu Absent – – Absent – – – – – – Absent
1674 GOGEA MC. ANDREEA ALEXANDRA 1013 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 9.20 – – 7.00 – – – – – – 8.10
1675 GOGU A. LARISA 2369 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 7.00 – – 4.70 – – – – – – 5.85
1676 GOIDEA FB. ŞTEFANIA DARIA 887 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.40 – – 8.20 – – – – – – 8.30
1677 GOLCEA A. MIHĂIŢĂ BRUCE LEE 3445 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 4.15 – – 2.00 – – – – – – 3.07
1678 GOLICZA C. KARINA LARISA 2645 Școala Gimnazială Ghimbav 5.85 – – 4.75 – – – – – – 5.30
1679 GONDOR NC. BIANCA ANDREEA 1170 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.60 – – 7.15 – – – – – – 7.87
1680 GONŢ RM. ŞTEFAN ALEXANDRU 2731 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.20 – – 5.05 – – – – – – 5.12
1681 GONŢEA P. NATALIA IOANA 867 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 9.60 – – 7.05 – – – – – – 8.32
1682 GORBONOV O. RĂZVAN OVIDIU 197 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.55 – – 9.35 – – – – – – 9.45
1683 GORBONOV GA. REBECCA MARIA 1291 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.40 – – 6.95 – – – – – – 7.67
1684 GORGAN NZ. BIANCA 295 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.80 – – 8.75 – – – – – – 9.27
1685 GORGAN M. RAREȘ ȘTEFAN 1704 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 8.05 – – 6.00 – – – – – – 7.02
1686 GORGES H. ANNE-MARIE 2404 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 6.85 – – 3.70 – – Limba germana 6.80 – – 5.78
1687 GORGON P. ILINCA MARIA 634 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 9.45 – – 7.95 – – – – – – 8.70
1688 GORNEANU GA. GEORGE ADRIAN 3286 Școala Gimnazială Șirnea 3.65 – – 3.60 – – – – – – 3.62
1689 GOZGAR SF. BIANCA LIDIA 3155 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 5.00 – – 3.00 – – – – – – 4.00
1690 GOZGAR B. BUCUR 3922 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea Absent – – Absent – – – – – – Absent
1691 GOZGAR GH. MARIAN DANIEL 3513 Școala Gimnazială Nr. 2 Zărnești 3.50 – – 2.00 – – – – – – 2.75
1692 GRĂDINARU C. ANDREI GABRIEL 787 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 8.45 – – 8.50 – – – – – – 8.47
1693 GRĂDINARU V. ELENA ANDRA 356 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.35 – – 9.00 – – – – – – 9.17
1694 GRAEF P. PAULA EMANUELA 3053 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 5.50 – – 3.05 – – – – – – 4.27
1695 GRAMA VL. AMALIA GIORGIANA 3389 Școala Gimnazială ‘Ion Codru Drăgușanu’ Drăguș 3.35 – – 3.25 – – – – – – 3.30
1696 GRAMA D. ANA MARIA ŞTEFANIA 1458 Școala Gimnazială Șinca Nouă 9.30 – – 5.50 – – – – – – 7.40
1697 GRAMA D. COSMIN 2105 Liceul cu Program Sportiv Brașov 5.90 – – 6.75 – – – – – – 6.32
1698 GRAMA GD. DAN GEORGE 3487 Școala Gimnazială Hălchiu 3.40 – – 2.35 – – – – – – 2.87
1699 GRAMA S. DENISA NICOLETA 2255 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 7.45 – – 4.65 – – – – – – 6.05
1700 GRAMA M. EVELINA 983 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 9.25 – – 7.05 – – – – – – 8.15
1701 GRAMA C. PAULA 1145 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.00 – – 6.80 – – – – – – 7.90
1702 GRANCEA N. AMALIA-NICOLA 1227 Școala Gimnazială Augustin 8.30 – – 7.25 – – – – – – 7.77
1703 GRANCEA D. ANAMARIA 3923 Școala Gimnazială Bunești Absent – – Absent – – – – – – Absent
1704 GRANCEA A. IȚĂ 3617 Școala Gimnazială Jibert 3.00 – – 1.50 – – – – – – 2.25
1705 GRANCEA M. MIHAI GEORGE 3099 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 4.35 – – 4.00 – – – – – – 4.17
1706 GRANCEA M. TRAIAN 3663 Școala Gimnazială Jibert 2.15 – – 1.90 – – – – – – 2.02
1707 GRAPA M. DAVID GABRIEL 382 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 8.50 – – 9.80 – – – – – – 9.15
1708 GRAPĂ DG. GABRIELA 3668 Școala Gimnazială Hălchiu 2.00 – – 2.00 – – – – – – 2.00
1709 GRAPĂ D. IONUŢ LAURENŢIU 3751 Școala Gimnazială Hălchiu 1.90 – – 1.00 – – – – – – 1.45
1710 GRECEANU D. FLORENTINA 1781 Școala Gimnazială Prejmer 7.25 – – 6.55 – – – – – – 6.90
1711 GRECIOI N. DRAGOȘ ALIN 2653 Școala Gimnazială Sâmbăta de Sus 6.95 – – 3.60 – – – – – – 5.27
1712 GRECU A. CLAUDIU DARIUS 1285 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.10 – – 6.25 – – – – – – 7.67
1713 GRECU IM. ROBERT NICOLAS 1492 Școala Gimnazială Moieciu de Sus 8.05 – – 6.65 – – – – – – 7.35
1714 GRIDEAN I. LOREDAN COSTIN 1523 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 7.85 – – 6.75 – – – – – – 7.30
1715 GRIDIAN P. ANDREEA PETRONELA 1506 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 8.10 – – 6.55 – – – – – – 7.32
1716 GRIDIAN AP. ANTONIA 2216 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 7.00 – – 5.25 – – – – – – 6.12
1717 GRIGORAŞ F. ALEXIA LUCREŢIA 762 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 9.85 – – 7.15 – – – – – – 8.50
1718 GRIGORAŞ CD. ANDREI 756 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 8.50 – – 8.55 – – – – – – 8.52
1719 GRIGORAŞ AL. IOAN DANIEL 2246 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 5.90 – – 6.30 – – – – – – 6.10
1720 GRIGORE C. ADINA MARIA 1443 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 8.60 – – 6.25 – – – – – – 7.42
1721 GRIGORE I. ANAMARIA MIHAELA 1447 Liceul cu Program Sportiv Brașov 8.30 – – 6.55 – – – – – – 7.42
1722 GRIGORE A. BOGDAN ALEXANDRU 2585 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 6.15 – – 4.70 – – – – – – 5.42
1723 GRIGORESCU A. ALEXANDRU IOAN 1974 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.05 – – 6.10 – – – – – – 6.57
1724 GROPARU V. DENISA DANIELA 1527 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 7.00 – – 7.60 – – – – – – 7.30
1725 GROSU V. ANDREI GEORGE 2372 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 6.35 – – 5.35 – – – – – – 5.85
1726 GROSU -. COSMIN EMANUEL 3250 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 5.00 – – 2.50 – – – – – – 3.75
1727 GROSU V. DENIS-GEORGE 405 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.00 – – 9.20 – – – – – – 9.10
1728 GROSU RC. MARIAN TEODOR 605 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 9.10 – – 8.40 – – – – – – 8.75
1729 GROSU MR. MARIUS ANDREI 3127 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 3.60 – – 4.55 – – – – – – 4.07
1730 GROZA HR. CARINA 1499 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 8.95 – – 5.70 – – – – – – 7.32
1731 GROZA G. FLAVIUS 835 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.35 – – 7.40 – – – – – – 8.37
1732 GROZEA G. ANDREEA MIRIAM 3456 Școala Gimnazială Cața 2.90 – – 3.20 – – – – – – 3.05
1733 GRUMEZA GC. ANDRADA IOANA 3304 Școala Gimnazială Ghimbav 3.20 – – 3.95 – – – – – – 3.57
1734 GUGUIAN V. VIOREL FLAVIUS 1751 Școala Gimnazială Ghimbav 7.70 – – 6.20 – – – – – – 6.95
1735 GUIMAN G. ANDREEA CRISTINA 3047 Școala Gimnazială Vulcan 5.35 – – 3.25 – – – – – – 4.30
1736 GUIMAN G. GEORGIANA 3494 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 2.20 – – 3.50 – – – – – – 2.85
1737 GUIU AȘ. ALEXIA EMMA 91 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.75 – – 9.65 – – – – – – 9.70
1738 GULICIUC VA. TUDOR 407 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.90 – – 9.30 – – – – – – 9.10
1739 GULU T. ADRIANA LIVIA 3924 Școala Gimnazială Nr. 4 Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
1740 GULU I. IULIANA ALISIA 2459 Școala Gimnazială Veneția de Jos 6.25 – – 5.15 – – – – – – 5.70
1741 GUNEA S. SERGIU DANIEL 2966 Școala Gimnazială Homorod 4.40 – – 4.70 – – – – – – 4.55
1742 GURDUZA S. ANASTASIA 1707 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 7.95 – – 6.10 – – – – – – 7.02
1743 GUREAN C. GRUIA CONSTANTIN 3622 Școala Gimnazială Jibert 2.00 – – 2.50 – – – – – – 2.25
1744 GUSBETH JB. INGRID KATHARINA 333 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 9.00 – – 9.70 – – Limba germana 8.95 – – 9.21
1745 GUȘU F. ALEXIA ANDREEA 675 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.40 – – 7.60 – – Limba germana 8.90 – – 8.63
1746 GUZUMAŞ D. EDUARD MARIO 1576 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 8.05 – – 6.40 – – – – – – 7.22
1747 GYERO S. ALEXA ZSELYKE 1650 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 6.75 – – 5.35 – – Limba maghiara 9.25 – – 7.11
1748 GYERO C. SZIDONIA MONIKA 1636 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 8.70 – – 5.55 – – – – – – 7.12
1749 GYÖNÖS IA. DENISA LILIANA 2655 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 6.45 – – 4.10 – – – – – – 5.27
1750 GYÖRFI ZS. SZILAMÉR ZSOLT 1758 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 6.10 – – 7.10 – – Limba maghiara 7.60 – – 6.93
1751 HABA CT. SELENA-MARIA 2387 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 5.95 – – 5.70 – – – – – – 5.82
1752 HABA N. TEODORA 672 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.45 – – 8.85 – – – – – – 8.65
1753 HABĂRĂ CL. ANDREEA-LARISA 2038 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.15 – – 5.75 – – – – – – 6.45
1754 HACISALIHOGLU OF. REIS 1476 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.75 – – 6.00 – – – – – – 7.37
1755 HACIU CA. ALEXANDRA 1030 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.65 – – 7.50 – – – – – – 8.07
1756 HAGIESCU AN. ADRIAN FLORIN 1990 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 7.40 – – 5.70 – – – – – – 6.55
1757 HAGIU B. ALEXANDRA IULIA 2883 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 5.00 – – 4.45 – – – – – – 4.72
1758 HALMAGHII F. DIANA ANDREEA 2956 Școala Gimnazială Recea 6.15 – – 2.95 – – – – – – 4.55
1759 HALUNGA M. ALIN GEORGIAN 3925 Școala Gimnazială Hoghiz Absent – – Absent – – – – – – Absent
1760 HAMAD F. RANIA ELENA 714 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.65 – – 7.50 – – – – – – 8.57
1761 HANEȘ II. IONEL PETRIȘOR 3033 Școala Gimnazială ‘Ion Codru Drăgușanu’ Drăguș 4.25 – – 4.45 – – – – – – 4.35
1762 HAPA LA. ADRIAN LIVIU 3015 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 4.30 – – 4.55 – – – – – – 4.42
1763 HARASEMCIUC M. MARIA 3926 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
1764 HARBUZARIU E. ANDREI ROBERT 1684 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 5.85 – – 8.30 – – – – – – 7.07
1765 HARBUZARIU M. DENISA MARIA 1943 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.20 – – 5.00 – – – – – – 6.60
1766 HĂRDOIU N. IONUȚ CĂTĂLIN 3927 Școala Gimnazială Șinca Nouă Absent – – Absent – – – – – – Absent
1767 HARJA X. ALEXANDRA GEORGIANA 1050 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 8.30 – – 7.80 – – – – – – 8.05
1768 HÂRLAB MA. LIANA MARIA 119 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.25 – – 10.00 – – – – – – 9.62
1769 HÂRLĂU M. DIANA GABRIELA 3170 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 4.10 – – 3.85 – – – – – – 3.97
1770 HÂRSEANU I. ALEXANDRU 2910 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 4.55 – – 4.80 – – – – – – 4.67
1771 HÂRȘEU B. ANA MARIA 3928 Școala Gimnazială Nr. 4 Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
1772 HARȚ IR. MARIO 870 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.05 – – 7.60 – – – – – – 8.32
1773 HEGEDÜS S. EVELINA-GEORGIANA 595 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 8.80 – – 8.75 – – – – – – 8.77
1774 HEGEDŰS Z. EDINA VANESSA NEVIA 1851 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 6.85 – – 5.30 – – Limba maghiara 8.15 – – 6.76
1775 HELERIA M. LAVINIA MARIA 984 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 9.25 – – 7.05 – – – – – – 8.15
1776 HELLMANN O. HANNAH 1406 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.45 – – 7.15 – – Limba germana 7.90 – – 7.50
1777 HELLMANN O. LUKAS MARTIN 309 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.25 – – 9.55 – – Limba germana 10.00 – – 9.26
1778 HEREȘ C. RĂZVAN CONSTANTIN 1645 Școala Gimnazială Ghimbav 7.50 – – 6.75 – – – – – – 7.12
1779 HERGHEA MC. RALUCA ANDREEA 2389 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.55 – – 6.10 – – – – – – 5.82
1780 HERGHELEGIU N. ŞTEFAN 1414 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 8.15 – – 6.80 – – – – – – 7.47
1781 HERING C. ALEXANDRU 1590 Liceul cu Program Sportiv Brașov 7.85 – – 6.55 – – – – – – 7.20
1782 HERIUC M. ANA MARIA 947 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 8.80 – – 7.60 – – – – – – 8.20
1783 HERMAN D. DAVID AURELIAN 2422 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 4.80 – – 6.75 – – – – – – 5.77
1784 HERMENEANU IE. IONUȚ SILVIU 1067 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 8.20 – – 7.85 – – – – – – 8.02
1785 HERŢIOGA CE. MARA 477 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 8.65 – – 9.30 – – – – – – 8.97
1786 HIHN A. CRISTINA MARIA 3648 Școala Gimnazială Prejmer 2.70 – – 1.50 – – – – – – 2.10
1787 HILOHIE CD. DENISA MARIA 2151 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 6.60 – – 5.90 – – – – – – 6.25
1788 HINTA MUNTEANU F. MATEI ANDREI 932 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.60 – – 7.85 – – – – – – 8.22
1789 HÎRBEA ID. MĂDĂLINA MARIA 3694 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 2.15 – – 1.50 – – – – – – 1.82
1790 HIRICǍ GS. FLAVIUS ŞTEFAN 570 Școala Gimnazială Hoghiz 9.30 – – 8.30 – – – – – – 8.80
1791 HÎRJU IC. RADU CONSTANTIN 3451 Școala Gimnazială Comăna de Jos 3.75 – – 2.35 – – – – – – 3.05
1792 HÎRJU CM. RAUL CONSTANTIN 3435 Școala Gimnazială Comăna de Jos 2.80 – – 3.50 – – – – – – 3.15
1793 HÎRȚA SD. MIRUNA IOANA 682 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.25 – – 8.00 – – – – – – 8.62
1794 HNIDAN I. ALEXANDRA CRISTINA 1494 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.00 – – 6.70 – – – – – – 7.35
1795 HODORAC CS. ALEXANDRU 931 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.70 – – 7.75 – – – – – – 8.22
1796 HODOROG R. ANDREI ROMICĂ 3415 Școala Gimnazială Sânpetru 3.40 – – 3.00 – – – – – – 3.20
1797 HOGAŞ I. MARIANA TEODORA 1022 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.00 – – 8.20 – – – – – – 8.10
1798 HOGAȘ F. RADU FLORIN 2992 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.45 – – 3.50 – – – – – – 4.47
1799 HOGEA IR. ANDRA ALEXIA 1222 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 9.00 – – 6.55 – – – – – – 7.77
1800 HOHA V. RALUCA ELENA 3085 Școala Gimnazială nr. 16 Brașov 5.20 – – 3.20 – – – – – – 4.20
1801 HOJU PI. ALEXIA MARIA 1599 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 8.35 – – 6.00 – – – – – – 7.17
1802 HOLBAN MC. IOANA 2303 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 7.70 – – 4.20 – – – – – – 5.95
1803 HOLBAN T. LEONA MARIA 46 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 9.80 – – 9.85 – – – – – – 9.82
1804 HOLOM IL. REBECA 2665 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 5.00 – – 5.55 – – – – – – 5.27
1805 HOLOVACI C. MIHAI CLAUDIU 1364 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 8.00 – – 7.10 – – – – – – 7.55
1806 HOMEGHI GC. VLAD MIHAI 410 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 8.30 – – 9.90 – – – – – – 9.10
1807 HOMPI MD. DANIELA IOANA 3929 Școala Gimnazială Rupea Absent – – Absent – – – – – – Absent
1808 HORA TV. FLAVIUS VASILE 1763 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 7.65 – – 6.20 – – – – – – 6.92
1809 HORAI CD. BOGDAN CONSTANTIN 3383 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 3.65 – – 3.00 – – – – – – 3.32
1810 HOREA B. DARIA ARIANNA 1712 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 7.40 – – 6.65 – – – – – – 7.02
1811 HORJEA CV. ANA MARIA 886 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.60 – – 8.00 – – – – – – 8.30
1812 HOROHAI V. ELENA ANA MARIA 2976 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 5.95 – – 3.05 – – – – – – 4.50
1813 HOROI IV. ANDREEA-SIMONA-MARIA 1276 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 8.30 – – 7.10 – – – – – – 7.70
1814 HORVATH V. ADRIAN 1547 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 7.90 – – 6.65 – – – – – – 7.27
1815 HORVATH M. DARIUS 2330 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 6.05 – – 5.80 – – – – – – 5.92
1816 HOSSU D. GHEORGHE DANIEL 3579 Școala Gimnazială Ungra 3.00 – – 1.95 – – – – – – 2.47
1817 HRISTA R. DARIA 894 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 9.15 – – 7.40 – – – – – – 8.27
1818 HUBĂLĂU L. ANA MARIA 3151 Școala Gimnazială Comăna de Jos 5.55 – – 2.45 – – – – – – 4.00
1819 HUDIȘTEANU I. PAUL 3049 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 4.60 – – 4.00 – – – – – – 4.30
1820 HUHU D. ALEXANDRU DUMITRU 1400 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 8.00 – – 7.00 – – – – – – 7.50
1821 HUNTAI LP. VLAD PETRICĂ 3059 Școala Gimnazială Ghimbav 4.00 – – 4.55 – – – – – – 4.27
1822 HURDUZĂU I. MARIA 3109 Școala Gimnazială Nr. 1 Râșnov 4.65 – – 3.60 – – – – – – 4.12
1823 HURMUZ IP. ELISEI 3057 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 4.55 – – 4.00 – – – – – – 4.27
1824 HUSA MD. MIHAI LAURENŢIU 367 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 9.65 – – 8.65 – – – – – – 9.15
1825 HUSAC C. ALBERT 657 Școala Gimnazială Sâmbăta de Sus 8.95 – – 8.40 – – – – – – 8.67
1826 HUSZAR D. DENES LEVENTE 3458 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 1.40 – – 2.55 – – Limba maghiara 5.20 – – 3.05
1827 IACOB C. ADRIAN 778 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.20 – – 7.75 – – – – – – 8.47
1828 IACOB L. ALEXANDRA 1546 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 7.95 – – 6.60 – – – – – – 7.27
1829 IACOB CL. ANDREAS 2556 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 6.00 – – 5.00 – – – – – – 5.50
1830 IACOB RT. CRISTIAN FLORIN 2505 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 6.20 – – 5.00 – – – – – – 5.60
1831 IACOB I. DENISA ELENA 3196 Școala Gimnazială Sânpetru 3.60 – – 4.20 – – – – – – 3.90
1832 IACOB I. GIULIA 7 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 10.00 – – 10.00 – – – – – – 10.00
1833 IAGÃR S. SORIN SEBASTIAN 3517 Școala Gimnazială Hoghiz 2.50 – – 3.00 – – – – – – 2.75
1834 IAKAB A. DAVID 3093 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 2.30 – – 4.40 – – Limba maghiara 5.85 – – 4.18
1835 IAKAB L. NADIA-LARISA 3457 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 2.60 – – 3.50 – – – – – – 3.05
1836 IAMANDI I. SEBASTIAN RICHARD 2841 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Pompiliu Dan’ Zărnești 5.15 – – 4.55 – – – – – – 4.85
1837 IANCU CC. ANDREEA MARIA 993 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 9.40 – – 6.85 – – – – – – 8.12
1838 IANCU C. DIANA EMILIA 3930 Școala Gimnazială Recea Absent – – Absent – – – – – – Absent
1839 IANOS I. GEORGE MARIAN 3371 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 2.90 – – 3.85 – – – – – – 3.37
1840 IARCA I. IOANA CĂTĂLINA 640 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.90 – – 8.50 – – – – – – 8.70
1841 IARU AV. ALEXANDRU 3466 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 1.85 – – 4.20 – – – – – – 3.02
1842 IARU I. TIMEEA IONELA 2878 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 5.40 – – 3.70 – – Limba germana 5.10 – – 4.73
1843 ICHIM F. ANDREI RAUL 2043 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 6.60 – – 6.30 – – – – – – 6.45
1844 ICHIM VM. GEORGETA FLORENTINA 192 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.65 – – 9.25 – – – – – – 9.45
1845 ICIDE-ȘTEFAN Ș. ȘTEFANIA 623 Școala Gimnazială Dumbrăvița 8.65 – – 8.80 – – – – – – 8.72
1846 IELCIU G. GEORGIA ALINA 558 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.40 – – 8.25 – – – – – – 8.82
1847 IENEI T. ALINA GEORGIANA 2875 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 5.00 – – 4.50 – – – – – – 4.75
1848 IFRIM V. MIHAI SERGIU 1843 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 7.50 – – 6.05 – – – – – – 6.77
1849 IFRIM RV. RICHARD MIHAI 1861 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 7.25 – – 6.25 – – – – – – 6.75
1850 IFTODE V. DIANA IULIANA 816 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 9.50 – – 7.30 – – – – – – 8.40
1851 IFTODE V. PETRU JUNIOR 2924 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 4.30 – – 5.00 – – – – – – 4.65
1852 IGNAT CM. DAVID MIHAI 1173 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 7.75 – – 8.00 – – – – – – 7.87
1853 IGNĂTESCU MC. RAUL CLAUDIU 368 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.65 – – 8.65 – – – – – – 9.15
1854 ILAŞ S. TEOFIL 1772 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 8.05 – – 5.75 – – – – – – 6.90
1855 ILEA SD. MATEI 1321 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 8.45 – – 6.80 – – – – – – 7.62
1856 ILES L. DENES 2193 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 5.10 – – 5.85 – – Limba maghiara 7.55 – – 6.16
1857 ILEŞ AI. IOANA MONICA 2201 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 7.20 – – 5.10 – – – – – – 6.15
1858 ILIE L. ADRIAN MIHAI 2479 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 6.60 – – 4.70 – – – – – – 5.65
1859 ILIE D. ALEXANDRA MIHAELA 2254 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 7.70 – – 4.40 – – – – – – 6.05
1860 ILIE M. MARIA ALEXANDRA 3124 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 4.20 – – 3.95 – – – – – – 4.07
1861 ILIE V. MARIAN CĂLIN 2545 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 5.90 – – 5.15 – – – – – – 5.52
1862 ILIE V. MONICA ELENA 1532 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.30 – – 5.25 – – – – – – 7.27
1863 ILIE V. TEODORA ELENA 1072 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.40 – – 6.60 – – – – – – 8.00
1864 ILIUTA I. PAULA ALEXIA 2720 Școala Gimnazială Prejmer 5.65 – – 4.65 – – – – – – 5.15
1865 ILIUȚĂ I. SARA ALEXA 1715 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 8.40 – – 5.60 – – – – – – 7.00
1866 ILLEȘ A. ANDREI 818 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.10 – – 7.70 – – – – – – 8.40
1867 ILYES I. BOGDAN 3734 Școala Gimnazială Șercaia 1.70 – – 1.50 – – – – – – 1.60
1868 ILYES K. HUNOR EDUARD 2822 Școala Gimnazială Tărlungeni 3.80 – – 4.10 – – Limba maghiara 6.80 – – 4.90
1869 IMBĂRUȘ A. DANUSIA 1701 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.40 – – 5.65 – – – – – – 7.02
1870 IMPUSCATU M. DAVID MIHAI 2082 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 7.00 – – 5.75 – – – – – – 6.37
1871 IMRICH W. DANIEL 3218 Școala Gimnazială Ucea de Jos 3.55 – – 4.15 – – – – – – 3.85
1872 IMRICH E. MICHAEL 3931 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea Absent – – Absent – – – – – – Absent
1873 IOANI GA. SORIN 2006 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 7.00 – – 6.05 – – – – – – 6.52
1874 IOFCEA M. CAMELIA GERALDINA 3932 Școala Gimnazială Teliu Absent – – Absent – – – – – – Absent
1875 ION G. GABRIEL 1870 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 6.80 – – 6.20 – – Limba germana 7.20 – – 6.73
1876 ION A. INGRID BEATRICE 2515 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 6.05 – – 5.10 – – – – – – 5.57
1877 IONEL D. BIANCA TEODORA 933 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 8.60 – – 7.85 – – – – – – 8.22
1878 IONESCU GC. ALEXANDRA NICOLETA 1338 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 8.20 – – 7.00 – – – – – – 7.60
1879 IONESCU ND. ALEXANDRU 3631 Școala Gimnazială Șoarș 2.75 – – 1.65 – – – – – – 2.20
1880 IONESCU V. ALEXANDRU SEBASTIAN 2239 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 6.60 – – 5.60 – – – – – – 6.10
1881 IONESCU M. ALEXIA ŞTEFANIA 23 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 9.80 – – 10.00 – – – – – – 9.90
1882 IONESCU T. ANA DARIA VIORICA 907 Școala Gimnazială Rupea 9.50 – – 7.00 – – – – – – 8.25
1883 IONESCU I. ANDREEA GEORGIANA 3419 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 2.90 – – 3.50 – – – – – – 3.20
1884 IONESCU VS. GABRIELA-JASEMINE 153 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.40 – – 9.70 – – – – – – 9.55
1885 IONESCU OG. IRINA ELENA 463 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.60 – – 8.35 – – – – – – 8.97
1886 IONESCU C. IZABELA 540 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 9.65 – – 8.05 – – – – – – 8.85
1887 IONESCU C. ROBERT 495 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 9.35 – – 8.50 – – – – – – 8.92
1888 IONETECU GM. MARIA MIRABELA 18 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.85 – – 10.00 – – Limba germana 10.00 – – 9.95
1889 IONICĂ -. DAVID CONSTANTIN 840 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.20 – – 7.55 – – – – – – 8.37
1890 IONIŢĂ S. RAZVAN 1141 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 8.30 – – 8.25 – – Limba germana 7.20 – – 7.91
1891 IONIȚĂ A. EDUARD BOGDAN 478 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 8.45 – – 9.50 – – – – – – 8.97
1892 IONIȚĂ S. IOANA ȘTEFANIA 614 Școala Gimnazială Dumbrăvița 9.70 – – 7.75 – – – – – – 8.72
1893 IONIȚĂ FC. TEODORA ANDREEA 627 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 9.85 – – 7.55 – – – – – – 8.70
1894 IORDACHE D. MIHAI 313 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.75 – – 8.75 – – – – – – 9.25
1895 IORDACHE S. SORINA MARIA 705 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.75 – – 8.45 – – – – – – 8.60
1896 IORDĂCHESCU D. ALEXIA-MARIA 49 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.65 – – 10.00 – – – – – – 9.82
1897 IORDAN MC. MEDEEA CRISTIANA 87 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.90 – – 9.50 – – – – – – 9.70
1898 IORDĂNESCU V. IULIA VALENTINA 2393 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 7.00 – – 4.60 – – – – – – 5.80
1899 IOSEF GC. MATEI 61 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 9.60 – – 10.00 – – – – – – 9.80
1900 IOSIF AG. ALEXANDRU CRISTIAN 394 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 8.90 – – 9.35 – – – – – – 9.12
1901 IOSIF A. CLAUDIU ALEXANDRU 2792 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 4.50 – – 5.45 – – – – – – 4.97
1902 IOSIF IL. LARISA MARIA 1129 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.00 – – 6.85 – – – – – – 7.92
1903 IOSIF D. MARIA ANASTASIA 975 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.50 – – 7.50 – – Limba germana 8.50 – – 8.16
1904 IOSU I. DANIEL 2785 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 5.75 – – 4.20 – – – – – – 4.97
1905 IOSUB C. ANA 1305 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 8.90 – – 6.40 – – – – – – 7.65
1906 IOVA NC. IOAN-ALEXANDRU 72 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.65 – – 9.85 – – – – – – 9.75
1907 IOVE G. IOANA 888 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 8.15 – – 8.45 – – – – – – 8.30
1908 IOVITA L. DIANA CECILIA 2994 Școala Gimnazială Prejmer 5.00 – – 3.95 – – – – – – 4.47
1909 IOVITA A. GEORGE SEBASTIAN 3275 Școala Gimnazială Prejmer 3.80 – – 3.55 – – – – – – 3.67
1910 IRICIUC Ş. DENISA ŞTEFANIA 2347 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 7.50 – – 4.25 – – – – – – 5.87
1911 IRIMIA C. ANDREEA CARMINA 2274 Școala Gimnazială ‘Aron Pumnul’ Cuciulata 7.20 – – 4.80 – – – – – – 6.00
1912 IRIMIA C. CRISTINA ELENA 2235 Liceul cu Program Sportiv Brașov 7.70 – – 4.50 – – – – – – 6.10
1913 IRIMIE C. DIANA 387 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.65 – – 8.60 – – – – – – 9.12
1914 IRIMIE CG. ELIZABETH 1914 Școala Gimnazială Bod 7.65 – – 5.65 – – – – – – 6.65
1915 IROFTE C. ALEXANDRU COSMIN 615 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 9.70 – – 7.75 – – – – – – 8.72
1916 IRUNCĂ V. RAUL MARIAN 2094 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 6.70 – – 6.00 – – – – – – 6.35
1917 ISCRU Ş. LARISA ŞTEFANIA 2537 Școala Gimnazială Bod 7.10 – – 3.95 – – – – – – 5.52
1918 ISPAS SC. DARIO CONSTANTIN 636 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.30 – – 8.10 – – – – – – 8.70
1919 IŞTIOC ND. FLAVIUS DANIEL 1498 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 7.15 – – 7.55 – – – – – – 7.35
1920 ISTRATE A. ANGELA 492 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 9.65 – – 8.20 – – – – – – 8.92
1921 ISTRATE L. CIPRIAN COSTEL 3658 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 1.60 – – 2.50 – – – – – – 2.05
1922 ISTRATE AL. IOANA 528 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 9.30 – – 8.45 – – – – – – 8.87
1923 ISTRATE C. MARIA 1382 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 7.85 – – 7.20 – – – – – – 7.52
1924 ISTRATI AM. GEORGE ALEXANDRU 3820 Școala Gimnazială Sohodol 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
1925 ITU N. NICOLAS EDOARDO 1867 Școala Gimnazială ‘Dr. Ioan Cerghit’ Hârseni 6.45 – – 7.05 – – – – – – 6.75
1926 IUBITU V. GEORGIANA SORINA 1813 Școala Gimnazială Bod 8.20 – – 5.45 – – – – – – 6.82
1927 IUDEANU LI. EMANUEL 2631 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 6.45 – – 4.20 – – – – – – 5.32
1928 IUGA G. RALUCA GEORGIANA 2628 Școala Gimnazială Hărman 7.30 – – 3.35 – – – – – – 5.32
1929 IUREA E. TIZIANA ADELINE 1495 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 7.55 – – 7.15 – – – – – – 7.35
1930 IUSCO IF. ALBERTINA EDITH 1287 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 8.90 – – 6.45 – – – – – – 7.67
1931 IVAN C. ADRIAN ŞTEFAN 1375 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 8.35 – – 6.70 – – – – – – 7.52
1932 IVAN CI. ALEXANDRU SEBASTIAN 1908 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 6.50 – – 6.85 – – – – – – 6.67
1933 IVAN MV. ANA MIHAELA 930 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 8.80 – – 7.65 – – – – – – 8.22
1934 IVAN M. DIANA ELENA 2189 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 6.95 – – 5.40 – – – – – – 6.17
1935 IVANCIU M. ANDREI 3149 Școala Gimnazială Cristian 3.05 – – 5.00 – – – – – – 4.02
1936 IVAŞCU C. VEACESLAV 125 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.80 – – 9.40 – – – – – – 9.60
1937 JABA I. ANDREI LAURENŢIU 2126 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 7.30 – – 5.25 – – – – – – 6.27
1938 JAKAB J. MARCELA MARIA 3375 Școala Gimnazială Cața 3.20 – – 3.50 – – – – – – 3.35
1939 JAKABFI PM. ANA MARIA 3062 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 5.35 – – 3.15 – – – – – – 4.25
1940 JALBĂ GR. RAREȘ IOAN 454 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.30 – – 8.70 – – – – – – 9.00
1941 JAMALȚ C. CONSTANTIN ALEXANDRU 2814 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 5.75 – – 4.05 – – – – – – 4.90
1942 JANCSO ŞL. ŞTEFANIA MĂDĂLINA 3075 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 5.45 – – 3.00 – – – – – – 4.22
1943 JENEA V. ANDREI 3455 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 3.10 – – 3.00 – – – – – – 3.05
1944 JENEA V. PETRU 3580 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 2.45 – – 2.50 – – – – – – 2.47
1945 JICA GO. OVIDIU VLAD 2461 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 7.10 – – 4.25 – – – – – – 5.67
1946 JIFCU D. DELIA 3821 Școala Gimnazială Veneția de Jos 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
1947 JIGA GH. ROBERT GABRIEL 2870 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 5.05 – – 4.50 – – – – – – 4.77
1948 JIGA G HE. MARTA-DESPINA 3835 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 3.45 – – Absent – – – – – – Absent
1949 JIGĂREA M. NARCISA IOANA 1534 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.05 – – 5.50 – – – – – – 7.27
1950 JINGA G. ELENA GEORGIANA 2334 Școala Gimnazială Măgura 7.15 – – 4.65 – – – – – – 5.90
1951 JINGA DE. MARIA-TIMEEA 1713 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.30 – – 6.75 – – – – – – 7.02
1952 JINGA M. MIHAI TOADER 1963 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 8.05 – – 5.10 – – – – – – 6.57
1953 JINGA F. PETRUȚ CĂTĂLIN 3508 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 2.60 – – 3.00 – – – – – – 2.80
1954 JINGA I. ROBERT ȘTEFAN 2954 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 4.15 – – 5.00 – – – – – – 4.57
1955 JINGOI A. ALEODOR-MIHAI 30 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.75 – – 10.00 – – – – – – 9.87
1956 JIPA V. MIRCEA 788 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.40 – – 8.55 – – – – – – 8.47
1957 JITARIUC IG. ANDREI IULIAN 1688 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 8.25 – – 5.85 – – – – – – 7.05
1958 JOROVEANU I. BIANCA ELENA 1418 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 7.80 – – 7.15 – – – – – – 7.47
1959 JORZA CN. PATRISIA DIANA 3933 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
1960 JÓZSA CS. VIVIENN 242 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 9.30 – – 9.10 – – Limba maghiara 9.75 – – 9.38
1961 JUCA I. LIGIA 2365 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 7.45 – – 4.25 – – – – – – 5.85
1962 JUGĂNARU SD. ALEXANDRU-COSMIN 1874 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.60 – – 5.85 – – – – – – 6.72
1963 JUGĂNARU RC. RIANNA ȘTEFANIA 2391 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 7.30 – – 4.30 – – – – – – 5.80
1964 JUGARIU DN. IULIA NICOLETA 3934 Școala Gimnazială Vulcan Absent – – Absent – – – – – – Absent
1965 JUGARU C. DANIELA 3935 Școala Gimnazială Hălchiu Absent – – Absent – – – – – – Absent
1966 JUGARU A. PAUL 1147 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 8.80 – – 7.00 – – – – – – 7.90
1967 JUNC VV. IOAN ȘTEFAN 1055 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.70 – – 7.50 – – Limba germana 7.90 – – 8.03
1968 JUNCU F. ANA DENISA 891 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.60 – – 6.95 – – – – – – 8.27
1969 JURAVLEA S. ANA MARIA 2294 Școala Gimnazială Hălchiu 6.70 – – 5.25 – – – – – – 5.97
1970 JURCOVAN D. VLAD ANDREI 1153 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 7.80 – – 8.00 – – – – – – 7.90
1971 KABAT T. DANIEL TIBERIUS 1919 Școala Gimnazială Hărman 7.15 – – 6.15 – – – – – – 6.65
1972 KADAR A. ALEXANDRU 3509 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 1.60 – – 4.00 – – – – – – 2.80
1973 KADAR A. ALEXANDRU MARIO 2050 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 6.80 – – 6.05 – – – – – – 6.42
1974 KADAR GC. VLAD ANDREI 1937 Școala Gimnazială Ghimbav 6.75 – – 6.50 – – – – – – 6.62
1975 KAICSA G. MARIA ALEXANDRA 3070 Școala Gimnazială Purcăreni 4.10 – – 4.40 – – – – – – 4.25
1976 KAJCSA M. ANDREA 1655 Școala Gimnazială Purcăreni 8.00 – – 6.20 – – – – – – 7.10
1977 KAJCSA J. PAUL-JANOS 3613 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 2.00 – – 2.55 – – – – – – 2.27
1978 KALANYOS N. DENISA-ADINA 3203 Școala Gimnazială Crizbav 5.00 – – 2.75 – – – – – – 3.87
1979 KALI J. ROBERT ANDREI 3195 Școala Gimnazială Purcăreni 3.80 – – 4.00 – – – – – – 3.90
1980 KALO AV. IOSIF RAUL 3555 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș 1.65 – – 3.50 – – – – – – 2.57
1981 KAMNER R. VIKTOR ALEXANDER 2410 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 6.85 – – 4.70 – – – – – – 5.77
1982 KARA I. ALEXANDRU GABRIEL 3591 Școala Gimnazială Zizin 2.30 – – 2.50 – – – – – – 2.40
1983 KARA M. GABRIELA ANDREEA 3282 Școala Gimnazială Zizin 4.25 – – 3.00 – – – – – – 3.62
1984 KARCULEA G. SEBASTIAN FLORIN 3028 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 5.20 – – 3.50 – – – – – – 4.35
1985 KASAI A. KEN 160 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.60 – – 9.45 – – – – – – 9.52
1986 KEDEI DN. DENISA ANAMARIA 1965 Colegiul Tehnic ‘Simion Mehedinți’ Codlea 7.85 – – 5.30 – – – – – – 6.57
1987 KEKEDI A. ANDREI 1848 Școala Gimnazială Sânpetru 6.45 – – 7.10 – – – – – – 6.77
1988 KELEMEN JA. JÓZSEF ÁRON 2711 Școala Gimnazială Hoghiz 4.10 – – 4.50 – – Limba maghiara 6.90 – – 5.16
1989 KENDI A. BÁLINT 992 Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan’ Săcele 7.50 – – 8.10 – – Limba maghiara 8.80 – – 8.13
1990 KERESZTES G. GELLERT 2121 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 5.45 – – 5.00 – – Limba maghiara 8.40 – – 6.28
1991 KERESZTES S. ŞTEFAN 252 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.10 – – 9.65 – – – – – – 9.37
1992 KERESZTES G. TIMEA 1270 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 6.60 – – 6.80 – – Limba maghiara 9.75 – – 7.71
1993 KICSI I. SONIA 629 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 9.65 – – 7.75 – – – – – – 8.70
1994 KIFOR G. RĂZVAN MARIUS 639 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.10 – – 8.30 – – – – – – 8.70
1995 KINDE I. LAURENŢIU IOAN 3468 Școala Gimnazială Hoghiz 2.45 – – 3.55 – – – – – – 3.00
1996 KIS OK. BENJÁMIN-OTTÓ 1869 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 5.20 – – 6.70 – – Limba maghiara 8.35 – – 6.75
1997 KIS A. DAVID 683 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.20 – – 8.05 – – – – – – 8.62
1998 KISGYÖRGY L. BERNADETT ANITA 2798 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 2.30 – – 3.90 – – Limba maghiara 8.65 – – 4.95
1999 KISS AC. ATTILA FLAVIUS 1824 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 6.95 – – 6.70 – – – – – – 6.82
2000 KIZILKAR I. ZEYNEP ELENA 2820 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 5.00 – – 4.80 – – – – – – 4.90
2001 KLEIN J. CHRISTINE 2625 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 5.00 – – 5.25 – – Limba germana 5.80 – – 5.35
2002 KLEIN J. DANIEL 2582 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 3.65 – – 5.90 – – Limba germana 6.80 – – 5.45
2003 KLOZER Z. RENATA IZABELLA 2279 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 6.25 – – 5.75 – – – – – – 6.00
2004 KONCZ M. MARTIN 1929 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 5.75 – – 6.35 – – Limba maghiara 7.80 – – 6.63
2005 KONDRA C. RĂZVAN CRISTIAN 3735 Școala Gimnazială Zizin 1.20 – – 2.00 – – – – – – 1.60
2006 KONNATH L. LÁSZLÓ 1685 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 7.00 – – 6.60 – – Limba maghiara 7.60 – – 7.06
2007 KŐPE B. MARIA-MAGDOLNA 905 Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan’ Săcele 7.95 – – 7.50 – – Limba maghiara 9.35 – – 8.26
2008 KOSIR LI. IONELA LOREDANA 3166 Școala Gimnazială Bod 5.00 – – 2.95 – – – – – – 3.97
2009 KOVACS I. ALEXANDRU MARIUS 2818 Școala Gimnazială Bod 5.05 – – 4.75 – – – – – – 4.90
2010 KOVACS L. ANA MARIA 1944 Școala Gimnazială Prejmer 8.15 – – 5.05 – – – – – – 6.60
2011 KOVACS MM. ANA MARIA 2296 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 6.50 – – 5.45 – – – – – – 5.97
2012 KOVACS A. ANDREI 1588 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.40 – – 6.00 – – – – – – 7.20
2013 KOVACS A. LORÁND 488 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 8.20 – – 9.45 – – Limba maghiara 9.20 – – 8.95
2014 KOVÁCS T. ALEXANDRA MĂDĂLINA 2212 Școala Gimnazială Augustin 7.30 – – 4.95 – – – – – – 6.12
2015 KOVÁCS I. RENÁTA-KRISZTINA 647 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 9.20 – – 6.85 – – Limba maghiara 10.00 – – 8.68
2016 KOVÁCS C. SZABOLCS-NORBERT 3120 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 3.70 – – 4.25 – – Limba maghiara 4.35 – – 4.10
2017 KOVÁCSI I. CRISTINA-RENÁTA 1302 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 9.10 – – 6.20 – – – – – – 7.65
2018 KOZAK R. IUDITH 3272 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 2.90 – – 1.45 – – Limba maghiara 6.70 – – 3.68
2019 KOZMA L. CSABA 1632 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 6.95 – – 6.30 – – Limba maghiara 8.20 – – 7.15
2020 KOZSOKAR E. RAUL GABRIEL 3434 Școala Gimnazială Hărman 2.85 – – 3.45 – – – – – – 3.15
2021 KRISTALY L. IOANA LUCIANA 2267 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 6.90 – – 5.15 – – – – – – 6.02
2022 KRUTSCH W. ARIANNE KRISZTINA 2437 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 4.30 – – 6.15 – – Limba maghiara 6.75 – – 5.73
2023 KUBANDA SC. ANDREI 1258 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.50 – – 6.95 – – – – – – 7.72
2024 KULCSÁR LI. TIMEA 1698 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 8.85 – – 5.20 – – – – – – 7.02
2025 LACATOȘ I. IONUȚ COSTIN 3936 Școala Gimnazială Vulcan Absent – – Absent – – – – – – Absent
2026 LACATUS D. CARMEN DANIELA 3088 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 4.25 – – 4.15 – – – – – – 4.20
2027 LĂCĂTUŞ L. GEORGE 167 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 9.55 – – 9.45 – – – – – – 9.50
2028 LĂCĂTUȘ VC. MATEI FLORIN 1336 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.50 – – 6.70 – – – – – – 7.60
2029 LĂCĂTUȘI D. CRISTINA MARIA 1976 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 6.80 – – 6.35 – – – – – – 6.57
2030 LAJOS-BENEDEK-KAPLAR M. MIHAI 2266 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.05 – – 5.00 – – – – – – 6.02
2031 LAMBRINOC CI. EDUARD ANDREI 2242 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 6.30 – – 5.90 – – – – – – 6.10
2032 LANCEA IM. MIHAI EDUARD 637 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.30 – – 8.10 – – – – – – 8.70
2033 LANCEA R. SILVIA ROMINA 1076 Școala Gimnazială Rupea 8.85 – – 7.15 – – – – – – 8.00
2034 LĂPĂDAT V. ALEXANDRA 3781 Școala Gimnazială Crizbav 1.50 – – 1.00 – – – – – – 1.25
2035 LAPOVIŢĂ M. MIRUNA-MARIA 41 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 9.70 – – 10.00 – – – – – – 9.85
2036 LĂPTEA IM. MIHAI TUDOR 3318 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 3.10 – – 4.00 – – – – – – 3.55
2037 LASCU VI. ALIN-IONUȚ 464 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 9.60 – – 8.35 – – – – – – 8.97
2038 LĂSCUȚ IN. CARINA GABRIELA 255 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 10.00 – – 8.70 – – – – – – 9.35
2039 LASLO MS. ROXANA IOANA 1206 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 9.15 – – 6.45 – – – – – – 7.80
2040 LĂSTUN M. ANDRA-ANTONIA 3937 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața Absent – – Absent – – – – – – Absent
2041 LÁSZLÓ K. CSENGE ADRIENN 789 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 7.80 – – 8.75 – – Limba maghiara 8.85 – – 8.46
2042 LÁSZLÓ FL. DÁVID 1631 Școala Gimnazială Hoghiz 7.45 – – 6.85 – – – – – – 7.15
2043 LAURIC VD. LIDIA 2467 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 6.20 – – 5.15 – – – – – – 5.67
2044 LĂUTAR MN. DARIA ANA MARIA 652 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.50 – – 7.85 – – – – – – 8.67
2045 LAVRIC LO. LIVIU ANDREI 3406 Școala Gimnazială Hălchiu 2.80 – – 3.70 – – – – – – 3.25
2046 LAVRIC DG. RAOUL ŞTEFAN 3189 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 4.35 – – 3.50 – – – – – – 3.92
2047 LAZAR V. ANTONIE EMANUEL 1694 Școala Gimnazială Sânpetru 7.10 – – 7.00 – – – – – – 7.05
2048 LAZĂR C. ANDRA VALENTINA 1181 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.40 – – 7.30 – – – – – – 7.85
2049 LAZĂR G. DARIUS 1464 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 8.15 – – 6.65 – – – – – – 7.40
2050 LAZĂR S. DENISA TEODORA 2620 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 5.70 – – 5.00 – – – – – – 5.35
2051 LAZĂR N. DIANA 2469 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 5.95 – – 5.40 – – – – – – 5.67
2052 LAZĂR FV. TUDOR-ROBERTO 265 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 8.80 – – 9.40 – – Limba germana 9.85 – – 9.35
2053 LAZĂR G. VASILE ȘTEFAN 3118 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 4.20 – – 4.00 – – – – – – 4.10
2054 LAZĂR-ALEXA M. ROBERT MIHĂIȚĂ 1855 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 7.85 – – 5.65 – – – – – – 6.75
2055 LĂZĂROIU RA. ADRIAN MIHAI 3267 Liceul cu Program Sportiv Brașov 3.55 – – 3.85 – – – – – – 3.70
2056 LĂZURAN CA. DARIUS MARIAN 597 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.30 – – 9.25 – – – – – – 8.77
2057 LĂZURCĂ DO. DENISA-ANA-MARIA 2349 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.35 – – 4.40 – – – – – – 5.87
2058 LĂZURCĂ G. IULIA ELENA 607 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 8.90 – – 8.60 – – – – – – 8.75
2059 LEAHU SI. TEODOR FILIP 180 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.60 – – 9.35 – – – – – – 9.47
2060 LEANCA D. BEATRICE DIANA 349 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.60 – – 8.75 – – – – – – 9.17
2061 LEANCU-ȘOFRAN EC. IULIAN 3433 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 3.05 – – 3.25 – – – – – – 3.15
2062 LEBĂDĂ VC. ROBERTA CRISTINA 1324 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 8.20 – – 7.05 – – – – – – 7.62
2063 LEFCU I. LUCA STEVEN 2518 Școala Gimnazială Recea 5.90 – – 5.25 – – – – – – 5.57
2064 LEFÈVRE L HJ. ANDRA AMALIA 2546 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 5.70 – – 5.35 – – – – – – 5.52
2065 LEFTER C. PAUL 2952 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 4.70 – – 4.45 – – – – – – 4.57
2066 LELUȚIU GI. ANAMARIA 122 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 10.00 – – 9.20 – – – – – – 9.60
2067 LELUȚIU ID. DANIELA MIHAELA 2727 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 6.25 – – 4.00 – – – – – – 5.12
2068 LEMAÎTRE J GR. MIRUNA CHANDIKA 1559 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 7.95 – – 6.55 – – – – – – 7.25
2069 LEMNARU CD. ADRIAN DAN 2936 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 5.20 – – 4.00 – – – – – – 4.60
2070 LEMNARU MF. ANDREEA 1065 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 8.60 – – 7.45 – – – – – – 8.02
2071 LEOCĂ VA. ALINA ALEXANDRA 3381 Școala Gimnazială Hălchiu 3.90 – – 2.75 – – – – – – 3.32
2072 LEON AR. MILTON 2968 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 4.10 – – 5.00 – – – – – – 4.55
2073 LEONTE VL. ALEXIA 226 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.60 – – 9.20 – – – – – – 9.40
2074 LEONTE CD. ANDRADA SIMONA 65 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.80 – – 9.75 – – – – – – 9.77
2075 LEPĂDAT G. IOANA DANA 421 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.05 – – 9.10 – – – – – – 9.07
2076 LEPŞA D. ELENA 3938 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
2077 LEŞCARU V. IOANA GABRIELA 1726 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 7.80 – – 6.20 – – – – – – 7.00
2078 LESENCIUC A. DIANA 273 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.00 – – 9.65 – – – – – – 9.32
2079 LETCĂ A. LAVINIA 2553 Școala Gimnazială Ticuș 6.70 – – 4.30 – – – – – – 5.50
2080 LEUCĂ F. EDUARD ALBERT 501 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.65 – – 9.20 – – – – – – 8.92
2081 LEUCÃ G. LARISA LAVINIA 1335 Școala Gimnazială Hoghiz 8.70 – – 6.50 – – – – – – 7.60
2082 LEYVA-DIAZ DF. RUXANDRA DANIELA 1854 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 8.00 – – 5.25 – – Limba germana 7.00 – – 6.75
2083 LIGHICI N. ALINA NICOLETA 1643 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.10 – – 6.15 – – – – – – 7.12
2084 LIMBĂȘAN MM. TUDOR ȘTEFAN 1087 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 8.20 – – 7.80 – – – – – – 8.00
2085 LINGURAR C. ANTONIA BEATRICA 3802 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 1.20 – – 1.00 – – – – – – 1.10
2086 LINGURAR -. ANTONIO-EMIL 3345 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 3.45 – – 3.50 – – – – – – 3.47
2087 LINGURAR G. CARMEN REBECA 3767 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 1.20 – – 1.50 – – – – – – 1.35
2088 LINGURAR -. EUGENIA-SPERANȚA 3939 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața Absent – – Absent – – – – – – Absent
2089 LINGURAR G. FLORIN SEBASTIAN 3940 Școala Gimnazială Teliu Absent – – Absent – – – – – – Absent
2090 LINGURAR S. GABRIEL ALEXANDRU 3548 Școala Gimnazială Satu Nou 2.10 – – 2.50 – – Limba maghiara 3.20 – – 2.60
2091 LINGURAR M. PAUL ADRIAN 3662 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș 2.20 – – 1.85 – – – – – – 2.02
2092 LINGURAR O. PETRUȚA-TEODORA 3942 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața Absent – – Absent – – – – – – Absent
2093 LINGURAR C. REBECCA-ESTERA 3766 Școala Gimnazială Crizbav 1.20 – – 1.50 – – – – – – 1.35
2094 LINGURAR S. SILVERIA-REBECCA 1361 Școala Gimnazială Augustin 8.85 – – 6.25 – – – – – – 7.55
2095 LINGURAR I. SIMONA MORENA 3941 Școala Gimnazială Satu Nou Absent – – Absent – – Limba maghiara Absent – – Absent
2096 LIONTE IG. ALBERT-GABRIEL 1996 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 6.80 – – 6.30 – – – – – – 6.55
2097 LIPIANU SS. RALUCA IOANA 1255 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 8.90 – – 6.55 – – – – – – 7.72
2098 LIPOVEANU ML. ANA MARIA 2241 Școala Gimnazială Ghimbav 6.35 – – 5.85 – – – – – – 6.10
2099 LIȘIȚĂ V. DANIELA ANDREEA 1873 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 7.65 – – 5.80 – – – – – – 6.72
2100 LIŢĂ D. EDUARD DANIEL 2804 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 5.30 – – 4.55 – – – – – – 4.92
2101 LIȚCANU VC. NORINA 803 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.00 – – 7.55 – – Limba germana 8.75 – – 8.43
2102 LIȚOIU MD. MIHAI ANDREI 1691 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 7.60 – – 6.50 – – – – – – 7.05
2103 LODOR O. CODRUŢA MARIA 234 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 9.35 – – 9.45 – – – – – – 9.40
2104 LOFF F. KARINA 1308 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.60 – – 6.70 – – – – – – 7.65
2105 LOGA M. IOANA CRISTINA 1449 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.00 – – 6.85 – – – – – – 7.42
2106 LOGHIN AA. ANDREA PIETRO 1827 Școala Gimnazială Hoghiz 8.15 – – 5.45 – – – – – – 6.80
2107 LOHAN I. ALEXANDRA DENISSÉ 2787 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 5.60 – – 4.35 – – – – – – 4.97
2108 LOLA AD. MARIA TEODORA 74 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 9.80 – – 9.40 – – Limba germana 10.00 – – 9.73
2109 LORINCZ GA. BEATRIX 2073 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 5.60 – – 4.55 – – Limba maghiara 9.00 – – 6.38
2110 LUCA S. ALEXANDRU SORIN 2432 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 6.45 – – 5.05 – – – – – – 5.75
2111 LUCA C. ANDRA CAMELIA 3552 Școala Gimnazială Homorod 3.15 – – 2.00 – – – – – – 2.57
2112 LUCA C. ECATERINA 1156 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 9.50 – – 6.25 – – – – – – 7.87
2113 LUCA I. IULIAN EUGEN 1912 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 8.40 – – 4.90 – – – – – – 6.65
2114 LUCA GP. MONICA IOANA GEORGIANA 2026 Școala Gimnazială Șimon 6.10 – – 6.85 – – – – – – 6.47
2115 LUCA A. ȘTEFANIA-DAIANA 2200 Școala Gimnazială Nr. 1 Râșnov 7.25 – – 5.05 – – – – – – 6.15
2116 LUCA R. STELIAN 1601 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 8.20 – – 6.15 – – – – – – 7.17
2117 LUCA CI. TUDOR LUCIAN 1191 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 9.00 – – 6.65 – – – – – – 7.82
2118 LUCAN P. IOANA ANDREEA 2541 Școala Gimnazială Ghimbav 6.55 – – 4.50 – – – – – – 5.52
2119 LUCAN CC. ROXANA ELENA 2684 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 6.55 – – 3.90 – – – – – – 5.22
2120 LUCEA G. ALEJANDRO GABRIEL 531 Școala Gimnazială Dumbrăvița 9.15 – – 8.60 – – – – – – 8.87
2121 LUCIU G. MARIANA NICOLETA 979 Școala Gimnazială Hărman 9.60 – – 6.70 – – – – – – 8.15
2122 LUDU O. BIANCA ANDREEA 1718 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.15 – – 5.85 – – – – – – 7.00
2123 LUDWIG AK. ERIKA 1313 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 7.85 – – 7.45 – – – – – – 7.65
2124 LUKACS A. ANDRAS MARIAN 2689 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.90 – – 4.55 – – – – – – 5.22
2125 LUKACS A. DAVID ALEXANDER 2658 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 6.00 – – 4.55 – – – – – – 5.27
2126 LUKACS G. FRIDERIKA DALMA 1358 Școala Gimnazială Tărlungeni 8.30 – – 5.60 – – Limba maghiara 8.80 – – 7.56
2127 LUKACS I. IOZSI 3785 Școala Gimnazială Budila 1.00 – – 1.50 – – – – – – 1.25
2128 LUKÁCS CS. DÁVID ROBERT 1891 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 5.35 – – 6.55 – – Limba maghiara 8.20 – – 6.70
2129 LULCIUC C. ANTONIA 3943 Școala Gimnazială Vulcan Absent – – Absent – – – – – – Absent
2130 LUNEV V. RADU MARIAN 2376 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 5.25 – – 6.45 – – – – – – 5.85
2131 LUNG D. ROBERT DORU 2004 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 7.35 – – 5.70 – – – – – – 6.52
2132 LUNGOCIU I. NICOLETA CLAUDIA 2933 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 5.50 – – 3.70 – – – – – – 4.60
2133 LUNGU V. CLAUDIA ANDREEA 3484 Școala Gimnazială Perșani 1.80 – – 4.00 – – – – – – 2.90
2134 LUNGU I. IOAN 3581 Școala Gimnazială Perșani 1.95 – – 3.00 – – – – – – 2.47
2135 LUNTRARU C. IULIA ELENA 943 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.20 – – 7.20 – – – – – – 8.20
2136 LUPAN G. DAN GABRIEL 3060 Școala Gimnazială Hărman 4.00 – – 4.55 – – – – – – 4.27
2137 LUPICA T. BEATRIZ NICOLETA 2086 Școala Gimnazială Hălchiu 6.05 – – 6.70 – – – – – – 6.37
2138 LUPŞA CM. EDUARD DANIEL 2210 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 7.75 – – 4.50 – – – – – – 6.12
2139 LUPȘA DD. ANDRA TEODORA 1271 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.75 – – 6.65 – – – – – – 7.70
2140 LUPU G. ANCA MARIA 1504 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.15 – – 6.50 – – – – – – 7.32
2141 LUPU D. ANDREI VLĂDUȚ 3182 Școala Gimnazială Vulcan 4.15 – – 3.75 – – – – – – 3.95
2142 LUPU OD. DANA-ELENA 2794 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 5.80 – – 4.10 – – – – – – 4.95
2143 LUPU MD. MIRUNA CRISTINA 264 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 9.00 – – 9.70 – – – – – – 9.35
2144 LUPULEAC C. RAUL GABRIEL 2570 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 5.45 – – 5.50 – – – – – – 5.47
2145 LUPULEȚ I. ȘERBAN MIHAI 3944 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov Absent – – Absent – – – – – – Absent
2146 LUPUȘORU M. VLAD MARIAN 19 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.85 – – 10.00 – – – – – – 9.92
2147 LUȚEA I. ANA MARIA 1175 Școala Gimnazială Ghimbav 9.65 – – 6.05 – – – – – – 7.85
2148 LUȚEA B. CRISTI GABRIEL 2931 Școala Gimnazială Teliu 4.25 – – 5.00 – – – – – – 4.62
2149 MACA T. PETRU ANDREI 374 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.15 – – 9.15 – – – – – – 9.15
2150 MACHEDON ŞM. ALEXANDRA MARIA 1151 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 8.25 – – 7.55 – – – – – – 7.90
2151 MACHIDON P. ALEXANDRU 2842 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 5.10 – – 4.60 – – – – – – 4.85
2152 MACHIDON F. DENISA ELENA 1626 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 7.90 – – 6.40 – – – – – – 7.15
2153 MACHIDON F. VALENTINA 2999 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 5.80 – – 3.10 – – – – – – 4.45
2154 MACOVEI I. CĂTĂLINA MIHAELA 385 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.75 – – 8.50 – – – – – – 9.12
2155 MACOVEI M. DRAGOS ANDREI 3247 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Pompiliu Dan’ Zărnești 2.90 – – 4.65 – – – – – – 3.77
2156 MACOVEI V. IULIAN FLORIN 2374 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 6.20 – – 5.50 – – – – – – 5.85
2157 MACOVEI L. MOISE IONUȚ 1228 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 7.60 – – 7.95 – – – – – – 7.77
2158 MACOVEI R. TUDOR 128 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.60 – – 9.60 – – – – – – 9.60
2159 MACOVEI C. VALENTIN CIPRIAN 3403 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 3.45 – – 3.05 – – – – – – 3.25
2160 MACREA GH. FILIP NICOLAE 3331 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 5.00 – – 2.00 – – – – – – 3.50
2161 MADAR SI. FABIAN MIHAI 758 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.30 – – 8.75 – – – – – – 8.52
2162 MAFTEI C. ALIN CONSTANTIN 1139 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 7.80 – – 8.05 – – – – – – 7.92
2163 MĂGĂDAN M. DARIUS GABRIEL 3179 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 4.40 – – 3.50 – – – – – – 3.95
2164 MĂGUREAN L. ANDREEA-ALEXIA 2317 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.55 – – 4.30 – – – – – – 5.92
2165 MĂGUREANU SI. EDUARD GABRIEL 2511 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 5.30 – – 5.90 – – – – – – 5.60
2166 MAIER C. ALEXANDRU 3593 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 3.25 – – 1.50 – – – – – – 2.37
2167 MAIER C. CONSTANTIN 3945 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
2168 MAIER L. CONSTANTIN BOGDAN 3138 Școala Gimnazială Purcăreni 3.10 – – 5.00 – – – – – – 4.05
2169 MAIER M. ELENA ALEXANDRA 2496 Școala Gimnazială Șercaia 5.75 – – 5.50 – – – – – – 5.62
2170 MAIER A. IRINA 246 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.85 – – 8.90 – – – – – – 9.37
2171 MAIER IR. ROBERT IONUȚ 1160 Școala Gimnazială Bod 9.00 – – 6.75 – – – – – – 7.87
2172 MAILAT M. VERONICA ANA-MARIA 3946 Școala Gimnazială Hălchiu Absent – – Absent – – – – – – Absent
2173 MAIOVSCHI -. ALEXANDRU NICOLAE 1917 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 7.30 – – 6.00 – – – – – – 6.65
2174 MAJLÁT J. PATRIK SZILVESZTER 2019 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 5.80 – – 6.15 – – Limba maghiara 7.50 – – 6.48
2175 MALENE P. MARIA LUIZA 1333 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 9.20 – – 6.00 – – Limba germana 7.60 – – 7.60
2176 MALOȘ NI. ANDREI ROBERT 1381 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 7.90 – – 7.15 – – – – – – 7.52
2177 MĂLUŞEL C. REBECA RALUCA 1826 Școala Gimnazială Nr. 2 Zărnești 8.25 – – 5.35 – – – – – – 6.80
2178 MAMELE D. VASILE 592 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 9.30 – – 8.25 – – – – – – 8.77
2179 MAN LA. ALEXANDRA 433 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.30 – – 8.80 – – – – – – 9.05
2180 MAN DV. CĂTĂLIN GABRIEL 2109 Școala Gimnazială Vulcan 7.55 – – 5.05 – – – – – – 6.30
2181 MAN RL. EDUARD 1194 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 8.70 – – 6.95 – – – – – – 7.82
2182 MANDAN L. ANDREI 994 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 9.05 – – 7.20 – – – – – – 8.12
2183 MANEA I. SPIRIDON 517 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.65 – – 9.15 – – – – – – 8.90
2184 MANEA V. ȘTEFAN-ANDREI 1307 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 8.65 – – 6.65 – – – – – – 7.65
2185 MÂNECUȚĂ GD. GEORGEL-ALIN 3168 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 4.45 – – 3.50 – – – – – – 3.97
2186 MANGIUREA T. TUDOR ANDREI 1220 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.10 – – 6.45 – – – – – – 7.77
2187 MANHARDT SR. SIERRA CHRISTINA 646 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.35 – – 9.05 – – – – – – 8.70
2188 MANIA O. DARIA CLAUDIA 2576 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 6.45 – – 4.45 – – – – – – 5.45
2189 MANIJEAN R. ANAIS JADE 586 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 9.70 – – 7.85 – – – – – – 8.77
2190 MANIŢIU VD. OANA 24 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.80 – – 10.00 – – – – – – 9.90
2191 MANOLE Ș. MIRUNA-ŞTEFANIA 2837 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 5.50 – – 4.20 – – – – – – 4.85
2192 MANOLE A. RARES 593 Școala Gimnazială Dumbrăvița 9.30 – – 8.25 – – – – – – 8.77
2193 MANOLE-BUHN M. ROBERT 3038 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 5.15 – – 3.50 – – – – – – 4.32
2194 MANTA S. DAVID 1421 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.35 – – 5.55 – – Limba maghiara 8.50 – – 7.46
2195 MĂNTĂRĂU CC. BIANCA TEODORA 865 Școala Gimnazială Rupea 9.75 – – 6.90 – – – – – – 8.32
2196 MANU A. ADINA 1820 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 7.45 – – 6.20 – – – – – – 6.82
2197 MANU DC. ALEXANDRU-IOAN 2093 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 7.20 – – 5.50 – – – – – – 6.35
2198 MARASAC VG. NICOLAE VLAD 1009 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 7.90 – – 8.35 – – – – – – 8.12
2199 MARCU CG. ALEXANDRU 372 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.45 – – 8.85 – – – – – – 9.15
2200 MARCU A. ALEXANDRU ANDREI 1517 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 6.95 – – 7.70 – – – – – – 7.32
2201 MARCU A. ANDREAS 3534 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 3.30 – – 2.00 – – – – – – 2.65
2202 MARCU I. GIANINA IAZMINA FLORENTINA 8 Școala Gimnazială Ghimbav 10.00 – – 10.00 – – – – – – 10.00
2203 MARCU CP. MARIA 1319 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 8.85 – – 6.40 – – – – – – 7.62
2204 MARCU Ş. MONICA-CĂTĂLINA 3744 Școala Gimnazială Budila 2.00 – – 1.00 – – – – – – 1.50
2205 MARCU I. RADU ŞTEFAN 3056 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 5.00 – – 3.55 – – – – – – 4.27
2206 MARCU I. ROLAND 1836 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 6.60 – – 7.00 – – – – – – 6.80
2207 MARCU S. SABRINA CRISTINA 1049 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.50 – – 7.60 – – – – – – 8.05
2208 MĂRCULESCU AG. ANDREI GEORGE 2520 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.80 – – 5.35 – – – – – – 5.57
2209 MĂRCUŞ D. RAREŞ 419 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.30 – – 8.85 – – – – – – 9.07
2210 MARCZI X. DENISA MARIA 3574 Școala Gimnazială Cața 2.50 – – 2.50 – – – – – – 2.50
2211 MARDALE N. DARIA MARIA 749 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 9.10 – – 7.95 – – – – – – 8.52
2212 MARDARE MG. ANDREI IOAN 1295 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.00 – – 7.35 – – – – – – 7.67
2213 MARDARE IM. BOGDAN-GABRIEL 1721 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 8.00 – – 6.00 – – – – – – 7.00
2214 MARE RB. ALEXANDRA MARIA 1344 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 6.20 – – 7.50 – – Limba maghiara 9.05 – – 7.58
2215 MARES C. DENISA NICOLETA 2543 Școala Gimnazială Părău 6.05 – – 5.00 – – – – – – 5.52
2216 MAREȘ V. ANASTASIA 1737 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 8.75 – – 5.20 – – – – – – 6.97
2217 MĂRGĂRIT HD. DELIA MARIA 376 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 9.05 – – 9.25 – – – – – – 9.15
2218 MĂRGĂRIT RA. SILVIU MARIAN 1089 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 7.60 – – 8.40 – – – – – – 8.00
2219 MARGHELE CM. LAURA-DENISA 66 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.80 – – 9.75 – – – – – – 9.77
2220 MĂRGINEAN M. IOSIF MANUEL 1459 Școala Gimnazială Ucea de Jos 8.80 – – 6.00 – – – – – – 7.40
2221 MĂRGINEAN F. SARA 735 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 8.80 – – 8.30 – – – – – – 8.55
2222 MARIAN DC. ALEXANDRA 542 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.30 – – 8.40 – – – – – – 8.85
2223 MARIAN F. ANA MARIA 3947 Școala Gimnazială Nr. 4 Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
2224 MARIAN D. ANDREI LUCA 661 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.25 – – 9.10 – – – – – – 8.67
2225 MARIAN NL. CARINA DARIA 860 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.90 – – 7.80 – – – – – – 8.35
2226 MARIAN R. MARIA 465 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.45 – – 8.50 – – – – – – 8.97
2227 MARIAŞ C. ANDREEA 3822 Școala Gimnazială Budila 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
2228 MARIAŞ V. ANDREEA-MARIA 3285 Școala Gimnazială Budila 3.75 – – 3.50 – – – – – – 3.62
2229 MARIAŞ G. BENIAMIN 3705 Școala Gimnazială Budila 2.00 – – 1.50 – – – – – – 1.75
2230 MARIAŞ C. FLORIN-DANIEL 3461 Școala Gimnazială Budila 3.10 – – 2.95 – – – – – – 3.02
2231 MARIAȘ MN. BOGDAN FLORIN 3640 Școala Gimnazială Jibert 1.80 – – 2.50 – – – – – – 2.15
2232 MARIAȘ M. ELENA NOEMI 3730 Școala Gimnazială Zizin 2.20 – – 1.00 – – – – – – 1.60
2233 MARIAȘ N. FLORIN 3224 Școala Gimnazială Zizin 4.15 – – 3.50 – – – – – – 3.82
2234 MARIAȘ F. FLORIN ALEXANDRU 3759 Școala Gimnazială Zizin 1.00 – – 1.85 – – – – – – 1.42
2235 MARIAȘ I. IOAN ALEXANDRU 2532 Școala Gimnazială Bod 6.10 – – 5.00 – – – – – – 5.55
2236 MARIAȘ C. MARCELA ALINA 3842 Școala Gimnazială Zizin 1.20 – – Absent – – – – – – Absent
2237 MARICA MA. ANDREEA TEODORA 822 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 9.00 – – 7.80 – – – – – – 8.40
2238 MARICA I. LAURA KARLA 1272 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.70 – – 6.70 – – – – – – 7.70
2239 MARICIUC C. IOANA LORENA 1651 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.70 – – 5.50 – – – – – – 7.10
2240 MARIN S. ALEX GABRIEL 1322 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.40 – – 6.85 – – – – – – 7.62
2241 MARIN N. ANAMARIA 135 Școala Gimnazială Prejmer 9.20 – – 10.00 – – – – – – 9.60
2242 MARIN O. ANDREEA 1922 Școala Gimnazială Vulcan 6.85 – – 6.45 – – – – – – 6.65
2243 MARIN O. ANDREI 1429 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.45 – – 6.45 – – – – – – 7.45
2244 MARIN T. BEATRICE ELENA 3566 Școala Gimnazială Nr. 5 Săcele 2.55 – – 2.50 – – – – – – 2.52
2245 MARIN V. CĂTĂLINA VICTORIA 468 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 9.40 – – 8.55 – – – – – – 8.97
2246 MARIN B. DENIS 3005 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 4.25 – – 4.65 – – – – – – 4.45
2247 MARIN PI. DENIS IONUȚ 1941 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 6.00 – – 7.25 – – – – – – 6.62
2248 MARIN LA. ECATERINA IRINA 3376 Școala Gimnazială Ghimbav 2.95 – – 3.75 – – – – – – 3.35
2249 MARIN C. GEORGIAN ROBERT 3266 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Pompiliu Dan’ Zărnești 3.80 – – 3.60 – – – – – – 3.70
2250 MARIN S. PAULA STEFANIA 3308 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 4.60 – – 2.50 – – – – – – 3.55
2251 MARIN F. RADU ANDREI 1910 Școala Gimnazială Sânpetru 6.10 – – 7.25 – – – – – – 6.67
2252 MARIN D. ROBERT GABRIEL 2848 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 4.35 – – 5.35 – – – – – – 4.85
2253 MARINAŞ DM. MĂDĂLINA CRISTINA 177 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.85 – – 9.10 – – – – – – 9.47
2254 MARINESCU L. FLAVIUS MARIAN 952 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.55 – – 7.85 – – – – – – 8.20
2255 MARINESCU DR. IRINA MARIA 1424 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.10 – – 5.80 – – – – – – 7.45
2256 MARINESCU DR. SANDRA 2205 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 6.80 – – 5.50 – – – – – – 6.15
2257 MARIN-POPESCU AM. HORIA VLADIMIR 2580 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 5.30 – – 5.60 – – – – – – 5.45
2258 MĂRIUŢ F. ŞTEFANIA CORENA 1923 Școala Gimnazială ‘Ion Codru Drăgușanu’ Drăguș 6.55 – – 6.75 – – – – – – 6.65
2259 MARMANDIU MA. ALINA-ELENA 2220 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 6.80 – – 5.45 – – – – – – 6.12
2260 MĂRMUREANU A. ALEXANDRU 2758 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 5.55 – – 4.55 – – – – – – 5.05
2261 MAROTHI RR. ROBERT-VALENTIN 781 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.00 – – 7.95 – – – – – – 8.47
2262 MAROTI C SA. SZILÁRD 2119 Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan’ Săcele 5.00 – – 6.05 – – Limba maghiara 7.85 – – 6.30
2263 MARSAVELA I. RARES DANIEL 3778 Școala Gimnazială Ghimbav 1.55 – – 1.00 – – – – – – 1.27
2264 MARSAVELA N. RAZVAN 3948 Școala Gimnazială Satu Nou Absent – – Absent – – Limba maghiara Absent – – Absent
2265 MARSAVELA I. SEFORA DENISA 3798 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 1.30 – – 1.00 – – – – – – 1.15
2266 MARŞAVELA F. IONUŢ-FABIAN 3824 Școala Gimnazială Budila 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
2267 MARŞAVELA C. RAFAELA ADELINA 2828 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 5.35 – – 4.40 – – – – – – 4.87
2268 MARŞAVELA M. RAUL FLORIN 3950 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele Absent – – Absent – – – – – – Absent
2269 MARŞAVELA A. RAUL-ALEXANDRU 3330 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 2.80 – – 4.25 – – – – – – 3.52
2270 MARȘAVELA E. DANIEL FLORIN 3144 Școala Gimnazială Zizin 4.55 – – 3.50 – – – – – – 4.02
2271 MARȘAVELA G. DRAGOȘ IOSIF 3522 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 2.45 – – 3.00 – – – – – – 2.72
2272 MARȘAVELA C. ILIUȚA 3823 Școala Gimnazială Zizin 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
2273 MARȘAVELA I. MARIA EVELINA 3949 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele Absent – – Absent – – – – – – Absent
2274 MARTINI MF. BOGDAN MARIUS 2802 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 5.90 – – 3.95 – – – – – – 4.92
2275 MARTINI I. RAUL LEON 572 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 9.15 – – 9.00 – – Limba germana 8.25 – – 8.80
2276 MARTINIUC MS. VLAD NICOLAE 670 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.60 – – 8.70 – – – – – – 8.65
2277 MARTIȘ L. ȘTEFANIA GEANINA 987 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 8.30 – – 8.00 – – – – – – 8.15
2278 MARTOCIAN X. REBECA MIHAELA 1951 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 7.25 – – 5.95 – – – – – – 6.60
2279 MARTOCIAN X. SARA LIDIA ANCA 2767 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 5.70 – – 4.35 – – – – – – 5.02
2280 MĂRTOIU C. COSMINA MARIA 1474 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.95 – – 5.80 – – – – – – 7.37
2281 MĂRTOIU N. LĂCRĂMIOARA ANDREEA 2663 Școala Gimnazială Șimon 5.30 – – 5.25 – – – – – – 5.27
2282 MARTON F. ALEXANDRA 149 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.60 – – 9.50 – – – – – – 9.55
2283 MÁRTON Z. MÁRK GABRIEL 1303 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.05 – – 5.90 – – Limba germana 8.00 – – 7.65
2284 MĂRUNŢELU A. AUREL IONUŢ 3653 Școala Gimnazială Ghimbav 2.20 – – 2.00 – – – – – – 2.10
2285 MASALSCHI N. NICOLAE 2780 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 5.40 – – 4.60 – – – – – – 5.00
2286 MASGRAS I. CRINA IOANA 304 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 9.15 – – 9.40 – – – – – – 9.27
2287 MATAC C. ŞTEFANIA ALEXANDRA 3659 Școala Gimnazială Șinca Nouă 2.60 – – 1.45 – – – – – – 2.02
2288 MATASĂ IC. DRAGOŞ CONSTANTIN 715 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.30 – – 7.85 – – – – – – 8.57
2289 MATE SC. CRISTIAN MARIAN 3483 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 2.60 – – 3.20 – – – – – – 2.90
2290 MATE C. ERIK 2551 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 3.35 – – 6.75 – – Limba maghiara 6.45 – – 5.51
2291 MATE R. ROZSIKA IZABELLA 3682 Școala Gimnazială Satu Nou 1.50 – – 1.50 – – Limba maghiara 2.80 – – 1.93
2292 MATEESCU S. BOGDAN 1265 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 8.15 – – 7.30 – – – – – – 7.72
2293 MATEESCU I. LOREDANA IONELA 2475 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 6.75 – – 4.55 – – – – – – 5.65
2294 MATEFI T. TIBOR 3307 Școala Gimnazială Purcăreni 2.45 – – 4.70 – – – – – – 3.57
2295 MÁTÉFI A. ANNA MARIA NEOMI 2718 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 5.75 – – 4.55 – – – – – – 5.15
2296 MATEI DD. ALESSIA ANA 616 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.40 – – 8.05 – – – – – – 8.72
2297 MATEI M. ANAMARIA ȘTEFANIA 223 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 9.65 – – 9.15 – – – – – – 9.40
2298 MATEI G. BEATRICE MARIA FILOFTEIA 2194 Școala Gimnazială Șinca Nouă 7.70 – – 4.60 – – – – – – 6.15
2299 MATEI CM. DAVID CRISTIAN 2853 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 5.30 – – 4.35 – – – – – – 4.82
2300 MATEI G. DIANA 2621 Școala Gimnazială Hoghiz 5.70 – – 5.00 – – – – – – 5.35
2301 MATEI V. IOANA VICTORIA 1962 Școala Gimnazială Rupea 8.15 – – 5.00 – – – – – – 6.57
2302 MATEI D. MARIA 2957 Școala Gimnazială Tărlungeni 5.60 – – 3.50 – – – – – – 4.55
2303 MATEIU VC. RADU ANDREI 769 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.80 – – 8.20 – – – – – – 8.50
2304 MATEIU A. RAUL GABRIEL 1189 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 9.20 – – 6.45 – – – – – – 7.82
2305 MATIFALEAN F. ROBERT ADRIAN 2149 Școala Gimnazială Bod 7.00 – – 5.50 – – – – – – 6.25
2306 MATRACHE N. TEODORA 154 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.40 – – 9.70 – – – – – – 9.55
2307 MATSUMOTO Y. ANTONIO 2420 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.70 – – 5.85 – – – – – – 5.77
2308 MÁTYÁS Á. ÁRPÁD 2072 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 5.70 – – 5.35 – – Limba maghiara 8.10 – – 6.38
2309 MAXIM N. ANCA ȘTEFANIA 9 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 10.00 – – 10.00 – – – – – – 10.00
2310 MAXIM V. ANDREI 1860 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 7.40 – – 6.10 – – – – – – 6.75
2311 MAXIM VV. EMANUEL 2286 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 5.55 – – 6.45 – – – – – – 6.00
2312 MAXIM H. FLORIN 3951 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea Absent – – Absent – – – – – – Absent
2313 MAXIM V. MARIA DENISA 1066 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.60 – – 7.45 – – – – – – 8.02
2314 MAXIM MG. PATRICK 2110 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 7.30 – – 5.30 – – – – – – 6.30
2315 MAZÂLU DG. MARA 327 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.15 – – 9.30 – – – – – – 9.22
2316 MAZĂRE F. ANDREI FABIAN 326 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 9.25 – – 9.20 – – – – – – 9.22
2317 MAZILU AS. RADU 474 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 9.05 – – 8.90 – – – – – – 8.97
2318 MEDAN A. TUDOR ȘTEFAN 316 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 9.30 – – 8.60 – – Limba germana 9.85 – – 9.25
2319 MEICA C. DARIA ANDREEA 1158 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 9.10 – – 6.65 – – – – – – 7.87
2320 MEIROȘU CI. MARGARETA DELIA 1328 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 7.70 – – 7.55 – – – – – – 7.62
2321 MELCHIOR M. SIMONE 2524 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 6.00 – – 5.30 – – Limba germana 5.40 – – 5.56
2322 MELCU C. ANDREI 772 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.60 – – 8.40 – – – – – – 8.50
2323 MELEACĂ C. VLAD CRISTIAN 88 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.90 – – 9.50 – – – – – – 9.70
2324 MELINTE M. ROBERT FLORIN 2488 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 5.05 – – 6.25 – – – – – – 5.65
2325 MELINTE S. SARA DIANA 2671 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 6.20 – – 4.30 – – – – – – 5.25
2326 MEREŢ MD. CRISTIAN CĂTĂLIN 1281 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 7.70 – – 7.70 – – – – – – 7.70
2327 MERLARU ES. ANA-DAISA 1837 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 7.95 – – 6.25 – – Limba germana 6.15 – – 6.78
2328 MESAROŞ E. BIANCA IOANA 1969 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 7.55 – – 5.60 – – – – – – 6.57
2329 MESAROȘ C. VLAD ANDREI 331 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.85 – – 9.60 – – – – – – 9.22
2330 METEA D. DIANA 42 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.70 – – 10.00 – – – – – – 9.85
2331 MEZARESCU MC. ROXANA MARIA 1246 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 7.35 – – 8.15 – – – – – – 7.75
2332 MEZDREA A. ANDREI CRISTIAN 759 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 8.25 – – 8.80 – – – – – – 8.52
2333 MICLĂUȘ IC. IOANA OLGUȚA 3423 Școala Gimnazială Ticuș 3.70 – – 2.65 – – – – – – 3.17
2334 MICLEA VA. ADRIAN DANIEL 3952 Școala Gimnazială Vulcan Absent – – Absent – – – – – – Absent
2335 MICLEA A. ANDREEA MĂDĂLINA 678 Școala Gimnazială ‘Gheorghe Șincai’ Șinca Veche 9.50 – – 7.75 – – – – – – 8.62
2336 MICLEA A. IOANA DENISA 1862 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 7.20 – – 6.30 – – – – – – 6.75
2337 MICLEA MG. MEDEEA MARIA 1161 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.95 – – 6.80 – – – – – – 7.87
2338 MICLEA CS. OTILIA ŞTEFANIA 473 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.10 – – 8.85 – – – – – – 8.97
2339 MICLEA A. RAREȘ 363 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.70 – – 9.90 – – Limba germana 7.90 – – 9.16
2340 MICU CB. ALIN GABRIEL 3227 Școala Gimnazială Holbav 3.70 – – 3.95 – – – – – – 3.82
2341 MICU F. DAVID SEBASTIAN 1776 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.70 – – 6.10 – – – – – – 6.90
2342 MICU DI. DIANA MARIA 3503 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș 2.95 – – 2.70 – – – – – – 2.82
2343 MICU M. IOANA MARIA 2143 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 7.45 – – 5.05 – – – – – – 6.25
2344 MICU D. MARA 351 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.55 – – 8.80 – – – – – – 9.17
2345 MICUDĂ G. GEORGIANA 3337 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Pompiliu Dan’ Zărnești 4.00 – – 3.00 – – – – – – 3.50
2346 MICUŢ I. ANDREEA ALEXANDRA 1992 Școala Gimnazială Holbav 7.10 – – 6.00 – – – – – – 6.55
2347 MICUȚIU G. DAVID 1136 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 8.50 – – 7.35 – – – – – – 7.92
2348 MICUȚIU AD. ȘTEFAN ANDREI 1292 Școala Gimnazială Vulcan 8.40 – – 6.95 – – – – – – 7.67
2349 MIERE V. MIHAI VASILE 3296 Școala Gimnazială nr. 16 Brașov 3.95 – – 3.25 – – – – – – 3.60
2350 MIESS HM. ANA MARIA 2362 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 6.80 – – 5.10 – – Limba germana 5.70 – – 5.86
2351 MIHAI C. ANITA ALEXANDRA 1250 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 9.30 – – 6.15 – – – – – – 7.72
2352 MIHAI RL. ARON ADRIAN 1658 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 7.65 – – 6.55 – – – – – – 7.10
2353 MIHAI MG. DAVID 1481 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 8.00 – – 6.75 – – – – – – 7.37
2354 MIHAI F. DENISA MARIA 2277 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 6.75 – – 5.25 – – – – – – 6.00
2355 MIHAI I. EDUARD EMANUEL 3953 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele Absent – – Absent – – – – – – Absent
2356 MIHAI B. IOANA MAIA 688 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.60 – – 8.65 – – – – – – 8.62
2357 MIHAI M. IULIA MARIA 1876 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 7.05 – – 6.40 – – – – – – 6.72
2358 MIHAI G. LAURA 3570 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș 3.00 – – 2.00 – – – – – – 2.50
2359 MIHAI M. MIHAI ALEXANDRU 3954 Școala Gimnazială Teliu Absent – – Absent – – – – – – Absent
2360 MIHAI IL. RAUL 2208 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 5.15 – – 7.15 – – – – – – 6.15
2361 MIHAI LC. ROBERT CĂTĂLIN 1591 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 7.60 – – 6.80 – – – – – – 7.20
2362 MIHĂILĂ I. DENIS FLORIN 3112 Școala Gimnazială Ghimbav 4.05 – – 4.20 – – – – – – 4.12
2363 MIHĂILĂ IA. IOANA EMILIA 909 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 9.10 – – 7.40 – – – – – – 8.25
2364 MIHĂILĂ I. SERGIU GABRIEL 2102 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 6.70 – – 5.95 – – – – – – 6.32
2365 MIHALACHE C. ALEXANDRU 3518 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 2.40 – – 3.10 – – – – – – 2.75
2366 MIHALACHE CD. ANDREEA 1842 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 7.55 – – 6.00 – – – – – – 6.77
2367 MIHALACHE C. MADALINA NICOLETA 2906 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 5.00 – – 4.35 – – – – – – 4.67
2368 MIHALACHE CM. OVIDIU 3584 Școala Gimnazială Augustin 2.40 – – 2.50 – – – – – – 2.45
2369 MIHALCEA CI. CRISTINA LAVINIA DOMNICA 3134 Școala Gimnazială Bod 5.00 – – 3.10 – – – – – – 4.05
2370 MIHALCEA C. GABRIELA AMALIA 1605 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 7.70 – – 6.65 – – – – – – 7.17
2371 MIHALCEA CI. IULIA MARIA 1882 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 7.70 – – 5.70 – – – – – – 6.70
2372 MIHALY C. ALEXANDRU-MARIAN 3349 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 3.40 – – 3.50 – – – – – – 3.45
2373 MIHUL AM. ANDREEA IOANA 862 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.10 – – 8.60 – – – – – – 8.35
2374 MIHULECEA AM. ALEXANDRU ȘTEFAN 2313 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 6.35 – – 5.65 – – Limba germana 5.85 – – 5.95
2375 MIKLOS S. ALPÁR 1924 Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan’ Săcele 5.90 – – 5.10 – – Limba maghiara 8.95 – – 6.65
2376 MIKLOS D. IVETT 2288 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 2.90 – – 6.50 – – Limba maghiara 8.60 – – 6.00
2377 MILEA I. DIANA-NICOLETA 2308 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 6.90 – – 5.00 – – – – – – 5.95
2378 MILEA D. IOANA GEORGIANA 3832 Școala Gimnazială Recea 4.50 – – Absent – – – – – – Absent
2379 MILITARU D. MARIAN 486 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 8.85 – – 9.05 – – – – – – 8.95
2380 MILITARU N. NICOLETA MARIA 3577 Școala Gimnazială Perșani 1.60 – – 3.40 – – – – – – 2.50
2381 MILITARU C. NICOLETA-CRISTINA 2795 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 5.60 – – 4.30 – – – – – – 4.95
2382 MILITARU S. RALUCA ELENA 1682 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 7.15 – – 7.00 – – – – – – 7.07
2383 MILOIU MC. ANDRA 958 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.55 – – 7.00 – – Limba germana 8.00 – – 8.18
2384 MILOŚEVIĆ B. ANDREI 801 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 7.70 – – 9.20 – – – – – – 8.45
2385 MILU G. ANDREEA BIANCA 476 Școala Gimnazială Vama Buzăului 8.80 – – 9.15 – – – – – – 8.97
2386 MILU DG. BOGDAN GEORGE 3407 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 3.75 – – 2.70 – – – – – – 3.22
2387 MILU BC. ROBERT CRISTIAN 577 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.50 – – 9.10 – – – – – – 8.80
2388 MINCU SN. CRISTINA ELENA 2500 Școala Gimnazială Ghimbav 6.75 – – 4.45 – – – – – – 5.60
2389 MÎNDRAŞ G. ŞTEFAN 2912 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 3.30 – – 6.05 – – – – – – 4.67
2390 MÎNDROC VN. DAVID 2797 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 5.55 – – 4.35 – – – – – – 4.95
2391 MINEA LM. HORTENSIA 279 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 9.70 – – 8.90 – – – – – – 9.30
2392 MINECUTA C. ALIN MARIAN 1507 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 8.00 – – 6.65 – – – – – – 7.32
2393 MÎNTULESCU MS. VALENTIN MIHAI 2341 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 6.05 – – 5.75 – – – – – – 5.90
2394 MÎNZATU A. ANE MONA MARIA 1661 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 7.45 – – 6.75 – – – – – – 7.10
2395 MIRCEA ȘG. ADELINA REBECA 1764 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 7.60 – – 6.25 – – – – – – 6.92
2396 MIRCEA P. SIMONA IOANA 1178 Liceul cu Program Sportiv Brașov 8.60 – – 7.10 – – – – – – 7.85
2397 MIRCIOIU AM. TEODORA 2434 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 6.25 – – 5.00 – – Limba germana 6.00 – – 5.75
2398 MIREA V. CLAUDIU CONSTANTIN 1401 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 8.00 – – 7.00 – – – – – – 7.50
2399 MIRON T. ALISSA-EMMA 2390 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 5.35 – – 6.70 – – Limba germana 5.40 – – 5.81
2400 MIRON CN. DAVID CRISTIAN 3087 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 4.30 – – 4.10 – – – – – – 4.20
2401 MIRON V. MARA LARISA 815 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 9.55 – – 7.25 – – – – – – 8.40
2402 MIRON CD. MARIA MEDEEA 230 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.50 – – 8.70 – – Limba germana 10.00 – – 9.40
2403 MIRON P. PETRUȚA ADRIANA 352 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.55 – – 8.80 – – – – – – 9.17
2404 MIRONENCO HC. ANASTASIA IOANA MARGARITA 1184 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.00 – – 7.70 – – – – – – 7.85
2405 MÎRȘAN D. ANDREI ADRIAN 1670 Școala Gimnazială Cristian 8.25 – – 5.90 – – – – – – 7.07
2406 MISICĂ LC. LEONTIN NICOLAE 549 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 8.55 – – 9.15 – – – – – – 8.85
2407 MIȚARU G. ANGEL SORINEL 3615 Școala Gimnazială Moieciu de Sus 3.40 – – 1.10 – – – – – – 2.25
2408 MITCA R. RAUL MIHAI 1765 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 7.40 – – 6.45 – – – – – – 6.92
2409 MITITELU C. ANDRADA NICOLETA 1037 Școala Gimnazială Ghimbav 9.35 – – 6.75 – – – – – – 8.05
2410 MITITELU D. DAVID IOANNIS 3073 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 4.00 – – 4.50 – – – – – – 4.25
2411 MITREA CI. CLAUDIA-FLORINELA 3426 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 2.85 – – 3.50 – – – – – – 3.17
2412 MITREA C. PATRICIA 85 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 10.00 – – 9.40 – – – – – – 9.70
2413 MITROFAN G. ALEXANDRU GEORGE 1911 Școala Gimnazială Bod 5.85 – – 7.50 – – – – – – 6.67
2414 MITROI IT. ALEX FLAVIUS 2527 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 6.65 – – 4.45 – – – – – – 5.55
2415 MITU D. ANDREI 1551 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 7.60 – – 6.95 – – – – – – 7.27
2416 MÎȚU I. MIHAI ALEXANDRU 3706 Școala Gimnazială Ticuș 2.00 – – 1.50 – – – – – – 1.75
2417 MÎȚU-COȘCA AV. ALESSIA 259 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 9.70 – – 9.00 – – – – – – 9.35
2418 MITULECI CI. TUDOR DARIUS 1118 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.20 – – 7.70 – – – – – – 7.95
2419 MOARCĂS MS. ROBERT MIHAI 1641 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 8.20 – – 6.05 – – – – – – 7.12
2420 MOASA P. ELISABETA DENISA 2224 Școala Gimnazială Prejmer 6.60 – – 5.65 – – – – – – 6.12
2421 MOAȘA O. MARIO CRISTIAN 3955 Școala Gimnazială Vulcan Absent – – Absent – – – – – – Absent
2422 MOCAN E. ADRIANA 183 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.40 – – 9.55 – – – – – – 9.47
2423 MOCANU F. ANDREI ALIN 2198 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 7.30 – – 5.00 – – – – – – 6.15
2424 MOCANU I. BOGDAN IONUT 3105 Școala Gimnazială Prejmer 4.40 – – 3.90 – – – – – – 4.15
2425 MOCANU M. DARIA 1467 Școala Gimnazială Teliu 7.80 – – 7.00 – – – – – – 7.40
2426 MOCANU D. DENIS ADRIAN 1137 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.45 – – 7.40 – – – – – – 7.92
2427 MOCANU I. DIANA ELIZA 2123 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 7.50 – – 5.05 – – – – – – 6.27
2428 MOCANU F. LENUȚA RIANNA 522 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 10.00 – – 7.75 – – – – – – 8.87
2429 MOCANU I. NATALIA IOANA 475 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.05 – – 8.90 – – – – – – 8.97
2430 MOCANU E. SORINA 1041 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 8.80 – – 7.30 – – – – – – 8.05
2431 MOCANU N. TANIA MARIA 1031 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.55 – – 7.60 – – – – – – 8.07
2432 MOGA MI. SARA MARIA 1478 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.15 – – 6.60 – – – – – – 7.37
2433 MOGAN N. FLORIN GHEORGHE 1208 Școala Gimnazială Moieciu de Jos 8.75 – – 6.85 – – – – – – 7.80
2434 MOGAN C. MARIA EMILIA 1309 Școala Gimnazială Moieciu de Jos 8.60 – – 6.70 – – – – – – 7.65
2435 MOGAN I. ROBERT GEORGE 2013 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 8.00 – – 5.00 – – – – – – 6.50
2436 MOGLAN VC. TUDOR MIHAIL 2740 Școala Gimnazială Hărman 5.05 – – 5.15 – – – – – – 5.10
2437 MOGOȘ GA. CARMEN GABRIELA 1110 Școala Gimnazială Ghimbav 9.00 – – 6.90 – – – – – – 7.95
2438 MOHANEA M. OCTAVIAN NICOLAE 1230 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.50 – – 8.10 – – Limba germana 6.70 – – 7.76
2439 MOISA V. COSMIN CONSTANTIN 2682 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 5.00 – – 5.50 – – – – – – 5.25
2440 MOISE S. ALEXANDRA DANIELA 3274 Școala Gimnazială ‘Gheorghe Șincai’ Șinca Veche 3.85 – – 3.50 – – – – – – 3.67
2441 MOISE M. RAREȘ PETRU 3745 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 2.00 – – 1.00 – – – – – – 1.50
2442 MOISE G HE. NICUŞOR-COSMIN 3731 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 2.20 – – 1.00 – – – – – – 1.60
2443 MOISESCU NF. ALEXANDRU NICOLAE 2032 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 7.75 – – 5.15 – – – – – – 6.45
2444 MOISIN I. IOAN ROBERT 3589 Școala Gimnazială Veneția de Jos 2.80 – – 2.00 – – – – – – 2.40
2445 MOISIN I. IOANA AMALIA 2857 Școala Gimnazială Veneția de Jos 6.15 – – 3.45 – – – – – – 4.80
2446 MOISIN V. IULIAN MIHAI 3956 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
2447 MOISIN F. NICOLETA MARIA 2901 Școala Gimnazială Veneția de Jos 5.80 – – 3.55 – – – – – – 4.67
2448 MOJA GM. ANDREEA GEORGIANA 390 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 9.25 – – 9.00 – – – – – – 9.12
2449 MOLDOVAN CM. ANDREEA ELENA MIHAELA 2278 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 6.45 – – 5.55 – – – – – – 6.00
2450 MOLDOVAN A. ANDREI IONUȚ 1644 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.10 – – 6.15 – – – – – – 7.12
2451 MOLDOVAN VD. BRIANA TEODORA 1346 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.05 – – 6.10 – – – – – – 7.57
2452 MOLDOVAN V. CRISTIAN NICOLAE 2884 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 5.00 – – 4.45 – – – – – – 4.72
2453 MOLDOVAN SN. DAVID 2067 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 6.95 – – 5.85 – – – – – – 6.40
2454 MOLDOVAN CC. DIANA ANDREA 2199 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 7.30 – – 5.00 – – – – – – 6.15
2455 MOLDOVAN V. DRAGOŞ-ALEXANDRU 3018 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 3.85 – – 5.00 – – – – – – 4.42
2456 MOLDOVAN IH. GIULIA 2997 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 4.40 – – 4.55 – – – – – – 4.47
2457 MOLDOVAN G. HORAȚIU DANIEL 3017 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 4.00 – – 4.85 – – – – – – 4.42
2458 MOLDOVAN I. IASMINA ŞTEFANIA 2045 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 6.35 – – 6.55 – – – – – – 6.45
2459 MOLDOVAN I. IOAN CONSTANTIN 3957 Școala Gimnazială Nr. 4 Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
2460 MOLDOVAN P. PANTELIMON FLORIN 1299 Școala Gimnazială ‘Gheorghe Șincai’ Șinca Veche 7.10 – – 8.25 – – – – – – 7.67
2461 MOLDOVAN I. PAULA DENISA 1520 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 8.40 – – 6.20 – – – – – – 7.30
2462 MOLDOVAN O. VIORELA LARISA 3958 Școala Gimnazială Perșani Absent – – Absent – – – – – – Absent
2463 MOLDOVAN SD. VLAD 1204 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.30 – – 7.05 – – Limba germana 8.10 – – 7.81
2464 MOLDOVAN G. VLAD IONUȚ 1395 Școala Gimnazială ‘Gheorghe Șincai’ Șinca Veche 8.30 – – 6.70 – – – – – – 7.50
2465 MOLDOVEAN RA. NATALIA CARINA 510 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.40 – – 9.25 – – Limba germana 8.05 – – 8.90
2466 MOLDOVEANU N. ANDREI NICUȘOR 2263 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 6.20 – – 5.90 – – – – – – 6.05
2467 MOLDOVEANU FA. HORAȚIU 1195 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 8.70 – – 6.95 – – – – – – 7.82
2468 MOLDOVEANU TM. LAURENȚIU VALENTIN 871 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 9.00 – – 7.65 – – – – – – 8.32
2469 MOLEA A. ANA MARIA 3126 Școala Gimnazială Tărlungeni 3.85 – – 4.30 – – – – – – 4.07
2470 MOLNAR MF. MĂDĂLINA IULIANA 3172 Școala Gimnazială Homorod 4.00 – – 3.95 – – – – – – 3.97
2471 MOLNAR N. VASILE RAZVAN 3427 Școala Gimnazială Cața 2.85 – – 3.50 – – – – – – 3.17
2472 MOLNÁR E. ZSÓFIA RENÁTA 1954 Școala Gimnazială Drăușeni 5.75 – – 6.40 – – Limba maghiara 7.65 – – 6.60
2473 MOLNICEANU N. NICOLAS 3190 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 4.25 – – 3.60 – – – – – – 3.92
2474 MOLOCEA LA. ALEXANDRU 2306 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 7.05 – – 4.85 – – – – – – 5.95
2475 MOLOMFĂLEAN A. GABRIEL 2245 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 6.00 – – 6.20 – – – – – – 6.10
2476 MON V. MONICA ELENA 3352 Școala Gimnazială Viștea de Jos 2.80 – – 4.10 – – – – – – 3.45
2477 MONDOC C. ANISIA LĂCRĂMIOARA 3184 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 3.90 – – 4.00 – – – – – – 3.95
2478 MONDOC I. CRISTINA-ELENA 3803 Școala Gimnazială Budila 1.20 – – 1.00 – – – – – – 1.10
2479 MONDOC M. GABRIEL DANIEL 2549 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 5.60 – – 5.45 – – – – – – 5.52
2480 MONDOC I. IONUT CRISTIAN 3013 Școala Gimnazială Dumbrăvița 4.35 – – 4.50 – – – – – – 4.42
2481 MONDOC -. LAURENȚIU-CIPRIAN 3699 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 2.10 – – 1.50 – – – – – – 1.80
2482 MONDOC V. MĂDĂLIN-SEBASTIAN 3626 Școala Gimnazială Crizbav 2.60 – – 1.85 – – – – – – 2.22
2483 MONDOC N. NICOLAE MIREL 3495 Școala Gimnazială Bunești 2.20 – – 3.50 – – – – – – 2.85
2484 MONDOC C. RAMONA-DIANA 3747 Școala Gimnazială Budila 1.50 – – 1.50 – – – – – – 1.50
2485 MONDOC A. TIMOTEI 3846 Școala Gimnazială Crizbav 1.00 – – Absent – – – – – – Absent
2486 MONDOC IS. TOMIȚĂ HORAȚIU 3536 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 2.90 – – 2.40 – – – – – – 2.65
2487 MORAR NO. ALESSIA MARIA 340 Școala Gimnazială Sâmbăta de Sus 9.20 – – 9.20 – – – – – – 9.20
2488 MORAR I. ALEXANDRA VALENTINA 1864 Școala Gimnazială ‘Ion Codru Drăgușanu’ Drăguș 6.95 – – 6.55 – – – – – – 6.75
2489 MORAR M. DIANA 686 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.75 – – 8.50 – – – – – – 8.62
2490 MORARIU MD. ALEXANDRU MIHAI 2096 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 6.15 – – 6.55 – – – – – – 6.35
2491 MORARIU D. DANIEL GHEORGHE 3202 Școala Gimnazială Sâmbăta de Sus 5.25 – – 2.50 – – – – – – 3.87
2492 MORARIU I. DENIS ADRIAN 1104 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.30 – – 7.65 – – – – – – 7.97
2493 MORARIU I. MARIA GABRIELA 1209 Școala Gimnazială ‘Gheorghe Șincai’ Șinca Veche 8.65 – – 6.95 – – – – – – 7.80
2494 MORARU I. IONEL 2462 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 6.95 – – 4.40 – – – – – – 5.67
2495 MORARU V. LARISA MARIA 2509 Școala Gimnazială Cristian 5.60 – – 5.60 – – – – – – 5.60
2496 MORARU M. ROBERT ANDREI 3156 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.00 – – 3.00 – – – – – – 4.00
2497 MORAVETZ I. DANIELA MARIA 2598 Școala Gimnazială Prejmer 7.10 – – 3.70 – – – – – – 5.40
2498 MORDA D. BOGDAN 2854 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 5.15 – – 4.50 – – – – – – 4.82
2499 MORITZ AS. ANDREI FLAVIU BOGDAN 3100 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 3.85 – – 4.50 – – – – – – 4.17
2500 MORMOLOC A. TUDOR ANDREI 3157 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 5.00 – – 3.00 – – – – – – 4.00
2501 MOROȘAN NB. RADU NICOLAE 2053 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 6.00 – – 6.85 – – – – – – 6.42
2502 MOROȘAN G. ROBERT EMANUEL 3143 Școala Gimnazială Cața 5.00 – – 3.05 – – – – – – 4.02
2503 MOROŞEANU MI. BIANCA 2104 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 6.10 – – 6.55 – – – – – – 6.32
2504 MOȘ V. THEODOR ALEXANDRU 249 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.40 – – 9.35 – – – – – – 9.37
2505 MOȘOIU M. MIRELA ȘTEFANIA 1991 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 7.30 – – 5.80 – – – – – – 6.55
2506 MOSOR IA. ADRIAN 274 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.90 – – 9.75 – – – – – – 9.32
2507 MOSTOVOI A. ANDREI IONUȚ 1853 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.50 – – 5.95 – – Limba germana 5.80 – – 6.75
2508 MOŞU N. ANDREI NICOLAE 2128 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 7.20 – – 5.35 – – – – – – 6.27
2509 MOSZTOK E. ZSOLT WILHELM 2489 Școala Gimnazială Rupea 4.35 – – 4.75 – – Limba maghiara 7.85 – – 5.65
2510 MOTCĂ G. ALEXANDRU-NICOLAE 3959 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea Absent – – Absent – – – – – – Absent
2511 MOTCĂ I. ELENA IOANA 3960 Școala Gimnazială Vulcan Absent – – Absent – – – – – – Absent
2512 MOTCĂ G. VALENTINA-ADELA 2768 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 5.70 – – 4.35 – – – – – – 5.02
2513 MOTOAȘCĂ SD. SEBASTIAN VICTOR 120 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.25 – – 10.00 – – – – – – 9.62
2514 MOTOC G. CERASELA GEORGIANA 1102 Școala Gimnazială Prejmer 8.45 – – 7.50 – – – – – – 7.97
2515 MOTOC GA. DANIEL STELIAN 2624 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 5.30 – – 5.40 – – – – – – 5.35
2516 MOTOC N. ȘTEFAN ADRIAN 1511 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.85 – – 6.80 – – – – – – 7.32
2517 MOTRE I. DENISA 2271 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 5.50 – – 6.55 – – – – – – 6.02
2518 MOTRESCU V. DRAGOȘ MIHAI 1902 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.50 – – 5.85 – – – – – – 6.67
2519 MOTRESCUL CC. TUDOR 457 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.05 – – 8.95 – – – – – – 9.00
2520 MOVILĂ M. BIANCA MIHAELA 1669 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 8.30 – – 5.85 – – – – – – 7.07
2521 MOVILEANU I. DRAGOȘ IULIAN 2864 Școala Gimnazială Ghimbav 5.10 – – 4.50 – – – – – – 4.80
2522 MOVILEANU DN. MAGDA NICOLETA 3222 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 4.40 – – 3.25 – – – – – – 3.82
2523 MOZES IJ. ORSOLYA MÁRIA 2766 Liceul cu Program Sportiv Brașov 6.35 – – 3.70 – – – – – – 5.02
2524 MÓZES L. NOÉMI-IOANA 54 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 10.00 – – 9.60 – – – – – – 9.80
2525 MÜLLER WK. ARMAND GABRIEL 1427 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.60 – – 6.30 – – – – – – 7.45
2526 MÜLNER E. ANDREAS ERNEST 1247 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.50 – – 7.20 – – Limba germana 7.50 – – 7.73
2527 MUNTEAN MD. ALESIA 1780 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 7.50 – – 6.30 – – – – – – 6.90
2528 MUNTEAN GM. ALEXANDRA 940 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.40 – – 7.00 – – – – – – 8.20
2529 MUNTEAN I. ANTONIA 3961 Școala Gimnazială Șercăița Absent – – Absent – – – – – – Absent
2530 MUNTEAN MC. CĂTĂLIN LEONARD 3001 Școala Gimnazială Comăna de Jos 5.30 – – 3.60 – – – – – – 4.45
2531 MUNTEAN BA. CRISTIAN ALEXANDRU 377 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.00 – – 9.30 – – – – – – 9.15
2532 MUNTEAN LG. DENNIS GEORGE 429 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 9.60 – – 8.50 – – – – – – 9.05
2533 MUNTEAN G. HORIA GHEORGHE 990 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.05 – – 8.25 – – – – – – 8.15
2534 MUNTEAN G. LENUȚA 3727 Școala Gimnazială Jibert 1.65 – – 1.60 – – – – – – 1.62
2535 MUNTEAN I. RAREŞ IONUŢ 3962 Școala Gimnazială nr. 16 Brașov Absent – – Absent – – – – – – Absent
2536 MUNTEANU N. ANA MARIA 1802 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 7.85 – – 5.85 – – – – – – 6.85
2537 MUNTEANU G. ANDREEA 2602 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 5.80 – – 5.00 – – – – – – 5.40
2538 MUNTEANU F. ANDREEA AMALIA 36 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.80 – – 9.90 – – – – – – 9.85
2539 MUNTEANU CC. ANDREI CRISTIAN 1466 Școala Gimnazială Ghimbav 8.00 – – 6.80 – – – – – – 7.40
2540 MUNTEANU N. ANTONIA 1697 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.10 – – 4.95 – – – – – – 7.02
2541 MUNTEANU I. BENIAMIN DANIEL 3471 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Pompiliu Dan’ Zărnești 3.40 – – 2.55 – – – – – – 2.97
2542 MUNTEANU M. CĂTĂLIN 516 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 8.70 – – 9.10 – – – – – – 8.90
2543 MUNTEANU MC. ELVIRA 33 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 10.00 – – 9.70 – – – – – – 9.85
2544 MUNTEANU NA. FERNANDO NICOLAE 3633 Școala Gimnazială Șinca Nouă 3.35 – – 1.00 – – – – – – 2.17
2545 MUNTEANU L. GABRIEL 2098 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 7.85 – – 5.45 – – Limba germana 5.70 – – 6.33
2546 MUNTEANU C. GABRIEL RAREŞ 3429 Școala Gimnazială Hoghiz 4.30 – – 2.00 – – – – – – 3.15
2547 MUNTEANU M. GABRIELA 906 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 9.65 – – 6.85 – – – – – – 8.25
2548 MUNTEANU G. GEORGIANA ANDREEA 3241 Școala Gimnazială Bunești 6.00 – – 1.55 – – – – – – 3.77
2549 MUNTEANU C. IOANA 1759 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.00 – – 4.85 – – – – – – 6.92
2550 MUNTEANU I. IOANA DENISA 1435 Școala Gimnazială Prejmer 7.55 – – 7.35 – – – – – – 7.45
2551 MUNTEANU SI. IONUȚ GHEORGHE 3964 Școala Gimnazială Vulcan Absent – – Absent – – – – – – Absent
2552 MUNTEANU C. IULIA MARIA 928 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.85 – – 7.60 – – – – – – 8.22
2553 MUNTEANU M. MARIA PAULA 3235 Școala Gimnazială Comăna de Jos 4.10 – – 3.50 – – – – – – 3.80
2554 MUNTEANU IM. MARIUS IULIAN 1724 Școala Gimnazială Vulcan 7.90 – – 6.10 – – – – – – 7.00
2555 MUNTEANU S. MONICA GABRIELA 3526 Școala Gimnazială Bunești 2.40 – – 3.00 – – – – – – 2.70
2556 MUNTEANU C. NICOLAE DANIEL 3963 Școala Gimnazială Ungra Absent – – Absent – – – – – – Absent
2557 MUNTEANU GL. OLIVIA 2002 Școala Gimnazială Ucea de Jos 7.80 – – 5.25 – – – – – – 6.52
2558 MUNTEANU C. SORANA-ANA-MARIA 859 Școala Gimnazială Măieruș 9.05 – – 7.65 – – – – – – 8.35
2559 MUNTEANU S. ȘTEFANIA TEODORA 1224 Școala Gimnazială Teliu 8.55 – – 7.00 – – – – – – 7.77
2560 MUNTEANU CZ. VLAD VICTOR 2400 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 5.90 – – 6.50 – – Limba germana 5.00 – – 5.80
2561 MUNTIANU M. ANDREI 2076 Liceul cu Program Sportiv Brașov 7.75 – – 5.00 – – – – – – 6.37
2562 MURĂRESCU MȘ. VLAD FLORIN 1199 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.10 – – 7.55 – – – – – – 7.82
2563 MURARIU CV. ANDRA IOANA 2417 Colegiul Tehnic ‘Simion Mehedinți’ Codlea 6.00 – – 5.55 – – – – – – 5.77
2564 MURĂȘAN DV. DENISA IOANA 3472 Școala Gimnazială Șimon 3.40 – – 2.55 – – – – – – 2.97
2565 MURĂȘIAN A. ALEXANDRA VALENTINA 2967 Școala Gimnazială ‘Gheorghe Șincai’ Șinca Veche 4.40 – – 4.70 – – – – – – 4.55
2566 MUREŞAN I. ALINA IOANA 2380 Școala Gimnazială Lisa 6.95 – – 4.70 – – – – – – 5.82
2567 MUREŞAN S. ANDREI ALEXANDRU 609 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 8.65 – – 8.85 – – – – – – 8.75
2568 MUREŞAN C. CĂLIN VLAD 1061 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.05 – – 7.00 – – – – – – 8.02
2569 MUREŞAN N. RAREŞ NICOLAE 3271 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 3.30 – – 4.10 – – – – – – 3.70
2570 MUREȘAN G. ELENA RAMONA 3965 Școala Gimnazială Perșani Absent – – Absent – – – – – – Absent
2571 MUREȘAN F. MIRUNA ALEXIA 3655 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 2.70 – – 1.45 – – – – – – 2.07
2572 MUȘA G. ANDREA GEORGIANA 3392 Școala Gimnazială Homorod 3.10 – – 3.50 – – – – – – 3.30
2573 MUȘAT MA. RĂZVAN MIHAI 2589 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 5.80 – – 5.05 – – – – – – 5.42
2574 MUSCĂ C. EDUARD ANDREI 2268 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 6.85 – – 5.20 – – – – – – 6.02
2575 MUSCALU P. ANDREI PETRE 2260 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 6.80 – – 5.30 – – – – – – 6.05
2576 MUSCALU AC. FLAVIUS 1354 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 7.40 – – 7.75 – – – – – – 7.57
2577 MUSCARIU C. DENISA ELENA 2879 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 6.85 – – 2.60 – – – – – – 4.72
2578 MUȘETESCU V. ANDREI COSMIN 1434 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 7.60 – – 7.30 – – – – – – 7.45
2579 MUȘETESCU NA. ANDREI NICOLAE 948 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 8.75 – – 7.65 – – – – – – 8.20
2580 MUȘOIU M. TUDOR MARIAN 1289 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 8.80 – – 6.55 – – – – – – 7.67
2581 MUSTAŢĂ CC. MIRUNA ALEXANDRA 3133 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 5.10 – – 3.00 – – – – – – 4.05
2582 MUSTAȚĂ F. ADRIANA CARMEN 3454 Școala Gimnazială Tărlungeni 3.20 – – 2.90 – – – – – – 3.05
2583 MUSTAȚĂ -. CĂLIN 3719 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 1.40 – – 1.95 – – – – – – 1.67
2584 MUSTAȚĂ -. DENISA ELENA MAGDALENA 3220 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 5.15 – – 2.50 – – – – – – 3.82
2585 MUSTEAȚĂ M. ROXANA IOANA 2174 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 7.30 – – 5.10 – – – – – – 6.20
2586 NAFTAN GA. CHRISTINE 2155 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 7.75 – – 4.50 – – Limba germana 6.45 – – 6.23
2587 NAFTANAILĂ M. MARIA 3226 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 4.00 – – 3.65 – – – – – – 3.82
2588 NAGHI AD. ANTONIA 1080 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.80 – – 7.20 – – – – – – 8.00
2589 NAGHI SC. OCTAVIAN CONSTANTIN 43 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 9.70 – – 10.00 – – – – – – 9.85
2590 NAGY -. EMILIA-ANETTA 3364 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 1.40 – – 3.50 – – Limba maghiara 5.25 – – 3.38
2591 NAGY MG. GABRIEL-ALEXANDRU 2840 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 5.20 – – 4.50 – – – – – – 4.85
2592 NAN N. COSTINA NICOLETA 2688 Școala Gimnazială Hărman 6.05 – – 4.40 – – – – – – 5.22
2593 NAN MI. IRINA MARIA 1114 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 8.70 – – 7.20 – – – – – – 7.95
2594 NAN F. IULIAN-FLORIN 3769 Școala Gimnazială Măieruș 1.40 – – 1.25 – – – – – – 1.32
2595 NAN I. RAREŞ ŞTEFAN 658 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 8.85 – – 8.50 – – – – – – 8.67
2596 NAN IA. SILVIA 155 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.10 – – 10.00 – – – – – – 9.55
2597 NAN MD. VLAD DANIEL 1977 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 6.75 – – 6.40 – – – – – – 6.57
2598 NANDREA TD. DANIEL ANDREI 2629 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 6.65 – – 4.00 – – – – – – 5.32
2599 NASTASE S. CATALINA STEFANIA 1024 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 8.70 – – 6.20 – – Limba germana 9.35 – – 8.08
2600 NĂSTASE C. ŞTEFANIA ALEXANDRA 1680 Școala Gimnazială Hălchiu 7.60 – – 6.55 – – – – – – 7.07
2601 NAUNCEF OC. ALEXANDRU ȘTEFAN 2005 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 7.35 – – 5.70 – – – – – – 6.52
2602 NAVREA RS. ALEXANDRA MARIA 1896 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 8.00 – – 5.35 – – – – – – 6.67
2603 NEAGA V. BIANCA-ANDREEA 2029 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.90 – – 5.00 – – – – – – 6.45
2604 NEAGOE CD. ALEXANDRU 3246 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 4.15 – – 3.40 – – – – – – 3.77
2605 NEAGOE I. ANA MARIA ELENA 782 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 9.00 – – 7.95 – – – – – – 8.47
2606 NEAGOE G. DESIDERYA MIHAELA 2844 Școala Gimnazială Prejmer 5.00 – – 4.70 – – – – – – 4.85
2607 NEAGOE MV. MIHAI CRISTIAN 2008 Școala Gimnazială Bod 6.70 – – 6.35 – – – – – – 6.52
2608 NEAGOE G. ROBERT 1530 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 7.30 – – 6.50 – – Limba germana 8.05 – – 7.28
2609 NEAGOE I. TEODOR 100 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.40 – – 10.00 – – – – – – 9.70
2610 NEAGOE-BĂLȚĂȚEANU C. ALYSIA MARIETA 619 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.15 – – 8.30 – – – – – – 8.72
2611 NEAGU F. ALEXIA ANDREA 2034 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 7.50 – – 5.40 – – – – – – 6.45
2612 NEAGU SD. DARIA 1134 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 8.60 – – 7.25 – – – – – – 7.92
2613 NEAGU SD. DARIUS 395 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 8.75 – – 9.50 – – – – – – 9.12
2614 NEAGU C. DELIA GEORGIANA 845 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 8.65 – – 8.10 – – – – – – 8.37
2615 NEAGU RF. ELIANA 1168 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 8.65 – – 7.10 – – – – – – 7.87
2616 NEAGU SV. MARA ANTONIA 877 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.65 – – 7.00 – – Limba germana 9.30 – – 8.31
2617 NEAGU MC. MIHAIL 378 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.90 – – 9.40 – – – – – – 9.15
2618 NEAGU V. REMUS CRISTIAN 2662 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 5.55 – – 5.00 – – – – – – 5.27
2619 NEAGU Ș. VALERIA 3690 Școala Gimnazială Prejmer 2.25 – – 1.50 – – – – – – 1.87
2620 NEAMTU M. MAURIZIO MAURO 1347 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 8.65 – – 6.50 – – – – – – 7.57
2621 NEAMŢU VA. ALEXANDRU CIPRIAN 2207 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 6.25 – – 6.05 – – – – – – 6.15
2622 NEAMȚU A. MARIA CHRISTA 1369 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.30 – – 7.05 – – Limba germana 6.25 – – 7.53
2623 NEAŢĂ GD. ALEXANDRU BOGDAN 1480 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.10 – – 6.65 – – – – – – 7.37
2624 NECHITA G. ANDREEA 2140 Școala Gimnazială Augustin 6.00 – – 6.55 – – – – – – 6.27
2625 NECHITA L. ANDREEA 2405 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 6.70 – – 5.30 – – Limba germana 5.35 – – 5.78
2626 NECHITA IC. ANDREEA 875 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 8.40 – – 8.25 – – – – – – 8.32
2627 NECŞOIU C. ANDRA CRISTINA 1496 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 7.55 – – 7.15 – – – – – – 7.35
2628 NECULA N. ALEXANDRA ANDREEA 3966 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești Absent – – Absent – – – – – – Absent
2629 NECULA F. ALEXANDRU 1294 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 8.15 – – 7.20 – – – – – – 7.67
2630 NECULA E. BEATRICE GEORGIANA 811 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.00 – – 7.85 – – – – – – 8.42
2631 NECULA F. DARIA MIHAELA 3717 Școala Gimnazială Vlădeni 1.95 – – 1.40 – – – – – – 1.67
2632 NECULA T. IONUT SILVIU 3563 Școala Gimnazială Vlădeni 2.25 – – 2.85 – – – – – – 2.55
2633 NECULA CN. MARIA 690 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 8.25 – – 9.00 – – – – – – 8.62
2634 NECULOIU A. ADRIAN IONUT 2413 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 6.55 – – 5.00 – – – – – – 5.77
2635 NECULOIU C. DAIANA STEFANIA 2716 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 5.95 – – 4.35 – – – – – – 5.15
2636 NECULOIU F. DENISA VASILICA 3476 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 2.90 – – 3.00 – – – – – – 2.95
2637 NEDELCA N. ALEXANDRA NICOLETA 2858 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 6.05 – – 3.55 – – – – – – 4.80
2638 NEDELCU M. ALEXANDRA 1646 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 7.20 – – 7.05 – – – – – – 7.12
2639 NEDELCU I. ANTONIA GABRIELA 3096 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 5.25 – – 3.10 – – – – – – 4.17
2640 NEDELCU LA. DENIS ANDREI 2517 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 5.95 – – 5.20 – – – – – – 5.57
2641 NEDELCU G. GHEORGHE DANIEL 3967 Școala Gimnazială Nr. 4 Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
2642 NEDELCU I. MARIA IOANA 3401 Școala Gimnazială Voila 4.00 – – 2.50 – – – – – – 3.25
2643 NEDELCU M. OANA FLORINA 2503 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 6.40 – – 4.80 – – – – – – 5.60
2644 NEDELEA MV. CONSTANTIN DANIEL 3620 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 2.50 – – 2.00 – – – – – – 2.25
2645 NEDELUŢ OM. DARIUS-MARIAN 2605 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 5.05 – – 5.75 – – – – – – 5.40
2646 NEGOIAŞ C. DENIS-ANDREI 10 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 10.00 – – 10.00 – – – – – – 10.00
2647 NEGOIŢĂ I. GIANLUCA 1859 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 7.55 – – 5.95 – – – – – – 6.75
2648 NEGOIȚĂ DC. ANDREI CIPRIAN 2895 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.05 – – 4.35 – – – – – – 4.70
2649 NEGOIȚĂ D. ANDREI MIHNEA 423 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 8.80 – – 9.35 – – – – – – 9.07
2650 NEGOIU AV. NADINA IOANA 2430 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 6.50 – – 5.00 – – – – – – 5.75
2651 NEGREA SN. SERGIU NICOLAE 3576 Școala Gimnazială Hărman 2.00 – – 3.00 – – – – – – 2.50
2652 NEGREA V. VICTORIA 112 Școala Gimnazială Moieciu de Jos 9.60 – – 9.70 – – – – – – 9.65
2653 NEGREA V. VIOREL ILIE 790 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 9.55 – – 7.35 – – – – – – 8.45
2654 NEGREI SM. IOANA 297 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.65 – – 8.90 – – – – – – 9.27
2655 NEGRILĂ I. CIPRIAN IONUȚ 1858 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.75 – – 5.75 – – – – – – 6.75
2656 NEGROIU G. ALEXANDRU PETRIȘOR 1403 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.70 – – 7.30 – – – – – – 7.50
2657 NEGROIU IC. PAUL OCTAVIAN 2772 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 5.05 – – 5.00 – – – – – – 5.02
2658 NEGRU CM. ANDREI SEBASTIAN 1501 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.60 – – 6.05 – – – – – – 7.32
2659 NEGRU MC. DENISA MARIA 1198 Școala Gimnazială Hoghiz 8.55 – – 7.10 – – – – – – 7.82
2660 NEGRUȚ RȘ. VLAD GHEORGHE 594 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 8.85 – – 8.70 – – – – – – 8.77
2661 NEGRUȚIU HC. DAVID 890 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.50 – – 7.95 – – Limba germana 8.40 – – 8.28
2662 NEMA G. ROBERT MARIAN 3684 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 2.35 – – 1.50 – – – – – – 1.92
2663 NEMEȘ SI. ANDREI 1581 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 7.20 – – 7.25 – – – – – – 7.22
2664 NEMET LC. NORBI 3421 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 1.70 – – 2.90 – – Limba maghiara 5.00 – – 3.20
2665 NEMETH A. ALICE-SVEVA 612 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 10.00 – – 7.50 – – Limba germana 8.70 – – 8.73
2666 NENCIU VD. ANDREEA NATALIA 2590 Școala Gimnazială Șimon 5.70 – – 5.15 – – – – – – 5.42
2667 NESTOR TC. DIANA ANDREEA 1623 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.20 – – 6.10 – – – – – – 7.15
2668 NEVEZI O. ANA EDINA 37 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.80 – – 9.90 – – – – – – 9.85
2669 NIAGU P. ANDREEA 1155 Școala Gimnazială Rupea 9.55 – – 6.20 – – – – – – 7.87
2670 NIAMŢU F. ANDREI 1005 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.40 – – 7.85 – – – – – – 8.12
2671 NICA L. ABIGAIL DEBORA 1353 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 7.70 – – 7.45 – – – – – – 7.57
2672 NICA F. ADRIAN VLAD 3162 Școala Gimnazială Dăișoara 4.20 – – 3.80 – – – – – – 4.00
2673 NICA T. ANDREEA IOANA 2493 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 6.25 – – 5.00 – – – – – – 5.62
2674 NICA F. MADALINA GIORGIANA 3553 Școala Gimnazială Dăișoara 3.10 – – 2.05 – – – – – – 2.57
2675 NICA C. MARIA DENISA 2777 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 5.70 – – 4.30 – – – – – – 5.00
2676 NICA S. MIHAELA ALEXANDRA 3968 Școala Gimnazială Vulcan Absent – – Absent – – – – – – Absent
2677 NICĂ P. ANDREEA MARIA 777 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 9.50 – – 7.45 – – – – – – 8.47
2678 NICĂU I. OANA MARIA 1829 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 7.95 – – 5.65 – – – – – – 6.80
2679 NICHIFOR C. RAMONA MIHAELA 2547 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 5.70 – – 5.35 – – – – – – 5.52
2680 NICOLAE DO. DARIA-ANDREEA 210 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.80 – – 9.05 – – – – – – 9.42
2681 NICOLAE F. MIHAIL RĂZVAN 3225 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 4.15 – – 3.50 – – – – – – 3.82
2682 NICOLESCU FC. ANDREAS 508 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.60 – – 8.20 – – – – – – 8.90
2683 NICOLOIU AN. ANDREI DANIEL 2699 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 5.80 – – 4.60 – – – – – – 5.20
2684 NICU I. DARIA-IOANA 15 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.90 – – 10.00 – – – – – – 9.95
2685 NICU D. ROBERT ANDREI 1380 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 8.20 – – 6.85 – – – – – – 7.52
2686 NICULA G. GHEORGHE SORIN 3969 Școala Gimnazială Voila Absent – – Absent – – – – – – Absent
2687 NICULAE D. IULIAN 1045 Școala Gimnazială Hălchiu 8.65 – – 7.45 – – – – – – 8.05
2688 NICULCEA S. SERGIU 307 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.00 – – 9.55 – – – – – – 9.27
2689 NICULESCU I. MIRABELA-DENISA 3558 Școala Gimnazială Măieruș 3.35 – – 1.75 – – – – – – 2.55
2690 NICUŞAN G. BIANCA MARIA 2812 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 6.00 – – 3.80 – – – – – – 4.90
2691 NISTOR SS. ANDREI DUMITRU 480 Școala Gimnazială Ghimbav 9.50 – – 8.40 – – – – – – 8.95
2692 NISTOR C. DALIA COSMINA 298 Școala Gimnazială Rupea 9.60 – – 8.95 – – – – – – 9.27
2693 NISTOR G. GEORGIANA LARISA 3339 Școala Gimnazială Ucea de Jos 3.30 – – 3.70 – – – – – – 3.50
2694 NISTOR DC. IARA 774 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.70 – – 8.30 – – Limba germana 8.45 – – 8.48
2695 NISTOR A. IOANA 442 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.35 – – 8.70 – – – – – – 9.02
2696 NISTOR M. MARIUS FLORIN 2301 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 5.70 – – 6.25 – – – – – – 5.97
2697 NISTOR CM. ROBERT CONSTANTIN 3023 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 5.25 – – 3.50 – – – – – – 4.37
2698 NISTOR MN. VLAD NICOLAE 1260 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.30 – – 7.15 – – – – – – 7.72
2699 NISTORICĂ D. VICTOR 1033 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.30 – – 7.85 – – – – – – 8.07
2700 NISTOROIU D. RALUCA 2525 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 7.35 – – 3.75 – – – – – – 5.55
Index Numele candidatului Poziţia în ierarhia Evaluare Națională 2019 Școala de proveniență Limba şi literatura română Matematică Limba şi literatura maternă Media la evaluarea națională
Notă Contestație Notă finală Notă Contestație Notă finală Denumire Notă Contestație Notă finală
2701 NIȚĂ I. VALENTIN 2714 Școala Gimnazială Dumbrăvița 6.10 – – 4.20 – – – – – – 5.15
2702 NIŢOIU FA. ALEXANDRA MARIA 1653 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 8.20 – – 6.00 – – – – – – 7.10
2703 NITU M. MARIAN CLAUDIU 2309 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 6.90 – – 5.00 – – – – – – 5.95
2704 NIŢU M. RAREŞ ADRIAN 2213 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 7.30 – – 4.95 – – – – – – 6.12
2705 NIȚU NM. TEODORA VANESSA 1582 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 8.45 – – 5.95 – – Limba germana 7.25 – – 7.21
2706 NIȚU FM. VLAD 3970 Școala Gimnazială Vulcan Absent – – Absent – – – – – – Absent
2707 NOJE VC. VLAD GEORGE 716 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.15 – – 8.00 – – – – – – 8.57
2708 NONOȘEL A. CAROLINA 3135 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 4.25 – – 3.85 – – – – – – 4.05
2709 NORU C. ALEXANDRU GABRIEL 2285 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 5.85 – – 6.15 – – – – – – 6.00
2710 NOŞLĂCAN AI. IOANA ADRIANA 895 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 9.10 – – 7.45 – – – – – – 8.27
2711 NUICĂ V. MIHAELA ANTONIA 2902 Școala Gimnazială Veneția de Jos 5.80 – – 3.55 – – – – – – 4.67
2712 OALĂ M. OVIDIU 3328 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 4.05 – – 3.00 – – – – – – 3.52
2713 OANA GA. RALUCA MARIA 1986 Școala Gimnazială Holbav 7.75 – – 5.35 – – – – – – 6.55
2714 OANĂ G. RAUL SEBASTIAN 1950 Școala Gimnazială Vulcan 7.30 – – 5.90 – – – – – – 6.60
2715 OANĂ I. SEBASTIAN 1029 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.70 – – 7.45 – – – – – – 8.07
2716 OANCEA MI. ANDRA MARIA 912 Liceul cu Program Sportiv Brașov 8.80 – – 7.70 – – – – – – 8.25
2717 OANCEA OI. MARIA 2691 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 5.45 – – 5.00 – – – – – – 5.22
2718 OANCEA VF. RADU FLORIN 379 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.90 – – 9.40 – – – – – – 9.15
2719 OANCEA S. REBECA MARIA 1157 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.20 – – 6.55 – – – – – – 7.87
2720 OANCEA D. TIBERIU CRISTIAN 2501 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 6.55 – – 4.65 – – – – – – 5.60
2721 OANȚĂ IE. RALUCA 1356 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.95 – – 5.65 – – Limba germana 8.10 – – 7.56
2722 OBĂCESCU DN. ALEXANDRU NICUŞOR 2748 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 5.15 – – 5.00 – – – – – – 5.07
2723 OBLESNIUC R. ROBERT ANDREI 1254 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 9.10 – – 6.35 – – – – – – 7.72
2724 OCHIA R. ALEXANDRA 1615 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.60 – – 5.70 – – – – – – 7.15
2725 ODVES V. MOISE 3971 Școala Gimnazială ‘Ion Codru Drăgușanu’ Drăguș Absent – – Absent – – – – – – Absent
2726 OLAIANOŞ I. PATRICIA MARIA 1077 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.85 – – 7.15 – – – – – – 8.00
2727 OLĂIANOȘ D. RAUL 938 Școala Gimnazială Dumbrăvița 9.50 – – 6.90 – – – – – – 8.20
2728 OLARIU BG. ELENA LORENA 3029 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 5.20 – – 3.50 – – – – – – 4.35
2729 OLARU I. ANDREEA SABRINA 950 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 8.65 – – 7.75 – – – – – – 8.20
2730 OLARU DR. IOANA IRINA 656 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 9.15 – – 8.20 – – – – – – 8.67
2731 OLARU MR. IULIA MARIA 1192 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 8.95 – – 6.70 – – – – – – 7.82
2732 OLARU C. MIRUNA-ADINA 1779 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.60 – – 6.20 – – – – – – 6.90
2733 OLARU NG. SILVIA MARIA 1796 Școala Gimnazială Bod 9.00 – – 4.70 – – – – – – 6.85
2734 OLESCU E. ALEXANDRU IONUT 3420 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 2.00 – – 4.40 – – – – – – 3.20
2735 OLESCU G. ANDRADA FLORENTINA 2987 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 4.55 – – 4.45 – – – – – – 4.50
2736 OLESCU M. CARMEN MARIA 3847 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 1.00 – – Absent – – – – – – Absent
2737 OLESCU L. CLAUDIU IONUȚ 2907 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 5.00 – – 4.35 – – – – – – 4.67
2738 OLESCU F. DARIUS GEORGE 3768 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 1.20 – – 1.50 – – – – – – 1.35
2739 OLESCU F. IONUȚ 3666 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 2.50 – – 1.50 – – – – – – 2.00
2740 OLESCU M. MIHAI NICOLAE 3972 Școala Gimnazială Zizin Absent – – Absent – – – – – – Absent
2741 OLESCU V. NICOLETA BIANCA 3796 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 1.35 – – 1.00 – – – – – – 1.17
2742 OLESCU I. TEOFIL 3187 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 2.80 – – 5.10 – – – – – – 3.95
2743 OLTEAN E. ANDA 398 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 9.15 – – 8.70 – – Limba germana 9.50 – – 9.11
2744 OLTEAN FC. CONSTANTIN MIHAI 2722 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 5.15 – – 5.15 – – – – – – 5.15
2745 OLTEAN I. MARIA DENISA 2333 Școala Gimnazială Holbav 7.35 – – 4.45 – – – – – – 5.90
2746 OLTEAN I. NAOMI 2843 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 5.05 – – 4.65 – – – – – – 4.85
2747 OLTEAN MF. PAUL DUMITRU 3794 Școala Gimnazială Ghimbav 1.40 – – 1.00 – – – – – – 1.20
2748 OLTEANU VL. ANDREI 819 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 9.10 – – 7.70 – – – – – – 8.40
2749 OLTEANU V. CRISTIAN ALIN CLAUDIU 1042 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 8.80 – – 7.30 – – – – – – 8.05
2750 OLTEANU DV. DARIA ALESSIA 129 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 9.60 – – 9.60 – – – – – – 9.60
2751 OLTEANU NE. LUIZA 2036 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 7.35 – – 5.80 – – Limba germana 6.20 – – 6.45
2752 OLTEANU VN. MARA 2784 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 6.55 – – 3.40 – – – – – – 4.97
2753 OLTEANU D. MELINA 2460 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 6.90 – – 4.15 – – Limba germana 6.00 – – 5.68
2754 OLTEANU IP. OANA CRISTINA 2427 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 6.85 – – 4.65 – – – – – – 5.75
2755 OLTEANU F. RADU FLORIN 2614 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 4.45 – – 6.30 – – – – – – 5.37
2756 OLTEANU I. ȘTEFANIA AMALIA 2137 Școala Gimnazială Șoarș 6.50 – – 6.05 – – – – – – 6.27
2757 OLTEANU ML. VICTOR 2113 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 6.90 – – 5.70 – – – – – – 6.30
2758 OLTEANU-GYORGY SI. AINOHA ELENA 2894 Liceul cu Program Sportiv Brașov 5.30 – – 4.10 – – – – – – 4.70
2759 ONCIOIU IL. LIVIU MARIAN 3646 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 1.25 – – 3.00 – – – – – – 2.12
2760 ONCIULENCU L. DIANA GABRIELA 2458 Colegiul Tehnic ‘Simion Mehedinți’ Codlea 6.40 – – 5.00 – – – – – – 5.70
2761 ONEA I. ILIE 3742 Școala Gimnazială Lisa 1.60 – – 1.50 – – – – – – 1.55
2762 ONEA P. RĂZVAN PETRICĂ 3288 Școala Gimnazială Veneția de Jos 3.50 – – 3.75 – – – – – – 3.62
2763 ONICA G. ANDRA RALUCA 2790 Școala Gimnazială Cincu 5.45 – – 4.50 – – – – – – 4.97
2764 ONIȚA AG. AMALIA-MARIA 2091 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 7.70 – – 5.00 – – – – – – 6.35
2765 ONIŢOIU M. ANDREEA MIHAELA 1221 Liceul cu Program Sportiv Brașov 9.10 – – 6.45 – – – – – – 7.77
2766 ONOSE P. VLAD 471 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 9.30 – – 8.65 – – – – – – 8.97
2767 ONU V. PETRU IONUŢ 882 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 9.10 – – 7.50 – – – – – – 8.30
2768 ONUFREICIUC AV. ALEXANDRU VASILE 2830 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 5.25 – – 4.50 – – – – – – 4.87
2769 OPREA C. ALEXANDRU DANIEL 3673 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș 1.95 – – 2.00 – – – – – – 1.97
2770 OPREA C. ALEXANDRU LAURENTIU 2845 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 5.00 – – 4.70 – – – – – – 4.85
2771 OPREA V. ANDREEA LILIANA 1956 Școala Gimnazială Rupea 7.45 – – 5.20 – – Limba germana 7.10 – – 6.58
2772 OPREA D. BIANCA 998 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 8.90 – – 7.35 – – – – – – 8.12
2773 OPREA D. DANIEL 1886 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 7.30 – – 6.10 – – – – – – 6.70
2774 OPREA VR. DARIA MIHAELA 2133 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 6.80 – – 5.75 – – – – – – 6.27
2775 OPREA D. HEDDA 124 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.80 – – 9.70 – – Limba germana 9.30 – – 9.60
2776 OPREA R. LARISA 1113 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 8.75 – – 7.15 – – – – – – 7.95
2777 OPREA I. NICOLETA 3014 Școala Gimnazială Holbav 4.35 – – 4.50 – – – – – – 4.42
2778 OPREA DA. RALUCA ELENA 104 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.80 – – 9.55 – – – – – – 9.67
2779 OPREA G. SORIN 2951 Școala Gimnazială Holbav 4.90 – – 4.25 – – – – – – 4.57
2780 OPRESCU GM. DIANA-NARCISA 2514 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 7.05 – – 4.10 – – – – – – 5.57
2781 OPRIŞ SC. LIVIU VLAD 50 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.65 – – 10.00 – – – – – – 9.82
2782 OPRIȘ D. SARA ELENA 1240 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.65 – – 6.85 – – – – – – 7.75
2783 OPRIȘANU S. RAFAEL 1124 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.10 – – 7.00 – – Limba germana 7.70 – – 7.93
2784 ORBÁN L. BARBARA 1959 Școala Gimnazială Rupea 5.00 – – 6.20 – – Limba maghiara 8.55 – – 6.58
2785 ORBÁN I. ILDIKÓ-KAROLA 2315 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 5.00 – – 5.25 – – Limba maghiara 7.60 – – 5.95
2786 OROS C. ROBERT-IACOB 173 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.00 – – 10.00 – – – – – – 9.50
2787 ORZAN N. MIHAI 1847 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 6.95 – – 6.60 – – – – – – 6.77
2788 OŞAN SN. PAUL SIMION 2338 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 6.35 – – 5.45 – – – – – – 5.90
2789 OȘAN VL. DAVID MAXIMILIAN 1979 Liceul cu Program Sportiv Brașov 6.50 – – 6.65 – – – – – – 6.57
2790 OSTACHE M. IOANA EMILIA 2148 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 7.35 – – 5.15 – – – – – – 6.25
2791 OSVATH FM. CRISTIAN RAUL 3276 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 3.35 – – 4.00 – – – – – – 3.67
2792 OŢELAŞ G. ANDREEA 3446 Școala Gimnazială Budila 4.15 – – 2.00 – – – – – – 3.07
2793 OŢELAŞ C. IOAN 3843 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 1.20 – – Absent – – – – – – Absent
2794 OȚELAȘ N. ALEXANDRU NICUȘOR 3721 Școala Gimnazială Zizin 2.05 – – 1.25 – – – – – – 1.65
2795 OȚELAȘ D. DANA ADRIANA 2989 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 3.95 – – 5.05 – – – – – – 4.50
2796 OȚELAȘ M. IONELA MĂDĂLINA 3973 Școala Gimnazială Teliu Absent – – Absent – – – – – – Absent
2797 OȚELAȘ M. MARCELA IONELA 3465 Școala Gimnazială Zizin 2.55 – – 3.50 – – – – – – 3.02
2798 OȚELAȘ N. MARIUS 3974 Școala Gimnazială Teliu Absent – – Absent – – – – – – Absent
2799 OȚELAȘ N. NICOLAE ANDREI 3791 Școala Gimnazială Zizin 1.00 – – 1.45 – – – – – – 1.22
2800 OTVES I. ALEXANDRU-ION 3554 Școala Gimnazială Crizbav 2.30 – – 2.85 – – – – – – 2.57
2801 OTVES C. GHEORGHE PAUL 3614 Școala Gimnazială Ormeniș 1.60 – – 2.95 – – – – – – 2.27
2802 ÖTVES CM. SONIA-PAULA 3297 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 5.50 – – 1.65 – – – – – – 3.57
2803 OTVOS X. RALUCA NATHEA 2710 Școala Gimnazială Cața 5.35 – – 5.00 – – – – – – 5.17
2804 OVESEA A. TUDOR 519 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.05 – – 8.80 – – Limba germana 8.80 – – 8.88
2805 OVESIA O. ANNA-BENEDETTA 721 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 8.50 – – 8.65 – – – – – – 8.57
2806 OVESIA B. IOANA 1692 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 7.40 – – 6.70 – – – – – – 7.05
2807 PACHIU C. FLORIN 3238 Școala Gimnazială Cața 3.85 – – 3.75 – – – – – – 3.80
2808 PĂCURAR V. VIRGIL ȘTEFAN 3026 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 4.25 – – 4.50 – – – – – – 4.37
2809 PĂDURARIU V. MARIA LĂCRĂMIOARA 1748 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 7.95 – – 5.95 – – – – – – 6.95
2810 PĂDURARU S. DENISA MIHAELA 130 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 9.50 – – 9.70 – – – – – – 9.60
2811 PĂDURARU I. REBECA 2600 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 6.65 – – 4.15 – – – – – – 5.40
2812 PĂDURE VI. ADRIAN ILIE 2876 Școala Gimnazială ‘Dr. Ioan Cerghit’ Hârseni 4.50 – – 5.00 – – – – – – 4.75
2813 PĂDURE C. NICOLETA ANDREEA 3332 Școala Gimnazială Șinca Nouă 5.00 – – 2.00 – – – – – – 3.50
2814 PAGU N. ALEXANDRU DANIEL 2539 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Pompiliu Dan’ Zărnești 6.75 – – 4.30 – – – – – – 5.52
2815 PĂIȘ I. EDUARD MATEI 1548 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 7.75 – – 6.80 – – – – – – 7.27
2816 PAIU C. AGNES-ALEXANDRA 2918 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 5.45 – – 3.85 – – – – – – 4.65
2817 PAIU PI. SOFIA 364 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.65 – – 8.80 – – Limba germana 9.05 – – 9.16
2818 PAL I. ALINA 1112 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 8.90 – – 7.00 – – – – – – 7.95
2819 PAL A. ROBERT ZSOLT 3474 Școala Gimnazială Teliu 2.40 – – 3.00 – – Limba maghiara 3.50 – – 2.96
2820 PAL IR. ZSOLT KONRAD 2377 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 3.55 – – 6.05 – – Limba maghiara 7.90 – – 5.83
2821 PÁL I. STEFÁNIA 3256 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 1.40 – – 4.65 – – Limba maghiara 5.20 – – 3.75
2822 PALADE NM. DENISA AMIRA MARIA 2346 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 7.55 – – 4.20 – – – – – – 5.87
2823 PALADE C. DENISA ANDRADA 2411 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 6.60 – – 4.95 – – – – – – 5.77
2824 PALADE D. GABRIEL DANIEL 2908 Școala Gimnazială Hărman 5.00 – – 4.35 – – – – – – 4.67
2825 PALADE C. RĂZVAN COSTINEL 1185 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 7.95 – – 7.75 – – – – – – 7.85
2826 PALAGHIA C. ANDREI 733 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.05 – – 9.20 – – Limba germana 7.40 – – 8.55
2827 PALATKA J. IOAN ALEXANDRU 1463 Școala Gimnazială Ghimbav 8.30 – – 6.50 – – – – – – 7.40
2828 PALATKA PL. VANESSA 575 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 8.65 – – 8.95 – – – – – – 8.80
2829 PALCĂU IN. NICOL MARIA 2144 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 7.45 – – 5.05 – – – – – – 6.25
2830 PALER I. CRISTIAN MARIAN 2414 Școala Gimnazială Lisa 6.55 – – 5.00 – – – – – – 5.77
2831 PALER P. DARIUS 2382 Școala Gimnazială Lisa 6.65 – – 5.00 – – – – – – 5.82
2832 PĂLIMARIU V. ROXANA ELENA 1825 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 6.80 – – 6.85 – – – – – – 6.82
2833 PÁL-JAKAB I. PETRA 1122 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 7.40 – – 7.05 – – Limba maghiara 9.40 – – 7.95
2834 PANAINTE I. ANDREEA TEODORA 1526 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 7.20 – – 7.40 – – – – – – 7.30
2835 PANAIT O. FLORIN LEONARD 3746 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 2.00 – – 1.00 – – – – – – 1.50
2836 PANAIT BN. TUDOR BOGDAN 2273 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 7.60 – – 4.40 – – – – – – 6.00
2837 PANAITE LF. CĂLIN CRISTIAN 1296 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 7.90 – – 7.45 – – – – – – 7.67
2838 PANAZEAN -. ANDREI DARIUS 3069 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 4.20 – – 4.30 – – – – – – 4.25
2839 PĂNCESCU C. ȘTEFAN COSTIN 2719 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 5.70 – – 4.60 – – – – – – 5.15
2840 PANDEL P. ANDREI GEORGE 3396 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 2.60 – – 3.95 – – – – – – 3.27
2841 PANDELEA ID. ANDREEA RALUCA 3975 Școala Gimnazială Hărman Absent – – Absent – – – – – – Absent
2842 PANDREA V. ANDRADA MARIA 1640 Școala Gimnazială Ucea de Jos 8.25 – – 6.00 – – – – – – 7.12
2843 PANDREA IA. FLAVIUS ION 2708 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 6.35 – – 4.00 – – – – – – 5.17
2844 PANDREA N. NICOLAE 3976 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea Absent – – Absent – – – – – – Absent
2845 PANFILE C. CAMELIA MARIANA 2958 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 5.60 – – 3.50 – – – – – – 4.55
2846 PANTEA V. ANTONIA 1744 Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan’ Săcele 7.20 – – 5.60 – – Limba maghiara 8.10 – – 6.96
2847 PANTILIMON MS. MARTIN CLAUDIU 3399 Școala Gimnazială Jibert 5.00 – – 1.50 – – – – – – 3.25
2848 PANȚIRU IM. DANIEL 2591 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.70 – – 5.15 – – – – – – 5.42
2849 PAP B. EDUARD NICOLAE 3243 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 5.05 – – 2.50 – – – – – – 3.77
2850 PAPP GH. CSONGOR 1340 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 7.35 – – 6.85 – – Limba maghiara 8.60 – – 7.60
2851 PAPUC C. ROXANA ALEXANDRA 3671 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 2.95 – – 1.00 – – – – – – 1.97
2852 PARASCAN VR. MIHAI 254 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.00 – – 9.75 – – – – – – 9.37
2853 PARASCHIV LO. DIANA CRINA 1783 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 7.20 – – 6.60 – – – – – – 6.90
2854 PARASCHIV GC. IOAN PAVEL 3627 Școala Gimnazială Rupea 2.50 – – 1.95 – – – – – – 2.22
2855 PARASCHIV AS. MIHNEA CRISTIAN 1300 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.75 – – 7.65 – – Limba germana 6.60 – – 7.66
2856 PARASCHIV M. PETRU EMIL MARIAN 3977 Școala Gimnazială Jibert Absent – – Absent – – – – – – Absent
2857 PÂRCĂLĂBESCU PV. IOANA IZABELA 1514 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 7.70 – – 6.95 – – – – – – 7.32
2858 PĂRPĂRIŢĂ M. ANDREEA REBECCA 927 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.90 – – 7.55 – – – – – – 8.22
2859 PÂRV M. RADU 369 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.60 – – 8.70 – – – – – – 9.15
2860 PÂRVU V. ANTONIA IOANA 3982 Școala Gimnazială Nr. 4 Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
2861 PÂRVU S. ELENA 3236 Școala Gimnazială ‘Aron Pumnul’ Cuciulata 4.10 – – 3.50 – – – – – – 3.80
2862 PÂRVU CS. IOAN SEBASTIAN 3340 Școala Gimnazială Hălchiu 2.80 – – 4.20 – – – – – – 3.50
2863 PASAN V. RALUCA IOANA 3837 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 2.90 – – Absent – – – – – – Absent
2864 PAȘCA IM. RUXANDRA GABRIELA 317 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.25 – – 9.25 – – – – – – 9.25
2865 PASCAL D. BIANCA-MARIA 2456 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 7.00 – – 4.35 – – Limba germana 5.75 – – 5.70
2866 PASCĂL TD. ANDREI 1676 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 7.85 – – 6.30 – – – – – – 7.07
2867 PASCALIN M. DORIN ŞTEFAN 3978 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria Absent – – Absent – – – – – – Absent
2868 PASCARU FA. DENIS 3417 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 3.05 – – 3.35 – – – – – – 3.20
2869 PASCU -. DENISA 3979 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața Absent – – Absent – – – – – – Absent
2870 PASCU M. DRAGOȘ MIHAI 3004 Școala Gimnazială Homorod 4.40 – – 4.50 – – – – – – 4.45
2871 PASCU P. MONICA-LARISA 3980 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața Absent – – Absent – – – – – – Absent
2872 PASCU P. PETRONELA RAFAELA 893 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.40 – – 7.15 – – – – – – 8.27
2873 PASEU S. GEORGIANA ALINA 3500 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 3.40 – – 2.25 – – – – – – 2.82
2874 PATRANOIU I. MELISA IOANA 3086 Școala Gimnazială Prejmer 5.05 – – 3.35 – – – – – – 4.20
2875 PĂTRAȘCU M. MARIA SIMONA 671 Școala Gimnazială ‘Ion Codru Drăgușanu’ Drăguș 8.55 – – 8.75 – – – – – – 8.65
2876 PATRICHE-BENGA AI. MATEI IOAN 797 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.55 – – 8.35 – – – – – – 8.45
2877 PĂTRULESCU A. VLAD 1094 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 9.35 – – 6.60 – – – – – – 7.97
2878 PAUL -. BIANCA MARIA 3050 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 4.20 – – 4.40 – – – – – – 4.30
2879 PAULOVICI D. ANDREI 193 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.60 – – 9.30 – – – – – – 9.45
2880 PĂUN DA. ENRICO DANIELE 2567 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 6.05 – – 4.90 – – – – – – 5.47
2881 PĂUN N. FLORIN-ADRIAN 3981 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea Absent – – Absent – – – – – – Absent
2882 PAUNAS C. ROBERT DANIEL 1085 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.35 – – 7.65 – – – – – – 8.00
2883 PĂUNESCU A. ANDREI GEORGE 641 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 8.90 – – 8.50 – – – – – – 8.70
2884 PAVĂL D. MIHAI ALEXANDRU 1320 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 8.85 – – 6.40 – – – – – – 7.62
2885 PĂVĂLAȘC D. RĂZVAN DUMITRU 2017 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 7.15 – – 5.85 – – – – – – 6.50
2886 PAVEL C. ADELINA IOANA 666 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.10 – – 8.20 – – – – – – 8.65
2887 PAVEL S. AMALIA 2236 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 6.95 – – 5.25 – – – – – – 6.10
2888 PAVEL F. DENIS 2807 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 4.25 – – 5.60 – – – – – – 4.92
2889 PAVEL F. DENISA MARINA 638 Liceul cu Program Sportiv Brașov 9.15 – – 8.25 – – – – – – 8.70
2890 PAVEL DR. DIANA RAMONA 1390 Școala Gimnazială Vulcan 9.20 – – 5.80 – – – – – – 7.50
2891 PAVEL V. GABRIELA 443 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 9.25 – – 8.80 – – – – – – 9.02
2892 PAVEL G. RAUL IONUȚ 3316 Școala Gimnazială Viștea de Jos 3.40 – – 3.70 – – – – – – 3.55
2893 PAVELIU C. MARA MARIA 2860 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 5.90 – – 3.70 – – – – – – 4.80
2894 PAVLOV P. ALEXIS IOANA 251 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 9.25 – – 9.50 – – – – – – 9.37
2895 PEDESTRU GN. GEORGE MIHAI 2850 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 4.05 – – 5.65 – – – – – – 4.85
2896 PEDESTRU I. SILVIU MIHAI 3188 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 5.10 – – 2.75 – – – – – – 3.92
2897 PELEI G. GHEORGHE ALEXANDRU 2786 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 5.65 – – 4.30 – – – – – – 4.97
2898 PELLEGRINO S. MATTIA 2046 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.75 – – 5.10 – – – – – – 6.42
2899 PELMUȘ C. MATTHIAS CĂTĂLIN 3119 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 3.70 – – 4.50 – – – – – – 4.10
2900 PELTEA AF. ANDREEA ȘTEFANIA 3983 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești Absent – – Absent – – – – – – Absent
2901 PENCIU V. MARIA ALEXANDRA 1225 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.55 – – 7.00 – – – – – – 7.77
2902 PENESCU BA. BIANCA ELENA 653 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.50 – – 7.85 – – – – – – 8.67
2903 PENESCU I. PAVEL HORAȚIU 1973 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.20 – – 5.95 – – – – – – 6.57
2904 PEPELEA P. PAUL ALECSANDRU 1702 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 8.20 – – 5.85 – – – – – – 7.02
2905 PEPENE ND. CARINA MARIA 190 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.70 – – 9.20 – – – – – – 9.45
2906 PEPENE I. FLORIN IULIAN 2971 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Pompiliu Dan’ Zărnești 5.30 – – 3.75 – – – – – – 4.52
2907 PEPENE GE. GHEORGHIŢĂ 3595 Școala Gimnazială Șimon 2.75 – – 2.00 – – – – – – 2.37
2908 PEPENE I. MARIAN 1895 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 8.30 – – 5.05 – – – – – – 6.67
2909 PEPTEA I. BOGDAN MARIAN 1613 Școala Gimnazială Recea 8.75 – – 5.55 – – – – – – 7.15
2910 PERDUN M. ALEXANDRU 2669 Școala Gimnazială Ghimbav 6.30 – – 4.20 – – – – – – 5.25
2911 PERIDE T EC. ELIAS CEDRIC 2320 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 7.05 – – 4.80 – – – – – – 5.92
2912 PERŞINAR D. TUDOR MIHAI 2586 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 6.10 – – 4.75 – – – – – – 5.42
2913 PERŞOIU GŞ. IONEL ALEXANDRU 3612 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 2.10 – – 2.45 – – – – – – 2.27
2914 PERȘOIU NV. FLORENTINA ALEXANDRA 2021 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 7.55 – – 5.40 – – – – – – 6.47
2915 PETACĂ ME. MARIA AMALIA 3984 Școala Gimnazială Lisa Absent – – Absent – – – – – – Absent
2916 PETCU C. ALEXANDRU ȘTEFAN 1456 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 7.25 – – 7.60 – – – – – – 7.42
2917 PETCU Ş. ŞTEFANIA 1310 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 8.50 – – 6.80 – – – – – – 7.65
2918 PETER Ș. ANDREEA ELENA 415 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 9.50 – – 8.65 – – – – – – 9.07
2919 PETER I. IOANA AURELIA 2911 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 4.35 – – 5.00 – – – – – – 4.67
2920 PETER Ș. REBEKA IMOLA 1231 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.45 – – 6.45 – – Limba maghiara 8.40 – – 7.76
2921 PÉTER D. ANASZTÁZIA 2764 Școala Gimnazială Drăușeni 3.50 – – 4.00 – – Limba maghiara 7.60 – – 5.03
2922 PÉTER D. ANITA 2088 Școala Gimnazială Drăușeni 6.10 – – 4.50 – – Limba maghiara 8.50 – – 6.36
2923 PETICILĂ M. EVELINA IULIANA 3209 Școala Gimnazială Cincu 5.20 – – 2.50 – – – – – – 3.85
2924 PETIS MC. DAVID IOAN 1665 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 6.95 – – 8.05 – – Limba germana 6.30 – – 7.10
2925 PETRE L. ALEXANDRU 2108 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 7.90 – – 4.70 – – – – – – 6.30
2926 PETRE C. ANDREI IONUȚ 3634 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 1.85 – – 2.50 – – – – – – 2.17
2927 PETRE OL. FLAVIU MIHAI 601 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 9.30 – – 8.20 – – – – – – 8.75
2928 PETRE M. IOANA 409 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 8.80 – – 9.40 – – – – – – 9.10
2929 PETRE RC. RAFFAELE MIHAI 1750 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 7.80 – – 6.10 – – – – – – 6.95
2930 PETREA C. INES ALEXIA 1232 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.45 – – 6.75 – – Limba germana 7.05 – – 7.75
2931 PETREA I. OCTAVIAN MIHAI 3021 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 3.80 – – 5.00 – – – – – – 4.40
2932 PETREA-MANEA LE. CARMEN BEATRIZ 1738 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.50 – – 5.45 – – – – – – 6.97
2933 PETRESCU I. ALEXANDRA ELENA 700 Școala Gimnazială Bod 9.00 – – 8.20 – – – – – – 8.60
2934 PETRESCU S. ALEXANDRU DANIEL 3114 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 3.90 – – 4.35 – – – – – – 4.12
2935 PETRESCU RN. LARISA 175 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.70 – – 8.75 – – Limba germana 10.00 – – 9.48
2936 PETRICIOIU C. CLAUDIO MARIO 2329 Școala Gimnazială Ghimbav 6.20 – – 5.65 – – – – – – 5.92
2937 PETRIŞ DA. SÂNZIANA 2127 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 7.30 – – 5.25 – – – – – – 6.27
2938 PETRUCZ C. EVELIN 898 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 8.65 – – 7.90 – – – – – – 8.27
2939 PETRUŢ G. ALEXANDRU MIHAI 1604 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 7.85 – – 6.50 – – – – – – 7.17
2940 PETRUȚ EC. ALEXANDRA 1883 Colegiul Tehnic ‘Simion Mehedinți’ Codlea 7.60 – – 5.80 – – – – – – 6.70
2941 PEZZINI M. BEATRICE 2473 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 6.90 – – 4.40 – – – – – – 5.65
2942 PHAINA M. NOGA LEA 2697 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 6.10 – – 4.50 – – Limba germana 5.00 – – 5.20
2943 PICĂ DI. DARIA IOANA 248 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.50 – – 9.25 – – – – – – 9.37
2944 PICU L. VLAD EDUARD 143 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.25 – – 9.90 – – – – – – 9.57
2945 PILAT S. DAVID SEBASTIAN 1100 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.55 – – 7.40 – – – – – – 7.97
2946 PINARU DC. MARTHA IOANA 427 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.65 – – 8.45 – – – – – – 9.05
2947 PINCOSCHI VC. LETIȚIA LAVINIA 1947 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 7.55 – – 5.65 – – – – – – 6.60
2948 PINKO EM. SAMUEL ȘTEFAN 2395 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 6.55 – – 5.05 – – – – – – 5.80
2949 PINŢĂ RF. ANDREI-ALEXANDRU 2111 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.20 – – 5.40 – – – – – – 6.30
2950 PÎNTEA Ş. ŞTEFAN GABRIEL 3320 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 2.95 – – 4.15 – – – – – – 3.55
2951 PINTILIE C. COSMIN CONSTANTIN 2480 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 6.15 – – 5.15 – – – – – – 5.65
2952 PINTILIE M. NICOLAE MIHAI 2485 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 5.65 – – 5.65 – – – – – – 5.65
2953 PÎNZARIU R. DENISA LUIZE 489 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.75 – – 8.10 – – – – – – 8.92
2954 PÎNZARU A. GEANIN LEONARD 2095 Școala Gimnazială Hărman 6.60 – – 6.10 – – – – – – 6.35
2955 PIRĂU O. ȘTEFANIA SARA 1446 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 8.35 – – 6.50 – – – – – – 7.42
2956 PIRĂU LI. TUDOR IOAN 25 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.80 – – 10.00 – – – – – – 9.90
2957 PIRI C. FLORIN GABRIEL 2913 Școala Gimnazială Prejmer 6.30 – – 3.00 – – – – – – 4.65
2958 PIRPILIU M. TEODOR 484 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.15 – – 8.75 – – – – – – 8.95
2959 PÎRVU N. BOGDAN 3521 Școala Gimnazială Comăna de Jos 3.50 – – 1.95 – – – – – – 2.72
2960 PÎRVU CC. GEORGE-CRISTIAN 236 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.30 – – 9.50 – – – – – – 9.40
2961 PÎRVU IS. MĂDĂLIN IONUŢ 3410 Școala Gimnazială Șinca Nouă 2.95 – – 3.50 – – – – – – 3.22
2962 PÎRVU I. REBECA NARCISA 2159 Școala Gimnazială ‘Aron Pumnul’ Cuciulata 7.95 – – 4.50 – – – – – – 6.22
2963 PISĂU M. ADRIAN CĂTĂLIN 2339 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 6.25 – – 5.55 – – – – – – 5.90
2964 PÎSLARU CV. LUIZA MARIA 1394 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.40 – – 6.60 – – – – – – 7.50
2965 PISTA I. ION DORIN 3519 Școala Gimnazială Ormeniș 2.30 – – 3.20 – – – – – – 2.75
2966 PIȘTEA G. DAVID 198 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.45 – – 9.45 – – – – – – 9.45
2967 PIȘTEA G. MĂDĂLINA GEORGIANA 2182 Școala Gimnazială Cristian 5.65 – – 6.75 – – – – – – 6.20
2968 PISTRIȚU DB. ARIANA 188 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.15 – – 9.75 – – Limba germana 9.50 – – 9.46
2969 PITICAȘ GD. GEORGE CĂLIN 973 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 7.70 – – 8.65 – – – – – – 8.17
2970 PITICAȘ GD. IOANA DANIELA 536 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.75 – – 9.00 – – – – – – 8.87
2971 PITICU CS. ALEXANDRU CRISTIAN 689 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 8.50 – – 8.75 – – – – – – 8.62
2972 PIU C. ALEXANDRU 2145 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 7.45 – – 5.05 – – – – – – 6.25
2973 PIVASU D. BIANCA NICOLETA 280 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 9.70 – – 8.90 – – – – – – 9.30
2974 PLAJER C. SOPHIE 208 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.80 – – 9.50 – – Limba germana 10.00 – – 9.43
2975 PLATAGĂ SI. SORINA VALENTINA 2311 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 6.80 – – 5.10 – – – – – – 5.95
2976 PLEȘ PC. IULIA 2304 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 7.40 – – 4.50 – – – – – – 5.95
2977 PLEŞA DP. IOAN-COSMIN 1807 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.00 – – 6.70 – – – – – – 6.85
2978 PLEȘA Ș. SARA 1203 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 8.80 – – 5.65 – – Limba germana 9.00 – – 7.81
2979 PLOEŞTEANU B. ANDRA CODRUŢA 1875 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 7.10 – – 6.35 – – – – – – 6.72
2980 PLOPEANU M. CLAUDIU IONEL 2454 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 7.20 – – 4.20 – – – – – – 5.70
2981 POCOL F. IOANA 262 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 9.30 – – 9.40 – – – – – – 9.35
2982 PODOREANU ND. RAUL VIOREL 3291 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 5.45 – – 1.75 – – – – – – 3.60
2983 POENAR P. RUBEN-PETRE 1725 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 7.90 – – 6.10 – – – – – – 7.00
2984 POENAR C. SARA 2656 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 6.20 – – 4.35 – – – – – – 5.27
2985 POENARU PD. ŞTEFAN 798 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.55 – – 8.35 – – – – – – 8.45
2986 POHRIB C. EMILIA 3985 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele Absent – – Absent – – – – – – Absent
2987 POLEXA I. DRAGOȘ IOAN 1016 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 9.00 – – 7.20 – – – – – – 8.10
2988 POLOGEA GM. IOAN 1595 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.65 – – 6.00 – – Limba germana 7.90 – – 7.18
2989 POMANĂ VI. AMALIA IOANA 1761 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 8.75 – – 5.10 – – – – – – 6.92
2990 POMANĂ DV. DENISA MARIA 1678 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Pompiliu Dan’ Zărnești 7.70 – – 6.45 – – – – – – 7.07
2991 POMANĂ GA. DENISA NICOLETA 1402 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 7.80 – – 7.20 – – – – – – 7.50
2992 POMÎRLEANU DG. DANIELA ELENA 178 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.75 – – 9.20 – – – – – – 9.47
2993 PONCI CI. GEORGIANA-CRISTIANA 3986 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea Absent – – Absent – – – – – – Absent
2994 POP SN. ALESSIA MARIA 914 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 8.70 – – 7.80 – – – – – – 8.25
2995 POP MI. ALISA MARIA 1460 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 8.75 – – 6.05 – – – – – – 7.40
2996 POP GC. ANDRADA GABRIELA 3058 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 4.10 – – 4.45 – – – – – – 4.27
2997 POP I. BIANCA 170 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.25 – – 9.75 – – – – – – 9.50
2998 POP S. DENISA NICOLETA 2937 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 5.20 – – 4.00 – – – – – – 4.60
2999 POP C. DIANA ALEXANDRA NICOLETA 3645 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 2.25 – – 2.00 – – – – – – 2.12
3000 POP IM. FILOTEEA 388 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.60 – – 8.65 – – – – – – 9.12
3001 POP CM. LETICIA MARIA 2062 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 7.30 – – 5.50 – – – – – – 6.40
3002 POP SV. MĂLINA ANDRADA 1245 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.40 – – 6.85 – – Limba germana 9.00 – – 7.75
3003 POP M. MIHAELA ANDREEA 1786 Școala Gimnazială Cristian 6.25 – – 7.55 – – – – – – 6.90
3004 POP M. TEODORA MARIA 490 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 9.75 – – 8.10 – – – – – – 8.92
3005 POPA C. ALEXANDRA VALENTINA 373 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.40 – – 8.90 – – – – – – 9.15
3006 POPA S. ALEXANDRU IONUŢ 1997 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 6.55 – – 6.55 – – – – – – 6.55
3007 POPA M. ANA MARIA 1814 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.20 – – 5.45 – – – – – – 6.82
3008 POPA CB. ANA MARIA 2014 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.00 – – 5.00 – – – – – – 6.50
3009 POPA T. ANAMARIA LAURA 3145 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 4.40 – – 3.65 – – – – – – 4.02
3010 POPA IG. ANCA TEODORA 357 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.20 – – 9.15 – – – – – – 9.17
3011 POPA M. ANDREEA MARIA 547 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 8.90 – – 8.80 – – – – – – 8.85
3012 POPA L. ANDREI TUDOR 1304 Școala Gimnazială Ghimbav 9.00 – – 6.30 – – – – – – 7.65
3013 POPA RB. BIANCA ELENA 299 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.35 – – 9.20 – – – – – – 9.27
3014 POPA MI. BIANCA MARIA 294 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 10.00 – – 8.55 – – – – – – 9.27
3015 POPA MM. CRISTIAN MIHAI 2077 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 7.55 – – 5.20 – – – – – – 6.37
3016 POPA -. CRISTINA IOANA 2221 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 6.80 – – 5.45 – – – – – – 6.12
3017 POPA DV. CRISTINA MARIA 2217 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 7.00 – – 5.25 – – – – – – 6.12
3018 POPA F. DANIEL-DUMITRU 359 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.05 – – 9.30 – – – – – – 9.17
3019 POPA T. DELIA-ALEXANDRA 3065 Școala Gimnazială Augustin 5.00 – – 3.50 – – – – – – 4.25
3020 POPA RC. DENISA CRISTINA 244 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 10.00 – – 8.75 – – – – – – 9.37
3021 POPA I. DENISA VICTORIA 1032 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.55 – – 7.60 – – – – – – 8.07
3022 POPA I. ELENA ANDREEA 1444 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 8.50 – – 6.35 – – – – – – 7.42
3023 POPA V. ELENA CORINA 3263 Școala Gimnazială Hoghiz 5.00 – – 2.40 – – – – – – 3.70
3024 POPA Ş. ELENA ROXANA 3987 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
3025 POPA S. FLAVIUS TEODOR 696 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.20 – – 8.00 – – – – – – 8.60
3026 POPA P. GABRIELE MATEI 2925 Școala Gimnazială Rupea 6.70 – – 2.55 – – – – – – 4.62
3027 POPA IG. IANCU CONSTANTIN 1377 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 8.25 – – 6.80 – – – – – – 7.52
3028 POPA I. ILIE ROBERT 2336 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 6.45 – – 5.35 – – – – – – 5.90
3029 POPA DI. IOANA 83 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.45 – – 10.00 – – – – – – 9.72
3030 POPA D. IRINA 2449 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 5.85 – – 5.60 – – – – – – 5.72
3031 POPA I. IULIA MARIA 1108 Școala Gimnazială Dumbrăvița 9.40 – – 6.50 – – – – – – 7.95
3032 POPA M. LUCIA 239 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.20 – – 9.00 – – Limba germana 10.00 – – 9.40
3033 POPA V. LUCIAN VALERIU 3262 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 4.20 – – 3.95 – – Limba germana 3.00 – – 3.71
3034 POPA I. MARIA RUXANDRA 461 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.80 – – 8.15 – – – – – – 8.97
3035 POPA M. MARIAN IULIAN 1004 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 8.45 – – 7.80 – – – – – – 8.12
3036 POPA F. OCTAVIAN MIHAI 2063 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 7.25 – – 5.55 – – – – – – 6.40
3037 POPA BM. RAREŞ ANDREI 31 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.75 – – 10.00 – – – – – – 9.87
3038 POPA MG. RAREȘ MATEI 225 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.65 – – 8.55 – – Limba germana 10.00 – – 9.40
3039 POPA C. SABRINA STEFANIA 925 Școala Gimnazială Prejmer 9.30 – – 7.15 – – – – – – 8.22
3040 POPA SV. SORIN CRISTIAN 3032 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 4.55 – – 4.15 – – – – – – 4.35
3041 POPA GS. SORINA PAULA 1983 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 7.85 – – 5.25 – – – – – – 6.55
3042 POPA A. VICTOR FLORIAN 1120 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 7.60 – – 8.30 – – – – – – 7.95
3043 POPA CODREA D. GEORGIANA 554 Școala Gimnazială ‘Ion Codru Drăgușanu’ Drăguș 9.60 – – 8.05 – – – – – – 8.82
3044 POPARAD V. ALEXANDRA MARIA 2037 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 7.25 – – 5.65 – – – – – – 6.45
3045 POPARAD TA. CLAUDIU OCTAVIAN 704 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 8.80 – – 8.40 – – – – – – 8.60
3046 POPÉA BR. OVIDIU STEFANO 2070 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 6.75 – – 6.05 – – – – – – 6.40
3047 POPEIA RS. SEVER 174 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.00 – – 10.00 – – – – – – 9.50
3048 POPESCU MC. ALEXANDRU LUIGI 1366 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 7.75 – – 7.35 – – – – – – 7.55
3049 POPESCU CP. DARIA ELENA 685 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.95 – – 8.30 – – – – – – 8.62
3050 POPESCU E. DIANA EMILIA 2325 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 6.45 – – 5.40 – – – – – – 5.92
3051 POPESCU RC. DOMINIK 1091 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.95 – – 8.30 – – Limba germana 7.70 – – 7.98
3052 POPESCU V. DRAGOŞ MIHAI 272 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 9.05 – – 9.60 – – – – – – 9.32
3053 POPESCU M. EUGEN AUREL 1540 Școala Gimnazială Nr. 2 Zărnești 8.30 – – 6.25 – – – – – – 7.27
3054 POPESCU SL. MATEI 1088 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.10 – – 7.90 – – – – – – 8.00
3055 POPESCU M. REBECCA MARIA 209 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 10.00 – – 8.85 – – – – – – 9.42
3056 POPESCU CM. TEODORA MARIA 93 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.70 – – 9.70 – – – – – – 9.70
3057 POPIA MC. CODRUŢA ANIELA 2272 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 8.15 – – 3.85 – – – – – – 6.00
3058 POPIA MC. GEORGIANA MARIA 2141 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 8.15 – – 4.35 – – – – – – 6.25
3059 POPICA L. LIDIA ELISA 3437 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 3.90 – – 2.35 – – – – – – 3.12
3060 POPIȚU A. ADINA ȘTEFANIA 300 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.30 – – 9.25 – – – – – – 9.27
3061 POPOIU A. TEODORA 864 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 8.35 – – 7.35 – – Limba germana 9.30 – – 8.33
3062 POPOVICI SC. PAUL 673 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.40 – – 8.90 – – – – – – 8.65
3063 POPOVICI M. RADU CONSTANTIN 2889 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 5.40 – – 4.00 – – – – – – 4.70
3064 POPOVICI I. RALUCA MIHAELA 1471 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 7.20 – – 7.60 – – – – – – 7.40
3065 POPOVICI G. SEBASTIAN MARIAN 2118 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 6.30 – – 6.30 – – – – – – 6.30
3066 POPUŞOI C. TUDOR 3358 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 3.80 – – 3.00 – – – – – – 3.40
3067 POPUȚA SM. CĂLIN MARIAN 767 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.00 – – 8.00 – – – – – – 8.50
3068 PORANCEA DI. ALEXANDRA IOANA 3108 Școala Gimnazială Peștera 5.15 – – 3.10 – – – – – – 4.12
3069 PORANCEA GC. ARIANNA MARIA 727 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 9.60 – – 7.50 – – – – – – 8.55
3070 PORFIREANU C. CONSTANTIN LAURENȚIU 565 Școala Gimnazială Cristian 8.45 – – 9.20 – – – – – – 8.82
3071 PORTIK TEPERTYU G. SEBASTIAN ALEXANDRU 3528 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 3.35 – – 2.00 – – – – – – 2.67
3072 POSA D. DORIN LAURENTIU 3786 Școala Gimnazială Părău 1.00 – – 1.50 – – – – – – 1.25
3073 POȘA G. ALEXANDRA 3988 Școala Gimnazială Perșani Absent – – Absent – – – – – – Absent
3074 POȘA S. PATRICIA 2915 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 5.80 – – 3.50 – – – – – – 4.65
3075 POSTOLACHE M. ELIANA GABRIELA 1284 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 9.15 – – 6.20 – – – – – – 7.67
3076 POSTOLACHE MV. FABIAN MIHAI 956 Școala Gimnazială Ghimbav 8.10 – – 8.30 – – – – – – 8.20
3077 POSTOVARIU GN. LORENA MARIA 1098 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 8.60 – – 7.35 – – – – – – 7.97
3078 POTCOAVĂ G. LUIZIANA-GEORGIANA 1856 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 7.85 – – 5.65 – – – – – – 6.75
3079 POTOPEA H. ANA 1359 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.00 – – 6.10 – – – – – – 7.55
3080 POUSTOVAN ON. TEODOR NICOLAE 1355 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 7.35 – – 7.80 – – – – – – 7.57
3081 POVERLOVICI E. BOGDAN VIOREL 1558 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 8.45 – – 6.05 – – – – – – 7.25
3082 PRAHOVEANU N. COSMIN STEFAN 3042 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 3.65 – – 5.00 – – – – – – 4.32
3083 PRAHOVEANU I. RAUL IONUȚ 1982 Școala Gimnazială Vulcan 8.10 – – 5.00 – – – – – – 6.55
3084 PRAHOVEANU O. VLAD ȘTEFAN 1238 Liceul cu Program Sportiv Brașov 8.70 – – 6.80 – – – – – – 7.75
3085 PRAJA I. DARIA 2555 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 6.20 – – 5.00 – – Limba germana 5.30 – – 5.50
3086 PRECU M. LIVIU ALEXANDRU 1193 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 8.80 – – 6.85 – – – – – – 7.82
3087 PREDA MG. ANA ȘTEFANIA 217 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.35 – – 9.25 – – Limba germana 9.65 – – 9.41
3088 PREDA G. CONSTANTIN 3685 Școala Gimnazială Viștea de Jos 2.35 – – 1.50 – – – – – – 1.92
3089 PREDA T. DENISA 1239 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 8.70 – – 6.80 – – – – – – 7.75
3090 PREDA D. MIRUNA NICOLETA 1093 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 9.40 – – 6.55 – – – – – – 7.97
3091 PREDA A. NICOLETA 3605 Școala Gimnazială Augustin 1.65 – – 3.00 – – – – – – 2.32
3092 PREDA ND. PETRUŢ SEBASTIAN 1835 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 6.80 – – 6.80 – – – – – – 6.80
3093 PREDOI IC. RAUL ANDREI 2687 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 6.10 – – 4.35 – – – – – – 5.22
3094 PREJMEREAN E. ROBERT 3452 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 3.60 – – 2.50 – – – – – – 3.05
3095 PRELIPCIANU RC. COSMIN IONUT 3393 Școala Gimnazială Ghimbav 3.10 – – 3.50 – – – – – – 3.30
3096 PREPELIȚĂ AM. AYAN MORENO 308 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.85 – – 9.70 – – – – – – 9.27
3097 PRIBOI LC. ANDREI 194 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.60 – – 9.30 – – – – – – 9.45
3098 PRICOP GL. ANDREI BOGDAN 526 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.45 – – 8.30 – – – – – – 8.87
3099 PRICOP COSMEANU D. VICTOR 2011 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 8.25 – – 4.75 – – – – – – 6.50
3100 PRICOPE I. MARIAN 3066 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 5.00 – – 3.50 – – – – – – 4.25
3101 PRIPIŞ GM. ANDREEA-IOANA 156 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 9.70 – – 9.55 – – Limba germana 9.35 – – 9.53
3102 PRIPITU N. DARIA-GABRIELA 1482 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.85 – – 6.90 – – – – – – 7.37
3103 PRISLOPAN S. MIHNEA 1850 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.10 – – 6.50 – – Limba germana 6.70 – – 6.76
3104 PROCA FI. IUSTINA-ADRIANA 1177 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 8.80 – – 6.90 – – – – – – 7.85
3105 PRODAN D. COSMIN DANIEL 768 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 8.85 – – 8.15 – – – – – – 8.50
3106 PRODAN ML. IOANA 2736 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.60 – – 4.60 – – – – – – 5.10
3107 PRODAN I. MIHAELA 3511 Școala Gimnazială Sânpetru 3.55 – – 2.00 – – – – – – 2.77
3108 PROFIR C. MIHAELA 2852 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 6.00 – – 3.65 – – – – – – 4.82
3109 PROSAN V. CONSTANTIN 2087 Școala Gimnazială Purcăreni 5.85 – – 6.90 – – – – – – 6.37
3110 PROTEASA GH. ROBERT ADRIAN 3989 Școala Gimnazială Hălchiu Absent – – Absent – – – – – – Absent
3111 PRUNEA L. CRISTIANA 620 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.10 – – 8.35 – – – – – – 8.72
3112 PUIU M. MĂLINA-ELENA 1316 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 9.15 – – 6.10 – – – – – – 7.62
3113 PUIU RG. SEBASTIAN ROBERTO 1952 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 6.75 – – 6.45 – – – – – – 6.60
3114 PUPĂZĂ D. RALUCA 2540 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 6.65 – – 4.40 – – – – – – 5.52
3115 PURCĂREA G. NICOLETA MARIA 2747 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 5.65 – – 4.50 – – – – – – 5.07
3116 PURCĂROIU Ș. MARA ȘTEFANIA 1442 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 8.65 – – 6.20 – – – – – – 7.42
3117 PURCĂROIU I. TUDOR 1804 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 7.55 – – 6.15 – – – – – – 6.85
3118 PUȘCARIU G. CLAUDIU-GEORGE 2152 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 6.60 – – 5.90 – – – – – – 6.25
3119 PUȘCARIU DN. DORINA GEORGIANA 929 Școala Gimnazială Sohodol 8.85 – – 7.60 – – – – – – 8.22
3120 PUŞCAŞ MI. IOANA 1428 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.60 – – 6.30 – – – – – – 7.45
3121 PUȘCAȘ VI. ANA MARIA ANDRADA 3738 Școala Gimnazială Șoarș 2.10 – – 1.00 – – – – – – 1.55
3122 PUȘCAȘ DA. FLAVIUS CRISTIAN 1607 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 7.40 – – 6.95 – – – – – – 7.17
3123 PUȘCAȘU F. ANDREI FLORIN 518 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.40 – – 8.80 – – Limba germana 8.45 – – 8.88
3124 PUȘCAȘU M. MARIA MIHAELA 3159 Școala Gimnazială Tărlungeni 4.55 – – 3.45 – – – – – – 4.00
3125 PUȘDERCĂ RC. VLAD IOAN 2055 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 8.00 – – 4.80 – – – – – – 6.40
3126 PUSTUI I. ANDREEA ALEJANDRA 3587 Școala Gimnazială Ormeniș 3.45 – – 1.40 – – – – – – 2.42
3127 RAB J. ANDREA-SZILVIA 1389 Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan’ Săcele 6.50 – – 7.05 – – Limba maghiara 9.00 – – 7.51
3128 RĂBOJ CO. RAREȘ MIHAI 2332 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 7.55 – – 4.25 – – – – – – 5.90
3129 RĂCHERU VC. DENISA NICOLETA 3506 Școala Gimnazială Mândra 3.10 – – 2.50 – – – – – – 2.80
3130 RACOLŢE M. ELENA CORINA 2099 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 7.30 – – 5.35 – – – – – – 6.32
3131 RACOLȚEA L. ALEXANDRA-SAMIRA 3991 Școala Gimnazială Crizbav Absent – – Absent – – – – – – Absent
3132 RACOLȚEA G. IONUȚ ALEXANDRU 3990 Școala Gimnazială Nr. 4 Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
3133 RACOȚEA T. ANTONELLA ROBERTA 2778 Școala Gimnazială Perșani 5.50 – – 4.50 – – – – – – 5.00
3134 RACOȚEA M. LARISA MIHAELA 3993 Școala Gimnazială Perșani Absent – – Absent – – – – – – Absent
3135 RACOȚEA R. TATIANA ALINA 3994 Școala Gimnazială Perșani Absent – – Absent – – – – – – Absent
3136 RACOTI V. VASILE 3992 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea Absent – – Absent – – – – – – Absent
3137 RACOȚI C. IULIANA-MARINA 3995 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea Absent – – Absent – – – – – – Absent
3138 RACOŢIA F. DELIA GABRIELA 1146 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 8.90 – – 6.90 – – – – – – 7.90
3139 RACOVEANU D. DANIELA ANA MARIA 2565 Colegiul Tehnic ‘Simion Mehedinți’ Codlea 6.40 – – 4.55 – – – – – – 5.47
3140 RACOVIȚĂ AS. RĂZVAN IONUȚ 621 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 9.10 – – 8.35 – – – – – – 8.72
3141 RACZ OB. KEVIN DENNIS 3303 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 3.65 – – 3.50 – – – – – – 3.57
3142 RACZ M. MIRUNA IOANA 1629 Școala Gimnazială Ghimbav 7.70 – – 6.60 – – – – – – 7.15
3143 RADA RV. DENISA 146 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.80 – – 9.30 – – – – – – 9.55
3144 RĂDESCU NI. EDUARD REMUS 2146 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 7.45 – – 5.05 – – – – – – 6.25
3145 RĂDOCEA P. GABRIEL PETRE 2232 Școala Gimnazială Perșani 7.80 – – 4.40 – – – – – – 6.10
3146 RADU V. ANA MARIA 2801 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 6.10 – – 3.75 – – – – – – 4.92
3147 RADU I. ANDREI VLAD 807 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.30 – – 7.55 – – – – – – 8.42
3148 RADU M. CĂLIN IONUȚ 1832 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 7.65 – – 5.95 – – – – – – 6.80
3149 RADU D. DAMARIS ALEXANDRA 3242 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 5.10 – – 2.45 – – – – – – 3.77
3150 RADU S. DIANA ANDREEA 1493 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.05 – – 6.65 – – – – – – 7.35
3151 RADU I. ILIE CRISTIAN 3298 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 4.25 – – 2.90 – – – – – – 3.57
3152 RADU A. IOANA ALEXIA 171 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.20 – – 9.80 – – – – – – 9.50
3153 RADU GM. IONUŢ VIOREL 3720 Școala Gimnazială Crihalma 2.30 – – 1.00 – – – – – – 1.65
3154 RADU D. LARISA 2535 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 8.00 – – 3.05 – – – – – – 5.52
3155 RADU P. RIANA IOANA 1577 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 8.05 – – 6.40 – – – – – – 7.22
3156 RĂDUC DR. DUMITRU GABRIEL 2394 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 6.60 – – 5.00 – – – – – – 5.80
3157 RADUCAN C. IOANA RAMONA 2079 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 7.45 – – 5.30 – – – – – – 6.37
3158 RĂDUCANU M. ALINA PAULA 2995 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 5.00 – – 3.95 – – – – – – 4.47
3159 RĂDULESCU C. ANDREI VLAD 348 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 8.85 – – 9.10 – – Limba germana 9.60 – – 9.18
3160 RĂDULESCU C. BOGDAN CONSTANTIN 3641 Școala Gimnazială Hărman 1.80 – – 2.50 – – – – – – 2.15
3161 RĂDULESCU MB. ROBERT LUCA 2115 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 6.50 – – 6.10 – – – – – – 6.30
3162 RĂDULEȚ G. GHEORGHE 1267 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.00 – – 7.45 – – – – – – 7.72
3163 RADULY I. BIANCA NICOLETA 2129 Școala Gimnazială Hălchiu 7.20 – – 5.35 – – – – – – 6.27
3164 RADULY B. DARIUS 899 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 8.60 – – 7.95 – – – – – – 8.27
3165 RÁDULY S. GYOPÁR 743 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 7.25 – – 8.95 – – Limba maghiara 9.40 – – 8.53
3166 RĂDUȚĂ S. SORIN 2803 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 5.85 – – 4.00 – – – – – – 4.92
3167 RĂDUȚOIU R. RĂDUCU ANDREI 3806 Școala Gimnazială Moieciu de Jos 1.15 – – 1.00 – – – – – – 1.07
3168 RĂDUȚOIU POPA M. MATEI STEFAN 617 Școala Gimnazială Moieciu de Sus 9.25 – – 8.20 – – – – – – 8.72
3169 RĂDVAN N. SABINA PAULA 1409 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 9.20 – – 5.75 – – – – – – 7.47
3170 RAFIROIU DȘ. MARIA CERISA 228 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 9.60 – – 9.00 – – Limba germana 9.60 – – 9.40
3171 RĂGHINĂ N. MARC ALEXANDRU 2622 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.70 – – 5.00 – – – – – – 5.35
3172 RAICA A. TIMEA MARIA 1350 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 8.25 – – 6.90 – – – – – – 7.57
3173 RĂICAN C. CRISTIANA GABRIELA 2809 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 6.70 – – 3.10 – – – – – – 4.90
3174 RAICU MI. MATEI 736 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 8.80 – – 8.30 – – – – – – 8.55
3175 RĂILEANU MD. IRINA 150 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 9.55 – – 9.55 – – – – – – 9.55
3176 RĂILEANU DC. ȘTEFAN ADRIAN 140 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 9.65 – – 9.50 – – – – – – 9.57
3177 RAITA IM. LIDIA IOANA 3414 Școala Gimnazială Crihalma 3.80 – – 2.60 – – – – – – 3.20
3178 RAIU IV. DIANDRA ALEXANDRA 2477 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 6.70 – – 4.60 – – – – – – 5.65
3179 RAMBA RP. DAVID ANDREI 284 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.40 – – 9.20 – – – – – – 9.30
3180 RANGA HI. IOAN FLORIN 301 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.30 – – 9.25 – – – – – – 9.27
3181 RANTAR I. ROBERT VLADUT 3397 Școala Gimnazială Părău 2.35 – – 4.20 – – – – – – 3.27
3182 RASALIU CE. ROBERT ALEXANDRU 1560 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 7.80 – – 6.70 – – – – – – 7.25
3183 RĂŞANU RG. TUDOR-GEORGE 82 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.55 – – 9.90 – – – – – – 9.72
3184 RĂȘINAR CG. RADU 1282 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.00 – – 6.30 – – Limba germana 8.75 – – 7.68
3185 RÂȘNOVEAN C. LIDIA MELANIA 779 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.15 – – 7.80 – – – – – – 8.47
3186 RÂȘNOVEANU D. CASANDRA 2156 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.00 – – 5.30 – – Limba germana 6.40 – – 6.23
3187 RAŢĂ C. COSMINA ELENA 1782 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 7.25 – – 6.55 – – – – – – 6.90
3188 RAȚIU C. ROBERT ALEXANDRU 1396 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 8.30 – – 6.70 – – – – – – 7.50
3189 RAȚIU-NEACȘU DD. MIHAI 431 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.45 – – 8.65 – – – – – – 9.05
3190 RĂUŢĂ B. TEODORA 1196 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 8.60 – – 7.05 – – – – – – 7.82
3191 RĂUȚĂ V. ALEXANDRA MIHAELA 2379 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 7.00 – – 4.65 – – – – – – 5.82
3192 RĂVAR L. MIRUNA 142 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.35 – – 9.80 – – – – – – 9.57
3193 RAVAS CG. ELENA CĂTĂLINA 2536 Școala Gimnazială Vulcan 7.45 – – 3.60 – – – – – – 5.52
3194 RAZI R. VICTOR GEORGIAN 760 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 8.25 – – 8.80 – – – – – – 8.52
3195 REBECA G. DENISA 3996 Școala Gimnazială ‘Gheorghe Șincai’ Șinca Veche Absent – – Absent – – – – – – Absent
3196 REBECA T. PAUL 3997 Școala Gimnazială Șercăița Absent – – Absent – – – – – – Absent
3197 REGNEALĂ M. ANDREEA MĂDĂLINA 1533 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 9.10 – – 5.45 – – – – – – 7.27
3198 REIT NE. DELIA ALEXANDRA 1391 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 8.65 – – 6.35 – – – – – – 7.50
3199 REIT DI. DELIA IOANA 3098 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 4.50 – – 3.85 – – – – – – 4.17
3200 RELEA F. DANIEL 2238 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 6.85 – – 5.35 – – – – – – 6.10
3201 RENEA M. ALEXANDRA 472 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.15 – – 8.80 – – – – – – 8.97
3202 RENGHIUȚ CE. CĂTĂLINA ANDREEA 131 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.50 – – 9.70 – – – – – – 9.60
3203 RENŢA M. DENIS FLORIN 1630 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 7.65 – – 6.65 – – – – – – 7.15
3204 REPEDE GH. MARIUS 2161 Școala Gimnazială Rupea 6.80 – – 5.65 – – – – – – 6.22
3205 RETEGAN A. DIANA MARIA 804 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.10 – – 8.05 – – Limba germana 9.15 – – 8.43
3206 REZMERIŢĂ C. DUMITRU COSMIN 2134 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 6.70 – – 5.85 – – – – – – 6.27
3207 REZMERIŢĂ M. MIHAELA ALEXANDRA 211 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 9.65 – – 9.20 – – – – – – 9.42
3208 RIGÓ A. ZSANETT 2693 Școala Gimnazială Rupea 3.45 – – 4.50 – – Limba maghiara 7.70 – – 5.21
3209 RÎMBEU G. ADELINA 1596 Școala Gimnazială Sohodol 8.80 – – 5.55 – – – – – – 7.17
3210 RÎPĂ IL. RĂZVAN 1592 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 7.50 – – 6.90 – – – – – – 7.20
3211 RÎPEA N. SEBASTIAN NICOLAE 2269 Școala Gimnazială Măgura 6.60 – – 5.45 – – – – – – 6.02
3212 RÎŞNOVEAN M. ALEXANDRU MIHAI 1608 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 7.15 – – 7.20 – – – – – – 7.17
3213 RÎȘNOVEAN I. SILVIU DANIEL 718 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.00 – – 8.15 – – – – – – 8.57
3214 RÎȘNOVEANU ID. VANESSA MARIA 3277 Școala Gimnazială Sânpetru 5.30 – – 2.00 – – – – – – 3.65
3215 RISTACHE C. ALEXANDRA 161 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.25 – – 9.80 – – – – – – 9.52
3216 ROATA C. ELISABETA 2409 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 7.05 – – 4.50 – – – – – – 5.77
3217 ROBU MO. DAVID ALEXANDRU 1211 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.60 – – 7.00 – – – – – – 7.80
3218 ROBU CI. MIHNEA IOSIF 243 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.00 – – 10.00 – – Limba germana 9.15 – – 9.38
3219 ROBU MC. NICOLETA 2945 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 6.55 – – 2.60 – – – – – – 4.57
3220 ROBU C. RĂZVAN PETRIŞOR 2240 Școala Gimnazială nr. 16 Brașov 6.40 – – 5.80 – – – – – – 6.10
3221 ROBU S. SARA 2059 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 7.60 – – 5.20 – – – – – – 6.40
3222 ROBU C. TUDOR SEBASTIAN 107 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.60 – – 9.75 – – – – – – 9.67
3223 RODBĂȘAN IS. SILVIU GEORGIAN 3385 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 3.15 – – 3.50 – – – – – – 3.32
3224 ROGOZ L. CAROL MIHAI 263 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.30 – – 9.40 – – – – – – 9.35
3225 ROHAN C. BIANCA ISABELA 3128 Școala Gimnazială Șercaia 3.60 – – 4.55 – – – – – – 4.07
3226 ROMAN IC. ALEXANDRU 1671 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 8.25 – – 5.90 – – – – – – 7.07
3227 ROMAN MS. ANDREEA IOANA 1769 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 8.20 – – 5.60 – – – – – – 6.90
3228 ROMAN T. IONELA MARIA 3838 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 2.75 – – Absent – – – – – – Absent
3229 ROMAN S. IULIA ȘTEFANIA 1404 Școala Gimnazială Rupea 7.70 – – 6.35 – – Limba germana 8.45 – – 7.50
3230 ROMAN SN. RADU 2291 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 6.95 – – 5.00 – – – – – – 5.97
3231 ROMEDEA M. ROBERT MARIO 2603 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 5.80 – – 5.00 – – – – – – 5.40
3232 ROMEGHEA G. MIHAI RAUL 3193 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 4.30 – – 3.50 – – – – – – 3.90
3233 ROSCA I. MIHAELA IOANA 591 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 9.35 – – 8.20 – – – – – – 8.77
3234 ROŞCA MA. ANA 1200 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 8.10 – – 7.55 – – – – – – 7.82
3235 ROŞCA V. CRISTINA 1508 Școala Gimnazială Hoghiz 8.00 – – 6.65 – – – – – – 7.32
3236 ROŞCA RD. NATALIA MIHAELA 2728 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 6.15 – – 4.10 – – – – – – 5.12
3237 ROȘCA CI. DARIA MARIA 854 Școala Gimnazială Vama Buzăului 9.30 – – 7.40 – – – – – – 8.35
3238 ROȘCA C. IOANA 186 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.70 – – 9.55 – – Limba germana 9.15 – – 9.46
3239 ROȘCA F. MARIA ALINA 2407 Școala Gimnazială Vama Buzăului 7.20 – – 4.35 – – – – – – 5.77
3240 ROȘCA LC. MARIUS 1536 Liceul cu Program Sportiv Brașov 8.75 – – 5.80 – – – – – – 7.27
3241 ROȘCA VA. REMUS ANDREI 3002 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 5.10 – – 3.80 – – – – – – 4.45
3242 ROȘCA S. ROBERT IOAN 1716 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.35 – – 5.65 – – – – – – 7.00
3243 ROȘCA-METAXA A. DAVID 1123 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 7.20 – – 8.70 – – – – – – 7.95
3244 ROȘIORU V. DARIUS ANDREI 493 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.65 – – 8.20 – – – – – – 8.92
3245 ROSTAS V. DAN 3756 Școala Gimnazială Ormeniș 1.40 – – 1.50 – – – – – – 1.45
3246 ROSTÁS Z. ARMANDO NORBERT 3795 Școala Gimnazială Hoghiz 1.20 – – 1.00 – – Limba maghiara 1.35 – – 1.18
3247 ROSU N. COSMIN DINU 1730 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 7.40 – – 6.60 – – – – – – 7.00
3248 ROSU C. STEFANIA BIANCA 3621 Școala Gimnazială Prejmer 2.30 – – 2.20 – – – – – – 2.25
3249 ROŞU V. IONUŢ VASILE 2793 Școala Gimnazială Hărman 5.90 – – 4.00 – – – – – – 4.95
3250 ROŞU G. LARISA GIORGIANA 3333 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 5.00 – – 2.00 – – – – – – 3.50
3251 ROȘU LM. ANDRA IOANA 2331 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.10 – – 3.70 – – – – – – 5.90
3252 ROȘU D. BOGDAN MARIAN 2835 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 5.60 – – 4.10 – – – – – – 4.85
3253 ROTAR N. MARIA NARCISA 989 Școala Gimnazială Purcăreni 8.10 – – 8.20 – – – – – – 8.15
3254 ROTAR H. ROBERT 708 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 8.45 – – 8.75 – – – – – – 8.60
3255 ROTARIU F. ANDREEA 2283 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 6.10 – – 5.90 – – – – – – 6.00
3256 ROTARIU RG. GABRIELA RAMONA 571 Școala Gimnazială Hălchiu 9.30 – – 8.30 – – – – – – 8.80
3257 ROTARIU V. LEONARDO CRISTIAN 2452 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 7.85 – – 3.55 – – – – – – 5.70
3258 ROTARU CV. DARIUS ANDREI 1921 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 6.90 – – 6.40 – – – – – – 6.65
3259 ROTARU CV. IULIA SIMONA 795 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.80 – – 8.10 – – – – – – 8.45
3260 ROTARU M. KLAUS 2435 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 4.70 – – 5.05 – – Limba maghiara 7.50 – – 5.75
3261 ROTBĂȘAN G. CORINA-ALEXANDRA 3848 Școala Gimnazială Crizbav 1.00 – – Absent – – – – – – Absent
3262 ROZNOVĂȚ GC. RADU 449 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.00 – – 9.85 – – Limba germana 9.20 – – 9.01
3263 ROZOREA GG. IOANA SORANA 163 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 10.00 – – 8.70 – – Limba germana 9.80 – – 9.50
3264 ROZSNYAI S. TIMEEA ANIKÓ 642 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 8.90 – – 7.45 – – Limba maghiara 9.75 – – 8.70
3265 RUCĂREANU V. GABRIEL 2248 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 7.40 – – 4.75 – – – – – – 6.07
3266 RUDARU B. BIANCA 3998 Școala Gimnazială ‘Gheorghe Șincai’ Șinca Veche Absent – – Absent – – – – – – Absent
3267 RUGINĂ M. ZONEL PETRU 118 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.45 – – 9.80 – – – – – – 9.62
3268 RUJA TL. GEORGIANA ANDREEA 3607 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 2.05 – – 2.55 – – – – – – 2.30
3269 RUJAN I. DARIUS 2749 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 5.10 – – 5.05 – – – – – – 5.07
3270 RUJAN C. OCTAVIAN CONSTANTIN 707 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.50 – – 8.70 – – – – – – 8.60
3271 RUNCEANU GA. GEORGE ALEXANDRU 2796 Școala Gimnazială Șimon 5.60 – – 4.30 – – – – – – 4.95
3272 RUS I. ALEXANDRA AURELIA 113 Școala Gimnazială Sâmbăta de Sus 9.55 – – 9.75 – – – – – – 9.65
3273 RUS DF. ANA MARIA 750 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.05 – – 8.00 – – – – – – 8.52
3274 RUS GN. ANDREAS CRISTIAN 3146 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 4.05 – – 4.00 – – – – – – 4.02
3275 RUSCA C. ANA MONICA 1051 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.20 – – 7.15 – – Limba germana 8.80 – – 8.05
3276 RUSEN AC. ANDREEA BIANCA 1223 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.60 – – 6.95 – – – – – – 7.77
3277 RUSSU F. FABIAN GABRIEL 2917 Școala Gimnazială Jibert 5.65 – – 3.65 – – – – – – 4.65
3278 RUSSU VO. PAUL DARIUS 3999 Școala Gimnazială Jibert Absent – – Absent – – – – – – Absent
3279 RUSU F. ANCA IOANA 775 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 9.80 – – 7.15 – – – – – – 8.47
3280 RUSU VG. ANISIA ALEXANDRA 2364 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 7.60 – – 4.10 – – – – – – 5.85
3281 RUSU NA. BOGDAN 3849 Școala Gimnazială Jibert 1.00 – – Absent – – – – – – Absent
3282 RUSU F. BOGDAN MARIUS 3681 Școala Gimnazială Jibert 1.40 – – 2.50 – – – – – – 1.95
3283 RUSU CD. CĂLIN 1325 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 8.10 – – 7.15 – – – – – – 7.62
3284 RUSU I. CONSTANTIN LEONARD 3306 Școala Gimnazială Comăna de Jos 2.65 – – 4.50 – – – – – – 3.57
3285 RUSU D. CRISTIANA TEODORA 659 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 8.75 – – 8.60 – – – – – – 8.67
3286 RUSU CA. DENISA GABRIELA 977 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 9.65 – – 6.65 – – – – – – 8.15
3287 RUSU F. DENISA MARIA 1878 Școala Gimnazială Șercaia 8.15 – – 5.25 – – – – – – 6.70
3288 RUSU I. ELENA BIANCA 3667 Școala Gimnazială Dăișoara 2.50 – – 1.50 – – – – – – 2.00
3289 RUSU V. GEORGE 2890 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 5.40 – – 4.00 – – – – – – 4.70
3290 RUSU IE. ILIE DENIS 1673 Școala Gimnazială Jibert 8.05 – – 6.10 – – – – – – 7.07
3291 RUSU IA. IOAN-ALEXANDRU 2150 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 7.00 – – 5.50 – – – – – – 6.25
3292 RUSU I. LENUȚA 1183 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 8.20 – – 7.50 – – – – – – 7.85
3293 RUSU A. RAHELA 3422 Școala Gimnazială Comăna de Jos 3.75 – – 2.60 – – – – – – 3.17
3294 RUSU F. ROXANA MARIA 2548 Școala Gimnazială Șercăița 5.70 – – 5.35 – – – – – – 5.52
3295 RUSU V. VASILE EDUARD 2750 Școala Gimnazială Jibert 5.10 – – 5.05 – – – – – – 5.07
3296 SABADÂȘ E. ALESIA IOANA 3544 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 3.55 – – 1.65 – – – – – – 2.60
3297 SABĂU MO. RAUL 2284 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 5.95 – – 6.05 – – – – – – 6.00
3298 SABO RE. ELISA 2990 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 3.80 – – 5.20 – – – – – – 4.50
3299 SACOTĂ-SCHUSTER CV. MARKUS CORNELIUS 2287 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 5.25 – – 7.00 – – Limba germana 5.75 – – 6.00
3300 SAFTA F. ALESSANDRA 2561 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 4.25 – – 6.75 – – – – – – 5.50
3301 SAFTA C. ŞTEFANIA ELENA 2438 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 7.75 – – 3.70 – – – – – – 5.72
3302 ȘAITIȘ FC. PAUL DANIEL 1099 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 8.60 – – 7.35 – – – – – – 7.97
3303 SALA R. DAVID 2139 Liceul cu Program Sportiv Brașov 6.20 – – 6.35 – – – – – – 6.27
3304 SALA RG. ERIC 523 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 10.00 – – 7.75 – – – – – – 8.87
3305 SĂLAGHE EG. MIHAELA ANA MARIA 2064 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 7.20 – – 5.60 – – – – – – 6.40
3306 SALAHORU Ș. ȘTEFANIA TEODORA 282 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.50 – – 9.10 – – – – – – 9.30
3307 SAMOIL T. COSMIN 1793 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 6.80 – – 6.95 – – – – – – 6.87
3308 SAMOILĂ S. NARCISA ROBERTA 4000 Școala Gimnazială Vulcan Absent – – Absent – – – – – – Absent
3309 SAMOILĂ DM. TEODORA 1614 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 8.70 – – 5.60 – – – – – – 7.15
3310 SAMSON E. MARIA NOEMA 810 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 9.10 – – 7.75 – – – – – – 8.42
3311 SAMSON NE. NICOLETA IULIANA 557 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 9.45 – – 8.20 – – – – – – 8.82
3312 SANDOR A. LEONARD ALEXANDRU 3016 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 4.10 – – 4.75 – – – – – – 4.42
3313 SÁNDOR AI. DÁVID ZSOLT 2833 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 3.60 – – 3.60 – – Limba maghiara 7.40 – – 4.86
3314 ȘANDOR CG. ANDREI-ALEXANDRU 829 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 8.00 – – 8.80 – – – – – – 8.40
3315 ŞANDRU VD. CASIAN 2153 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 6.50 – – 6.00 – – – – – – 6.25
3316 ŞANDRU C. IOANA 1052 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.00 – – 8.10 – – – – – – 8.05
3317 ȘANDRU G. IULIAN ȘTEFAN 2423 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 6.10 – – 5.40 – – Limba germana 5.80 – – 5.76
3318 SANDU MŞ. ADRIANA-FLORINA 1905 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.20 – – 6.15 – – – – – – 6.67
3319 SANDU I. ANDREI FLAVIUS 965 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.75 – – 7.60 – – – – – – 8.17
3320 SANDU VM. DENISA MARIA 281 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.60 – – 9.00 – – – – – – 9.30
3321 SANDU IS. EDUARD 550 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.45 – – 9.25 – – – – – – 8.85
3322 SANDU MŞ. IRINA-MARIA 1606 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.70 – – 6.65 – – – – – – 7.17
3323 SANDU C. MOISE 3707 Școala Gimnazială Mândra 2.00 – – 1.50 – – – – – – 1.75
3324 SANDU MC. PETRU 1627 Școala Gimnazială Sâmbăta de Sus 7.75 – – 6.55 – – – – – – 7.15
3325 SANDU C. TUDOR EDUARD 182 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.50 – – 9.45 – – – – – – 9.47
3326 SĂNDULEAC M. MARA TEODORA 2211 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 7.75 – – 4.50 – – – – – – 6.12
3327 SAON CT. THEODOR 610 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.60 – – 9.40 – – Limba germana 8.25 – – 8.75
3328 SĂRARU G. DENISA-ALEXANDRA 1894 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 8.35 – – 5.00 – – – – – – 6.67
3329 SAROȘ E. EDUARD EUGEN 1740 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 8.00 – – 5.95 – – – – – – 6.97
3330 SAS VG. ANDRA GEORGIANA 934 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 8.55 – – 7.90 – – – – – – 8.22
3331 SAS I. DELIA 3637 Școala Gimnazială Crizbav 2.80 – – 1.50 – – – – – – 2.15
3332 SASU A. ADRIANA 3052 Școala Gimnazială Tărlungeni 3.90 – – 4.70 – – – – – – 4.30
3333 SASU G. AMALIA VALENTINA 4001 Școala Gimnazială Recea Absent – – Absent – – – – – – Absent
3334 SASU-DUCŞOARA EE. EMANUEL DAN 1620 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.30 – – 6.00 – – – – – – 7.15
3335 SATNOIANU C. ANDREEA MONICA 1263 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.25 – – 7.20 – – – – – – 7.72
3336 SATNOIANU RA. DOMINIC IOAN 185 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.95 – – 10.00 – – – – – – 9.47
3337 SĂUAN ȘA. ȘTEFANIA ADRIANA 3325 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 4.55 – – 2.50 – – – – – – 3.52
3338 SAULEA D. ȘTEFAN ADRIAN 2084 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 6.10 – – 6.65 – – – – – – 6.37
3339 SAVA MG. DAVID FLORIN 3091 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 3.85 – – 4.55 – – – – – – 4.20
3340 SAVA I. MARIA DENISA 311 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.80 – – 8.70 – – – – – – 9.25
3341 SAVA VD. PARASCHIVA DANIELA 3478 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 3.85 – – 2.00 – – – – – – 2.92
3342 SAVA I. TOBIAS GABRIEL 2715 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 6.05 – – 4.25 – – – – – – 5.15
3343 SAVIN M. HORIA MATEI 67 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.75 – – 9.80 – – – – – – 9.77
3344 SAVIN CV. MARA ELENA 79 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.70 – – 9.75 – – – – – – 9.72
3345 SAVU L. ANAMARIA CRISTINA 2774 Școala Gimnazială Prejmer 6.50 – – 3.50 – – – – – – 5.00
3346 SAVU C. ANDREEA 806 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 9.50 – – 7.35 – – – – – – 8.42
3347 SAVU D. COSMIN 3245 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 5.00 – – 2.55 – – – – – – 3.77
3348 SAVU I. IACOB SORIN 1585 Școala Gimnazială Dumbrăvița 8.80 – – 5.60 – – – – – – 7.20
3349 SAVU S. MARIA SORINA 3724 Școala Gimnazială Ticuș 1.80 – – 1.50 – – – – – – 1.65
3350 SAVU I. RALUCA DIANA 2223 Școala Gimnazială Prejmer 6.75 – – 5.50 – – – – – – 6.12
3351 SAVU I. RIANA VANESSA 1980 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 8.25 – – 4.85 – – – – – – 6.55
3352 SAVU C. ROXANA IOANA 3608 Școala Gimnazială Șoarș 3.55 – – 1.00 – – – – – – 2.27
3353 SBÎRNĂ I. GEORGE ALEXANDRU 3416 Școala Gimnazială Măgura 3.40 – – 3.00 – – – – – – 3.20
3354 SBURĂTURĂ SI. ȘTEFAN CRISTIAN 2897 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 5.00 – – 4.40 – – – – – – 4.70
3355 SCÂNTEIE S. ADRIAN CATALIN 2203 Școala Gimnazială Măgura 7.15 – – 5.15 – – – – – – 6.15
3356 SCÂNTEIE A. COSMINA IOANA 1602 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 8.20 – – 6.15 – – – – – – 7.17
3357 SCARLACIUC C. ANDREEA CRISTINA 1801 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 8.10 – – 5.60 – – – – – – 6.85
3358 SCARLAT S. IONUŢ 2297 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 6.45 – – 5.50 – – – – – – 5.97
3359 SCARLAT A. SAMUEL MIHAI 2512 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 5.00 – – 6.20 – – – – – – 5.60
3360 SCHENKER-ARPĂTĂCEANU I. DAN 1795 Școala Gimnazială Rupea 6.95 – – 6.65 – – Limba germana 7.00 – – 6.86
3361 SCHERER S. ERWIN 2371 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 6.35 – – 5.40 – – Limba germana 5.80 – – 5.85
3362 ŞCHIOPU G. ADRIAN GABRIEL 3161 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 4.40 – – 3.60 – – – – – – 4.00
3363 ŞCHIOPU S. ALEXANDRU 608 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.75 – – 8.75 – – – – – – 8.75
3364 ŞCHIOPU CI. IOANA CRISTINA 3840 Școala Gimnazială Comăna de Jos 2.50 – – Absent – – – – – – Absent
3365 ȘCHIOPU A. DARIA CRISTINA 988 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.20 – – 8.10 – – – – – – 8.15
3366 SCHNEIDER ZK. ROSEMARIA KARMINA 3334 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 5.00 – – 2.00 – – – – – – 3.50
3367 SCÎNTEI M. SARA ALEXIA 26 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.80 – – 10.00 – – – – – – 9.90
3368 SCORŢEA RG. VIOREL ANDREI 3217 Școala Gimnazială Șimon 3.65 – – 4.05 – – – – – – 3.85
3369 SCORȚEA IM. IONEL RAFAEL 2015 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 7.80 – – 5.20 – – – – – – 6.50
3370 SCORȚEA M. MARIA VALENTINA 2871 Școala Gimnazială ‘Aron Pumnul’ Cuciulata 5.05 – – 4.50 – – – – – – 4.77
3371 SCORTECCI U. GABRIELE GIULIANO 2955 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 3.75 – – 5.40 – – – – – – 4.57
3372 SCRIDONESE PA. ALEXANDRU MARIUS 3185 Școala Gimnazială Hoghiz 3.80 – – 4.10 – – – – – – 3.95
3373 SCURTU A. ANDREEA 4002 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov Absent – – Absent – – Limba germana Absent – – Absent
3374 SCURTU C. ROBERT FLORENTIN 1904 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 7.25 – – 6.10 – – – – – – 6.67
3375 SCUTARU GS. ALEXANDRU GABRIEL 3200 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 3.10 – – 4.70 – – – – – – 3.90
3376 SDRĂILĂ -. EDUARD ANDREI 3619 Școala Gimnazială Șinca Nouă 2.55 – – 1.95 – – – – – – 2.25
3377 SEBASTIAN AE. IOANA 511 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.15 – – 8.65 – – – – – – 8.90
3378 SECĂREA N. ANDREEA DIANA 2060 Școala Gimnazială Măgura 7.50 – – 5.30 – – – – – – 6.40
3379 SECĂREA CN. VLAD IONUȚ 2186 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 7.15 – – 5.20 – – – – – – 6.17
3380 SECIU G. ANNA IRINA 2633 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 6.00 – – 4.65 – – – – – – 5.32
3381 SEFCENCO AC. SORIN VALENTIN 1490 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 8.20 – – 6.50 – – – – – – 7.35
3382 SEGHETE RD. ALEXANDRA 730 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.35 – – 7.75 – – – – – – 8.55
3383 ȘEICĂRESCU CG. LAVINIA 530 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.20 – – 8.55 – – – – – – 8.87
3384 ȘEITAN L. DAVID LUCIAN 574 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.95 – – 8.65 – – – – – – 8.80
3385 SEIVERTH H. PAUL GABRIEL 1001 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.70 – – 7.55 – – – – – – 8.12
3386 ŞENDREA C. ROBERT EMILIAN 2846 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 5.00 – – 4.70 – – – – – – 4.85
3387 ȘENDROIU H. ILEANA 222 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.75 – – 9.05 – – – – – – 9.40
3388 SERBAN N. ANAMARIA 4003 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața Absent – – Absent – – – – – – Absent
3389 ŞERBAN C. ANDREI GHEORGHE 401 Școala Gimnazială Rupea 9.55 – – 8.65 – – – – – – 9.10
3390 ŞERBAN N. DARIA NICOLETA 2415 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 6.10 – – 5.45 – – – – – – 5.77
3391 ŞERBAN V. GHEORGHE SERGIU 3377 Școala Gimnazială ‘Ion Codru Drăgușanu’ Drăguș 2.70 – – 4.00 – – – – – – 3.35
3392 ŞERBAN BȘ. MEDEEA 1148 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.60 – – 7.20 – – – – – – 7.90
3393 ŞERBAN CC. ŞTEFAN 2049 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 7.20 – – 5.65 – – – – – – 6.42
3394 ȘERBAN M. ALEXANDRA ELENA 941 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 9.40 – – 7.00 – – – – – – 8.20
3395 ȘERBAN C. ALEXANDRU PAVEL 2849 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 4.20 – – 5.50 – – – – – – 4.85
3396 ȘERBAN G. ALYA TEODORA 2215 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 7.20 – – 5.05 – – – – – – 6.12
3397 ȘERBAN A. ANDREI 2761 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 5.10 – – 5.00 – – – – – – 5.05
3398 ȘERBAN I. COSMIN-BOGDAN 3826 Școala Gimnazială Crizbav 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
3399 ȘERBAN A. DANA OTILIA 164 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.75 – – 9.25 – – – – – – 9.50
3400 ȘERBAN I. DANIEL IOAN 738 Școala Gimnazială Teliu 8.75 – – 8.35 – – – – – – 8.55
3401 ȘERBAN D. DAVID 3024 Liceul cu Program Sportiv Brașov 5.25 – – 3.50 – – – – – – 4.37
3402 ȘERBAN AM. EDUARD VALENTIN 235 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.35 – – 9.45 – – – – – – 9.40
3403 ȘERBAN F. FLORIN 3575 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 2.50 – – 2.50 – – – – – – 2.50
3404 ȘERBAN G. GABRIEL ROBERT 3212 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 5.00 – – 2.70 – – – – – – 3.85
3405 ȘERBAN J. LASZLO 2573 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 3.75 – – 5.55 – – Limba maghiara 7.10 – – 5.46
3406 ȘERBAN CG. MARIA-MĂDĂLINA 763 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 9.70 – – 7.30 – – – – – – 8.50
3407 ȘERBAN F. OLIVIA 3529 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 3.35 – – 2.00 – – – – – – 2.67
3408 ȘERBAN B. ȘTEFANIA ANTONIA 964 Școala Gimnazială Nr. 4 Zărnești 8.80 – – 7.55 – – – – – – 8.17
3409 ȘERBAN MC. TEODORA 626 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 10.00 – – 7.40 – – – – – – 8.70
3410 SERBANUCA A. IOANA ALEXANDRA 2769 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 5.70 – – 4.35 – – – – – – 5.02
3411 ŞERBULEA CD. IOANA CLAUDIA 878 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 9.50 – – 7.10 – – – – – – 8.30
3412 SEREDIUC V. MARIN 3329 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 3.10 – – 3.95 – – – – – – 3.52
3413 SERES P. DARIUS ANDREI 3366 Școala Gimnazială Hălchiu 5.00 – – 1.75 – – – – – – 3.37
3414 SEREŞ I. ELENA CRISTIANA 3030 Școala Gimnazială Hălchiu 5.00 – – 3.70 – – – – – – 4.35
3415 SERETEAN A. DAVID 2516 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 6.00 – – 5.15 – – – – – – 5.57
3416 SFERLE IS. IULIA-TEODORA 51 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 9.65 – – 10.00 – – – – – – 9.82
3417 SFETCU M. EDUARD MARIAN 1219 Școala Gimnazială Teliu 8.50 – – 7.55 – – Limba maghiara 7.30 – – 7.78
3418 SHAIKH MN. MUHAMMAD SAUD 346 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.75 – – 9.65 – – – – – – 9.20
3419 SIBIAN C. MIHNEA ANDREI 2563 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 6.85 – – 4.10 – – – – – – 5.47
3420 SICOE T. GEORGE 2069 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 6.80 – – 5.55 – – Limba germana 6.85 – – 6.40
3421 SÎIA R. GIORGIANA 2667 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 6.75 – – 3.75 – – – – – – 5.25
3422 SILEA M. IOANA MONICA 1945 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.80 – – 5.40 – – – – – – 6.60
3423 SILVĂȘAN N. ANDREI FLORIAN 3251 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 4.50 – – 3.00 – – – – – – 3.75
3424 SIMA G. ANDREEA MIHAELA 3223 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 4.25 – – 3.40 – – – – – – 3.82
3425 SIMA I. IOANA MARIANA 1298 Școala Gimnazială Cristian 7.75 – – 7.60 – – – – – – 7.67
3426 SIMA VC. IOANA RALUCA 1491 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 8.15 – – 6.55 – – – – – – 7.35
3427 SIMA CI. IULIANA MIRUNA 2838 Școala Gimnazială Sânpetru 5.40 – – 4.30 – – – – – – 4.85
3428 SIMA C. KRISTIAN FLAVIUS 1243 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.45 – – 7.05 – – – – – – 7.75
3429 SIMA DC. RAUL DANUȚ 2698 Școala Gimnazială Bod 6.05 – – 4.35 – – – – – – 5.20
3430 SIMINA Ș. ELENA MONICA 3630 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 2.90 – – 1.50 – – – – – – 2.20
3431 SIMION FE. FILIP EMANUEL 576 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 8.55 – – 9.05 – – – – – – 8.80
3432 SIMIONESCU E. RAUL 2001 Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea 7.90 – – 5.15 – – – – – – 6.52
3433 SIMIONESCU P. SIMONA MARIA 1256 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.70 – – 6.75 – – – – – – 7.72
3434 SIMO D. DANIELA ALEXANDRA 1589 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.15 – – 6.25 – – – – – – 7.20
3435 SIMON I. BRIGITTE-ANCA 3299 Școala Gimnazială Măieruș 4.15 – – 3.00 – – – – – – 3.57
3436 SIMON ES. GABRIEL SORIN 2360 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 6.00 – – 5.75 – – – – – – 5.87
3437 SIMON L. GERGŐ-BOTOND 1926 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 5.70 – – 5.45 – – Limba maghiara 8.80 – – 6.65
3438 SIMON A. KRISTÓF 2868 Școala Gimnazială Rupea 3.60 – – 3.50 – – Limba maghiara 7.25 – – 4.78
3439 SIMON A. VLAD MATEI 3186 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 3.40 – – 4.50 – – – – – – 3.95
3440 SIMULEA M. ALIDA 2730 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 5.25 – – 5.00 – – – – – – 5.12
3441 ȘINCAN E. LARISA IOANA 936 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.05 – – 8.40 – – – – – – 8.22
3442 ŞINDRILARU D. ALEXANDRA DENISA 3121 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 5.75 – – 2.40 – – – – – – 4.07
3443 ȘINDRILARU C. IOANA 2292 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 6.80 – – 5.15 – – – – – – 5.97
3444 SÎNEA V. RALUCA 1378 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 8.25 – – 6.80 – – – – – – 7.52
3445 SÎNGEORZAN A. ALEXIA 583 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.95 – – 7.60 – – – – – – 8.77
3446 SÎNTEA M. TEODORA 109 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.35 – – 10.00 – – – – – – 9.67
3447 SINU DA. ANISIA VALENTINA 312 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.80 – – 8.70 – – – – – – 9.25
3448 SIPOS N. ANDREEA 3174 Școala Gimnazială Nr. 5 Săcele 3.80 – – 4.15 – – – – – – 3.97
3449 SIPOS I. GYULA 2944 Școala Gimnazială Rupea 2.90 – – 4.00 – – Limba maghiara 6.85 – – 4.58
3450 SÎRB C. ALEXIA MARIA 1020 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.40 – – 7.80 – – – – – – 8.10
3451 SÎRBU D. NICHOLAS ANDREI 2732 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 6.20 – – 4.00 – – – – – – 5.10
3452 SLAV EV. GABRIEL BOGDAN 70 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 9.55 – – 10.00 – – – – – – 9.77
3453 SLAVU M. DIANA 1554 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 7.30 – – 7.25 – – – – – – 7.27
3454 SMĂDU V. EMANUELA MARIA 588 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.55 – – 8.00 – – – – – – 8.77
3455 SMARANDA CF. ȘTEFAN DARIUS 2526 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 6.80 – – 4.30 – – – – – – 5.55
3456 SMEU D. DARIA 1936 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 7.20 – – 6.05 – – – – – – 6.62
3457 SMEU MARE F. FLAVIA MARIA 1987 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.75 – – 5.35 – – – – – – 6.55
3458 SMINCHIŞE I. PATRICIA MARIA 147 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.65 – – 9.45 – – – – – – 9.55
3459 ŞOANCĂ GH. FLAVIUS 3347 Școala Gimnazială Rupea 2.95 – – 4.00 – – – – – – 3.47
3460 SOCEA DA. PAVEL 1625 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.10 – – 6.20 – – – – – – 7.15
3461 SOFONEA AM. ANDREEA ALISIA 521 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.30 – – 9.55 – – Limba germana 8.80 – – 8.88
3462 SOFRAZI OP. ALEXANDRA 485 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 9.15 – – 8.75 – – – – – – 8.95
3463 SOFRONE G. DUCU GEORGE 1711 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 7.45 – – 6.60 – – – – – – 7.02
3464 SOFRONIE C. ANDREI ALEXANDRU 207 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 8.90 – – 10.00 – – – – – – 9.45
3465 ŞOLCOI M. RADU 353 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.50 – – 8.85 – – – – – – 9.17
3466 ŞOLDAN A. PATRICIA DIANA 744 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.70 – – 7.35 – – – – – – 8.52
3467 SOLOMON C. CĂTĂLINA ELENA 2596 Școala Gimnazială Vulcan 7.40 – – 3.40 – – – – – – 5.40
3468 SOLOMON I. CORNEL 3825 Școala Gimnazială Mândra 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
3469 SOLOMON I. DIANA GABRIELA 1046 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 8.65 – – 7.45 – – – – – – 8.05
3470 SOLOMON I. GABRIEL MARIAN 3708 Școala Gimnazială Șinca Nouă 2.00 – – 1.50 – – – – – – 1.75
3471 SOLONARI A. ALEXANDRU DAVID 1207 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.00 – – 6.20 – – Limba germana 8.20 – – 7.80
3472 SOLOVĂSTRU FM. ALEXANDRU MIHAI 2893 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 5.35 – – 4.05 – – – – – – 4.70
3473 SOLOVĂSTRU I. RĂZVAN IOAN 1663 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.10 – – 7.75 – – Limba germana 6.45 – – 7.10
3474 SOMALY A. LOREDANA IZABELA 4004 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara Absent – – Absent – – – – – – Absent
3475 ȘOMU CC. MIRUNA NICOLETA 3020 Școala Gimnazială Jibert 4.50 – – 4.30 – – – – – – 4.40
3476 ȘOMU T. VLAD CORNEL 3158 Școala Gimnazială Jibert 5.00 – – 3.00 – – – – – – 4.00
3477 ŞONERIU G. GEORGE-SEBASTIAN 3442 Școala Gimnazială Augustin 3.60 – – 2.60 – – – – – – 3.10
3478 ȘONERIU IM. ALEXANDRU MARIAN 3799 Școala Gimnazială Șoarș 1.30 – – 1.00 – – – – – – 1.15
3479 SOOS A. KRISZTA 289 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.05 – – 9.15 – – Limba maghiara 9.70 – – 9.30
3480 SOOS A. LOREDANA 1727 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 7.65 – – 6.35 – – – – – – 7.00
3481 SOOS L. TAMÁS 2289 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 4.20 – – 5.80 – – Limba maghiara 7.95 – – 5.98
3482 SORBÁN Z. SZILÁRD 2652 Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan’ Săcele 3.60 – – 4.55 – – Limba maghiara 7.75 – – 5.30
3483 SORLESCU P. MONICA MIHAELA 664 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.50 – – 7.80 – – – – – – 8.65
3484 SOUCA VS. IULIA MARIA 115 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.70 – – 9.55 – – – – – – 9.62
3485 ŞOVA DC. ANDREI CLAUDIU 2593 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 5.25 – – 5.60 – – – – – – 5.42
3486 ȘOVAR DD. DUMITRU CIPRIAN 1683 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 7.00 – – 7.15 – – – – – – 7.07
3487 SPATARIU HĂMBĂREANU G. RĂZVAN CONSTANTIN 3378 Școala Gimnazială Ghimbav 2.55 – – 4.15 – – – – – – 3.35
3488 SPATARIU HĂMBĂREANU G. REMUS VLAD 3560 Școala Gimnazială Ghimbav 3.10 – – 2.00 – – – – – – 2.55
3489 SPOREA AI. EDUARD RAUL 1025 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 9.40 – – 6.75 – – – – – – 8.07
3490 SPOREA V. IONUŢ 2290 Școala Gimnazială Hărman 7.65 – – 4.30 – – – – – – 5.97
3491 STAICU N. MARIUS IONEL 3270 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Pompiliu Dan’ Zărnești 3.40 – – 4.00 – – – – – – 3.70
3492 STAMATE AD. VASILE OVIDIU 1162 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 8.95 – – 6.80 – – – – – – 7.87
3493 STAN M. ALEXANDRU PETRU 535 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.80 – – 8.95 – – – – – – 8.87
3494 STAN M. ALEXANDRU ŞTEFAN 1742 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 7.55 – – 6.40 – – – – – – 6.97
3495 STAN A. CRISTIAN ANTON 3180 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 4.40 – – 3.50 – – – – – – 3.95
3496 STAN V. IOAN ARSENIE 2478 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 6.65 – – 5.70 – – Limba germana 4.60 – – 5.65
3497 STAN V. MĂDĂLINA MIHAELA GEANINA 2947 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 5.40 – – 3.75 – – – – – – 4.57
3498 STAN M. MIRCEA 1101 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.55 – – 7.40 – – – – – – 7.97
3499 STANA P. RAREŞ 1687 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 8.45 – – 5.65 – – – – – – 7.05
3500 STANCIU O. ALEXANDRU 96 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.55 – – 9.85 – – – – – – 9.70
3501 STANCIU A. ECATERINA 148 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 9.65 – – 9.45 – – – – – – 9.55
3502 STANCIU C. MĂDĂLINA VASILICA 3711 Școala Gimnazială Bunești 1.75 – – 1.70 – – – – – – 1.72
3503 STĂNCIUC L. ȘTEFANIA-BIANCA 1473 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 9.40 – – 5.35 – – – – – – 7.37
3504 STANCU CM. NICOL ALEXIA 436 Școala Gimnazială Hălchiu 8.10 – – 10.00 – – – – – – 9.05
3505 STANCU C. RAREȘ MIHAI 1229 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 7.45 – – 8.10 – – – – – – 7.77
3506 STĂNCULESCU CD. LAURA 746 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 9.40 – – 7.65 – – – – – – 8.52
3507 STĂNEASĂ G. BOGDAN 786 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.60 – – 8.35 – – – – – – 8.47
3508 STÂNGĂ LC. DANIEL CONSTANTIN 3830 Școala Gimnazială Mândra 5.10 – – Absent – – – – – – Absent
3509 STÂNGĂ G. GEORGE 1140 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 7.30 – – 8.55 – – – – – – 7.92
3510 STĂNGĂ-COJOCAR M. DARIA MARIA 1770 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 8.15 – – 5.65 – – – – – – 6.90
3511 STĂNICĂ LM. ANDREEA MARIA 3448 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 3.05 – – 3.10 – – – – – – 3.07
3512 STĂNICĂ LM. ȘTEFANIA 3183 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 4.00 – – 3.90 – – – – – – 3.95
3513 STĂNILĂ DV. RAUL IOAN 2214 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 7.25 – – 5.00 – – – – – – 6.12
3514 STĂNILĂ CM. SANDRA MARIA 2107 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.25 – – 4.35 – – – – – – 6.30
3515 STĂNILOIU CM. LAVINIA MARIA 2030 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 7.85 – – 5.05 – – – – – – 6.45
3516 STANISLAV D. DENISA GEORGIANA 1981 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 8.25 – – 4.85 – – – – – – 6.55
3517 STANOMANA N. GHEORGHE MARIAN 4005 Școala Gimnazială Recea Absent – – Absent – – – – – – Absent
3518 STATE NL. ALEXIA MARIA 1326 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.05 – – 7.20 – – – – – – 7.62
3519 STATE ID. DELIA ELENA 2506 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 6.20 – – 5.00 – – – – – – 5.60
3520 STATE S. VICTOR 2643 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 6.10 – – 4.50 – – – – – – 5.30
3521 STATI C. ROBERT GABRIEL 995 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.05 – – 7.20 – – – – – – 8.12
3522 STEFAN S. RODICA IZABELA 3175 Școala Gimnazială Ormeniș 3.75 – – 4.20 – – – – – – 3.97
3523 ŞTEFAN C. CLAUDIU-VASILE 3827 Școala Gimnazială Budila 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
3524 ŞTEFAN D. FLAVIUS FLORIN 2920 Școala Gimnazială Hălchiu 5.00 – – 4.30 – – – – – – 4.65
3525 ŞTEFAN F. FLORENTINA-DIANA 4009 Școala Gimnazială Budila Absent – – Absent – – – – – – Absent
3526 ŞTEFAN CV. HORIA EUSEBIU 16 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 9.90 – – 10.00 – – – – – – 9.95
3527 ŞTEFAN VL. MARIA IULIA 402 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.50 – – 8.70 – – – – – – 9.10
3528 ȘTEFAN A. BRAD ALEXANDRU 711 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 8.00 – – 9.20 – – – – – – 8.60
3529 ȘTEFAN LF. IULIA ARANIA 1363 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.30 – – 6.80 – – – – – – 7.55
3530 ȘTEFAN LV. LIVIU VALENTIN 2179 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 6.60 – – 5.80 – – – – – – 6.20
3531 ȘTEFAN AC. RALUCA ELENA 602 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.25 – – 8.25 – – – – – – 8.75
3532 ŞTEFĂNESCU PD. ANA 32 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.75 – – 10.00 – – – – – – 9.87
3533 ȘTEFĂNESCU S. ANA 95 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.55 – – 9.90 – – Limba germana 9.65 – – 9.70
3534 ȘTEFĂNOAIA M. MIHAI GABRIEL 2909 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 4.85 – – 4.50 – – – – – – 4.67
3535 STEINESZ-MARIN I. ANTONIA 76 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 10.00 – – 9.45 – – – – – – 9.72
3536 STEJEROIU CHICHERNEA V. ALEXANDRA 1898 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 7.90 – – 5.45 – – – – – – 6.67
3537 STER LA. LAURENTIU VLAD 655 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.30 – – 8.05 – – – – – – 8.67
3538 STERIAN C. OVIDIU GEORGE 1619 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 8.35 – – 5.95 – – – – – – 7.15
3539 STESCU FV. ANA MARIA 953 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.55 – – 7.85 – – – – – – 8.20
3540 STÎNEA TV. TIMOTEI OTNIEL 2299 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 6.20 – – 5.75 – – – – – – 5.97
3541 STINGA M. DENISA NICOLETA 3418 Școala Gimnazială Prejmer 3.00 – – 3.40 – – – – – – 3.20
3542 STÎNGACIU R. EMANUEL OVIDIU 1580 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 7.70 – – 6.75 – – – – – – 7.22
3543 STÎNGU G. AURELIAN GHEORGHE 227 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 9.60 – – 9.20 – – – – – – 9.40
3544 STÎNGU MS. DIANA TEODORA 999 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.85 – – 7.40 – – – – – – 8.12
3545 STINIGUȚĂ V. IULIA 2295 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 6.65 – – 5.30 – – – – – – 5.97
3546 ȘTIRBU A. ADRIANA NICOLETA 1475 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 8.85 – – 5.90 – – – – – – 7.37
3547 STOIA N. MARIA CLARA 2866 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 5.00 – – 4.60 – – – – – – 4.80
3548 STOIAN AL. ANDREEA-ELENA 1342 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 9.00 – – 5.40 – – Limba germana 8.35 – – 7.58
3549 STOIAN RF. DRAGOȘ ANDREI 344 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 8.90 – – 9.50 – – – – – – 9.20
3550 STOIAN M. IOANA MARA 380 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.85 – – 9.45 – – – – – – 9.15
3551 STOIAN MI. MARIO ALEXANDRU 3142 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 5.05 – – 3.00 – – – – – – 4.02
3552 STOIAN RV. MICHELLE SARAH 1186 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 7.90 – – 5.65 – – Limba germana 10.00 – – 7.85
3553 STOIAN CI. SEBASTIAN IOAN 482 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 9.20 – – 8.70 – – – – – – 8.95
3554 STOIAN LȘ. ȘTEFAN 694 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 9.45 – – 7.75 – – – – – – 8.60
3555 STOICA P. ANA MARIA 159 Școala Gimnazială Ghimbav 9.70 – – 9.35 – – – – – – 9.52
3556 STOICA I. DANIELA 4006 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
3557 STOICA G. DENISA CLAUDIA 3244 Școala Gimnazială Voila 5.05 – – 2.50 – – – – – – 3.77
3558 STOICA M. DENISA GABRIELA 3370 Școala Gimnazială Viștea de Jos 3.25 – – 3.50 – – – – – – 3.37
3559 STOICA I. DIANA MARIA 722 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 8.50 – – 8.65 – – – – – – 8.57
3560 STOICA S. DRAGOS ALEXANDRU 3736 Școala Gimnazială Ormeniș 1.20 – – 2.00 – – – – – – 1.60
3561 STOICA D. GEORGE 2634 Școala Gimnazială Hărman 5.70 – – 4.95 – – – – – – 5.32
3562 STOICA VC. MARIA ALEXANDRA 1190 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.20 – – 6.45 – – – – – – 7.82
3563 STOICA V. MARIA EMILIA 3492 Școala Gimnazială Cincu 3.20 – – 2.50 – – – – – – 2.85
3564 STOICA IM. MARIAN IONUŢ 3463 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș 2.70 – – 3.35 – – – – – – 3.02
3565 STOICA G. PAULA ANDRADA 3360 Școala Gimnazială Cincu 3.60 – – 3.20 – – – – – – 3.40
3566 STOICA DG. RELIA MARIA 3568 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 3.05 – – 1.95 – – – – – – 2.50
3567 STOICA A. ROBERTA SILVIA 2607 Școala Gimnazială Cincu 6.60 – – 4.15 – – – – – – 5.37
3568 STOICA M. SARAH-ELENA 3350 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 3.35 – – 3.55 – – – – – – 3.45
3569 STOICA N. ȘTEFAN LUCIAN 1884 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.60 – – 5.80 – – – – – – 6.70
3570 STOICA I. TEODORA IOANA 386 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 9.75 – – 8.50 – – – – – – 9.12
3571 STOICULEȚ A. ANTONIA 2171 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 7.70 – – 5.70 – – Limba germana 5.20 – – 6.20
3572 STOJKA G. ANDREI 1484 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.45 – – 7.30 – – – – – – 7.37
3573 STOLERU G. BOGDAN CONSTANTIN 2281 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 6.15 – – 5.85 – – – – – – 6.00
3574 STOLERU F. MIHAI RAUL 3623 Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele 2.00 – – 2.50 – – – – – – 2.25
3575 STOLONEAC PM. TEODORA MARIA 1749 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 7.85 – – 6.05 – – – – – – 6.95
3576 STRATU-BICA SI. ȘTEFAN AURELIAN 2044 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 6.55 – – 6.35 – – – – – – 6.45
3577 STREJUŢ NS. HORIA ANDREI 954 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.50 – – 7.90 – – – – – – 8.20
3578 STREZA V. ANDREI 2187 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.15 – – 5.20 – – – – – – 6.17
3579 STREZA C. DENISA ANDREEA 2713 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 6.15 – – 4.15 – – – – – – 5.15
3580 STREZA I. FLORIN GHEORGHE 1097 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.70 – – 7.25 – – – – – – 7.97
3581 STRÎMBEI G. RAUL ILIE 3259 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 3.95 – – 3.50 – – – – – – 3.72
3582 STRÎMBU C. ANDREI 2885 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 4.15 – – 5.30 – – – – – – 4.72
3583 STRIMTU N. RAZVAN ALEXANDRU 2468 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 6.15 – – 5.20 – – – – – – 5.67
3584 STRÎMTU V. ALESSIA FLAVIA 110 Școala Gimnazială Dumbrăvița 9.35 – – 10.00 – – – – – – 9.67
3585 STROE G. ANA VICTORIA 645 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.55 – – 8.85 – – – – – – 8.70
3586 STROE N. MIHNEA 2610 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 5.75 – – 5.00 – – – – – – 5.37
3587 STROESCU I. FLORIN MARIAN 2654 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 6.60 – – 3.95 – – – – – – 5.27
3588 STROIA FT. ALEXANDRA MARIA 479 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.60 – – 8.30 – – – – – – 8.95
3589 STROIE FM. ANDRA FLORINA 224 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.65 – – 9.15 – – – – – – 9.40
3590 STROIE I. ANTONIO IONUŢ 3164 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 4.00 – – 4.00 – – – – – – 4.00
3591 STROIE IM. MARIUS SABIN 1131 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 8.85 – – 7.00 – – – – – – 7.92
3592 STROIE SD. OANA ANDREEA 1362 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 8.45 – – 6.65 – – – – – – 7.55
3593 STROIE Ş. ROBERT ȘTEFAN 1818 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 7.65 – – 6.00 – – – – – – 6.82
3594 STRUNGARU IS. FILIP ROBERT 3693 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș 1.70 – – 2.00 – – – – – – 1.85
3595 STUPARU MM. DIANA MARIA 84 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.45 – – 10.00 – – – – – – 9.72
3596 SUBŢIREL I. IACOB 3774 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 1.60 – – 1.00 – – – – – – 1.30
3597 SUBŢIREL M. MARCEL GHEORGHE 3703 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 1.80 – – 1.75 – – – – – – 1.77
3598 SUBȚIREL MN. MIHAELA 4008 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș Absent – – Absent – – – – – – Absent
3599 SUBȚIREL I. SAMUEL 4007 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș Absent – – Absent – – – – – – Absent
3600 SUBȚIRELU-VĂSI O. ANDRA SALOMEA 1899 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 7.80 – – 5.55 – – – – – – 6.67
3601 SUBȚIRICĂ P. CARMEN TEODORA 1425 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 9.10 – – 5.80 – – – – – – 7.45
3602 SUCACIU N. ALEXANDRU 2523 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 5.00 – – 6.15 – – – – – – 5.57
3603 SUCACIU C. CONSTANTIN 2568 Școala Gimnazială Mândra 5.90 – – 5.05 – – – – – – 5.47
3604 SUCEAVĂ IM. EMIL DAVID 3388 Școala Gimnazială Bod 3.60 – – 3.00 – – – – – – 3.30
3605 SUCIU F. ALESSANDRA MARIA 1180 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 8.50 – – 7.20 – – – – – – 7.85
3606 SUCIU GZ. ANTONIO FLORIN 684 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 9.15 – – 8.10 – – – – – – 8.62
3607 SUCIU G. IULIA GABRIELA 2024 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 7.05 – – 5.90 – – – – – – 6.47
3608 SUCIU AC. MARIA LOREDANA 1127 Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov 9.10 – – 6.75 – – – – – – 7.92
3609 SUCIU C. RUXANDRA IOANA 296 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.70 – – 8.85 – – – – – – 9.27
3610 ŞUHAN D. SORIN IULIAN 1512 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 7.80 – – 6.85 – – – – – – 7.32
3611 ȘULEA GC. ȘTEFANIA CRISTINA 1617 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 8.55 – – 5.60 – – Limba germana 7.30 – – 7.15
3612 ȘULER SA. ROBERT IONUȚ 915 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.70 – – 7.80 – – – – – – 8.25
3613 SULICĂ V. FLORIN GEORGE 3757 Școala Gimnazială Șoarș 1.40 – – 1.50 – – – – – – 1.45
3614 SUMEDREA A. ALEXANDRA 3095 Școala Gimnazială Șercaia 5.35 – – 3.00 – – – – – – 4.17
3615 SUMEDREA I. ANA MARIA ELENA 1450 Școala Gimnazială Șercaia 8.00 – – 6.85 – – – – – – 7.42
3616 SUPȚIRELU M. RAUL ADRIAN 3449 Școala Gimnazială Șercăița 1.85 – – 4.30 – – – – – – 3.07
3617 SURANYI ME. ANA 1566 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 7.85 – – 7.05 – – Limba germana 6.80 – – 7.23
3618 SURDU C. DRAGOȘ ALEXANDRU 3338 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 4.00 – – 3.00 – – – – – – 3.50
3619 SURDU I. ELENA 138 Școala Gimnazială Moieciu de Jos 9.75 – – 9.40 – – – – – – 9.57
3620 SURDU SC. LAURENTIU SORIN 3601 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 2.20 – – 2.50 – – – – – – 2.35
3621 ŞURUBARIU V. CEZAR ALEXANDRU 3367 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 3.95 – – 2.80 – – – – – – 3.37
3622 ŞUŞU P. ROBERT CONSTANTIN 2244 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 6.05 – – 6.15 – – – – – – 6.10
3623 ȘUȘU V. SILVANA 1938 Școala Gimnazială Purcăreni 6.75 – – 6.50 – – – – – – 6.62
3624 ŞUTEU IE. TEODOR 184 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 9.35 – – 9.60 – – – – – – 9.47
3625 ȘUTEU RD. ROXANA DUMITRIȚA 729 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.40 – – 7.70 – – – – – – 8.55
3626 SWAILEH S RS. RAMI 2741 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 4.50 – – 5.70 – – – – – – 5.10
3627 SZABO L. DENNIS FLORIAN 836 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 9.25 – – 7.50 – – – – – – 8.37
3628 SZABO J. ENDRE-ATTILA 3436 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 2.40 – – 2.05 – – Limba maghiara 5.00 – – 3.15
3629 SZABO M. NORBERT-MIHAI 1084 Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața 8.40 – – 6.50 – – Limba maghiara 9.10 – – 8.00
3630 SZABO M. ROBERT GABRIEL 3194 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 4.30 – – 3.50 – – – – – – 3.90
3631 SZABO LZ. ŞTEFAN DANIEL 3592 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 2.30 – – 2.50 – – – – – – 2.40
3632 SZABÓ SZ. SZILÁRD HUNOR 1210 Școala Gimnazială Rupea 8.65 – – 5.90 – – Limba maghiara 8.85 – – 7.80
3633 SZAKACS I. IMOLA TUNDE 2167 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 4.45 – – 5.50 – – Limba maghiara 8.70 – – 6.21
3634 SZAKACS G. KARINA MILENA 1312 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.30 – – 7.00 – – – – – – 7.65
3635 SZASZ D. DÉNES 1775 Școala Gimnazială Hoghiz 7.80 – – 4.20 – – Limba maghiara 8.70 – – 6.90
3636 SZASZ A. EMANUELA ELENA 2433 Școala Gimnazială Bunești 6.30 – – 5.20 – – – – – – 5.75
3637 SZAVUY L. ANGELA 3716 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 1.00 – – 1.00 – – Limba maghiara 3.10 – – 1.70
3638 SZAVUY C. ANNA TEODORA 286 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 9.20 – – 9.40 – – – – – – 9.30
3639 SZECSI SŞ. CĂTĂLIN ȘTEFAN 3253 Școala Gimnazială Ucea de Jos 4.00 – – 3.50 – – – – – – 3.75
3640 SZEKELY A. ALEXANDRU 2993 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 5.25 – – 3.70 – – – – – – 4.47
3641 SZEKELY A. ARPAD MIHALY 2726 Școala Gimnazială Jibert 5.00 – – 5.30 – – – – – – 5.15
3642 SZEKELY M. AURELIA ANDREA 2753 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 7.10 – – 3.00 – – – – – – 5.05
3643 SZÉKELY A. ROLAND LEONARD 1928 Școala Gimnazială Teliu 6.90 – – 5.20 – – Limba maghiara 7.80 – – 6.63
3644 SZENTE D. STEFANIA DENISA 1372 Școala Gimnazială Prejmer 8.85 – – 6.20 – – – – – – 7.52
3645 SZENTGYÖRGYI MF. RAREȘ FLORIN 874 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 8.65 – – 8.00 – – – – – – 8.32
3646 SZIGETHI S. SÁNDOR ANTAL 2436 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 5.75 – – 5.00 – – Limba maghiara 6.45 – – 5.73
3647 SZIGETI ZJ. MONIKA IULIA 2834 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 6.05 – – 3.65 – – – – – – 4.85
3648 SZILAGYI OI. MONICA 660 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.55 – – 8.80 – – – – – – 8.67
3649 SZOCS A. ANA ANDREEA 287 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 9.15 – – 9.45 – – – – – – 9.30
3650 SZOCS L. ISTVAN SZABOLCS 2799 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 2.80 – – 5.00 – – Limba maghiara 7.00 – – 4.93
3651 SZOCS MV. SZILARD ANDREI 2862 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 5.60 – – 4.00 – – – – – – 4.80
3652 SZŐKE Z. DÓRA 1388 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 6.70 – – 6.45 – – Limba maghiara 9.40 – – 7.51
3653 SZŰCS I. ROZÁLIA 3257 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 1.70 – – 3.60 – – Limba maghiara 5.90 – – 3.73
3654 TĂBĂCARU T. DUMITRU CONSTANTIN 1010 Școala Gimnazială Viștea de Jos 7.15 – – 9.10 – – – – – – 8.12
3655 TĂMAŞ OV. DENISA ANA MARIA 1012 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 10.00 – – 6.20 – – – – – – 8.10
3656 TĂMÎRJAN S. ROBERT ALEXANDRU 2293 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 6.80 – – 5.15 – – – – – – 5.97
3657 TAMPA A. ANDRADA SÎNZIANA 3210 Liceul cu Program Sportiv Brașov 5.20 – – 2.50 – – – – – – 3.85
3658 TAMPA G. RAREŞ ŞTEFAN 1823 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 7.20 – – 6.45 – – – – – – 6.82
3659 TAMPA MM. RĂZVAN MARIAN 2704 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 5.00 – – 5.40 – – – – – – 5.20
3661 TANASA V. TEODORA 2941 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 5.00 – – 4.20 – – – – – – 4.60
3662 TANASĂ C. DELIA ELENA 2544 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 6.00 – – 5.05 – – – – – – 5.52
3663 TĂNASĂ C. ANDREI RAUL 1182 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 8.40 – – 7.30 – – – – – – 7.85
3664 TANASE S. ALIN CODRUT 2959 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 5.60 – – 3.50 – – – – – – 4.55
3665 TĂNASE V. ANDREI RAREŞ 1594 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 7.25 – – 7.15 – – – – – – 7.20
3666 TĂNASE GD. MARIA ALEXANDRA 187 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.65 – – 9.60 – – Limba germana 9.15 – – 9.46
3667 TANCO Z. SZILAMÉR ATTILA 2572 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 4.55 – – 4.55 – – Limba maghiara 7.30 – – 5.46
3668 TANGA FD. TUDOR 325 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.30 – – 9.15 – – – – – – 9.22
3669 TANGERICĂ F. IONUŢ-ANDREI 2964 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 5.10 – – 4.00 – – – – – – 4.55
3670 TÂNŢ S. ELISA MARIA 584 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 9.80 – – 7.75 – – – – – – 8.77
3671 ŢÂNŢĂREAN DA. DRAGOŞ-BOGDAN 3022 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 5.30 – – 3.45 – – – – – – 4.37
3672 ȚÂNTEA I. ALEXANDRA GEORGETA 4013 Școala Gimnazială Vulcan Absent – – Absent – – – – – – Absent
3673 ŢÂRA LE. PAULA 723 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.05 – – 9.10 – – – – – – 8.57
3674 TĂRĂBUȚĂ OI. ROXANA MARIA 3402 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 3.50 – – 3.00 – – – – – – 3.25
3675 TĂRAŞ C. EMIL 1808 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 6.90 – – 6.80 – – – – – – 6.85
3676 TĂRAȘ A. VICTOR ANDREI 101 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.80 – – 10.00 – – Limba germana 9.25 – – 9.68
3677 TĂRÂŢĂ SI. SILVIA MIHAELA 1677 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 7.80 – – 6.35 – – – – – – 7.07
3678 TARBĂ M. DANIEL 322 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.55 – – 8.90 – – – – – – 9.22
3679 TARCZALI S. GEORGE 3660 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 2.55 – – 1.50 – – – – – – 2.02
3680 ȚÂREA AB. MIRUNA REBECA 3359 Școala Gimnazială Nr. 4 Zărnești 3.80 – – 3.00 – – – – – – 3.40
3681 ŢĂREAN L. ELENA-MARIA 3365 Școala Gimnazială Budila 5.25 – – 1.50 – – – – – – 3.37
3682 ȚĂREAN T. ANA MARIA 3611 Școala Gimnazială Zizin 2.55 – – 2.00 – – – – – – 2.27
3683 ŢĂREANU I. ALEX-DANIEL 3447 Școala Gimnazială Budila 3.90 – – 2.25 – – – – – – 3.07
3684 TĂSLĂVAN A. ADELIN MARIAN 561 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 8.85 – – 8.80 – – – – – – 8.82
3685 TĂTAR V. IOANA-BIANCA 2425 Școala Gimnazială Măieruș 7.05 – – 4.45 – – – – – – 5.75
3686 TĂTAR O. OCTAVIA 108 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.50 – – 9.85 – – – – – – 9.67
3687 TĂTĂRĂŞANU P. RAUL DARIUS 2839 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 5.30 – – 4.40 – – – – – – 4.85
3688 TATARU D. ADA ROXANA 1058 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 9.40 – – 6.65 – – – – – – 8.02
3689 TATARU GH. CRISTINA GABRIELA 2981 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 5.05 – – 3.95 – – – – – – 4.50
3690 TĂTARU MI. SEBASTIAN ȘTEFAN 1966 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 7.70 – – 5.45 – – – – – – 6.57
3691 TATARUSANU V. ALEXANDRU MIHAI 3335 Școala Gimnazială Prejmer 4.50 – – 2.50 – – – – – – 3.50
3692 TATU F. MARIA ELENA 2638 Școala Gimnazială Ghimbav 4.50 – – 6.15 – – – – – – 5.32
3693 TATU-ZOSIM G. MARIA 3283 Școala Gimnazială Ticuș 4.00 – – 3.25 – – – – – – 3.62
3694 TAUS GL. RADU MATEI 318 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 8.90 – – 9.60 – – – – – – 9.25
3695 TEBAN L. ANDREEA 302 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 9.25 – – 9.30 – – – – – – 9.27
3696 ȚECO T. GABRIELA IOANA 2815 Școala Gimnazială Cața 5.70 – – 4.10 – – – – – – 4.90
3697 TELEANU T. RIANA ANDREEA 1637 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 8.50 – – 5.75 – – – – – – 7.12
3698 TELELEU CG. CĂLIN GEORGE 896 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 9.05 – – 7.50 – – – – – – 8.27
3699 TELELEU CG. MIHAI ANDREI 966 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 8.65 – – 7.70 – – – – – – 8.17
3700 TELERAR A. IONEL GHEORGHIȚĂ 4010 Școala Gimnazială Șercăița Absent – – Absent – – – – – – Absent
3701 TELERARIU -. ALEXANDRA NICOLETA 3792 Școala Gimnazială ‘Dr. Ioan Cerghit’ Hârseni 1.00 – – 1.45 – – – – – – 1.22
3702 TENCIU S. ANA MARIA 1513 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 7.80 – – 6.85 – – – – – – 7.32
3703 TENE I. CRISTINA ALEXANDRA 3081 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 4.25 – – 4.20 – – – – – – 4.22
3704 TENICĂ D. TUDOR 765 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.30 – – 7.70 – – – – – – 8.50
3705 TEODORESCU A. ALEXANDRA DANIELA 2192 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 6.35 – – 6.00 – – – – – – 6.17
3706 TEODORESCU H. ROBERT NORIS 1314 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 7.80 – – 7.50 – – – – – – 7.65
3707 ŢEPEŞ VC. ARIANNA MARIA 1069 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.00 – – 8.05 – – – – – – 8.02
3708 ŢEPEŞ ID. GEORGE LUCIAN 2892 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 5.40 – – 4.00 – – – – – – 4.70
3709 ȚEPOSU D. ALEXANDRU DORIN 2258 Școala Gimnazială Moieciu de Sus 7.05 – – 5.05 – – – – – – 6.05
3710 TERCI-LUPOIU A. ROBERT GHEORGHE 1468 Școala Gimnazială Moieciu de Jos 7.80 – – 7.00 – – – – – – 7.40
3711 TERCIU MI. CORINA GEORGETA 1311 Școala Gimnazială Șirnea 8.35 – – 6.95 – – – – – – 7.65
3712 TERCIU IM. COSMIN IONUȚ 2190 Școala Gimnazială Peștera 6.85 – – 5.50 – – – – – – 6.17
3713 TERCIU G. MARIA DARIA 2929 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 5.20 – – 4.05 – – – – – – 4.62
3714 TERCIU F. NICOLAE FLORIN 3408 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 3.50 – – 2.95 – – – – – – 3.22
3715 TEREACĂ CT. MIHNEA 1152 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 7.85 – – 7.95 – – – – – – 7.90
3716 TEREACĂ CT. VLAD 1103 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 8.40 – – 7.55 – – – – – – 7.97
3717 ȚERMURE CO. RAREȘ ALEXANDRU 504 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.35 – – 9.15 – – Limba germana 8.25 – – 8.91
3718 TEȘCAN V. STELLA DANIELA 2723 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 5.15 – – 5.15 – – – – – – 5.15
3719 TESCAȘIU AM. ANA CRISTINA 285 Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov 9.30 – – 9.30 – – – – – – 9.30
3720 TEUTSCH G. ALEXANDRU FLORIN 2874 Școala Gimnazială Prejmer 5.50 – – 4.00 – – – – – – 4.75
3721 TIBA M. EUSEBIU ROBERT 1563 Școala Gimnazială Hărman 7.55 – – 6.95 – – – – – – 7.25
3722 TIBA P. ȘTEFAN VLAD 643 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 8.75 – – 8.65 – – – – – – 8.70
3723 TIBEICĂ G. IONUȚ MARIAN 3462 Școala Gimnazială Mândra 3.05 – – 3.00 – – – – – – 3.02
3724 TIBOLDI LL. LAVINIA FLORENTINA 3762 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș 1.25 – – 1.50 – – – – – – 1.37
3725 ŢICĂU RM. BOGDAN 141 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.55 – – 9.60 – – – – – – 9.57
3726 TICU MS. IZABELLA 290 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 9.00 – – 9.60 – – – – – – 9.30
3727 TICUŞAN AR. EDUARD-MAXIMILIAN 57 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.70 – – 9.90 – – – – – – 9.80
3728 TICUȘAN IP. VASILE BOGDAN 2891 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 5.40 – – 4.00 – – – – – – 4.70
3729 ȚIERAN N. ANDREEA RALUCA 631 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.60 – – 7.80 – – – – – – 8.70
3730 ȚIERAN CI. COSMINA-ELENA 1719 Școala Gimnazială Nr. 1 Râșnov 8.10 – – 5.90 – – – – – – 7.00
3731 ȚIERAN A. DARIUS-VASILICĂ 2811 Școala Gimnazială Nr. 1 Râșnov 6.30 – – 3.50 – – – – – – 4.90
3732 TIGHINEAN G. IOANA-TEODORA 52 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.65 – – 10.00 – – – – – – 9.82
3733 TIHON Ş. LARISSA ȘTEFANIA 247 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.65 – – 9.10 – – – – – – 9.37
3734 TIMOFTE S. MARA IOANA 2177 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 6.85 – – 5.55 – – – – – – 6.20
3735 TÎMPA S. GEORGIANA MARIA 1519 Școala Gimnazială Rupea 8.45 – – 6.15 – – – – – – 7.30
3736 TÎMPA TA. MARIA 1573 Școala Gimnazială Bunești 8.15 – – 6.30 – – – – – – 7.22
3737 TINCA C. ANA MARIA 2765 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 6.90 – – 3.15 – – – – – – 5.02
3738 TINCA FS. MĂDĂLINA ANDREEA 2022 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 7.45 – – 5.50 – – – – – – 6.47
3739 TINCU G. ANDREEA 1564 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.00 – – 7.50 – – – – – – 7.25
3740 TINCU V. ANGELA GEORGIANA LĂCRĂMIOARA 4011 Școala Gimnazială Sâmbăta de Sus Absent – – Absent – – – – – – Absent
3741 ŢINTOIU MO. ALESSANDRO 2521 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 5.70 – – 5.45 – – – – – – 5.57
3742 ȚÎRDIA D. MIHAI 1934 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 7.30 – – 5.95 – – – – – – 6.62
3743 TIRLA E. CĂTĂLIN GEORGE 1674 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.00 – – 6.15 – – – – – – 7.07
3744 TÎRNOVEAN I. GEORGIANA 1349 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 8.55 – – 6.60 – – – – – – 7.57
3745 TIRON D. RIAN 1059 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.20 – – 6.85 – – – – – – 8.02
3746 ȚÎRU I. EDUARD ANDREI 2138 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 6.40 – – 6.15 – – – – – – 6.27
3747 TÎRZIU MG. ROBERT GABRIEL 3305 Școala Gimnazială Ucea de Jos 2.90 – – 4.25 – – – – – – 3.57
3748 TIŞCĂ IM. LAURENŢIU-ŞTEFAN 403 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.45 – – 8.75 – – – – – – 9.10
3749 TIȘCĂ V. ANDA-MARIA 106 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 9.65 – – 9.70 – – – – – – 9.67
3750 ȚIȚEICĂ L. DRAGOȘ ALEXANDRU 181 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 9.60 – – 9.35 – – – – – – 9.47
3751 TITI IA. ALISA ADRIANA 1257 Școala Gimnazială Cristian 8.60 – – 6.85 – – – – – – 7.72
3752 TITILINCU IM. ALIN MARIAN 2637 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 5.65 – – 5.00 – – – – – – 5.32
3753 TIVGĂ MS. ALEXANDRA 86 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 10.00 – – 9.30 – – Limba germana 9.80 – – 9.70
3754 ȚIVLEA C. TANIA MARIA 3599 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 2.70 – – 2.00 – – – – – – 2.35
3755 TOACA IS. ISABELLA IOANA 2439 Școala Gimnazială Sâmbăta de Sus 7.20 – – 4.25 – – – – – – 5.72
3756 TOADER DD. GEORGE EDUARD 2191 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 6.75 – – 5.60 – – – – – – 6.17
3757 TOADER AA. ROBERTO 1397 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 8.25 – – 6.75 – – – – – – 7.50
3758 TOBIAŞ CD. FLAVIUS CONSTANTIN 4012 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
3759 TOCACIU IC. ALEKSANDRA 3585 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 2.40 – – 2.50 – – – – – – 2.45
3760 TOCAN A. DENISA IOANA 1035 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.70 – – 6.40 – – – – – – 8.05
3761 TOCARI V. ALEXANDRU 1440 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.75 – – 6.10 – – – – – – 7.42
3762 TODERAŞCU CA. RALUCA DENISA 71 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.80 – – 9.70 – – – – – – 9.75
3763 TODERICIU PI. ORLANDO ANDREA 440 Școala Gimnazială nr. 31 Brașov 9.45 – – 8.60 – – – – – – 9.02
3764 TODICĂ SV. ANA MARIA 556 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.50 – – 8.15 – – – – – – 8.82
3765 TODIRAS V. MARIA MĂDĂLINA 2507 Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara 6.20 – – 5.00 – – – – – – 5.60
3766 TODIRENCHI C. JUSTINA ELENA 2533 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 5.90 – – 5.20 – – – – – – 5.55
3767 TODOR LD. ANA MARIA GEORGIANA 3046 Școala Gimnazială Șimon 5.85 – – 2.75 – – – – – – 4.30
3768 TODOR A. ROBERT-GABRIEL 1339 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 8.00 – – 7.20 – – – – – – 7.60
3769 TODORACHE FV. FLAVIUS 2692 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 5.00 – – 5.45 – – – – – – 5.22
3770 TODOSIA D. ANDREI 1792 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 7.30 – – 6.45 – – – – – – 6.87
3771 TOGAN AM. VLAD 843 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.00 – – 7.75 – – – – – – 8.37
3772 TOGOIE I. IONEL MARCEL 2738 Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului 5.20 – – 5.00 – – – – – – 5.10
3773 TOHĂNEANU A. RAUL CRISTIAN 3102 Școala Gimnazială Bod 5.15 – – 3.15 – – – – – – 4.15
3774 TOHAT CA. RALUCA MARA 820 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 9.05 – – 7.75 – – – – – – 8.40
3775 TOKOS B. DAVID IOAN 1138 Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov 7.90 – – 7.95 – – – – – – 7.92
3776 TOMA V. ALEXANDRA-MARIA 1722 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 8.00 – – 6.00 – – – – – – 7.00
3777 TOMA D. ANDREI COSMIN 1454 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 7.30 – – 7.55 – – – – – – 7.42
3778 TOMA G. ELIZA ALEXANDRA 2319 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 7.10 – – 4.75 – – – – – – 5.92
3779 TOMA G. RAREȘ MARIAN 2494 Școala Gimnazială Teliu 6.25 – – 5.00 – – – – – – 5.62
3780 TOMA A. TEODOR MAXIMILIAN 509 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.45 – – 8.35 – – – – – – 8.90
3781 TOMESCU C. MARIA TEODORA 1609 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.15 – – 5.35 – – Limba germana 7.00 – – 7.16
3782 TOMOS ILKO G. IONUT CODRUT 3443 Școala Gimnazială Prejmer 3.20 – – 3.00 – – – – – – 3.10
3783 TOMOS ILKO L. LEVENTE ALBERT 3649 Școala Gimnazială Zizin 2.70 – – 1.50 – – – – – – 2.10
3784 TOMOŞOIU C. LUIZA ROXANA 2934 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 5.30 – – 3.90 – – – – – – 4.60
3785 TÖRÖK A. ALEXANDRA IOANA 3374 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 3.70 – – 3.00 – – – – – – 3.35
3786 TŐRŐK C. ANAMARIA CRISTIANA 2495 Școala Gimnazială Cristian 6.05 – – 5.20 – – – – – – 5.62
3787 TOȘU M. IULIA 2746 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 5.75 – – 4.40 – – – – – – 5.07
3788 TOTH C. CSABA ANDREI 3661 Școala Gimnazială nr. 16 Brașov 2.55 – – 1.50 – – – – – – 2.02
3789 TOTH L. GELLÉRT LEVENTE 1154 Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov 6.95 – – 7.60 – – Limba maghiara 9.15 – – 7.90
3790 TOTH ZE. ZSOLT FABIAN 2282 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 6.15 – – 5.85 – – – – – – 6.00
3791 TOTHPAL AC. ALEXANDRA TATIANA 2035 Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov 7.40 – – 5.50 – – – – – – 6.45
3792 TRÂMBIȚAȘ GI. GEORGE 1412 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.20 – – 6.75 – – – – – – 7.47
3793 TRANDAFIR V. ALEXANDRA MARIA 2859 Școala Gimnazială Lisa 6.00 – – 3.60 – – – – – – 4.80
3794 TRANDAFIR S. SEBASTIAN ALEXANDRU 2612 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 5.65 – – 5.10 – – – – – – 5.37
3795 TRAŞCĂ CS. DARIA COSMINA 278 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 10.00 – – 8.60 – – – – – – 9.30
3796 TRETT IC. ARIANA MARIA 1797 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 9.00 – – 4.70 – – – – – – 6.85
3797 TRIFAN A. ADRIANA 2825 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 6.50 – – 3.25 – – – – – – 4.87
3798 TRIFAN I. EMANUEL REMUS 3497 Școala Gimnazială Tărlungeni 1.75 – – 3.95 – – – – – – 2.85
3799 TRIFAN G. IOANA FLAVIA 717 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 9.10 – – 8.05 – – – – – – 8.57
3800 TRIFAN S. ISABELLA ANDREEA 923 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.60 – – 6.85 – – – – – – 8.22
3801 TROFIN CD. SEBASTIAN 1081 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.80 – – 7.20 – – – – – – 8.00
3802 TRUETSCH E. SEYLA 1176 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 9.55 – – 6.45 – – Limba germana 7.55 – – 7.85
3803 TRUŞCĂ CI. FABIAN 80 Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov 9.70 – – 9.75 – – – – – – 9.72
3804 TRUȘCĂ IC. ANA IVENIA 134 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.30 – – 9.90 – – – – – – 9.60
3805 TRUȘCĂ GC. PAUL GRAȚIAN 1739 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.25 – – 5.70 – – – – – – 6.97
3806 TRUSCAI I. ABIGAIL 1373 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 8.60 – – 6.45 – – – – – – 7.52
3807 TRUȚĂ SL. ANTONIO RENI 2752 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 4.10 – – 6.05 – – – – – – 5.07
3808 ȚUCĂ I. MATEI 2228 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 6.10 – – 6.95 – – Limba germana 5.30 – – 6.11
3809 TUDICĂ D. LARISA MARIA 1968 Școala Gimnazială Sânpetru 7.65 – – 5.50 – – – – – – 6.57
3810 TUDOR NV. BOGDAN DANIEL 3039 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 5.05 – – 3.60 – – – – – – 4.32
3811 TUDOR C. DENISA ELENA 587 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 9.70 – – 7.85 – – – – – – 8.77
3812 TUDOR C. MATEEA 460 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.85 – – 8.10 – – – – – – 8.97
3813 TUDOR G. RAMONA GEORGIANA 2337 Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele 6.45 – – 5.35 – – – – – – 5.90
3814 TUDORACHE F. ANDRA MARIA 1839 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.35 – – 5.20 – – – – – – 6.77
3815 TUDORACHE CV. NADINE IOANA 3543 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 2.25 – – 3.00 – – – – – – 2.62
3816 TUDORAN TF. BIANCA 2399 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 6.00 – – 5.60 – – – – – – 5.80
3817 TUDORAN M. MARCU 1337 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 8.30 – – 6.90 – – – – – – 7.60
3818 TUDORIN CG. MIRUNA ANDREEA 1417 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 7.85 – – 7.10 – – – – – – 7.47
3819 TUDORIU CA. NICODIM 2651 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 5.30 – – 5.30 – – – – – – 5.30
3820 TUDOSA G. BEATRICE ELENA 2052 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 6.25 – – 6.60 – – – – – – 6.42
3821 TUDOSCA I. IOAN ROBERT 2250 Școala Gimnazială Hărman 5.50 – – 6.65 – – – – – – 6.07
3822 TUDOSE VM. ALEXANDRU VASILE 512 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 9.10 – – 8.70 – – – – – – 8.90
3823 TULEA FS. ALEXANDRU 1017 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 8.70 – – 7.50 – – – – – – 8.10
3824 TUNÇER Y. KAAN RAMIS 1696 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.75 – – 6.70 – – Limba germana 6.65 – – 7.03
3825 TUPEA MO. MARIA ALEXANDRA 3598 Școala Gimnazială Prejmer 3.20 – – 1.50 – – – – – – 2.35
3826 ȚURCAN I. DARIUS 166 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 9.65 – – 9.35 – – – – – – 9.50
3827 ȚURCANU C. ALIN COSTIN VALERIU 2831 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 5.25 – – 4.50 – – – – – – 4.87
3828 TURCU DS. IZABELA-GEORGIANA 451 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.50 – – 8.50 – – – – – – 9.00
3829 TURI I. MÁRIÁ IZÁBELLÁ 2942 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 4.20 – – 5.00 – – – – – – 4.60
3830 TURLUIANU FV. ROBERT IOAN 3206 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 4.00 – – 3.75 – – – – – – 3.87
3831 TUTTIN IL. ANDREI BOGDAN 2354 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 6.75 – – 5.00 – – – – – – 5.87
3832 ULMEANU V. OCTAVIAN ANDREI 2136 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 6.60 – – 5.95 – – – – – – 6.27
3833 UNCIULEAC F. ALEXANDRU IOAN 2097 Școala Gimnazială Vulcan 6.15 – – 6.55 – – – – – – 6.35
3834 UNGHIU V. DIANA MARIA 697 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 9.15 – – 8.05 – – – – – – 8.60
3835 UNGUREANU A. ALEXIA ELENA 598 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.70 – – 7.80 – – – – – – 8.75
3836 UNGUREANU I. AMALIA 3213 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 4.20 – – 3.50 – – – – – – 3.85
3837 UNGUREANU L. AMALIA 3031 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 4.60 – – 4.10 – – – – – – 4.35
3838 UNGUREANU D. ANAMARIA 1831 Școala Gimnazială Prejmer 7.70 – – 5.90 – – – – – – 6.80
3839 UNGUREANU S. ANDA LYNN 2175 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 7.30 – – 5.10 – – – – – – 6.20
3840 UNGUREANU MI. DAMIAN 919 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 8.60 – – 7.90 – – – – – – 8.25
3841 UNGUREANU DO. DELIA IOANA 1805 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 7.50 – – 6.20 – – – – – – 6.85
3842 UNGUREANU MC. MIHNEA GABRIEL 1709 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 7.75 – – 6.30 – – – – – – 7.02
3843 UNGUREANU I. MIHNEA VALENTIN 1269 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 7.45 – – 8.00 – – – – – – 7.72
3844 UNGUREANU LM. STANCA ELENA 1790 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 7.70 – – 6.05 – – – – – – 6.87
3845 UNGUREANU IV. ŞTEFAN 2122 Școala Gimnazială Rupea 8.10 – – 4.45 – – – – – – 6.27
3846 UNGUREANU OI. ŞTEFAN-COSMIN 869 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 9.10 – – 7.55 – – – – – – 8.32
3847 UNGURU CR. ANDREI VLĂDUȚ 1994 Școala Gimnazială Mândra 6.90 – – 6.20 – – – – – – 6.55
3848 UNTARU SA. JACQUELINE EVELINA 1352 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 7.80 – – 7.35 – – – – – – 7.57
3849 UNTCH KD. ISABELLE 2550 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 5.70 – – 3.30 – – Limba germana 7.55 – – 5.51
3850 URDĂ VC. FLAVIUS CHRISTIAN 1274 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 8.45 – – 5.85 – – Limba germana 8.80 – – 7.70
3851 URDEA V. ANA-MIRUNA 17 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.90 – – 10.00 – – – – – – 9.95
3852 URDEA FM. ANDREI IOAN 455 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.20 – – 8.80 – – – – – – 9.00
3853 URECHE O. TUDOR 250 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 9.35 – – 9.40 – – – – – – 9.37
3854 URS M. DAVID 1251 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.25 – – 6.20 – – – – – – 7.72
3855 URS MG. GABRIEL GEORGE 1798 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 8.70 – – 5.00 – – – – – – 6.85
3856 URS I. RUXANDRA MIHAELA 220 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 9.80 – – 9.00 – – – – – – 9.40
3857 URSACHE MF. DARIUS-CRISTIAN 903 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 8.15 – – 8.40 – – – – – – 8.27
3858 URSOIU F. CRISTIAN 1866 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 6.55 – – 6.95 – – – – – – 6.75
3859 URSU A. ALEXANDRU FLORIN 3804 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 1.20 – – 1.00 – – – – – – 1.10
3860 URSU GH. GEORGIANA ANA MARIA 2322 Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea 6.75 – – 5.10 – – – – – – 5.92
3861 URSU EM. TEODORA ANDREEA 883 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 9.10 – – 7.50 – – – – – – 8.30
3862 URUC VM. ANDREI FLAVIUS 425 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 9.80 – – 8.30 – – – – – – 9.05
3863 USCOIU VLAD C. PETRU CĂLIN 27 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 9.80 – – 10.00 – – – – – – 9.90
3864 VĂDEANU I. ADELINA FLORENTINA 4014 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
3865 VĂDUVA NM. DELIA MARIA 2158 Școala Gimnazială Sâmbăta de Sus 8.35 – – 4.10 – – – – – – 6.22
3866 VĂDUVA M. MARIAN VLAD 1007 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 8.25 – – 8.00 – – – – – – 8.12
3867 VAIDA S. ALEXANDRU 3743 Școala Gimnazială Tărlungeni 1.40 – – 1.00 – – Limba maghiara 2.20 – – 1.53
3868 VAIDA I. DENIS 2887 Școala Gimnazială Ormeniș 3.20 – – 6.25 – – – – – – 4.72
3869 VAIDA I. IOSUA 3752 Școala Gimnazială Ormeniș 1.90 – – 1.00 – – – – – – 1.45
3870 VAIDA P. IULIA MARIA 1915 Școala Gimnazială Jibert 7.65 – – 5.65 – – – – – – 6.65
3871 VAIDA DD. PAUL IOAN 2166 Școala Gimnazială Rupea 7.95 – – 5.70 – – Limba germana 5.00 – – 6.21
3872 VAIDOȘ MI. HORIA ȘTEFAN 581 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.35 – – 8.40 – – Limba germana 8.60 – – 8.78
3873 VAJDA C. GABRIELA MONICA 1791 Școala Gimnazială Purcăreni 7.50 – – 6.25 – – – – – – 6.87
3874 VAJDA J. JANOS CSABA 2154 Școala Gimnazială Ormeniș 5.80 – – 5.35 – – Limba maghiara 7.60 – – 6.25
3875 VÂLCEANU M. BOGDAN MARIUS 1174 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 7.50 – – 8.25 – – – – – – 7.87
3876 VĂLEAN SF. ANDREEA 2130 Liceul cu Program Sportiv Brașov 7.15 – – 5.40 – – – – – – 6.27
3877 VALTIZAN PD. VALENTINA MARIA 942 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 9.40 – – 7.00 – – – – – – 8.20
3878 VANCSA A. ERIKA 1531 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 6.30 – – 6.25 – – Limba maghiara 9.30 – – 7.28
3879 VANDRA C. ANA-MARIA 288 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.15 – – 9.45 – – – – – – 9.30
3880 VARADI A. SZABOLCS 2230 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 5.40 – – 5.05 – – Limba maghiara 7.90 – – 6.11
3881 VARGA V. FLORIN DANIEL 3787 Școala Gimnazială Zizin 1.00 – – 1.50 – – – – – – 1.25
3882 VARGA M. HORIA 35 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 9.90 – – 9.80 – – – – – – 9.85
3883 VARGA G IS. IOAN-DANIEL 1275 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 8.40 – – 7.00 – – – – – – 7.70
3884 VAS I. MÁRK 1568 Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan’ Săcele 5.60 – – 7.35 – – Limba maghiara 8.75 – – 7.23
3885 VASI MG. RADU-MIHAI 1469 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 7.70 – – 7.10 – – – – – – 7.40
3886 VĂSI DT. AMALIA 537 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.00 – – 8.70 – – Limba germana 8.90 – – 8.86
3887 VASILACHE C. DELIA ANDREEA 1334 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 8.80 – – 6.40 – – – – – – 7.60
3888 VASILACHE P. PETRUȚA ELENA 3643 Școala Gimnazială Nr. 5 Săcele 2.75 – – 1.50 – – – – – – 2.12
3889 VASILATOS FC. MIHAI ALEXANDRU 2683 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 4.05 – – 6.45 – – – – – – 5.25
3890 VASILE CC. ALIN GABRIEL 2025 Școala Gimnazială Rupea 6.65 – – 6.30 – – – – – – 6.47
3891 VASILE LC. ANDREEA DIANA 1931 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 7.70 – – 5.55 – – – – – – 6.62
3892 VASILE L. ANTONIO CRISTIAN 1018 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 8.55 – – 7.65 – – – – – – 8.10
3893 VASILE G. LARISA ELENA 2566 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 6.20 – – 4.75 – – – – – – 5.47
3894 VASILE M. LAURA MARIA 770 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.80 – – 8.20 – – – – – – 8.50
3895 VASILIŢĂ D. ANDREEA 1539 Școala Gimnazială Bod 8.40 – – 6.15 – – – – – – 7.27
3896 VASILIU V. RADU NICOLAE 850 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.15 – – 7.85 – – Limba germana 8.10 – – 8.36
3897 VECHILU M. ALEXIA MIRUNA 2961 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 5.50 – – 3.60 – – – – – – 4.55
3898 VECONI G. EZECHEL BENEAMIN 4015 Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș Absent – – Absent – – – – – – Absent
3899 VECONI I. IOAN CLAUDIU 3147 Școala Gimnazială Jibert 3.80 – – 4.25 – – – – – – 4.02
3900 VEKONY N. IOANA-MELANIA 3828 Școala Gimnazială Crizbav 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
3901 VELICAN V. MIHAIL VIOREL 2345 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.30 – – 4.35 – – Limba germana 6.00 – – 5.88
3902 VELICAN V. RADU NICOLAE 2227 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 6.95 – – 6.40 – – Limba germana 5.00 – – 6.11
3903 VELICEA IC. ALYSSA-LAURA 123 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 10.00 – – 9.20 – – – – – – 9.60
3904 VELNICIUC R. SABIN CEZAR 2725 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 5.10 – – 5.20 – – – – – – 5.15
3905 VERDEȘ I. MARIA 1849 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.70 – – 6.60 – – Limba germana 6.00 – – 6.76
3906 VEREGUȚ I. IONUȚ DORIN 3137 Școala Gimnazială Teliu 4.10 – – 4.00 – – – – – – 4.05
3907 VERES D. VLAD-ANDREI 4016 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea Absent – – Absent – – – – – – Absent
3908 VEREŞ I. GEORGE MARIAN 2771 Școala Gimnazială Rupea 5.30 – – 4.75 – – – – – – 5.02
3909 VEREȘ M. NANDOR ALEXANDRU 315 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 9.35 – – 9.15 – – – – – – 9.25
3910 VEREȘ CG. VASZILE 2938 Școala Gimnazială Mândra 5.20 – – 4.00 – – – – – – 4.60
3911 VERESS I. FLORENTINA ADINA 2012 Școala Gimnazială Ungra 8.20 – – 4.80 – – – – – – 6.50
3912 VERIS D. AMALIA EMESE 3043 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 3.50 – – 5.15 – – – – – – 4.32
3913 VERTA I. ALEXANDRU-BOGDAN 3776 Școala Gimnazială Crizbav 1.10 – – 1.50 – – – – – – 1.30
3914 VERTA C. ANA-MARIA 4017 Școala Gimnazială Crizbav Absent – – Absent – – – – – – Absent
3915 VESPAN I. RAUL SEBASTIAN 3268 Școala Gimnazială Ghimbav 3.50 – – 3.90 – – – – – – 3.70
3916 VICAȘ SS. ANTONIO SAMIR 1096 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 9.25 – – 6.70 – – – – – – 7.97
3917 VIERESCU A. FRANCESCO VLAD 1752 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 7.45 – – 6.45 – – – – – – 6.95
3918 VIERU C. ANDRADA 2863 Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov 5.45 – – 4.15 – – – – – – 4.80
3919 VIERU PM. DENIS GABRIEL 1731 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 7.15 – – 6.85 – – – – – – 7.00
3920 VIERU O. ROBERT 1277 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.00 – – 7.40 – – – – – – 7.70
3921 VIESPESCU DS. LARISA PAULA 2031 Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov 7.85 – – 5.05 – – – – – – 6.45
3922 VIGARU NF. FLAVIUS ANDREI 3341 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 2.00 – – 5.00 – – – – – – 3.50
3923 VÎJA I. MARIA SILVIA 381 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 8.60 – – 9.70 – – – – – – 9.15
3924 VÎJIEAN G. VIOLETA 2472 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 7.10 – – 4.20 – – – – – – 5.65
3925 VIJOLI F. IRINA 44 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 9.70 – – 10.00 – – – – – – 9.85
3926 VILCEA DO. TALIDA TEODORA CORNELIA 3322 Școala Gimnazială nr. 4 Brașov 5.05 – – 2.00 – – – – – – 3.52
3927 VÎLCU G. ANDREEA 204 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 9.10 – – 9.80 – – – – – – 9.45
3928 VÎLSAN LI. GABRIEL 2262 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 6.75 – – 5.35 – – – – – – 6.05
3929 VINCA A. IONUȚ DANIEL 4018 Școala Gimnazială Vulcan Absent – – Absent – – – – – – Absent
3930 VINTILĂ PŞ. MARIA-ALEXIA 11 Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov 10.00 – – 10.00 – – – – – – 10.00
3931 VÎNTU M. DAVID 240 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 8.85 – – 9.95 – – – – – – 9.40
3932 VÎRGĂ L. AMALIA MARIA 752 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 8.85 – – 8.20 – – – – – – 8.52
3933 VIRGÁCS P. ANDREEA ANNAMARIA 3025 Școala Gimnazială Teliu 5.25 – – 3.50 – – – – – – 4.37
3934 VÎRJOGHE VF. VIVIANA-ELENA 337 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.40 – – 9.00 – – – – – – 9.20
3935 VÎRLAN C. ANA RAISA 1690 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 7.85 – – 6.25 – – – – – – 7.05
3936 VÎRLAN P. BIANCA ELENA 2865 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 5.10 – – 4.50 – – – – – – 4.80
3937 VÎRLAN P. DAVID ALEXANDRU 2499 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 7.15 – – 4.05 – – – – – – 5.60
3938 VÎRTOPEANU D. BOGDAN MIHAI 2383 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 6.60 – – 5.05 – – – – – – 5.82
3939 VIȘOIU AȘ. RADU 1662 Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești 7.20 – – 7.00 – – – – – – 7.10
3940 VIŢELARU C. ADRIANA RALUCA 1128 Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov 9.10 – – 6.75 – – – – – – 7.92
3941 VITTA SF. IULIA MARIA 169 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.35 – – 9.55 – – Limba germana 9.60 – – 9.50
3942 VIZITIU A. LAZĂR IONUŢ 3498 Școala Gimnazială Hărman 1.70 – – 4.00 – – – – – – 2.85
3943 VIZOLI AŞ. ALEXANDRU ANTON 2855 Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș 4.50 – – 5.15 – – – – – – 4.82
3944 VLAD N. DELIA GABRIELA 2195 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 7.60 – – 4.70 – – – – – – 6.15
3945 VLAD NV. GEORGE ALEXANDRU 2431 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 6.50 – – 5.00 – – – – – – 5.75
3946 VLAD DI. MARIAN GABRIEL 2090 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 8.45 – – 4.25 – – – – – – 6.35
3947 VLAD VG. RALUCA VICTORIA 1187 Școala Gimnazială ‘Dr. Ioan Cerghit’ Hârseni 7.60 – – 8.10 – – – – – – 7.85
3948 VLADAREAN I. ANDREEA DENISA 2083 Școala Gimnazială Prejmer 6.60 – – 6.15 – – – – – – 6.37
3949 VLĂDĂREAN GN. ANDREI GEORGE 1552 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 7.45 – – 7.10 – – – – – – 7.27
3950 VLĂDĂREAN S. LARISA IOANA 2975 Școala Gimnazială Bod 6.00 – – 3.00 – – – – – – 4.50
3951 VLAICU T. ANDREEA 648 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.85 – – 8.20 – – Limba germana 9.00 – – 8.68
3952 VLAICU V. DIANA IOANA 1489 Școala Gimnazială Perșani 8.75 – – 5.95 – – – – – – 7.35
3953 VLASE RC. BIANCA ANDRA 1415 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 8.00 – – 6.95 – – – – – – 7.47
3954 VLASE OA. RALUCA-MARIA 2027 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 7.80 – – 5.80 – – Limba germana 5.80 – – 6.46
3955 VLASIN OM. ALEXANDRU 742 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.00 – – 8.45 – – Limba germana 8.15 – – 8.53
3956 VOCHIDE MP. ANDREI RAREȘ 2352 Școala Gimnazială Nr. 4 Zărnești 7.05 – – 4.70 – – – – – – 5.87
3957 VODĂ IS. ANDREAS ROBERT 2124 Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș 7.50 – – 5.05 – – – – – – 6.27
3958 VODĂ VV. GHEORGHE CRISTIAN 2867 Școala Gimnazială Ucea de Jos 4.60 – – 5.00 – – – – – – 4.80
3959 VODĂ I. MIHAI 3008 Școala Gimnazială Ucea de Jos 5.35 – – 3.50 – – – – – – 4.42
3960 VOEVUTCHI V. VLADISLAVA 1197 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.60 – – 7.05 – – – – – – 7.82
3961 VOICESCU GC. MARIA-CATRINEL 1036 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 9.50 – – 6.60 – – – – – – 8.05
3962 VOICU V. ALEXANDRA GABRIELA 2185 Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal 7.20 – – 5.15 – – – – – – 6.17
3963 VOICU SF. BOGDAN ANDREI 889 Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov 8.10 – – 8.50 – – – – – – 8.30
3964 VOICULESCU B. BIANCA MARIA 384 Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov 10.00 – – 8.25 – – – – – – 9.12
3965 VOICULEȚ Ş. MARINA PETRUȚA 2385 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 6.30 – – 5.35 – – – – – – 5.82
3966 VOICULEŢIU G. DIANA-LAVINIA 2755 Școala Gimnazială Măieruș 6.55 – – 3.55 – – – – – – 5.05
3967 VOINEA S. SORINA ANDREEA 505 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.30 – – 8.75 – – Limba germana 8.70 – – 8.91
3968 VOINEAG N. NICOLAE CORNEL 3082 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 4.10 – – 4.35 – – – – – – 4.22
3969 VOINESCU C. COSMINA MARIA 4019 Școala Gimnazială Șimon Absent – – Absent – – – – – – Absent
3970 VOINESCU RI. IOANA CAMELIA 1062 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 8.85 – – 7.20 – – – – – – 8.02
3971 VORNICU OV. ALEXANDRU VALENTIN 564 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 8.60 – – 9.05 – – – – – – 8.82
3972 VORNICU IC. ROBERTO-EDUARD 1949 Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov 7.35 – – 5.85 – – – – – – 6.60
3973 VOȘLOBAN FD. TEODORA 45 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.70 – – 10.00 – – Limba germana 9.80 – – 9.83
3974 VRABIE F. ALEXANDRU 1621 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 8.30 – – 6.00 – – – – – – 7.15
3975 VRABIE IM. MIRCEA VASILE 1545 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 8.10 – – 6.45 – – – – – – 7.27
3976 VRÂNCEAN L. ŞTEFĂNUŢ GHEORGHE 3502 Școala Gimnazială Lunca Câlnicului 3.15 – – 2.50 – – – – – – 2.82
3977 VRÂNCEANU M. IOANA 873 Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov 8.80 – – 7.85 – – – – – – 8.32
3978 VRÂNCEANU I. IOANA RALUCA 2209 Școala Gimnazială Rupea 8.00 – – 4.25 – – – – – – 6.12
3979 VUCOVICI F. ALEXANDRU 4020 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești Absent – – Absent – – – – – – Absent
3980 VULCAN V. COSMIN 3260 Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș 3.95 – – 3.50 – – – – – – 3.72
3981 VULCU S. HORIA RARES 334 Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov 8.80 – – 9.80 – – Limba germana 9.05 – – 9.21
3982 WAGNER B. KATHARINA 2756 Școala Gimnazială Prejmer 6.30 – – 3.80 – – – – – – 5.05
3983 WEBER E. ANDREAS 1341 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 6.65 – – 7.00 – – Limba germana 9.15 – – 7.60
3984 ZABAVA V. VASILE DANIEL 3748 Școala Gimnazială Ghimbav 1.50 – – 1.50 – – – – – – 1.50
3985 ZACH J. EMMA 974 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 8.90 – – 6.10 – – Limba germana 9.50 – – 8.16
3986 ZAHARIA L. ADELINA ELENA 1708 Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov 7.95 – – 6.10 – – – – – – 7.02
3987 ZAHARIA F. DENISA IOANA 2805 Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov 5.15 – – 4.70 – – – – – – 4.92
3988 ZAHARIA EC. IOANA MARIA 2085 Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria 6.10 – – 6.65 – – – – – – 6.37
3989 ZAHARIA D. ȘTEFAN 698 Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov 9.15 – – 8.05 – – – – – – 8.60
3990 ZAHARIA A. ȘTEFAN ANDREI 1693 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 7.35 – – 7.30 – – Limba germana 6.50 – – 7.05
3991 ZAHARIE M. ȘTEFANIA MIHAELA 3264 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 4.45 – – 2.95 – – – – – – 3.70
3992 ZAJONTZ MILOȘAN IS. ROBERT IOAN 2927 Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș 5.30 – – 3.95 – – – – – – 4.62
3993 ZALOMIR I. ANDREEA-ALEXANDRA 2446 Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele 6.40 – – 5.05 – – – – – – 5.72
3994 ZAMĂ M. MIHAI 2068 Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov 6.85 – – 5.95 – – – – – – 6.40
3995 ZĂMĂCĂU D. ADELINA IOANA 3805 Școala Gimnazială Nr. 5 Săcele 1.20 – – 1.00 – – – – – – 1.10
3996 ZĂMĂCĂU D. ANDREEA GEORGIANA 3373 Școala Gimnazială Nr. 5 Săcele 4.00 – – 2.70 – – – – – – 3.35
3997 ZAMBALIC I. ANA MARIA NICOLETA 1794 Școala Gimnazială Cristian 6.80 – – 6.95 – – – – – – 6.87
3998 ZAMFIR FS. ANDREEA LORENA 1078 Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești 8.85 – – 7.15 – – – – – – 8.00
3999 ZAMFIR M. MARIUS MARIAN 4021 Școala Gimnazială Jibert Absent – – Absent – – – – – – Absent
4000 ZAMFIR AC. MATEI IONUŢ 3171 Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov 4.10 – – 3.85 – – – – – – 3.97
4001 ZAMFIRA L. ȘTEFANIA 802 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 9.05 – – 7.65 – – Limba germana 8.60 – – 8.43
4002 ZANĂ CF. IRINA ALEXIA 596 Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov 8.70 – – 8.85 – – – – – – 8.77
4003 ZANCĂ G. GRIGORE CLAUDIU 3173 Școala Gimnazială Tărlungeni 3.90 – – 4.05 – – – – – – 3.97
4004 ZARIOIU M. ALEXANDRU 783 Școala Gimnazială Cristian 9.00 – – 7.95 – – – – – – 8.47
4005 ZĂRNESCU BM. DARIUS IOAN 117 Școala Gimnazială Moieciu de Jos 9.55 – – 9.70 – – – – – – 9.62
4006 ZÂRNOVEAN RC. IOAN 1579 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 7.75 – – 6.70 – – – – – – 7.22
4007 ZAVICSA C. LORAND 1244 Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov 8.20 – – 7.30 – – – – – – 7.75
4008 ZAVOIANU I. FLORIAN MARIAN 3829 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 1.00 – – 1.00 – – – – – – 1.00
4009 ZĂVOIANU I. LENUŢA ŞTEFANIA 3535 Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele 3.30 – – 2.00 – – – – – – 2.65
4010 ZDRĂILĂ C. DENISA GEORGIANA 1226 Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran 8.50 – – 7.05 – – – – – – 7.77
4011 ZEBCIUC C. RADU MIHAI 740 Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov 8.30 – – 8.80 – – – – – – 8.55
4012 ZEIBEL A. ANA MARIA 1348 Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș 8.65 – – 6.50 – – – – – – 7.57
4013 ZGÎMBĂU V. MARIA-ALEXANDRA 3104 Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea 5.00 – – 3.30 – – – – – – 4.15
4014 ZICHIL IM. DENISSE MARIA 1043 Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov 8.80 – – 7.30 – – – – – – 8.05
4015 ZINCA-NEGULESCU M. VLAD 747 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov 9.20 – – 7.85 – – – – – – 8.52
4016 ZORCA MI. MATEI 555 Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov 9.60 – – 8.05 – – – – – – 8.82
4017 ZORI N. GHEORGHE ANGEL 3624 Școala Gimnazială Jibert 2.00 – – 2.50 – – – – – – 2.25
4018 ZOROJANU RD. TUDOR IOAN 389 Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov 9.50 – – 8.75 – – – – – – 9.12
4019 ZOTA AC. TUDOR ANDREI 1656 Liceul Teoretic ‘Johannes Honterus’ Brașov 7.95 – – 7.10 – – Limba germana 6.25 – – 7.10
4020 ZSIGMOND A. ANDRAS ANDOR 1695 Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș 5.90 – – 7.25 – – Limba maghiara 8.00 – – 7.05
4021 ZUBA GD. ALEXANDRE GEORGES 826 Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov 8.35 – – 8.45 – – – – – – 8.40

Citeste și:  Salvamontiștii vor avea girofar. Proiectul a fost adoptat de Camera Deputaților

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.