![](https://brasovstiri.ro/wp-content/uploads/2019/06/61997148_2078180959149436_8755633386602627072_n.jpg)
S-a întâmplat la Braşov, ziua în amiaza mare, chiar vineri, când valorile de trafic sunt foarte ridicate. Omul a făcut pană în intersecţie, la Gemenii, pe banda a treia, asa ca a pus avariile şi s-a apucat să schimbe roata. Pe banda a treia. Doar nu era să se tragă 10 metri mai la dreapta. Acum se ridică două întrebări:
1 dacă a respectat giraţia cum a ieşit pe banda a treia din giratoriu
2 dacă maşina e în giratoriu unde a pus, regulamentar, triunghiul refelectorizant? Sperăm că a sărit etapa, căci altfel s-a brocat circulaţia la Gemenii.