![](https://brasovstiri.ro/wp-content/uploads/2021/03/WhatsApp-Image-2021-03-11-at-12.35.57.jpeg)
Un autotren s-a răsturnat pe DN 13, la Bunești (Brașov). Circulația este întreruptă pe DN13 pe ambele sensuri, între comuna Bunești și limita cu județul Mureș.
Se estimează că în 40 – 60 de minute, circulația se va relua.
Un autotren s-a răsturnat pe DN 13, la Bunești (Brașov). Circulația este întreruptă pe DN13 pe ambele sensuri, între comuna Bunești și limita cu județul Mureș.
Se estimează că în 40 – 60 de minute, circulația se va relua.